7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • karikusz
    #4907
    8X vagy gyorsabb DVD Drive vagy Daemon Tools....:D:D:D
  • Lobsterman
    #4906
    Hát már nehezen, mivel 1, ezt már eljátszottam, 2, már letöröltem a játékot :)
    Csak a flame-ért vagyok itt xD
  • mirakon
    #4905
    Erről tudsz készíteni egy videót? Kíváncsi vagyok rá
  • Katun
    #4904
    Szegény Gallardo Lp540...
  • Lobsterman
    #4903
    Mondjak mégérdekesebbet? Kilökős verseny. Kergetem a tagot, látom be akar fordulni. Oldalba kaptam, kb 150nél, nekitoltam, egy civil autónak. Semmi baja nem lett. Nekinyomtam a korlátnak még mindig semmi. 5 perce irtom, elég kemény ütközések, végre kiírja h finish him, nekinyomom megint a korlátnak semmi, de kipördült, csávó elkezd megfordulni. Vagy 10 méterről 0-ról gyorsulva(az ütközés pillanatában úgy 40 mph) nekimegyek, csávó felrepül 30 méterre a levegőbe. Fizika mi? :)
  • zsomborgi
    #4902
    Rendszerkövetelmény:
    Windows XP és VISTA a legfrissebb szervízcsomagokkal együtt
    Intel Pentium 4 (vagy annak megfelelő CPU 2.8GHz vagy jobb (3.0GHz Windows Vista esetén)
    1GB RAM memóra
    Geforce 6500, Radeon 9500 vagy jobb DirectX 9 kompatibilis grafikus kártya Pixel shader 2.0 támogatással, vagy jobb (csak AGP és PCIe)
    DirectX 9 kompatibilis hangkártya
    8X vagy gyorsabb DVD Drive
    5.5 GB szabad hely a merevlemezen

    persze ez csak a minimum! :)
  • zsirol
    #4901
    Nem írná le vki, hogy milyen gépigénye van?
  • mirakon
    #4900
    Biztos még annyira távol van, hogy ott jelöli :D

    peti71: biztos van valami mágnes a kocsidban :)
  • atila4
    #4899
    Igen xD
  • peti71
    #4898
    Én is pc-én nyomom, mondok durvábbat is,menekülők a jard elől ugye néha ütközik az ember civil kocsival,nagydob sebességnél az meglökőd a kocsit felrepül levegőbe, na itt nekem volt olyan hogy mint a bumeráng rám visszacsavarodott és gátolt az elmenekülésbe,nem úgy mint pl az Undergroundba meglöktem a tejeskocsit az elszállt mint a szél nem volt vele probléma..
  • csabush
    #4897
    Jólvan fiam..
  • mirakon
    #4896
    Az a paca jelöli a célt?
  • atila4
    #4895
    semmi baj nincs vele :)
    Am AMD proci de úgy tudom az Intelt jobban lehet húzni
  • Prince23
    #4894
    És nem fagyogat a gép játék közben? nem melegszik a CPU?
  • Prince23
    #4893
    Ha részletes tuningolás lenne benne, akkor talán átlagon felüli játék lenne, de így csak átlagon aluli, vagy is gyenge nagyon
  • atila4
    #4892
    nekem a 2GHZ-es procim 2,5-re van felhúzva
  • Prince23
    #4891
    Az alapértelmezett CPU-t mennyiore érdems túlhuzni? vegyül pl. h 3000 mhz
    3.2-re?
  • analfa
    #4890
    sokan azért sírnak mert nincs benne újítás meg hogy már megint csak egy szar autós játék, Erre tessék itt a válasz méghogy nincs benne újítás :P :D
  • atila4
    #4889
    Black Box
  • karikusz
    #4888
    nekem 2,8-on megy a cpu. és nekem is csak a CPU-Control-lal megy értelmesen. 40 fps
  • Prince23
    #4887
    csak valami ...box fejlesztette vagy mi... a nevét se érdemes megjegyezni
  • atila4
    #4886
    WTF?
  • Prince23
    #4885
    Ezt pedig PC-n játszottam!
  • icepick16
    #4884
    Egy 2,6-os nem elég neki? :) De mindenképp megpróbálom így is meg driverfrissítéssel is. Oszt ha még így sem lesz jó, akkor felpofozok egy kockahekkert :)
  • mirakon
    #4883
    Ez lehet, hogy már túlzás, de a többi szerintem érthető. Legalábbis megmagyarázható...
  • zsomborgi
    #4882
    szerintem ezt csak az xbox-os változat mondhatja el magáról,én ilyet pc-n nem tapasztalatm!
  • karikusz
    #4881
    ezért játék..:)
  • karikusz
    #4880
    Használj CPU-Control -t és jó lesz ;)
  • Prince23
    #4879
    Ja és MÉG mondok egy ki9baszott lehetelen dolgot, már bocsi a stilusomért, de ez a játék kihizta.

    szal:
    megyek országuti párbajban (az legalább jó is, nem unalmas), a góré, szőke volt zsaruval versenyzek. Idő után szemem láttára az autópálya szembejövő forgalomból egy dinka civil átjön az én sávjaimra. előtte látványosan áttörte a barikádot. mondom mi van????? ilyet életbe nem láttam egy játékba sem, nem hogy a való életbe mirakon:)!
  • atila4
    #4878
    Amúgy sztem a patch-ba annyi mindent kéne javítani,hogy újra kéne írni a játékot xD
  • atila4
    #4877
    Nekem is vannak ilyenek megyek szembe vele a másik sávon erre elémjön
  • peti71
    #4876
    Érdekesek ezek a kamikaze sofőrök,megyek szép nyugi van hát nem rámázzák a kormányt a picsába,meg ez a tabal indul a küldi á baz,mért nem lehet oda kocsikázni, nem értem semmit nem érni vele hogy már az elején nyitva van a város..
  • mirakon
    #4875
    Te vezettél már életedben autót? Mondjuk csúcs forgalomban? Esetleg Pesten? Ott az összes ilyen. Mindenki megy , hogy odaérjen előbb, és nagyívben sz...nak a másikra. Szerintem ez életszerű benne. A járda szigetre mennyivel mentél fel? Az sem mindegy
  • Prince23
    #4874
    De szar már a GPS rendszere, mindig rosszat mutatt a térképen. (sárgacsík) ekkora szart még életbe nem láttam, és a civil autók is SZÁNDÉKOSAN leszorítanak az útról. KRESZ szabálysértést követnek el. Azt hittem , h csak rám vonatkozik a kresz szabálysértés az nfs uc-ben. de nem... a civilek is bunkók. Így kiadni ezt a játékot, hát istenem. ja és a járdaszigetet simán kikerültem, még lassítottam is, erre mi van, valamibe csal meg kell akadjona kocsi. szánalmas szar box fejlesztők. ki kén rúgni mindet.
  • mirakon
    #4873
    Nem dicsekednék azzal, hogy letöltöttem...
  • Marci0115
    #4872
    jo bocs félreolvastam, de akkor sem értem mire fel szarozzák le amikor egy forintot nem fizettek érte mert ugy töltötték le, egyedül az szarozhatna aki megvette, ennyit az sg forumrol
  • Code92
    #4871
    nah volt szerencém a "játék" hoz.
    a játék szót direkt tettem idézőjelbe, hiszen ha a mai JÁTÉKOKat megnézitek mind autós és mind más kategóriákban, nyújtanak egy olyan élményt, vagy olyan újjítást hoznak, vagy ha az előző 2 nem is de legalább lekötnek/elszórakoztatnak. Ez a (neharagudjatok a kifejezésért) virtuális szar darab, egy 2 (esetenként 3) gombra épülő algoritmus, megnyomod a tabot, rá helyezel egy nehezéket az előre gombra, majd ha nyertél újra megnyomod a tabot, még a nehezéket se kell közben levenni az előre nyílról, extrémebb esetekben még az egyik oldalra mutató nyíl gombját is lehet nyomkodni de annyira az se fontos, majd újra tab és kezdődik előről. Eközben persze néha bevillan a "NAGY" sztori mikor a 20-as éveit taposó rúzsos(helyettesíthetitek más szóval is) szájú enyhén etnikum nőtől hallhatjuk h. be kell épülnöd, na már most ez nekem olyan jól sikerült h. még a rendőrök se ismertek meg. ok h. rendőrők meg h. mégis legyenek de akkor ennél v.mivel kreatívabbban kellett volna a sztorit vezetni. nem üti meg azt a szintet amit egy játéktól, neadj Isten egy időről időre egyre alacsonyabb színvonalú nfs-től el lehetne/(kéne) várni.

  • ctrl85
    #4870
    lol de hülye vagy te nem tudsz olvasni HÁROM FORINT, és kb. tényleg annyiba került ez a fos
  • atila4
    #4869
    3 forintot írt
  • mámászítá
    #4868
    ez egy poén volt, az nvidia driverre !
    egyeseknek mennyire nincs humorérzékük ! baszod !