7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • barmi
    #4427
    A virtuális memória megemelését próbáltad e már? Nálam Reloadedes verzió van + fixre be van állítva a virtuális memória 3500 MB-ra és kutya fas*a baja sincsen. Príán megy a lent olvasható konfigomon.

    atila4 ezt neked sem ártana kipróbálni.
  • The Protector
    #4426
    de úgy dobja ki h Kehidakustány fele landoljon oké?
  • Willi Betz
    #4425
    Szar a géped,dobd ki a picsába
  • JackSparrow88
    #4424
    Hát igen, valóban összecsapott munka ez, de azért el lehet vele szórakozni. Viszont sajnos nekem csinál egy állandó hibát akkor amikor tuningolni akarok v. kocsit választani: megáll a kép, aztán meg lekapcsol a monitor majd vissza.(tom h ez a videokártyával van összefüggésbe de tkp. egyetlenegy másik játék sem csinál ilyet, csak az uc.) Szal így nem is tok rányomni semmit a kocsimra mert egyszerűen ezt csinálja, ráadásul egy idő után kilép és még akkor el sem menti normálisan, meg olykor csinálni újból 1-2 versenyt. Nemtom másnál is van-e ilyen hiba de ez így nagyon nem jó, még egy másik crack sem oldotta meg a problémát...
  • Shep
    #4423
    Azt bírom ebben a sorozatban ahogy pofátlan módon csal a gép. Lehagyod és egyszer csak a semmiből feljön rád, ha a verseny elején nem húzol el nem hagy nyerni, te nitrozol ő nitro nélkül is 2x olyan gyors, a poros úton alig tudsz menni 100-at ő ott is teljes sebességgel robog át.
  • SötétBarom
    #4422
    Pl itt:

  • SötétBarom
    #4421
    Játszottam vele még egy kicsit, egyre jobb. :D
    A rendőrökkel kergetőzés ugyan az, mint az MW, tehát szórakoztató. A versenyek nem. Viszont mindent felraktam maxra, és így már jól fut (!!!) :DDDDDD

    A mostani véleményem már nem a tál fos, hanem a szódával :)
    Meg vannak pillanatok, amikor jó is tud kinézni..

  • Dzsimbao
    #4420
    Kipróbáltam ezt a játékot, és vannak neki pozitívumai:
    -gyors az uninstall
    -kellemes emlékeket ébreszt a régebbi részekkel kapcsolatban

    A gamerankingson eddig olyan 60% az átlagértékelés xbox360, ps3, wii és pc értékelések alapján.
  • temes69
    #4419
    jaja, szal lehet hogy a guruban év játéka lesz
  • Csokis
    #4418
    Tudod, pénz beszél.
  • TomDantes
    #4417
    86% Inkább 65% szerintem.
  • DarkSector
    #4416
    Túl nagylelkű volt.
  • Csokis
    #4415
    A gémszar már rég tesztelte és 86%-ot kapott. :/
  • temes69
    #4414
    ja és még annyit hogy nagyon kiváncsi leszek a hazai papír újságok(guru, gamestar) értékelésére. így előre sztem 90% lesz a minimum, mert különben kapnak ejnye bejnyét az ea-tól
  • BBali666
    #4413
    hali

    ez a need for speed új része?
  • temes69
    #4412
    ja, vezérlőpultban annyit ír ki, de amúgy valami 7-8gigát tesz fel. nekem ki van írva dvdre(clone verzió rámegy 1 dvd5 lemezre), és játék közben hozzá sem nyúlt a lemezhez, csak a vinyót tekergette. egyébként én leszedtem a reloaded verzió crackjét, majd újrainstalláltam a clone verziót, de már a reloadedel crackeltem, és azóta nem szaggat annyit. néha néha.... szal így játszottam is vele, és valóban iszonyúan könnyű. az árnyékok valami borzasztóan néznek ki. a traffic az kb mindíg arra kanyarodik ki előlem hogy pont neki menjek. circuit versenyen mindíg ugyanaz az autó jön velem szemben ugyanabban a kanyarban. törésmodell az gyakorlatilag nincs, mint ahogyan fizika sem. szal én komolyan nem értem hogy ezzel most mi a fenét akart az ea?
    mondjuk én sok jóra nem számítottam high stakestől kezdve nálam az nfs max arra volt jó hogy 7végén buli előtt alapozás közben ökörködtünk vele, de másra nem. sajnos...
    remélem hogy a következő résznél összekapják magukat, mert ez
  • SötétBarom
    #4411
    "Maximálisan megadható 100 pontból 70-et dobtak az Undercover-nek és kijelentették, visszalépés az eddigi epizódokhoz képest. A 1UP szerint egy „best of" válogatást kaptunk az elmúlt évek részeiből, egészen az Underground-ig visszamenőleg, melyben összemosták a játékok környezeti beállítását, csak éppen nagyobb hangsúlyt fektettek az üldözésekre. Véleményüket B formájában összesítették. "

    Disznószagvan.
  • Synit HUN
    #4410
    Mennyire jó lett!
  • RYO21
    #4409
    garázs topik
  • atila4
    #4408
    sajnos ilyen a játék,bármit csinálsz szaggat
    cpu controlal tudod kicsit jobbá tenni
  • amdopteron
    #4407
    Hát nekme miért szagatt vki mondja már meg....
    6000mhzx2 8800gts 2gb ram..akkro most ilyenkor mivan?:Slegalacsonnyaban is rotyog élvezhetetlen
  • RoyalPredator
    #4406
    Nekem tetszik, habár a fizika kicsit bizarr. De 150MPH-val legalább mindne kanyart tisztán belehet venni x)
  • passat14
    #4405
    hogy lehet a törést beállítani?
  • erieskrisz
    #4404
    Engem az egész játék zavar dehát ha má leszedtem 2 verziot legalább 1x végigtolom
  • erieskrisz
    #4403
    5 perc game utána forum 1 kuldetésig kibirom a játékot igy lassan talán másfél év alatt végigtolom
  • kemszi2
    #4402
    nem zavar egyébként ez a sok mosódás ,meg fényhatás?
  • erieskrisz
    #4401
    Kergettek a rendörök [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] sokan voltak ám
  • tompka
    #4400
    Nekem a clon fél perc alatt 3xlaggol. Na ezt számoljuk át 30percre: iszonyatosan sok. a reloaded meg fél óra alatt 1. De lehet azt is azért, mert folyamatosan tekert a vinyó, és nem tudta időben betölteni(nagyon töredezett a vinyóm) Ja és még vmi. AZ előzőben 4xAA-ban 1024-es felbontásban kb 10-12fps-t értem el max. A reloaded-ben meg látható lentebb a képen.
  • R0zs0máK
    #4399
    Milyen már ez...kanyarban nem gyorsít az autó? Faszért veszi el a gázt/fékez, ha kanyarodni akarok...csússzon, faroljon, drifteljen, az se érdekel ha balalajkázna, csak csináljon már valami basszameg...:/

    Okádék szánalom fos....fúúúú de felbaszott megint...
  • erieskrisz
    #4398
    DDD nekem reloaded verzio is ugyanazt csinálja szerintem semmi különbség a clon meg reloaded verzió között hol 8fps hol pedig 48 fps nem vágom
  • tompka
    #4397
    Ahoz képest, hogy: 1024x768, 4xAA, 6600GT, 1magos 2Ghz-es proci, és minden mediumon van, elég jó fps értékkel megy. Az elmúlt 30percben 1x laggolt "csak" :)
  • Nwis86
    #4396
    Az images 4.86Gb feltelepítve 6.5 Gb! szóval amit most nekem megzabál vinyoból az közel 12 Gb de már csak max holnap délutánig aztán törlőm egy 80 Ft-os dvd-t se ér meg:) főleg hogy pont rá se fér 1 re:)
  • Nwis86
    #4395
    hát fél óra játék elég is volt, pedig azhitem végre lesz 1 jó rész a sok szar Underground, Carbon, Pro street helyett de nem:( ez még azoknál is rosszabb, (egyébként ezekkel 1napnál többet nem játszottam, U2-t ki se próbáltam, PS el 20 percet) semmi élmény nincs benne, meg pl próbáltam ugratni nem 1 x ilyen dombos utakon de még nitroval se sikerült elemelkedni az utol :S ezt nem értem...
    A grafika iszonyat ronda, az árnyékokat jobb kikapcsolni mert azok kb 5 éves színvonalat hoznak olyan kockásak, az amúgy is csúnya látványt mégjobban lerontják, egyedül ami szép az a saját autónk, minden más évekkel ezelőtti látvány. Grafikailag visszalépés a Pro streethez képest, Miért nem képesek végre csinálni 1 igazi NFS-t ami hű lenne a nevéhez 2, 3, 4, Hp2, Mw, ezek voltak számomra NFS-ek a többi vami korcs hulladék. Nem lenne azokkal se túl nagy gond csak ne NFS legyen a nevük, nekem nem jön be ez a tuningolgatás... aki erre élvez és tuningolni akar az vegyen rendes autót ott van értelme, de én 1 NFS-be szép tájakon, nagy változatos pályákon akarok menni fix kocsikkal NFS 4 High Stakes forever!!!!! kéne annak 1 feljavított változata, kornak megfelelő grafikával + Havok fizikai motorral és Burnout féle törésmodellel:)

    A nagy gépigényről búgokról meg annyit hogy ha már leszedtek 1 tört verziót akkor olvasatok már utána, hogy a sok release közül melyik a jó... nincs ennek semmi baja csak épen a sok tört verzió közül csak 1 működik rendesen, a többinél akad, kilép, lefagy, texturahibás, nem rajzolja ki a pályát rendesen stb, Nekem tökéletesen megy 1600x1200 ba minden maxon + 4xFSAA 45-60fps és látótávolságom kb a végtelenig megvan minden kirajzolva, de az árnyékok azok borzalmasak mindenek éles kockás szögletes széle van .. jobb kikapcsolni. gépem 8400 as proci 8800gtx 2gb ram per pill semmi tuning, szóval nem is a legújabb cuccok, főleg manapság elérhető áron vannak jó VGA-k szóval totál nincs nagy gépigénye.
  • SötétBarom
    #4394
    EZ jó összehasonlítási alap. A GRID például 10 giga
  • erieskrisz
    #4393
    Ehh valami nem stimel gyerekek RELOADED csapaté is csak 2.51 Gb nah akko hogy is van ez Minimum:
    Windows XP, Vista
    Intel Pentium 4 2.8GHz vagy jobb (Vista esetén 3.0GHz)
    1GB RAM
    Geforce 6500, Radeon 9500 vagy jobb
    DirectX kompatibilis videokártya
    8X vagy gyorsabb DVD meghajtó
    2.0 GB hely a merevlemezen HOOOOOP hivatalosan is csak 2 giga kell neki LOOOL
    mit várunk egy 2Gb es gametöl
  • SötétBarom
    #4392
    Összeesküvés elmélet:

    A 0X0008 verziót maga az EA szivárogtatta netre, és egy korábbi (mondjuk egy augusztus-szeptemberi) beta. Később pedig ezt törte mindenki. Szóval nagyon nagyon érdekelne egy eredeti példány, az ugyanis, hogy rondább mint a carbon vagy az MW, sztem abszurd. Nem hiszem el, hogy az EA ennyire retardált lenne. A játék valószínáleg eredetiben is nagyon szar, pusztán kíváncsi vagyok, hogy tényleg ennyire bugos-e. Ha igen, akkor ez az eddigi lagnagyobb játékipari fail azóta az aberrált kamionos budget game óta.
  • erieskrisz
    #4391
    kiváncsiságbol felrakom a RELOADED es verziot kiváncsi vagyok az mennyi cucost pakol fel vinyora
  • erieskrisz
    #4390
    kemény
  • Balumann
    #4389
    Arra nagyon kiváncsi leszek, hogy hányan fogják megvenni a játékot, és mennyire fognak nyavajogni a warez miatt...
    Hát még mindig ki vagyok akadva ezen, hogy hogy lehet ilyet így kiadni. Nem is a tuningolás hiányzik, helyszín és téma tökéletes, grafikára sem vagyok igényes de inkább legyen Hot Pursuit -os vagy Underground 1-es grafikája inkább mint ilyen agyoneffektezett összevisszaság.
    Méghogy Most Wanted 2... közel sem ér egyik NfS részhez sem...
    Pro Street nekem témája miatt nem jött be, a NfS -ket a városi versenyzések miatt szerettem (kanyarok, forgalom, ilyesmik), így Pro Street-et első páyla után töröltem, annak örülök hogy visszatértek a városba.
    Nah de hát így :( Hát ha ebből 1 db-ot is eladnak...
  • erieskrisz
    #4388
    mondjuk irhatnál valamit gépedröl is minimum configot eléri??