7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • SimaSuna #4187
    1 kis történelem azoknak akik nem látták az előző részeket...
    érdemes megfigyelni, és alaposan szemrevenni a videón látottakat, mi volt és mi lett :)

  • kulabácsi
    #4186
    legjobb game volt :D
  • Rogerke
    #4185
    nekem még a 90es években a SCREAMER volt a fav+++
  • Rodman6
    #4184
    A legjobb autósjáték a Midtown Madness volt. Tele volt újítással - tetszés szerinti útvonalon mehettem a célba, választottam egy utasszállító buszt vagy egy kamiont, azzal zúztam füstté az ezeknél kissebb járgányú ellenfeleket! Felejthetetlen! :-)
  • DJ Skyline
    #4183
    nem véletlenül tettük be az utolsó lehetőséget, lehet kicsit korai volt még a szavazás, de már most is eléggé egyértelmű az emberek véleménye. csak mondjuk 205 helyett lenne 255 Ez mi? szavazat, és mondjuk 40 Szuper, a többi meg eloszlik ide oda :D
  • Rogerke
    #4182
    Terep2 YDDDD
  • SimaSuna #4181
    *ezeket a játékokat
  • SimaSuna #4180
    ha igazi nagy NFS fan lennél, tudnád hogy az első 5 rész volt IGAZI NFS...
    onnantól a 2F2F - Halálos Iramban film "koppintása" volt az UG 1 és a 2.
    ezek a részek után az EA elindult a lejtőn...és most valahol a béka segge alatt van...elég sokat toltam NFSt...tudom miről beszélek...
    most az EA a 8-10éves kocka gyerekeket célozta meg ezzel a trehány játékkal...ettől a játéktól még a Terep2 vagy az 1nsane is jobb...
    bár sokan nem is ismerik ezeket játékot...

    ezekután télleg nagy NFS fan lehetsz :) én lemondok inkább a Terep2 javára :)
  • Carlos
    #4179
    BA***EG!!!!!!!!
    Én így játszottam fél órát!!!
    LOL!!!


    Az a szomorú, hogy ezért súlyos pénzeket kérnek el. Mertha ingyen osztogatnák, vagy adnák a müzlisdoboz mellé, akkor egy szavam sem lenne. De tizeniksz rongyot elkérni egy ilyen fosért gyíkság!
  • Rogerke
    #4178
    az a poén hogy olyan is szavazott aki még nem is jáccot vele Xd
  • Rodman6
    #4177
    Ez nem versenyélményt nyújtó játék,csak tipikus "hazamegyek a munkából,végignyomok egy pályát,tuningolok - lekönyökölök, fejem a bal tenyeremre támasztom, félig leragadt szemmel jobbkézzel nymodom az iránygombokat" stílus.
  • kabel15
    #4176
    Én is tudom hogy ez így nem jó!
    De most mit tud tenni az ember!
    Hamár leszedtem 2x akkor végig is tolom!
  • Carlos
    #4175
    Én amikor szavaztam, csak az eredmény érdekelt, de mostmár csatlakoznék a "Ez mi? Az EA új vonatos játéka? Egy tál bélsár az egész." -hez!
  • Darukezelő
    #4174
    Azért a szavazás alapján megnyugodtam, hogy nincs olyan sok ízlésficamos játékos. :) Csak az elsőre szavazók gondolják hogy ez jó rész (ahogy olvastam arra sem szavazott mindenki komolyan), a többi három lehetőségre szavazók (pláne a harmadikra) érzik, és látják hogy ez így nem jó.
  • tonyr #4173
    nekem is teccik, igaz nagy nfs fan vagyok...
    akinek ez nem teccik az szentem többet nfs-t ne is probáljon ki az elkövetkezö években, mivel mindig hasonlo stilusu lesz...
  • heringer
    #4172
    gps...utánna 1 es gomb utánna a 2 es:D
  • Csokis
    #4171
    Menű -> Beállítások -> Autók
  • Rodman6
    #4170
    Az én észrevételeim: *Szép de rajzfilmes grafika, a felhők árnyékok tükörképe lépcsőzetes a kocsin fullon is.
    *Ultragagyi törésmodell fullon is. Alig törnek, alig szakadnak, alig deformlódnak-súrlódnak az alkatrszek.(de legalább van)
    *Unalmas kitalált város unalmas dobozházakkal élethűség nélkül, sok egyforma zászló. Egykét látványos része van de ez édeskevés.
    *Az irányítás jó, de nem életszerű a kocsi kanyarodása.
    *Már megint Nissan...
    *Rossz kameraállások, belső nézetnek is örülnék és visszajátszás videónak.
    *10 perc után unalmas. Játékélmény semmit nem változott az előző részekhez képest.
    Inkább maradok a Grid-nél... az előbb felsoroltakban 100% minden tekintetben.
  • kabel15
    #4169
    Szerintem egész jó lett így hogy nem szaggat!
    Ezek az animációk még tetszenek is! Szép csajok jó verdák!
    Az irányítes meg érdekes de ha belegondolunk a PS-nek is ilyen vólt! vagy legaláb hasonló. De a kézifékes kanyarok akció filmbe illőek de a készítők is azt mondták hogy FILM szerü lesz a játék!
  • Marci0115
    #4168
    hol lehet tuningolni meg spoilert tenni?
  • whiskeyman
    #4167
    hol írja ki, hogy hány %-nál járok?
  • klart
    #4166
    hát ez a játék,egy tál fosh kb,1 órát játszottam vele öcsém gépén,mondom megnézem már,nincs 1 normális menü,nemtudod megnézni a zenék benne:Smia fasz ez?csakis azért játszottam vele 1 órát mondom legalább talán értelmes menű lesz vagy garázs,de lófaszt.:C van benne lehetőség egyáltalán hogy az EATrax- megnnézem?játékélmény nincs.túl effektezett ronda grafika,hiába a ps engine.foshhalom az egész.nemvártam mondjuk jobbat.így nemcsalódtam,ps nél én már befejeztem az nfs az kihozott a sodroomból,de legalább nézett ki valahogy.EA ez hatalmas bukás lesz.elsáhatjátok magatok.:C
  • Carlos
    #4165
    És azt hogy?
    (mondjuk már mind1, mert uninstalltam a szarba, még az image-et is ledúrtam, hogy ne foglalja az értékes helyet).
  • HeadHunter86
    #4164
    Már bocs, de ez okádék, agyoneffektezett, fos. Majd kifolyik a szemem tőle.
  • DarkSector
    #4163
    Majd nézd meg.
    az irányítás meg -> NO COMMENT.
  • atila4
    #4162
    nagyon elvan sötétítve a monitor azért látszik jónak
    nézd meg amiket beraktunk képeket mien
  • szapor
    #4161
    Akinek 2magos vagy több magos procija van akkor kikell kapcsolni az nfs.exéről hogy 1 magon fusson és megy is
  • Rogerke
    #4160
    ekkora vita a tokio hotel óta nem volt XD
  • tonyr #4159
    nehogy már okádék a graf:
    képek
    a többi ok h neked nem teccik...
  • Piko888
    #4158
    Srácok amit pirossal ír ki azt levonja a lovémból?
  • LaszloLedzenyi
    #4157
    Ez most mi,mert hogy ezt játéknak nem lehet nevezni az tuti . inkább hagyták volna meg a konzolos csicskáknak mint hogy pc-t szennyezik ezzel
  • Marci0115
    #4156
    hol lehet spoilert tenni a kocsira , meg átfetseni meg ilyenek?
  • Rainbow15
    #4155
    grafika miért szar?
    vannak hibák, de szerintem nem olyan szar.
  • SötétBarom
    #4154
    Van benne Veyron
  • Dante73
    #4153
    1; Szemmel látható, hogy a szaggatás memóriakezelési gond. Hacsak nem nyúltak bele reloaded-ék a játék motorjába, akkor tök mindegy melyik krekk. Márpedig, miért nyúltak volna....
    MW-hez hasonlit, csak.... Nincs értelme szabadon kószálni, ugyanis a versenyek vagy a Tab-al, vagy a GPS-térképről indíthatók.... Menü nincsen, G25 kezelés nincsen, egér nincsen, (Vicc, beálítom, hogy G25, mert felismeri, erre a Z csúszkára teszi a gázt meg a féket. Egy gond van; olyanom nincsen....) Fizika 0, grafika szar, optimalizáltság 0,
    Egyetlen pozitív tulajdonságot mondjon már valaki, de most komolyan.

    Az egész olyan, mint egy korai Pre-alfa verzió....
  • Petys
    #4152
    Nekem a MW az egyik kedvenc arcade játékom, de ezt még véletlenül sem lehet egy lapon emlínteni a Most Wanted játékélményével! Ez valami hihetetlenül összecsapott, okádék grafikával ellátott, optimizálatlan trágya! És akkor az irányításról, az AI-ról meg a nevetségesen leegyszerűsített "nyomj TAB-ot a következő versenyhez" módról még nem is beszéltem...
  • tonyr #4151
    nálam nem szaggat...
  • tonyr #4150
    hát ez igaz, de ha vkinek a mw teccett, annak ez is szerintem, mivel nagyon hasonlo, csak itt vannak még xtrák, pl skilles fejlödés, ill törés, bár nemértem miért javul meg a kocsim ha verseny alatt lezuzom...
  • temes69
    #4149
    ahogy olvasgattam más fórumokon a reloaded is szaggat mindjá' vége a melónak megyek haza és megnézem nálam is akad e...
  • Carlos
    #4148

    Egyetértek!