7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Rogerke
    #3827
    sztem várjunk a RELOADED verzióra ha azis szar akkor börnáut peredájz rulz lesz :D:D:D
  • amdopteron
    #3826
    istenm:S
  • Rogerke
    #3825
    sajátgép >>> tul >>> speciális >>teljesitmény>>>speciális és ottvan
  • Jana32
    #3824
    Jah és másnak nem volt olyan problémája, hogy ment a pályán és hirtelen "elfogyott az út", azaz nem bírta a játék betölteni a mapot!!!:D és amíg be nem töltötte egyhelybe állt az autó....gratz EA :D
  • Istencsászár
    #3823
    Konzolon is ugyan olyan szar, bár nem hinném hogy arra lett fejlesztve, hanem mindenre párhuzamosan csinálták, de aki igényes ótós játékkal akar játszani ( ilyen NFS stílusban ) annak ott van a Midnight Club LA.
  • Rogerke
    #3822
    XDDD
  • kabel15
    #3821
    Hól tudom megemelni a virtuális memóriámat? XP alat?
  • atila4
    #3820
    1 és fél nap alatt kivittem annak idején
  • hitch
    #3819
    és télleg.kár h már 2 éve letöröltem xD
  • Rogerke
    #3818
    mennyünk carbonozni :D az jobb :D:D
  • Jana32
    #3817
    Halljátok ekkora sz*rt én még életembe nem láttam... szóhoz se jutok... egyszerűen undorító ahogy kinéz és még szaggat is... most hagynemondjam el, hogy mim van, de az összes mostani game maxon megy vígan... mondom leveszem már minimumra... és ami fogadott, azon ledöbbentem. A GTA3 grafikája fogadott, csak rövidebb látómezővel. ez-ez valami kritikán aluli. 2 pozitívumot tudok mondani: 1. nekem tetszenek az autók hangjai, 2. viszonylag sok autó
  • Ipk18
    #3816
    Ja, és 64 bites Windows 7-es (pre-beta) oprendszert használok.
  • gduck
    #3815
    HOPSZ! Azt kell mondjam egyetértek veletek! Megnéztem PC-n is és megtaláltam a hiba okát

    EZ AZ ELSŐ OLYAN NFS RÉSZ AMELYIKET NEM FEJLESZTETTÉK PC-RE!!!!

    XBOX360 után tisztán látszik (a menün és a grafika minőségén) hogy ezt konzolra fejlesztették! Se grafikai, se más szempontból SEMMI PC SPECIFIKUS NINCS BENNE! Ez egy elég rosszul sikeredett KONZOL PORT! Grafikailag közel se jöhet a PRO STREET-hez!

    Hát meg kell mondjam én is nagyot csalódtam
  • retek683
    #3814
    Nálam az alábbi konfigon is úgy megy hogy jácchatatlan... bug halmaz ami remélem csak a krekk miat vann.... amúgy a játék szánalom nagyon rosz........
  • kuci06
    #3813
    "EZ A JÁTÉK ÉLETEM LEGROSSZAB CSALÓDÁSA"

    izgalmas életed lehet...
  • Ipk18
    #3812
    Nem egybehangzóan, én például egész jól eljátszogatok vele. 1024x768-as felbontással és 2x-es élsimítással szaggatás nélkül megy. (AMD 5200+, 4 GB RAM, Geforce 7600 GT).
    És a magyarosítás:

    1. Nyisd meg a Jegyzettömböt.
    2. Másold bele a következőket:

    REGEDIT4

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Need for Speed Undercover]
    "Language"="Hungarian"
    "Locale"="hu"

    3. Mentsd el .reg kiterjesztéssel bármilyen néven.
    4. Kattints a fájlra duplán és add hozzá a rendszerleíró adatbázishoz.
    Jó játékot!
  • atila4
    #3811
    ilyen a játék...
  • drot
    #3810
    EZ A JÁTÉK ÉLETEM LEGROSSZAB CSALÓDÁSA ÉS LEGSZARABB JÁTÉKA
    Ez egy akkora fos irányítás 1/10 ennek köze nincs az nfshez meg rohadt egyszerű az egész játék miért kellett ennyire elbaszni egy ilyen játékot szánalmas fos EA pedig terveztem hogy megveszem mint eddig minden NFS részt de asszem ezt most hiányozni fog a polcomról.
  • Cat 02 #3809
    Nem tom mit várnak. Eddig pont az volt a lényeg h illegális jeee, most meg ilyen amilyen, áh.
  • amdopteron
    #3808
    EZ EGY FORINTOT NEM ÉR:s:s
    és ráadásul szagat csak azt azt nem tudom minek mikor más meg fullon megy:S:S
    nem tudja vki?
    ABit kn9ultra lap
    6000mhz x2
    2gb ram ddr800mhz
    8800gts msi nem tudja vki hogy mivan??
    jah meg sp3 as winfos
  • Krisztiam #3807
    úgy látom egybehangzóan sz*r a játék.. én még csak most rakom fel :D
  • Istencsászár
    #3806
    Azért nem egészen. NFS fejlesztői pukkantak ki és romlanak évről évre, egyszerűen ki kell őket tenni és másik csapatnak adni akik ujragondolják az egész sorozatot, hiszen ez az EAnak sem jó hogy gyenge 5 pontokat kap a játéka ami rossz, hiszen 8-9 pontos játékai jöttek ki ebben az évben pl. Fifa, Madden NFL, NHL, Dead Space, RA3, Spore, Mirrors Edge, Bad Company stb... igen jó játékokat adott ki idén az EA, ezek közül ismét az NFS lett a mélypont, de most nagyon.
  • Snexi
    #3805
    monition blur-t hol lehet kiszedni?
  • Grifidos
    #3804
    Az EA-nak csak 3 ellensége van.
    - A dolgozói
    - A vásárlói (akik nem wrz verzióval tesztelik érdemes-e megvenni a terméket)
    - A kritikusok akiket nem lehet megvenni.
  • atila4
    #3803
    jobb mint gépen :D
  • Synit HUN
    #3802
    Hácc...
    Nem gondoltam volna, hogy tényleg megtörténik ez... Ezzel most tényleg alulmúlták önmagukat. Ezzel most sikerült valahova a sárga márvány környékére süllyeszteni az Nfs-t.
    És kb 3 évvel van lemaradva grafikailag.
    Fasza EA! Így tovább!
  • Katun
    #3801
    A 700 kilóméteres zuhanás konzolon volt
  • Cat 02 #3800
    Mobilon egész jó :D
  • bacow
    #3799
    kiválasztod hogy melyik meghajtó legyen és bepipálod az egyéni méretet és oda beirod
  • Grifidos
    #3798
    Jóvan' "vizalatti géppisztoly" legyen neked igazad...gg
  • Balumann
    #3797
    Nem tudom ti hogy vagytok a játékkal, nálam ez valami szörnyen rosszul fut. Beakad, hídon szaggat is, egy bizonyos távolságba egyszinü kék árnyékként látszanak csak a dolgok (előtte, mögötte jó), a grafika meg medium-high beállítással is sokkal rosszabb mint akár az underground 2 és attól újabb részeknél.
    Valaki írta, hogy próbáljam meg csak 1 maggal futtatni, megpróbáltam tényleg jobb a helyzet, de még mindig nagyon rossz a teljesítménye, élvezhetetlen... A Pro Street ennél jobban ment, bár az is ilyen lageffektusban ment sajna.
  • bacow
    #3796
    hát azt nem tudom nekem a c van beállitva igy más meghajton még nem probáltam de probáld ki bajt nem fog okozni ha megprobálod
  • Pókmalac
    #3795
    elsö verseny után DRIVER SKILLS???,mi az????fejlödik az auto ahogy használom??? mi ez World of Warcraft????nfu undercover mmorpg...hmmm.isnten örizz hogy legyen:)
  • ChuckyHUN
    #3794
    minuszcsi favcsi
  • Versace21
    #3793
    Jol van,ne haragudjatok,tényleg nem tudtam,bocs,tőled meg kűlőn elnézést kérek,jah és ő kezdte a szerencsétlen megszólitást,amit nem nagyon komálok..

  • DJ Skyline
    #3792
    na gyerekek, ez nem lesz már jobb. köszi mindenkinek mindent (eszmecsere, vita, stb), sajnos ez a játék is egy FAIL lett, én nem kívánok ezzel többet foglalkozni. én is kiveszem a topikot a kedvencek közül. a viszonlátásra'
  • IMYke2.0.0.0
    #3790
    Fogalmad sincs, kivel kötekszel.
  • MerlinW
    #3789
    Bárhova küldheted. Ha rám hallgatsz akkor minimum 3072 maximum 4096-ot adsz meg. A fix érték nem jó, a túl nagy minimum swap meg lassíthatja a gépedet.
  • Versace21
    #3788
    Te szerencsétlen,gondolom téged így hívnak,engem azért okosfejű Sanyinak hivnak,és egy mondat is elég lett volna kis ...
  • IMYke2.0.0.0
    #3787
    Jól van, nem bántom szegény gyereket. :)
    S hagyom a kedvenc Vista-dat is.