7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • MerlinW
    #3786
    Imy neeee:) Könyörgöm ne:)
  • hitch
    #3785
    na most nekem nem a c-re van telepitve hanem a d meghajtóra de viszont ott nincs semmi bejelölve akkor ott beálitthatom hogy 4092 legyen a v memoria?
  • IMYke2.0.0.0
    #3784
    Vistát nem használom, kipróbáltam. Elég is volt.
    Emellett, tessék nyitott szemmel olvasgatni minden nívósabb hardver oldalon, és nézd meg a hardver-követelményeket programoknál, játékoknál... sírni fogsz, hogy mennyire optimalizálatlan kakival műxik a géped.
    Ja, hogy vannak benne csicsás, finomított dolgok? A Trabantban is lehet ülés-fűtés... plusz aksival.
    Gépem pedig erősebb, mint a tiéd. [Csak a RAM-jaid drágábbak]

    A játékot pedig - ezek után - nem fogom megvenni. Letölteni sem.

  • Balazs15
    #3783
    jovan már megtaláltam XD de akkro is mi az hogy nicns menü
  • MerlinW
    #3782
    Írtam választ csak még ahhoz is lusta vagy, hogy elolvasd vasszeg...

    OFF TOPIK! Bazz OFF TOPIKOT olvasd te szerencsétlen. És ott is a fejlécet, mert ki fogja szúrni a szemedet.
  • Versace21
    #3781
    Ennyire fáradalmas leirni,vagy egy számot adni??Olvastam,de nem találtam megoldást,amíg ezt a büszke szavallatodat leirtad,addig segithettél volna nekűnk,nem hiszem hogy nem segitenénk mi,ha neked kéne valamire válasz..
  • hitch
    #3780
    vmi ghrapic genyó alatta van a video optionsnál.
  • Pepsi Twist
    #3779
    -fav
  • Balazs15
    #3778
    császtok
    AZ MÉG OKÉ HOGY NINCS MENÜ-..de azt a rohatt felbontást se lehet sehol átálitani...???????????????????????????me ha esc nyomok mikor má megkapom a kocsit ott van video opcio de felbontás nicns köztük..mnsot mittok csinálni...vagy ti hogy oldottátok meg?vagy én nem vettem észre?
  • bacow
    #3777
    igen mind a kettö 4096Mb legyen
  • MerlinW
    #3776
    Majd ha lesz kedvetek visszaolvastok és megoldódik a problémátok.
    Mik vagyunk mi, cselédek?:)

    OFF topik...
  • Snexi
    #3775
    gondolom kva sokszor le volt írva de hulla fáradt vagyok és nincs kedvem visszolvasni
    hogy lehet magyarrá tenni?(az is jó ha hsz számot adtok)
  • Versace21
    #3774
    Languages mappába ott a hungarian nyelv fájlok,de a menűbe hol tudom beállitani madzsar nyelvet?
  • MerlinW
    #3773
    Tudod jól, hogy a téma flame-katalizátor. Mi a fenének kell reagálnod rá - (akár igaza van akár nincs)?
  • MerlinW
    #3772
    #3675 minden kérdésedre választ ad:)
  • Grifidos
    #3771
    OFF
    Vistát szádra ne vedd, ha nem használod. Az eddigi legstabilabb rendszer, ha van vasad alá még a játékok terén is agyonüti az xp-t.
    ON

    Nem!
    Mert a paul.dll, csak a hitelesítést intézi.
  • erieskrisz
    #3770
    nem tök mind 1 a játék akkor 1 kalap szar marad szaggat vagy nem szaggat te adsz érte 12 ropit
  • Solid Snake
    #3769
    Majd egy pár verseny után fogsz találni egy boltot fel fogja ajánlani!
  • IMYke2.0.0.0
    #3768
    Olyan ez a játék, mint a Vista az operációs rendszerek piacán: félkész, de ki kellett már adni, mert hát sietni kell a negyedévi bevételek miatt...
    Amúgy, arra senki sem gondolt, hogy a Crack - azaz a játék motorjának szerves részét képező indítóalkalmazás - [/b]is hibás lehet a grafikai és játékélmény anomáliákban?![/b]
    A Reloaded vagy Vitality csapat kijön egy PROPER anyaggal és talán nem lesznek 700 km/h-s zuhanások ki a pályáról...
  • Dante73
    #3767
    Nekem most megy uninstall. beálitásokat elfelejtette, beállítom újra, 2.-ba váltok kilép menübe.... Optimalizálatlan, fos.
    Nem akarok senkit megbántani, de aki ezért pénzt ad, az hülye. Sőt hüje.
    És megint megy majd a sírás, a warez miatt... Szégyen. Ezzel 2008-ban kirukkolni.... Nemhogy NFS-nek, de még autós játéknak is egy nagyon nagy kalap lószar!
  • kissadamvikt
    #3766
    gyerekek ez most vicc? belépek a fiókba és már azonnal indul a játék? semmi menü vagy akármi? kocsit hol tudom egyáltalán tuningolni vagy másikat venni mert 45 min játék után homály az egész........
  • kuci06
    #3765
    Gametrailers videóteszt:
    (nem fogtok meglepődni xD)

  • djcom
    #3764
    Szerintetek az alábbi konfiggal az normális, hogy 5-15 fps-el megy a játék mediumon és akármilyen felbontást állítok akkor is?
    Még 640x480-ban is.
    GRID, pro street és minden játé high-ben vahy mediumon simán eljátszhatóan fut 20-40 fps-el.
    ötlet?
  • blackfire001
    #3763
    Akkor most a minimum érték, és a maximum érték is 4096 MB legyen? Nekem most 2046 a kezdeti a maximális meg 4092.
  • erieskrisz
    #3762
    DDD gyerekek ha nem lenne warez mindenki rohanna a boltba megveni a gamet megjelenés napján azt utána meg sirna hogy mi ez a rakás szar jah és ha valaki elörendelte az meg jol megszivta nah de mindegy minek a WAREZ hát ezért jo pl a warez mert nem dobtam ki 12 ropit az ablakon
  • Laci82
    #3761
    A legjobb dolog amit a játékkal tehetsz rovatunk győztes képe:
    Tatattaaaaam:)
  • MerlinW
    #3760
    Ami a játék dobozának belsejére van írva.
  • bacow
    #3759
    bemész a vezérlőpultba ott van hogy rendszer oda bemész ott megkeresed hogy speciális ott hogy teljesitmény és ott is a speciálisra mész rá ott lessz a virtuális memória a kezdeti méret és maximális méret ugyan az legyen ez nekem 4096MB
  • Zinaj
    #3758
    ird be regisztracios kodot.oda mit irjak?
  • MerlinW
    #3757
    2008-bugatti-veyron

  • kirol
    #3756
    Basszus nagyon menő a megjelenítőd, de legalább vedd már le róla a reklámmatricákat (DNIe, stb).

    A ruhán is rajta hagyod a cetliket és úgy hordod?
  • Versace21
    #3755
    Languages mappába ott a hungarian nyelv fájlok,de a menűbe hol tudom beállitani madzsar nyelvet?
  • o0tomy0o
    #3754
    És még mielött azzal jöttök hogy nagyon le van véve a grafika, mondom hogy DE ENNYIRE? (amúgy minden maxon) szal NO COMMENT! 2008 Q4!
  • Seth
    #3753
    Kaptál érte acsit,mit akarsz még XD
  • o0tomy0o
    #3752
  • kuci06
    #3751
    ez a Veyron valóban egy hihetetlen autó. Olyan dolgokra képes, amiről eddíg álmodni sem mertél (tm)
  • IMYke2.0.0.0
    #3750
    Majd úgy 10 Patch (javítás) után használhatónak is tűnhet...
    A Ti véleményetek alapján csak megnézésre méltatható. Sajnos.
  • blackfire001
    #3749
    ÖÖÖÖ....
    Hol is lehet felhúzni a virtuális memóriát? :D
  • Attila889
    #3748
    okés,akkor visszeveszem,írj emailt hogy én legyek a házigazda :)
  • Laci82
    #3747
    Mert egy tény van itten emberek a Gridet megverni nem lehet.
    Mert a Grid egy jó dolog ,az nfs a listák alján toporog