7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Maxtreme
    #4227
    Ez a szöveg már 5 éve is ciki volt ^^
    Amíg ők ebből élnek hogy átb*sszák a vásárlók fejét, nyugodtan fikázhatja a user nem?
  • Neoncsoves
    #4226
    van 1 kis különbség, ők ebből élnek hogy ilyen szart írnak...
  • Carlos
    #4225
    Némá!
    Én tettem le jobbat az asztalra én fikázhatom?
    VérIstván!
  • Marci0115
    #4224
    én tök nemértem minek kell fikázni a játékot, szerintem egész jó, jó nem a legjobb de el lehet vála játszani, aki szarozik istenem meglehet probálni jobbat csinálni? majd ha valaki letett valamit az asztalra esetleg akkor szarozhatna le valamit
  • Shep
    #4223
    Sreamerrel a multkorában is játszottam dosbox alatt, a legjobb autós játék az nfs 1 után.
  • atila4
    #4222
    te egész játék alatt a hátteret nézed? akkor nézd meg a undorcoverben a fákat a házakat meg a felhőt
  • Carlos
    #4221
    Ááááááááá!!!
    Hight Stakes, Porsche Unleashed! Mekkorákat játszottam azokkal. Azok voltak az IGAZI nfs-ek szerintem (nomeg a legelső).
  • SLICK
    #4220
    pff ennyi elég is vol
    -fav
  • sakal6
    #4219
    feliratot hogy lehet kiirattatni? mert sehol se találom a felirat bekapcsolását.
  • Krisztiam #4218
    nfs underworld :DD
  • Prince23
    #4217
    Így van... a Carbon meg a kettő közt volt... se oda se iode nem tartozott. PS-el meg mélyült. sztem
  • Rodman6
    #4216
    Nem ronda, de láttam már élethűbb autós játékot is.. elég a fákra néznem, elég a felhőkarcolókra néznem... elég a felhőkre néznem
  • Krisztiam #4215
    szerintem az underground 1,2 és a MW sikerült jól az nfs szériában
  • atila4
    #4214
    igen tudom :D csak rossz kommentre nyomtam :)
  • atila4
    #4213
    félre ment 4198-as kommentre akartam írni :D
  • Prince23
    #4212
    Sokkal valósághűbb a Gridnek a grafikája... már leírtam egyszer. inkább legyen valós mint szar szemkifolyós meseszerű garfika:)
  • atila4
    #4211
    Már betettem a képet beteszem még egyszer
    Ez neked ronda?
  • tomcsa4
    #4210
    Hát én levettem a World Effectet és úgy pihentetőbb. De ez meg túl színes néhol az is igaz.
  • Rodman6
    #4209
    Arcade kategóriában jó. Engem piszkosul idegesít hogy gyorsuláskor távolodik a kocsi, elmosódik a táj(bár az kikapcsolható). Ma már kitalált helyeken sem nagyon szeretek versenyezni:) Lehet hogy egyszerűen a játék motorjával van a bajom, nem tetszik a kocsi mozgása az úton... túl merev az irányítás, olyan a fizika mintha egy 20 tonnás páncélost vezetnék... főleg ütközéskor. 130-al éles útelválasztófalba csapódást megúszok egy kis szélvédőrepedéssel XD
  • tomcsa4
    #4208
    Ja hopp, a fű ebben is hányadék. Akkor egál.
  • Prince23
    #4207
    Szted ennek a grafikája szép? azé tartod szépnek, mert ilyen cseppfolyós állapotú, és SZEMKIFOLYÓS grafikájaja van, idő után megfájdul a fejed tőle. sokan ezé mondják szépnek az efféle grafot.. holott cseppet sem az, inkább mesés szerű.
  • atila4
    #4206
    nfs aniversary ::D
  • Rogerke
    #4205
    nemtom sztem az MW ideéig volt jó a szinvonal (neten rengeteg verseny volt ki tud szebb verdát összetákolni) hamachin is sokat nyomtuk.
    A Carbon volt a fordulópont...
  • Rogerke
    #4204
    Mario Unleashed win95 re XD
  • cicai
    #4203
    de
  • Krisztiam #4202
    szerintem az nfs-el is azt kéne csinálni, mint a tomb raiderrel... visszamenni a kezdetekez.. csak jobb grafikával.. ferrarik, bmw-ék meg ilyenek szerintetek nem??:)
  • Bullitt
    #4201
    Azóta szinte egyre süllyed a színvonal...
  • kraawz
    #4200
    a porsche unleashed az egyik leghangulatosabb volt,legjobb fizikájú szerintem.
    Az underground meg úm. a modern NFSt hozta be
  • SötétBarom
    #4199
    GRID miért lenne szar az LFS-hez képest? Pusztán más jellegű játék. Viszont ez a Crysis Warhead-hez képest is kurva gyenge :DD
  • tomcsa4
    #4198
    Grafikára meg Grid egy fokkal sem szebb. Ráadásul a Grid fakó is, meg a fű benne otromba. Ha már mindenbe belekötünk.

    Na mindegy, nem kötelező vele tolni, aki nem akarja, ne tolja. Biztos van még játék a vinyón, ami setupra vár. :)
  • ntex
    #4197
    Hát szerintem a 4. rész még mindig rulezz
  • SötétBarom
    #4196
    Sztem az NFS-ek amúgy többynire jók :D Csak az MW, a Carbon, meg ez volt eddig nagyon szar, a többi fasza :DD Nekem a pro street kifejezetten tetszett, sokat is nyomtam.. Élvezetes fizikája volt, szuperül lehetett autókat bütykölni, és a tuningnak is volt értelme.. Volt egy imperezám, amivel nem tudtam megnyerni egy versenyt és nekiálltam vele körözni practiceben, és addig machináltam a váltó áttételeit, mire jó lett, és 4-5 másodperccel jobb lett az autó körönként.. Drag autóknál is lehetett csinálni jópofa setupokat..
  • kovecses
    #4195
    Ha valaki tud segitsen. Előre is köszönöm!
  • Krisztiam #4194
    azt a q*wa, azért van egy kis különbség.. GRID 1000szer jobb mint az nfs.. éljen a codemasters :)
  • tomcsa4
    #4193
    Nekem is bejön. Most hogy haladok a küldikben, tetszik.

    Azt nem értem, ohgy 1, tuti szavazott olyan is, aki nem tolta (vagy 2 percet, mint alább is olvastuk...az ilyen ember mire alapozza a véleményét?) és a menőség miatt rátolt a szar kategóriára.

    Kéziféket még egyszer sem nyomtam le, nem is kell ebben a játékban. Igen ez elárul valamit, arcade és azon belül akciójáték inkább. Így tekintsetek rá. Ne az LFS-sel (amellett a Grid is halovány szar). :)
  • Rogerke
    #4192
    szamárral XDDDDDD
  • Danecay
    #4191
    Sajnos eddig a játékról több negatív véleményt olvastam mint pozitívat :( Igaz én egyébként sem vagyok nagy NFS fun. Az utolsó rész amivel még jól elvoltam, ill. egy egy LAN party alkalmával is mindig előkerült, az az 5. rész volt, azaz a Porsche Unleashed. Nem tudom, engem valahogy nem vonzanak ezek az éjszakai, illegális versenyes, széttuningolós full árkád versenyek. Az utóbbi évek NFS részeit fel sem telepítettem, de mivel olvastam, hogy az idén más koncepcióval, más megközelítéssel nyúlnak hozzá a fejlesztők a szériához, gondoltam adok neki egy esélyt. Sajnos a hozzászólásokat olvasva nagyon úgy néz ki, hogy idén sem fogok pozitívan csalódni :( Ha már az NFS funok nagy részének sem jön be a játék akkor nagy esély van rá, hogy nekem még annyira sem fog, hacsak nem valami szimulátort készítettek a fejlesztők és ezért nem jön be a meglehetősen árkád széria kedvelőinek, de erre elég kevés esélyt látok.
  • Prince23
    #4190
    Már egész más véleményen vagyok mint tegnap a játékkal kapcs:O
    Bakker már annyit tolom, h nem igaz, azt akarom h vége legyen, de qrvára nem akar. Végigjátszás szempontjából talán a leghosszabb játékidőre sikerült. de annyit elért nálam, h ne szarozzam le teljesen mint tegnap.... magyarán nálam a Szóda és a szar közt van a játék :))))))))))))))))))))))))) XD
    Minden küldetést meg kell csináljak (meg asszem kötelező is). de ez rohadt hosszú.
  • Rodman6
    #4189
    Áhh... Need For Speed: Porsche Unleashed... a legutolsó a sorozatból amelyik hosszú időre lekötött.
  • DJ Skyline
    #4188
    a "Melyik a kedvenc NFS részed?" átkerül péntek estére, nagyon sokan szavaznak a mostanira, kicsit hagy menjen még. :) esetleg ha már nagyon nem jön több szavazat akkor beteszem a következő kérdést. aztán ha szeretnétek további kérdéseket akkor gondolkozzatok ti is, nekem nincs sok ötletem a témában. :) esetleg lehetne egy "Mi tetszett legjobban a játékban?" kérdés, de szerintem felesleges betenni, mert már most látom a 450 szavazatot a "Miért, ez játék? Ja, semmi" lehetőségre