7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • IMYke2.0.0.0
    #4067
    Valaki lejjebb, korábban írta, hogy minden NFS-t a Black Box fejleszti(tette): erős tévedés!
    [URL=http://en.wikipedia.org/wiki/Need_For_Speed]Ajánlo figyelembe a "Development" alcímet![/URL]: 2002-től dolgozik be a Black Box az EA-nak, addig Distinctive Software készítette a NFS-ket.
  • kabel15
    #4066
    Na ja mert majd pont 1 ilyen játék miatt fogom álítgatni a CPU mat!
    Ezeknek vólt rá 1 éve meg több 100 hogy megcsinálják! És képesek elkérni érte 12.000ft ot!
  • DJ Skyline
    #4065
    különböző modokkal akár az LFS is tud szebb lenni
  • kirol
    #4064
    Én egyszer megnéztem ezt.

    De nem értem mi értelme, amikor nekem alapból a vezérlőpultban megnézve a progit, mindennél engedélyezve van a 2 CPU - be van alapból pipálva -, és minden használja is.

    Akkor mi ez a progi?
  • Shep
    #4063
    Kösz.
  • Shep
    #4062
    Hát ez a gridos mosottas valami nekem nem igazán jön be. Valamint CPU controllal 40+ fps-em van és itt a kocsi nem egy elmosódott valami. Persze kinek mi tetszik.
  • tomcsa4
    #4061
    Pontosan. És az EA nem csak kiadó!
  • gduck
    #4060
    Térképen alul középtájon van vmi gomb (fejből nem emlékszem)
  • Shep
    #4059
    Inkább azt kellene kiírni a bannerba ,hogy cpu controllal engedélyezd, hogy mindkét magot használja és egyből nem fog akadni.
  • karikusz
    #4058
    Jogos...;)
  • IMYke2.0.0.0
    #4057
    Zongorázni lehet a különbséget.
    [Aláírásom!] Tuti, hogy a Most Wanted motorját puhították kicsit. A grafika legalábbis erősen hajaz rá.
  • karikusz
    #4056
    Hát igen...élni él az autosjatekok.hu de sajna nincs aki frissítse..:(
  • tarjani
    #4055
    Ratyi ugylátszik az EA elfelejtette hogy kel autós játékot csinálni.Ez anyira szar hogy ki se fogom irni, kár pazarolni a dvd lemezt.
  • IMYke2.0.0.0
    #4054
    Bannerbe be lehetne már írni végre: a játék annyira optimalizálatlan, hogy senki se lepődjön meg, bármilyen erős a gépe, akad(hat) ez a konzol-átirat játék!
  • SötétBarom
    #4053
    Legyen összehasonlítási alap:

    NFS Undercover 1024x768, minden max @ kb 25 fps


    VS

    GRID 1376x768 minden max @ kb 50-60fps
  • Viktor9202
    #4052
    Amúgy mi lehet a probléma h néhe visszesik 20 fps-re? Az alábbi gépen nem igen kellene visszesni, beakadnia :S

    Asus P5K-E
    Q6600 3.5 GHz
    Nv 8800 GT
    2 Gb 800 MHz ram
  • Shep
    #4051
    A kiadó szól bele mindenbe, mivel ő pénzeli a projektet, ezért van ,hogy bugosan, optimalizálatlanul, ötlettelenül jönnek ki előzőleg ígéretesnek tűnő játékok. A kiadó beleszól szinte mindenbe.
  • BaLeeX
    #4050
    Az NFS játékokat egy ideje csak a neve adja el. De elég ránézni melyik a legnépszerűbb topic az SG-n. Hiába fikázza szinte mindenki a játékot mégis pörög a topic és sok embernek még így is tetszik.

    Amíg ez nem változik minek erőlködjenek. Amig nem fog nagyot bukni addig minek öljenek bele sok pénzt meg próbálkozzanak újdonságokkal vagy rakjanak új grafikai engine-t alá...
  • tomcsa4
    #4049
    Igen és gondolom bele se pofáznak, hanem csak pénzelnek. Akkor azért zárnak le ígéretesnek tűnő, ámde drága projecteket is, mert a fejlesztők eltűntek a semmibe. Nem kell a rizsa, én is ki tudok írni bármit. Tudhatnád, hogy nem úgy van, ahogy leírják a dolgokat. Ez olyan, mint az adatbiztonság, kiírnak mindent (még a falra is kiteszik a szabványokat teljesítő papírokat), aztán meg lófasz sincs ott.

    Bocsi, hogy megkérdőjeleztelek.
  • tmisi
    #4048
    Az a baj hogy manapság egyre fiatalabb korosztály nyomul a játékokkal. Unokaöcséméket hadd hozzam fel megint példaképp. Az ilyen NFSUC-ra azt mondaná: tökjó, mert fél kézzel is elirányítja (mondjuk nem futna a jelenlegi gépükön...).
    De sztem már a GRID-nél szendvedne, pedig még az sem szimulátor.
    Butítják hogy az ilyen kis vérpistikék is jól szórakozzanak vele...
  • Narxis
    #4047
    Nekem a környezet nem tűnik vészesnek, az autó viszont ronda, illetve ahol szemből fotótad az autót, ott se értem miért olyan a kép. Az irányítással mi a baj? Nem a szokásos wasd kombó, shiften nitro? Nem lehet átállítani?
  • temes69
    #4046
    tökéletesen igazad van.
  • Shep
    #4045
    Tehát, hol tudom megnézni hány %-nál tartok a karrierben?

    Nálam ilyen, a blur le van véve, mert rohadtul idegesítő 1280*1024 (nekem nem szaggat sehol)
  • [HUN]Crassus
    #4044
    ezt a rész viccnek gondolták? úgy szar ahogy van....hatalmas csalódás:S
  • tmisi
    #4043
    Ez látszik a menün is. Legalább is nálam indítás után alapból a játékba dob és a térképnél érhető el a rendes menü ESC-vel.
  • temes69
    #4042
    nekem reggelre jött le, még nem volt időm kipróbálni. majd meló után, de a hszokat olvasgatva sok jóra nem számítok. erre a szaggatás dologra kiváncsi leszek. legfeljebb jövök én is fikázni, de megmondom őszintén a most wanted óta én már sokmindent nem várok az nfstől...
  • gduck
    #4041
    Nem is lesz szebb! Az okot leírtam: #3815!

    Ha valaki nem akar visszaolvasni: 100%-ra veszem hogy "simán" átportolták a kész konzolos verziót PC-re!!!
  • MerlinW
    #4040
    Sok fogalmad van arról hogy működnek a nagyvállalatok illetve a kiadók. De sebaj, főiskolában majd megtanulod, ha meg nem utánaolvasol. Ha azt sem, akkor meg süketelsz sokáig abban a hitben, hogy igazad van.

    Kiadót megkeresi a fejlesztőcég, hogy van egy ötletem/projektem. Felvázolja a kiadónak a forgatókönyvet, illetve az anyagi igényeit. Ekkor a kiadó ha lát benne fantáziát befektet a projektbe, kitűzi a határidőt, elkezdi kampányolni, majd ha elérkezik az idő kiadja, kifizeti a céget + a szerződésben foglalt x% részesedést, vagy kifizet x összeget a cégnek és nem adja ki. Ilyen egyszerű.

    Szerinted a Universal, vagy a Dreamworks emberei szoktak filmet forgatni? Vagy a Lapics kiadó emberei könyvet írni? Az, hogy az EA-nak van két (de lehet hogy három) szoftverfejlesztő leányvállalata, egy dolog. Ugyanúgy működik mint a külsős cégek, annyi különbségggel, hogy az EA Los Angeles nem keresi az EA kiadó részlegét, hanem a kiadó keresi fel a LA csoportot, hogy mi kell neki.

    De egyébként mindez le van írva feketén fehéren az EA weboldalán, jogi dumával.
  • DJ Skyline
    #4039
    este 8-kor akkor csere az új szavazásra. :)
  • Balumann
    #4038
    Azt sem igazán értem, hogy miért PLAYER a nevem, mikor Balu profilt válaszottam ki.
  • at16
    #4037
    ....

    6000+amd X2, 2Giga 800mhz ram, 8600gt oc nem elég neki hogy rendesen fusson 1280*1024ben MINDEN LOWon meg kikapcsolva?

    lehet hogy a vga nem tul erős de akkor is.
    én meg 1280 alatt nem játszok mert olyan ronda 1024ben is mint a bün. (19")

    már megint faszául optimalizálták ezt is :(
  • Balumann
    #4036
    Néhány kép, teljesen full grafikával (catalystban is minden maxra) 1280x1024 felbontás, kb. 15-20 fps-el fut így a játék. Íme a képek:







    Egy csíkban csak kék árnyalat látható ezt nem értem hogy miért van, de ha nem nézzük akkor is egyszerűen bűn ronda az egész. Nem vagyok túl igényes, de ez... ez nekem játszhatatlan. A szaggatásról ne is beszéljünk, még 640-esben lowon is beszaggat (Catalystban mindent levéve), próbáltam 1 magra tenni, akkor is.
    Catalyst 8.11 van fennt, dx frissítve, mással nincs gond.
  • Shep
    #4035
    Azt hol tudom megnézni, hogy hány %-nál tartok?
  • Prince23
    #4034
    Kapós lenne
    én támogatom...
  • kabel15
    #4033
    Azért nem érzel semmit mert kijelenteték hogy semmi köze nem lesz a tuningolásnak az autó kezelhetőségéhez! Mármint a lökháritó hasmagaság STB átalakítása! A másik meh ,hogy a törés sem gyengít az autón! Ha valaki ott vólt a Budapest Game SHOW2008 on ott elmondtak mindent!
  • TomDantes
    #4032
    Ezt értem...csak arra voltam kiváncsi mikor oldja fel a tunning csomagokat? Csomót toltam és már kissé unom...és még mindig semmi
  • tomcsa4
    #4031
    Tuning érezhetően rosszabb, mint PS-ben. Ott fél napot elvacakoltam, míg beállítottam (és volt is mit), itt meg nem igazán látok semmi érdemlegeset (5 különböző dolgot lehet beállítani egy csúszkán), de az irányítás gyengesége miatt nem érzek semmit. PS ezért csúcs, ott volt értelme tuningolni. És a kis állításokat is megérezted. Itt nem igazán érzem, max ha durván állítom a dolgokat. De majd megnézem másik autóval is, hátha az a gond.
  • atila4
    #4030
    oda is való remélem olvasgatják a külföldi forumokat az EA-sek mert mindenhol szidják
  • kabel15
    #4029
    Én megvenném 990ft ért! Még egy eredeti EA játék
  • DJ Skyline
    #4028
    lehetne csinálni egy melyik a kedvenc NFS részed szavazást is. bár kicsit sok lenne a lehetőség, de szerintem 330 szavazó után erre is biztos sokan szavaznának. :)