7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • examinee
    #4947
    De ennyi erővel valmit beállitok szar felbontásra és full oewra ott is tuti lesznek bugok.
  • examinee
    #4946
    Konzolon nem lehet full low beállitásokat csinálni:) ott maxon megy minden:)
  • examinee
    #4945
    A szaggatás kb 5 óra gém alatt 4-szer fordult elő, piciket szaggatva. Épp hogy érezhető. Erre a felbontásos dologra nem tudok válaszolni sajnos. Emiatt nem is fejelsztem a Pc-t gaméra.
    Akinek meg alap konfigja van, sajnálom, de az meg már az ő hibája. Attol még nem az Ea-t kell okolni hogy mértnem készittet az én konfigomra jó gémet.
  • Prince23
    #4944
    Hallold, ha meg van az UC eredetibe, akklor pls dobj be egy képet full low beállításokkal. lássuk mit produkál eredetibe a grafika :D
  • examinee
    #4943
    Mért a fifával mia baj? jaa az hogy pc-re szart adtak ki. Dead Spaceval mi a baj? gecijó. Army of Twoval mi a baj?? az is gecijó. MAdden NFL nemtom mióta irto jó. Fight Night Round baromi jó. jajj soroljam még? Vagy nem is ismered ezeket? jah bocsi....
  • Prince23
    #4942
    Az ott teljesen másképpen müködött, még a most wantedbe is csináltak ilyet, DE nem így, ahogy az UC-ban van! itt minden szándékos
  • erieskrisz
    #4941
    az igazság az hogy bugal én még nem találkoztam csak ha leveszem a felbontást pl 800x600 ra de arrol van egy pár kép is engem az optimizálatlansága zavar nagyon a játéknak na de ha box on szaggatot most erre mit mondjak ez nem a warez hibája szerintem nem optimizálták a játékot rendesen inkáb hamar kidobták piacra azt nesztek játszatok csak hát akkor meg ugye érthetö a sokk negativ kritika mert mondom bugal csak 1024.768 as felbontás allat találkoztam és ha valaki alap configal játszik akkor annak lehetnek benne szépszerivel bugok ez is érdekes
  • examinee
    #4940
    Ezt nem is értem? Mért TDU-ba nem kanyarodtak be eléd és nem elöztek másik sávba? tényleg nemértem mire gondolsz bocsi:(
  • temes69
    #4939
    az ea cuccok nagy százaláka egy rakás szar. szal az eat nem csak emiatt lehet szidni. ha meg neked van 12kd erre a szarra akkor örülj neki és jáccál vele. különben is én először kipróbálom a játékot torrentről és ha tetszik megveszem eredetiben, de ezt a "nfs:underconstruction" bocsi kihagyom. neked jól élvezkedést vele
  • Prince23
    #4938
    Nekem pl reloadeddel az elejétől nem is voltak bugok, most jött elő ilyen pár bug, de ez nem is bug, h át jönnek a szembeforgalombóla civileka te sávodra, hanem fejlesztői baki. trehány munkát végeztek na...
    ha neked eredeti a gémed, akkor pls vedd le full lowra a grafikát, és szúrd be a képeket ide. megtennéd?
  • Prince23
    #4937
    És gondolod eredetibe nem jön át a szembeforgalomból hozzád, veled szembe egy civilkocsi? :)
  • examinee
    #4936
    Akkor nemértem nekm mértnem csinál ilyet... furcsa nem? És ugyanez ment a fifa topicba is. Lehet vagy én kapok mindig jó DVD-t vagy tényleg az eredeti gém nem ilyen. Higgyétek el hogy a törés miatt tömegesen előjönnek az ilyenek.
  • Prince23
    #4935
    Mert tök ugyanaz mint rld:D csak annyi h koronggal játszanak azok
  • examinee
    #4934
    Jó: eredetiben van meg konzolon, nagyon ritkán egy kicsit beszaggat, és nem produkál ilyen bugokat.

    Remélem te érted hogy mit irtam az előzőekben, nem azt itálem hogy valaki warezol hanem ha warezol ne szidja és küldje a k...va a....bá a fejlesztőket, mert ez ezzel rá. De aki még ezt se képes felfogni menjen a gumiszobába.. -ezeket nem neked irtam.
  • examinee
    #4933
    Az a baj hogy értelmezni sem tudod hogy mit irtam...
  • erieskrisz
    #4932
    egyébként az nem fura hogy full grafon állok egy helyben semmi nem mozdul és ugy sem esik meg nem is nö az fps szám
  • erieskrisz
    #4931
    Ezért kértem valakit akinek eredetiben megvan irjon rola véleményt mijen gépevan és átlag mennyi fps -e
  • barmi
    #4930
    Elhiheted nekem barátom hogy az eredtei is ugyanolyan fos mint a "warezhuszárok" példányai. Kár ezen vitatkozni mert ez a ganyédomb nem éri meg ezt a nagy "kiállok az eredeti játékért és mindenki kussoljon aki nem dob ki 12k-t erre a huszadrangú cuccra" című műsort.
  • Prince23
    #4929
    hallod, nekem fullon megy maxon... és? attól még ugyanolyan rossz a játék, és már alig várom, h végére érjek... h miéert tolom ennek ellenére? május óta nem játszottam autós játékkal, addig leköt, míg ki nem ko-zom a gémet, aztéán uninstall. a játék, ahogy haladok elpőre fele, értékelésben még mindig 40% alatt van :F
  • examinee
    #4928
    Nem erről volt szó... ez tök érthető. Arrol van szó hogy a törés miatt keletkező hibákat általánositjátok hogy hogy lehet ilyen gémeket csinálni. Gondolod ez igy benne van az eredetibe?? Biztos van benne pár darab de eddig 1-el nam találkoztam.
    Konzolon meg full graf van:)
  • Prince23
    #4927
    Na már azt hittem 14 év alatt vagy :D... nem hiszem a törés miatt lenne így, reloaded az kiváló amúgy is, és még attól ha bugokat eltekintjük ez mindenképpen warezre való ez a talicskajáték. vagy még arra sem!
  • examinee
    #4926
    Ha képtelenek vagytok felfogni hogy a törés produkálja ezeket.
    Mindig ezt látom ha a topicba bejövök. Jajj mekkora bug, hülye EA meg mi az a Black Box... szánalmas...
  • erieskrisz
    #4925
    f8ull graf nélkül meg szerintem élvezhetetlen a játék részemröl ennyi téma lezárva
  • erieskrisz
    #4924
    mielöt megvennék valamit inkáb kiprobálom aztán ha tetszik megveszem de 12 ropit csak ugy nem dobálok ki az ablakon mert ez NFS szertintem ez érthetö majd ha akinek eredetiben megvan és azt irja hogy full grafon nem szaggat neki akko majd gondolkodok a dolgon de szerintem 12 ropit igy se meg ugy se ér meg
  • examinee
    #4923
    Akkor menj az off topicba és szidd a warezos gémedet...
  • erieskrisz
    #4922
    Szerintem te meg tartsd meg magadnak a saját véleményedet me senki nem kiváncsi rá
  • Katun
    #4921
    "...a rosszakat el kell ítélni..."
  • erieskrisz
    #4920
    Irj már valamit plz milyen beállitások mellet menyi fps ed van és milyen géped van hozzá
  • Shep
    #4919
    Ez a rész is ott halt meg, mint az összes többi, mikor megkapjuk a csúcsgépeket, totál gáz velük menni.
  • examinee
    #4918
    Figyeljetek már. Anyomorék warezos cuccotokkal kivagytok akadva hogy mik vannak, milyen Bugok. Te is meg Prince 23 is meg minden warezhuszár befejezhetné már, mert a nyomi törés miatt vannak ezek. Leszarom hogy a warez gémetek milyen szar és sztem midenki, főleg azt hogy emiatt szidjátok a kiadót. Ennyi warezosnak énse csinálnák amugy normál játékot...
  • Grifidos
    #4917
    Rendezvénynek nem rossz...de hol vannak itt a sztárok?!?
  • erieskrisz
    #4916
    Sziasztok emberek ez a játék alap garafikán 640x480 ban produkál nekem kb 40 átlag fps t mig a grid 1280x1024 ben fullón ment ugyanennyivel ezen kéne gondolkodni 1 kicsit el sem tudom képzelni hogy ez minimum gépen elindul játszok vele bohockodok még tetszik is a játék full grafon na de akkor átlag 10 fps em van szoval vagy full graf 10 fps ell vagy a legalacsonyabra mindent és akkor undoritó. Nincs menü kész röhej megyek pályán azt felirat fél orrán keresztül követ hogy nyomj tabot versenyhez nem tudsz odafurikázni nincs benne ez a gps rendszer mint pl u2 ben tuningot megest elbaszták u2 ben volt a legjobb szerintem nagyjábol ennyi a véleményem 3-4 ezret talán megérne de 12 az nagyon sokk ezért
  • peti71
    #4915
    Gáspár Laci.
  • Katun
    #4914
  • karikusz
    #4913
    Választhatnának egy fehér embert is..;)
  • Lobsterman
    #4912
    Minden bizonnyal nem egyedi eset. De tegnap este felizgatott hogy nem lehet eladni a nyert autókat, úgyhogy eltűnt a játék :)
    de hozzáadnék egy 3. pontot is:
    "Így is örültem hogy sikerült 20 fps-t kihoznom a játékból, nem bírná el a gép a videófelvételt is" :D
  • atila4
    #4911
    Én egy UC-és matricával a kocsim oldalán égnék mint állat xD
  • zsomborgi
    #4910
    hát ha a szponzorok megkérik! de szerintem már hallottunk volna róla, hogy ő lesz megint a játék arca :) vagy lehet hogy az előző rész is ezért fuccsolt be mert őt választották!
  • mirakon
    #4909
    Azt gondoltam, hogy ezt már eljatszottad, ha eza tapasztalatod, de gondoltam lehet ilyet megint produkálni. De így,hogy leszedted így már nehéz lesz
  • atila4
    #4908
    LOOOl
    A Gáspár Laci vajon megcsinálja a kocsiját Undercoveresre haha?