7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • kabel15
    #4107
    kb 6perc és lejön a reloaded változat! Hátha az nekem jó!
  • kabel15
    #4106
    Köszönöm a választ!
  • at16
    #4105
    lejjebb irtátok hogy vezérlőpultba be lehet állítani hogy mind a 2 magot használja.

    hol van az vagy mi az ?
  • IMYke2.0.0.0
    #4104
    A fejlesztők nem vették a fáradtságot az optimalizálásra, kódírásra.
    Úgy képzeld el, mintha a 640*480 felirat alatt is 1900*1600 lenne... mert körülbelül így fut mindenkinek a játék a gépén.
    A kivételek pedig - jelen esetben - nem erősítik a szabályt.
  • IMYke2.0.0.0
    #4103
    Ezért hozhatják ki minden évben győztesen akár a legszarabb játékokat is a GameStar és PCGuru oldalán...
  • kabel15
    #4102
    De az mitől van hogy 640x480 ugyan úgy megy mint 1024 en?
  • Rainbow15
    #4101
    én is azt nyomtam, poénból :)
  • kemszi2
    #4100
    hogy rövid legyek ,ez 1 hulladék ,bár nem is tudom mit vártam.bár nem is tudom mit vártam az elmúlt 4-5 rész nem igazán tudott lekötni
  • Shep
    #4099
    Azok szerintem csak poénból nyomták.
  • CalebJoe
    #4098
    Az a 4.22% nagyon eltévedt valahol az alkonyzónában vagy csak nem játszott még jó autós játékkal.
  • atila4
    #4097
    jó lenne ha lenne belőle single ^^
  • atila4
    #4096
    értem köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #4095
    A fejelsztési fázisokat le lehet(ett) tölteni, de mivel folyamatosan javítgatják - erősen visszajelzés alapú a dolog -, így voltaképp helytálló a kijelentés: netes játék.
  • Shep
    #4094
    CPU1-nél kikeresed az nfs.exe-t jobb egérgomb rá és ALL CPU-s 2CPU 1+2-re rányomsz és át fog váltani az nfs.exe mögötti szám 1000-ről 1100-ra és kapsz +10-15 fps-t. Ha 4 magosod van akkor értelem szerűen a 4CPU-s témát választod.
  • karikusz
    #4093
    Igen, mert netes multi alapú, lényegében
  • atila4
    #4092
    csak neten lehet megvenni?
  • karikusz
    #4091
    ehh kellene egy kis segítség..:)....

    ...szóval jobb egér az nfs.ex-re, és ott mit válasszak, hogy mind a két magomat használja?
  • IMYke2.0.0.0
    #4090
    Nem frissítettem a lapot, így nem láttam, hogy válaszoltál már :)))
  • Shep
    #4089
    Hát lehet tényleg szebb, én anno a demoját próbáltam ki, nem igazán jött be, de mint már mondtam én évente 1x játszom autós játékkal komolyabban, ami általában kimerül az éppen aktuális NFS-ben, bár ez sem teljesen igaz, mert a U2-t,Carboon-t, PS-t csak meglestem és egyáltalán nem jöttek be pár %-k után töröltem is őket. Ez most megint tetszik, mert olyan minta MW. Nyilván az 1 és a HP szintjét nem üti, de azért én jól elszórakozok vele. Megérte ma fanyalgókat, de amíg az eladások jók (márpedig szerintem most is azok lesznek) addig a kiadó nem változat túl sokat, mert az újításokkal felvonuló játékok nagy kockázatot rejtenek magukban, és a kiadók próbálják a lehető legkisebb kockázat mellett a lehető legnagyobb profitot megszerezni ami teljesen érthető is. Az más kérdés, hogy ez sokaknak nem jön be, rókabőr stb. de amíg nincs okuk a változtatásra nem is fognak változtatni.
  • IMYke2.0.0.0
    #4088
    Pótolandó ismeret!!!
    Life For Speed
    Szimulátor-rajongók, kormánnyal rendelkezők előnyben!
  • DJ Skyline
    #4087
    Live for Speed
  • karikusz
    #4086
    Köcce;)....kukkolom... aztán mondom majd a fejleményt..
  • atila4
    #4085
    mi a teljes neve?
  • karikusz
    #4084
    Nekem 6420-am, de megnézném, hoyg valós-e az állítás... :O
  • Shep
    #4083
    Akinek a CPU controll kell az katt ide
  • IMYke2.0.0.0
    #4082
    Csak tippelni tudok - sajnos, vagy hál' istennek? - a játék nincs a birtokomban:
    Nézd meg esetleg az ESC-menüben [korábbi hozzászólások szerint úgy tudom, hogy nincs a játéknak echte főmenüje, amibe a játék betöltődik indítás után], mondjuk a létrehozott [és állítólag a játék által nem használt] Profil neved alatt!
  • peti71
    #4081
    Hol tudom megnézni hány %-nál tartok a karrierben?
  • kabel15
    #4080
    Nekem e6300 om van mikor bejött akkor vettem de én sem fogom álítgatni!
  • karikusz
    #4079
    Ezt mind merre? Hogyan?

    thx S.O.S ;)
  • Sgtfathi
    #4078
    Elnézést a Világ Effekteket kell visszább venni!!!!!!
  • SötétBarom
    #4077
    Nálam azért mosottas ennyire, mert kicsi a felbontás, és 4x AA van rajta.. Cserébe úgy néz ki, mintha render lenne :DDDDDDDDD
  • SötétBarom
    #4076
    Ez a mosottas szar akkor jönne be, ha 1m-nél nagyobb megjelenítőn nyomnád, mint én. Azért ez a felbontás, mert ez a TV natívja, szal itt még össze is van nyomva. Namost ezt a foshegy undercovert ki se tudtam rakni TVre, mert nem lehet benne képarányt állítani :c
  • Sgtfathi
    #4075
    Akinek nem tetszik az elmosódás vegye vissza egyel a világ részletességet és nem lesz elmosott,és jobban is néz ki!!
  • atila4
    #4074
    1000* szebb mint a NFS
  • atila4
    #4073
    GRID
    1024*768,minden maxon,postprocess effekt kikapcsolva
  • IMYke2.0.0.0
    #4072
    Tudom, hogy jót akarsz. Azonban el kell fogadnunk a tényt: bőven vannak még játékoskedvű PC-tulajdonosok a világon, kishazánkban, akiknek nincs 2-4 magos gépe...
    Arról nem is beszélve, hogy én a világ legjobb játékának kedvéért sem állítgatnám a CPU-k működését! [E8400].
  • kabel15
    #4071
    Jó én értelek de ezen ki vagyok akadva! Ha a crysis kihasználja mind a 2 magot akkor ez miért nem tudja? Kalap Sz az egész most töltöm a RELOADED változatot hátha az jó! Ha nem hát nem!
  • shadar619
    #4070
    Hello
    Nekem van egy olyan problémám hogy amikor játszok a játékkal akkor ugyszolván becsikozódik és nem lehet látni semmit, már próbálam hogy frissitem a drivert de nem segitett semmit. A videókarim egy ati x800-as, van 2GB RAM és egy AMD dual 4400+ procim. Ha vki tud segiteni az irjon szivesen fogadok minden tanácsot
  • Shep
    #4069
    Jó hát, én csak segítségképpen írtam, nem kell támadni. akinek nem tetszik nem játszik vele.
  • Shep
    #4068
    Próbáld ki, mást nem tudok mondani. Ez ténylegesen kihasználja a másik procit is, nem úgy mint a win.