7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • threat
    #4027
    ezt a játékot "ezt vedd meg" kategóriába sorolom 990Ft os árral
  • threat
    #4026
    érdekes ízlésed van porsche unleashed, most wanted meg ez...
    ilyen übergagyi játékot még soha nem töltöttem le mind grafikailag mind optimalizltságban mind írányításban, mi-ben egyszerűen borzalmas
  • TomDantes
    #4025
    Na és motor tunnig? Mikor adja be? Csak addig fogok vele valószínűleg jázszani míg kigyúrok egy jó kocsit...de ha soká lehet tunnigolnni hagyom a p*csába
  • max1985
    #4024
    Ahogy mondod! De tényleg nem lehet mit kezdeni ezzel az irányítással ?
    A kanyarokban az az érzésem van mintha a gép játszana helyettem...
    IDEGESÍTŐ!!!
    Hát kb. 10 percet játszottam vel, de a törést be lehet kapcsolni, bár pont akkor nyomtam be mikor már kiléptem szoval nem tudom h mennyire lehet a verdákat zúzni...
    A zenék tényleg gyengék..
    Pedig gondoljatok csak vissza a jó öreg Undergroundra pl...
    Sőt még a HP2-ben is jobb zenék voltak.
    Talán majd jövöre észhez térnek és jön az UG 3 :D
  • SötétBarom
    #4023
    Nekem felni autosculptnál úgy kibasz windowsba mint macskát szarni :DDD
  • saxicola
    #4022
    Helló!

    Na én is kipróbáltam (1 órát szántam rá).

    A grafika sztem elfogadható: az autók például kifejezetten szépek, sajna a város középszerű kinézettel lett megáldva.
    Az irányítás szörnyű, számomra ez a legnagyobb gyengéje a játéknak.
    Az autók nem törnek: ez nem baj, az NFS-t soha nem az élethűség miatt szerettük.
    A versenyek hangulata egész jó, a történet pedig átlagos (utóbbival sem lenne baj, hiszen egy arcade autóversenyzős game-t nem a sztorinak kell eladnia).
    A zenék nekem tetszenek, ez mindig jó volt a szériában.
    A tuning lebutított: ez is rossz pont.

    Az értékelésem: (10-es skála)
    Grafika: 8
    Irányítás: 5
    Sztori: 7
    Zene: 9
    Tuning: 5

    Inkább elkészítenék az UnderGround 3-at. Remélem a következő rész már jobb lesz. Elvégre az EA is tud kiadni jó játékot.
    Kicsit furcsa az EA. Van egy jó pár újító vagy jó játékuk: Dead Space, Mirror's Edge, Crysis Warhead stb, de silány folytatásokat is kiadnak. Ez az NFS erre példa.
  • TomDantes
    #4021
    Basszus...mikor lehet már tunningolni? Egy rakás versenyt megnyertem...de semmit nem lehet rátenni. Jó igaz van új kocsim...de nem a tuning lenne a lényeg? Én nem értek valamit vagy ez a játék egy hülyeség?

    A másik...a f*sznak vannak benne sín-autók. Nem igaz...mennek az ellenfelek mintha sínen lennének...ezt mikor hagyják már ki az NFS-ből?

    És mikor lehet már tunningolni...áhhh...egyre rosszabbnak tűnik.
  • max1985
    #4020
    Csáó! Felraktam, elindítottam és....
    A grafikával különösebb bajom nem volt, de az irányítás valami borzalmas... Annyira érezni hogy rásegít a gép, és itt nem lehet kikapcsolni mint anno a Pro Street-be (vagy csak én nem találom).
    Ha ki lehetne "nyomni" a rásegítést, sokkal élvezhetőbb lenne. Énszerintem jobb lett volna egy Underground 3, visszatérni az utcai versenyekhez és az igazi tuninghoz. De ez csak a saját véleményem...
    Azért nem rossz ez se :D
  • Djemba
    #4019
    reloaded verzió miben különbözik az előzőtől???azt áltom, hogy nagyobb
  • SötétBarom
    #4018
    Én kipróbáltam, sztem a Carbon a sorozat szégyene, és ez így is maradt. Akinek tetszett a most wanted, annak ez is fog. Igaz, hogy nagyon ótvar a fizika, de sztem az MW - Carbon sínautózásnál jobb. Itt legalább meg lehet perdülni kézifékkel, nem úgy mint azokban.. Rondának viszont ronda, de mint a bűn. Pro Street magasan szebb. Még nyomom kicsit aztán mondok még mást is.

    Ja, amúgy egy Cudával megyek, és az pl highway battleben elég labalis. Ami miatt nagyon hülyén nézhet ki a fizika, az sztem a billentyűzet. Én boxos paddal nyomom, és nem néz ki hülyén a mozgás semennyire - ellenben a videókkal..
  • DJ Skyline
    #4017
    hogyne emlékeznék :D üdv tegnap olvastam az autosjatekokra beküldött NFS cikkjeim, jókat derültem saját magamon :D
  • [HUN]FaTaL
    #4016
    Na, délután felrakom, kipróbálom én is. Megnézem idén mit alkottak :D
  • karikusz
    #4015
    Ahogy látom az Nvidiások panaszkodnak 99%-ra a szaggatás miatt....csak nem az ati szponzorálta a játékkészítőt?

    Dj. Skyline !


    Emléxel még erre?


    http://nfsunderground.ini.hu/


  • Narxis
    #4014
    lol
  • DarkSector
    #4013
    Hidd el még carbon is mérföldekkel jobb ettől.
    Ez a sorozat szégyene.
  • DarkSector
    #4012
    Inkább ne most ettem.
  • tomcsa4
    #4011
    Meg ez a sok rőka bőr duma. És ha valakinek ez kell? Mert imádja a stílust. Nem mindenki begyöpösödött gémer!

    Ez az Undercover (fenti listából kiválasztva) Átlagos számomra. Láttam jobbat (PS magasan, HP1, HS, UG 1-2), láttam rosszabbat a sorozatból (Carbon, 2, HP2). MW-el megegyezik.

    (1-et és az 5-öt nem említem, azokba csak belenéztem pár órára.)
  • kabel15
    #4010
    Szerintem az autók szépek benne a környezet van elcseszve!
    Az út is elég szép de a fák az ok ilyen papírra rajzólt valamik! De ez csak az én véleményem!
  • tomcsa4
    #4009
    ""Ők adják ki ahogy a Dead Space, Red Alert 3, Left 4 Dead"
    Ők csak a pénzt adják ezekhez a játékokhoz. Érdemileg semmi közük hozzá.
    "

    Azért ilyen butaságot ne mondj már. Pontosan hogy van hozzá közük, ők pénzelik, ők határoznak meg mindent. Nem úgy működik, hogy csak adják a feneketlenségbe, ez csak 1-1 sztár fejlesztőnek engedik meg. Szóval ha fikázod az Ea-t, ok. Ha fikázod az összes játékát, akkor fikázod a fent említetteket is. Vagy tegyél kivételt, de ne így.
  • Narxis
    #4008
    Valaki tegyen már be pár képet max. beállításokkal.
  • gabesz012
    #4007
    Tökéletesen egyetértek, asszem ma fel is rakom a Porsche-t. :) Meg Tdu-zok tovább. Ez lesz az első év, hogy ki sem próbálom az új Nfs-t, a szavazás eredménye és a beszámolók alapján csak sávszél pazarlás lenne...

    Egyébként még megemlíteném a Red Alert 3-at is... Hát az is beleillik a hova lejjebb kategóriába (szvsz).
  • DJ Skyline
    #4006
    volt rendőr, csak kóddal, de semmi jelentősége nem volt.
  • SötétBarom
    #4005
    Azt a pillanatot kell csak megvárni, hogy a kiadó felhasználja a GRID alatt dübörgő engine-t egy utcai autós tuningolós játékhoz. Na az lesz az a pillanat, amikor az NFS olyan szinten szénné ég, hogy a holdról lehet majd látni. -.- Istenem, csak legyen annyi eszük, hogy megjátszák. :c
  • barnie1990
    #4004
    EA mar a Carbonnal elkezdte ezt a trendet, amely figyelmen kivul hagyja az igenyeket. Azota tema, hogy milyen gane az EA. Persze, az is, szomoru is, hogy nem sok mas alternativa van NFS-re de inkabb oruljetek, hogy az alternativak legalabbjobbak, ezt meg hagyni a busba, hadd bukjon meg.
  • SötétBarom
    #4003
    omg
  • threat
    #4002
    szerintem meg pont azvolt a mélypont
    a hot pursuitok nagyobbat taroltak emlékeim szerint :P
  • SötétBarom
    #4001
    Voltak yardok, csak nem képezték a játék szerves részét.. -.-
  • garaib
    #4000
    Nekem, pl. a Need for Speed sorozatokból a legjobban a Need for Speed: Porsche Unleashed jött be, szerintem nagyon jó kis játék volt.
    Igen ez még szimuláció volt és nem egy Konsolra megírt játék.
    Rengeteg jó dolgot tartalmazott pl.: műszerfal, visszajátszás, jó fizika stb.
    És mi csoda hangulata volt.
    Szerintem voltak benne rendőrök, emlékszem olyan küldetésre, hogy törés nélkül kellett átvinni egy városon egy porsche-t úgy hogy még a rendőrök is üldöztek.
  • Streetwarrior
    #3999
    Ja én az EA-t azóta nem szeretem mióta a Posrche Unleashed-ben nem voltak rendőrök PC-n, PS-en meg igen. Ez azóta rejtály számomra.
  • Streetwarrior
    #3998
    Nekem, lekopogom, röccenés mentesen fut a következő konfigon: 6000+ (3,3 Ghz-ra felhúzva, XFX 9800GT, 4 Gb RAM Vista alatt. Mivel ezt úgy látom elég sokan már kivesézték, én más vízre eveznék.

    Emlékezzetek, hogy a Carbon volt az egyik első program, ami támogatta a Logitech G25-öt, máig ha kocavezetni akarok, ezt pakolom fel. Örömmel jelentem ez nem fog megváltozni. Ebben SZÖRNYŰ a force feedback, még finomhangolni sem lehet. Nem húzza középre a kormány elég erővel, de ha valaki neked jön vagy felmész egy útpadkára letépi az asztalról.

    Ja és az MI valami csodálatos, olyan mintha ha egy csomó mozdonnyal versenyeznék, ráadásul, ha nekik megyek, ugyanúgy mennek tovább...még ki sem csúsznak.

    Ahogy a Pro Street, ez is ki fog maradni életemből.
  • kabel15
    #3997
    Én is most szedem a RELOADED változatot! Majd kiderül milyen lett!
    De engem az szomorít hogy az IGN 10/4 pontot adot rá!
    Mondjuk engem nem is anyira érdekel a grafika inkább a játékélmény!
    Meg valamivel szórakozni kell a GTA4-ig
  • tmisi
    #3996
    Jó a szavazás. :D Akkor én már el sem mondom a véleményemet, éljen a 45%.
    Hello JackSparrow, látom használod az ATT OSD-jét. :D Az öcsém, látszik a konfigból is. :]
    Egyébként az irányítás és a kocsik mozgása nagyon gáz. Sok volt a panasz a PS-re nyilván csak így meg átestek a ló túlsó oldalára.


  • gduck
    #3995
    Pedig de! Tisztán látszik, hogy konzolról lett portolva! 100%, hogy nem volt külön PC-s fejlesztés! A konzolos verziót fejlesztették és amikor kész volt, akkor volt egy sima portolás!
  • JackSparrow88
    #3994
    Nem értem, hogy egyeseknek mér akad még egy viszonylag nagyon jó teljesítményű gépen, de nekem 1024-be max. graf. 2-szeres élsmítással kb. 45 Fps-t produkál, igaz néha lejjebb megy, de 30 alá sosem...
  • Darukezelő
    #3993
    Szeretem mikor az emberek elkezdenek anyázni, csak azért mert valaki más véleménnyel van valamiről. :D
  • kulabácsi
    #3992
    hát ezzel egyetértek...
    rendőrök is nevetségesek
  • Harry Seldon
    #3991
    Mi volt szép? Hogy virtuálisan benzinnel leöntötte magát, aztán meggyújtotta a gyufát? Tényleg szépen ég, szó se róla.

    Megint mentem pár métert, VSYNC-et bekapcsolva, de persze uganúgy akad a nem kétfilléres gépemen. Cserébe randa és még nevetségesen könnyű. Negyed óra alatt legalább öt versenyt lezavartam, a legkisebb nehézség nélkül vertem agyon ezt az elképesztően ócska AI-t.

    Utoljára már komolyan megszántam, startjel után tizenöt mp-t álltam egy helyben, csak aztán eredtem utánuk. Három minikörös verseny volt kör végére megint első voltam. :D

    EZ MI? :D

    Csúnya, technikailag kuka, fizikailag nulla, törésmodell nulla, kihívás nulla. Ez aztán a játék tizenkétezerért, mi? :D Még szerencse, hogy a Pro Street-et meghagytam gépemen (igen, teljesen eredeti játék, csakúgy, mint a Grid, upsz...), mert az mellett ez nem áll meg...
  • RYO21
    #3990
    ez szép volt!
  • Maxtreme
    #3989
    Akkor most ide is bekopizom azt, amit ugyanilyen "okos és értelmes" hozzászólásra reagáltam:


    Kérlek hagyjuk már ezt a közhely sablonszöveget. Én ugyanannyira szarok az EA-ra, és nem veszem meg a trágya programját, ahogy ő rám, felhasználóra. Ennyi.
    Azt hiszem most verném a fejem a falba ha ezért a kupac lócitromért pénzt adtam volna.
    Ez a "játák" egy 2 ezres budget kategóriába elmenne, nade hogy ezért 10k-t valaki kifizessen? Naneeee. (és akkor még + fizessen az iylen olyan letölthető cuccokért SZÁNALOOOM)

    ps: Másrészről az ember gépén kipróbálás céljából MINDEN program fent lehet 24H-n keresztül. az UC nálam ebből összesen 2 órát (sem) töltött a HDD-men. Szal hagyjuk ezt a megvétel szöveget. Ami megérdemli és emberi áron van, úgy is pénzt áldozok rá.
  • Robez84
    #3988