1739
10804749371265660057.jpg
A Two Worlds folytatódik.
  • JonasSandor
    #1739
    3-dik része soha nem lesz már?, örökre le is mondhatunk róla?
  • JonasSandor
    #1738
    Fejlesztőivel kiadóival mivan nagyon kussban vannak.
  • JonasSandor
    #1737
    A 2 hét múlva jövő kieg miben lesz más az eddigiekhez képest?
  • JonasSandor
    #1736
    Jó lenne a 3-dik részt bemutatni már.
  • grebber
    #1735
    Befosok ,hogy még mindig jön hozzá tartalom

    Two Worlds II: Season Pass

    Echoes of the Dark Past 1-2
    Shattered Embrace
    Call of the Tenebrae
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.08.24. 20:00:02
  • grebber
    #1734
    Call of the Tenebrae 2.69€ (STAND ALONE)

    DLC-ként pedig

    €1,79

    Havi előfizető vagyok itt, aki nem az 10%-al drágább árat fog látni.
  • Tibbbor
    #1733
    Azt akartam írni: "hiába mentesz, akkor is belefutsz a bug-ba."
  • Tibbbor
    #1732
    Az a baj, hogy ha hibába futsz, ez sem segít. :(
  • grebber
    #1731
    Én még nem jutottam el odáig soha ,de ha sok ilyen volt észben tartom és mentek előtte 87-et hogy legyen újratöltési lehetőség ...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.09.18. 16:05:01
  • Tibbbor
    #1730
    Pirates of the flying fortress: Lost Souls küldetés, a főküldetés része. Hiába pucoltam ki a temetőkerteket, nem indul be a két szelemmel a párbeszéd. Utánaolvastam, mások is belefutottak ebbe a hibába, így viszont nem lehet folytatni a játékot. Remek! Járt még így valaki?(ha egyáltalán benéz még ide bárki is...)
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2017.09.18. 16:00:49
  • JonasSandor
    #1729
    Two Worlds II - CoT Soundtrack
    ez ma jelenik meg miben ad többet? eléggé drága 40 euró.
  • Tibbbor
    #1728
    Szeretnék egy kis segítséget kérni. Azzal a verzióval játszom, ami tartalmazza a TW2 alapjátékot, a kalózos DLC-t és a Call of Tenebrae-t. Jelenleg az alapjátékot játszom, mert annak idején azt megvettem és nagyon tetszett. Sajnos csak az Aréna harcok után vettem észre, hogy véletlenül egy küldetés tárgyat is szétszedtem(Szulejmán Reménysége nevű baltát) és újra kellett csinálnom az egészet onnan, ahol még megvolt. Fórumokon olvastam, hogy cheat-el vissza lehet szerezni a tárgyat, de nekem nem működik a cheat. Hiába írom be a konzolba, hogy "twoworldscheats 1", nem aktiválódik a cheat mód, csak az íródik ki, hogy "TwoWorldsCheats 0". Valamit elrontottam, vagy ez a virágboltival nem működik?
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2017.09.01. 21:43:48
  • grebber
    #1727
    Wow, Topware Really Put Microtransactions In Two Worlds II!

  • JonasSandor
    #1726
    Akkor megérte kivárni ezt a hosszúra nyúlt időt. Magyarra ha le lesz fordítva ki is próbálom.
  • Zozo0122 #1725
    Szerintem tök jó és egyedi a game. Csak leírok néhány nagy pozitívumot, és a játék több éves már, vegyétek figyelembe.

    - Egyedi helyszínek, amik úgy általában eltérnek más RPG-k helyszíneitől. Trópusi szigetek, szavanna (ennek megfelelő állatvilággal), egyiptomi/arab/nemtudom típusú falvak és nagyobb városok (Hatmandor nagyon nagyon igényes és különleges, ahogy a tetőkön átívelő gerendákon egyensúlyozol stb.) sikátorokkal és földalatti csatornarendszerrel (majdnem Oblivion szinten kidolgozva), valódi, bonyolult labirintusok, benne ellenségekkel (imádtam őket, főleg a nagyobbakat, rendesen jelölgettem, hogy merre voltam), aztán a másik nagyobb szigeten kb. monszunerdő klímája és japán stílusú épületek, fegyverek, páncélok stb. Ami még tetszett, az a grafika, a varázslatok rendszere, a céhrendszer, meg az, hogy a ruháidat (nem páncélt) át tudtad festeni. pl volt egy vörös inged, de te kéket akartál belőle, akkor átfestetted terpentinnel. Sok apró tök jó ötlet van ebben a játékban, és néhány igazán emlékezetes küldetés is, meg easter eggek. Van egy quest szál, amit mindenki azonnal felismerne egy jól ismert kalandfilm trilógiából :)

    Olyan a game, mintha ötvöznéd a Gothic és a TES szériát. Egyikhez sem ér fel, de van néhány nagyon király ötlete.
  • grebber
    #1724
    Miért kapná meg?

    Aki próbálta írjon róla pár sort. Steam-es review-ek nem érdekelnek ott olyan szarokért sírnak, hogy sokszor az arcom kaparom így tárgytalan az ottaniak véleménye számomra. 10 euros ár nem mellesleg nem rossz érte..
  • JonasSandor
    #1723
    Steamen lehúzták nagyon a játékot, akinek megvolt az eredeti alapjátéka az nem kapja meg a kieget is?
  • JonasSandor
    #1722
    Holnapután jön ki a game.
  • grebber
    #1721
    Hat év után kiegészül a Two Worlds 2
  • JonasSandor
    #1720
    Éppen ideje már.
  • grebber
    #1719
    Május 25
  • JonasSandor
    #1718
    Mikor jelenik meg?
  • grebber
    #1717
    Two Worls II: Call of the Tenebrae will be available as DLC for $9.99, or separately as stand-alone title for $14.99.
    Enjoy this brand new adventure, and prepare yourself, to discover a decades-old mystery and a battle against a hideous, ancient evil known as the The Tenebrae.

  • Encore
    #1716
    A felújított változat azt hiszem csak grafikában lesz feltupírozva, gondolom nagyobb felbontású textúrákkal...
  • RoboKutya78
    #1715
    Hát ha a harmadikon is hardvervédelem lesz rá se fogok nézni:(
  • steweee
    #1714
    jó. az mit fog tartalmazni ? miben lesz más ? az első rész is a maga idejében nagyon szép volt, a másodiknak sztem csodás a grafikája. talán a menürendszer és a tárgyak fejlesztése nem annyira bejövős, de túlélhető.
  • Encore
    #1713
    Szerintem most már várj vele, Ősszel jön a felújított változat, jövőre vagy utána meg a harmadik rész...
  • steweee
    #1712
    rendben, akkor nekem is az van meg. csak még direkt nem telepitettem vagy egy éve, mert úgyse lett volna rá időm. sztem pár hónap a végigjátszás igy munka mellett...
  • Encore
    #1711
    A menüből tudom indítani a kiegészítőt és be lehet importálni a karakteredet a cuccaiddal együtt az alapjátékból. Ez van nekem, valami epic edition a neve.
  • steweee
    #1710
    van már olyan verziója ami egyben tartalmazza a 2W2-t és a Flying Fortresst a worldmerge mod nélkül ?

    mert úgy látom neked vmi ilyesmi lehet
  • Encore
    #1709
    Nem tudom, milyen volt anno, most teljesen rendben van de persze nem egy skyrim, vagy risen, de ha ezeket már végigvitte az ember, lehet adni ennek egy esélyt.
  • RoboKutya78
    #1708
    Sajna eljárt ezen játék alatt az idő
    A rossz kezdésnek hála igencsak befuccsolt a játék iránt érdeklődők száma nem hiába dobálják ingyen.
    Én annó megvettem. Sajna teljesen feleslegesen mivel a hardver blokkja miatt kukázhatom a seriaszámát:(
    Most itt csücsül a steam fiókomban is teljesen feleslegben.
    Inkább skrymolok az legalább élvezhető.
    Én csalódtam ebbe a játékban.
  • Encore
    #1707
    Én most játszottam végig az alapjátékot és a kieget. Kerestem olyan akció RPG-t, ami olyasmi, mint a gothic, risen, dragon's dogma és ez olyannak tűnt. Annak idején ez a széria nekem kimaradt. Viszont most, hogy készül a harmadik, aktuális volt nekikezdeni.

    Az alapjáték 35 órámba, a kiegészítő 10 órámba telt. Tényleg olyasmi, mint a fentebb felsorolt játékok, bár azoknál picit gyengébb. De ebből a stílusból úgysincs sok. Minden mellékküldetést megcsináltam (kettőt nem, mert bebugozódtak), és alapvetően tetszett a játék. Külön pirospont, hogy előkerültek komolyabb témák, például a diáklányok zaklatása vs. diáklányok futtatása a második szakaszában a játéknak. De csak akkor érdemes ezzel játszani, ha fentebb felsorolt játékok tetszettek és azokat már 2x végigjátszotta az ember, akkor hiánypótlásnak jó a TW.

    Ami viszont zavaró:
    -Nincsenek igazán emlékezetes karakterek, nem is izgul az ember mi van velük
    -Kicsit unbalance, mert a kovácsolási skillel olyan fegyvereket fejlesztettem, hogy bőven erősebb eszközeim voltak, mint az adott szakaszban lenniük kellett volna
    -A guild küldetések elég szegényesek és hamar megcsinálhatóak. Valamint nincs a guildek között választási lehetőség, így egyszerre lehetek mindenben nagymester (tolvaj, bérgyilkos, harcos, akármi)..
    - A kalózos kiegészítő szép munka, elég hosszú, élvezetes a vége is, de mikor véget ér, nem rak vissza a játékba
    Még volt pár dolog, de már elfelejtettem. :)

    Egynek jó volt.
  • mooo
    #1706
    Csak a kieg.
  • grebber
    #1705
    Egyébként ez a Flying Fortress hogy müködik?
    2 lehetőség van a menüben ugye hogy a sima TW2-öt inditom vagy a FF-t. Ha a FF-t indítom akkor úgy az alapjáték küldetései (tehát 1az1be ugyanaz lesz) + a kieg küldijei vagy only a kieget tolhatjuk úgy?
  • RoboKutya78
    #1704
    Csak tudnám hogy ki fog játszani vele a hardver cserés játékvédelme miatt.
    Én is annó hiába vettem meg dobozosba a játékot a 3. hardverváltás után dobhattam a kukába.
    Most ugye dobálják a játékot ingyen emiatt itt meg ott de ha bereggelted a configodat akkor is lőheted a dolgot.
    Remélem a 3 ban nem lesz ilyen védelem.
  • grebber
    #1703
    Már készül a Two Worlds III

    "Ezen kívül a Two World II motorja hamarosan jelentős frissítést kap, a karakterek és a táj sokkal részletesebb lesz, a GUI is HD-ben tündököl majd, kapunk egy csomó acsit, kooperatív multit és más fejlesztést is. Ráadásul nem csak a látvány terén lesz jobb a játék, hanem új tartalmaknak is örülhetünk. A készítők idén nyolc új multis térképpel lepnek meg minket, valamint két vadonatúj egyjátékos DLC-vel.

    Az első Call of the Tenebrae címen fut és 2016 második negyedévének végén érkezik. Hősünk visszatér Antaloorba, ahol egy szörnyű gyilkosság szemtanúja lesz. Az elkövetők egy korábban soha nem látott patkányszerű lények, nekünk kell megállítanunk őket. Lásd a fenti képeket!

    A második DLC-t Shattered Embrace néven keressétek."
  • steweee
    #1702
    az első rész topicjában már írtam az előbb, de itt is szeretném feltenni ugyanazt a kérdést, mert alig látogatja már bármelyiket is valaki

    azt meg tudja vki mondani hogy miért olyan gyengék a varázslatok a játékban ?

    pontosítok, 2 magyar oldalt is töviről hegyire elolvastam a témában. ott azt írják, hogy nem elég 1 kártyát berakni a meglévők közül a slotba, hanem az összes azonos típust be kell rakni hnogy erős legyen. na én ezt nem tapasztaltam. mondjuk ha 3 tűzlabda kártyát rakok a slotba, akkor is ugyanannyit jelez mondjuk a sebzés értékének, és csak az erősítő kártyákkal tudom ezt növelni, de abból meg alig lehet talláni illetve venni. egy idézésnél mondjuk a mana saver kártya jön jól

    szintén az oldalon írja, hgoy a varázslás nagyon úber a játékbnan. túz és air magicban már grand master vagyok, de ondjuk a villám is olyan gyengén sebez, hogy inkább nem is használok csak idézéseket
  • lammaer
    #1701
    Hát, igazából talán a felénél beleuntam. Varázslóként nagyon könnyű, főleg ha az ember összerak egy jókis megidéző varázslatot, csak darálnak a mobok én meg hátulról lövöldözök.

    Gondoltam hogy respecelem a karaktert varázslóból harcossá, de ahogy utánanéztem a közelharcrendszer nem nagy szám, így aztán csendesen elhalt nálam a játék.
  • Mr_no_NaMe
    #1700
    Én ezt a játékot régen feltettem, játszottam is vele, fasza is volt. Majdnem végigvittem, és talán pont ez volt benne negatív, hogy mikor kezdene érdekes lenni már kezd vége lenni.

    Ha jól emlékszem egyszerű is. Összeraksz magadnak egy varázslatot amivel letarolsz mindenkit és annyi :/