7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • atila4
    #4267
    mindegy milyen géped van akkor is szaggat
  • sharpwrz
    #4266
    Sziasztok!

    Most akkor mekkora a gépigénye ennek a gaménak?
    Van aki azt mondja, h erőmű kell hozzá, gamestarba 1.8-as procit írtak 1g rammal meg min ati6500-ös kártyával!
    Most akkor mi is van?
  • gereee93
    #4265
    Császtok. Tudtok nekem linket küldeni, ahol van NFS: undercover honositás?
  • Csokis
    #4264
    Annyival egészíteném ki, hogy ez a újratöltve exe-vel nem működik, csak az original-lal! Ha szükség van a másik exe-s változatra is, akkor annak is neki eshetek.
  • temes69
    #4263
    nah kipróbáltam ezt a cpu-control progit. ez tényleg javított a sebességen, most már akár játszható is. de a grafikája valami bűn randa a gridhez képest. EA
  • Attelee
    #4262
    A játékot még nem próbáltam,de ugy látom h kevés embert gyözött meg!
    Nem is tudom mi álhat az egész mögött és miért lett ez összecsapva ennyire,de én arra tippelek h rengeteg idöt elkurtak azzal,h megszerezzék a Ferrari
    licenszt IME ami nem sikerült,és igy aztán lehet egy két ember is likvidálva lett!A játékot meg persze ki kellett adni,igy aztán összedobtak valamit!

    Ez persze csak egy teoria!
    A Ferrariknak én is örültem volna!
  • SötétBarom
    #4261
    Szöszölősen hangzik :)
  • atila4
    #4260
    link?
  • barmi
    #4259
    Persze. Attól függ hogy a szponzor listában hányadik helyre sorolod az adott szponzort ugy változik az autón elfoglalt helye is!
  • barmi
    #4258
    Én tudom :) ITT leírta egy kedves júzer hogy mit is lehet tenni ha erre a felbontásra van szükségünk!
  • Prince23
    #4257
    Kjött az új nvidia driver!
  • SötétBarom
    #4256
    A hatos képen a sylvián nem úgy vannak a szponzormatricák mint az enyémen, lehet állítani, hogy legyenek??? :)
  • SötétBarom
    #4255
    Hiába, ha wide felbontást állítasz be, akkor is 4:3 marad a képarány, én is akartam TV-n nyomni, de az EA ennyire töketlen.
  • DJ Skyline
    #4254
    nem, ami hiányzik az az, hogy elkéne kezdeni a játékot fejleszteni _:SDADSA bocs ^^
  • GazCamp3r
    #4253
    VKi nem tudja, hogy kilehet-e csikarni a játékbol az 1360x768-as felbontást? Botrány, hogy nincs benne alapbol -.-
  • barmi
    #4252
    Így van :) A Dirt a Grid elődje motorilag :) egyik durvább mint a másik .) Az nfs pedig kb a századik ezen a listán :D
  • w77d
    #4251
    máig a kedvencem, naponta nyomulok vele :)
  • barmi
    #4250
    A szaggatásra lehet megoldás a virtuális memória növelése ha még nem próbáltad esetleg érdemes megnézni ha a géped tényleg nem gyengusz :)
    Hajrá
  • Maxtreme
    #4249
    Hát nem, csak az meg qrva optimizálatlan :D
    Hálisten a dirt bár ugyanarra a motorra épült (ugyebár a dirt volt a Neon, a grid-nél már EGO-ra keresztelték) de sikerült normális portolást végezni.
  • barmi
    #4248
    Szeréntem is igazad van de azért ne feletkezzünk meg a Colin DIRT-ről sem :9 Az sem volt egy kimondottan ronda játék :)
  • kabel15
    #4247
    Nálam a RELOADED szépen megy!
    A grafikát lehet szídni de engem nem izgat hogy milyen az a lényeg hogy 3D a kocsik hangja jó! Ami hiányzik az a menü!
  • The Best
    #4246
    Sziasztok nekem is nagyon szagadt pedig nem gyenge gépen van a grafikárol nei s beszéljünk. játék stilus pedig borzalom alig lehet irányitani. sajnos
  • Maxtreme
    #4245
    nem?
  • Maxtreme
    #4244
    Nem, nem korai verzió. Ez csak az EA szokásos szériája..
    Az új rész szinte minden esetben annyiból áll hogy bekapcsolják a radom autó generátort, illetve lefuttatják a gépigényX3.exe-t
    Kész az új nfs.
  • mk452001
    #4243
    Hali!
    Ezen a gépen szerintetek elmegy (csak tesztképpen)?:
    Celeron 2 GHz
    512MB RAM
    ATI Radeon 9800 PRO videókari (asszem 256MB)
    XP + SP3
  • atila4
    #4242
    jó ötlet :P
  • Carlos
    #4241
  • temes69
    #4240
    nah kipróbáltam. nálam is szaggat. teljesen mindegy hogy milyenre veszem a felbontást, és így sztem játszhatatlan. azért a gépemen simán elfut a fallout3 high grafikával, ez a fos meg nem? lehet hogy ez valami korai verzió ami felkerült a netre, bár a reloados is szaggat más fórumok szerint. elkéne venni az nfs licenszet az ea-tól és odaadni a codemaster-es srácoknak. azok rittyentenének egy fasza utcai versenyzős játékot a grid motorjával oszt minden szép és jó lenne....
  • Maxtreme
    #4239
    Már bocs de ez a kép tényleg ronda :D

    Itt van pár régebbi képem a gridből (bocs az offért, de remek lesz hasonlatnak..)


    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4
    Kép 5
    Kép 6
    Kép 7


    Akinek ez ronda, annak nem tudom mi a szép. (az nfs 2070-re talán eléri ezt a szintet. (tény hogy a bloomot pár helyen túlzásba vitték, de még így is PC-n az 1ik legszebb [ha nem a legszebb] autós game.
  • Neoncsoves
    #4238
    észrevettétek hogy a nap is megy veled?
  • Carlos
    #4237
    Emléxem komoly pénzekbe kerülte a Porshe-ban egy falbacsúszás, ráadásul a menetstabilitást is befolyásolta.
    A mostani csicska játékosoknak persze sir a szájuk, ha újra kell kezdeni egy pályát. Aztán meg ha végigjátszották jön a:
    "hö, kipörgettem, kivittem, kitoltam, hö!" egyéb hangzatos szarságok.
  • DJ Skyline
    #4236
    én konzolon játszottam vele, ott nem volt akadozás, a grafika az a tűrhető és a szép között van. az irányítás szar, a játékmenet unalmas
  • kifli
    #4235
    nekem a hp2 volt az uccsó rész amivel még jót tudtam játszani (szal addig a részig megjelentek) a többi nem kötött le a porsche örök kedvenc.
    A mostaniról a véleményem hááát nemtom pro streetel nem játszottam sokat de mintha az szebb lett volna. szerintem ez elég csúnya lett és elég összedobott. Grid jobban tetszik (legalább van belsőnézet). A belső nézet az amit már hiányolok nfs-ekből egy ideje meg menüben jó lenne egy gomb hogy arcade meg normál hogy ne legyen ennyire sínautózás annak aki nem szereti...
  • Krisztiam #4234
    hm konzolon nem tudom milyen lehet az undercover...
  • tomcsa4
    #4233
    Az ég nagyon szép, de az autók annyira csak, mint NFS-ben. Ez az én véleményem.

    Engem NFSben az zavar, amikor 3 méteren belül megfarolnak a videókban. Na az gagyi.
  • DJ Skyline
    #4232
    muterom sem szokta mondani hogy főzzél jobbat fiam ha azt mondom neki hogy nem ízlik a sárgaborsófőzelék hanem változtat és mást főz legközelebb
  • SD456
    #4231
    Hi all!

    Na hát mit is mondjak... Szódával, de csak nagyon sok szódával :) Az irányítás nem a legjobb, ennél még a PS is jobb volt szerintem, a grafika elmegy egynek néhol csúnya néhol meg szép. Mondjuk a kocsik kidolgozása az szép lett, de ez soha nem volt rossz az NFS részekben szerintem. Szerintem az EA-nek kicsit le kéne ülni és 1-2 évet rá kéne szánni a játékaira, akkor talán már ki tudnának hozni valamit belőle.
  • atenza
    #4230
    Főleg ha még demót sem adnak ki h kipróálhassa a nép...Persze ezt sokan megoldják más úton :)
  • barmi
    #4229
    Szeréntem pedig ez a 2 rész volt a bajnok, a mostaniak már csak árnyékai a régi szép időknek..
    Ez a két rész lenne az:
    1.


    2.


    Ezek még lazán megelőzték a koruk elvárásait a maiak viszont csak kullognak az élmezőny mögött szeréntem.
  • atila4
    #4228
    gondolkodtam 13 rész a 13-as szám szerencsétlenséget okoz/hoz :D
    és hozott is xD