7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • zsomborgi
    #4867
    szerintem meg,egy igazi gyűjtőnek megéri! :)
    ez a baj ezzel az országgal, hogy mindenki csak letölt mindent és nem veszi meg,ha nem veszi meg akkor a játékgyártó miből fejlesszen? ördögi kör...
  • Marci0115
    #4866
    ügyes vagy kisfiam, szörnyen sajnállak na neked 3 ezer 1 óra áram
  • analfa
    #4865
    nem hinném hogy az a baj tipegj el egy eredetiért pik-pak megjárod és nem lesz ilyen problémád :P
  • Leky
    #4864
    Ne aggódj a játék sem bír többet.
  • peti71
    #4863

    Milyen rendes crack, reloaded az tökély úgy fut mint egy álom.
  • Katun
    #4862
    Nehéz is a google-t használni...
    n00b alert
  • ctrl85
    #4861
    megér 12ezer forintot?
    én azt a 3 forintot sajnálom rá amit áramra költöttem, amikor 1 óra alatt letöltöttem
  • icepick16
    #4860
    Nekem is a clone változat van, de szaggat, viszont nem fagy.
    A gépem: intel cor2duo 2,6 Ghz, 2 GB ram, nVidia 8800GT 512M (bár még nincs frissítve a driver - lehet h ez a baj?)
  • atila4
    #4859
    aki megveszi 12-ért nem normális
  • Grifidos
    #4858
    Beírod a gugleba csupaszarcú emberke és megtalálod, balra a vájú mellett.
  • mámászítá
    #4857
    hallod ha már az nvidia drivert is kérte valaki akkor már én is az enyémnek.
    Amúgy meg téged ki hívott ide ? Húzzál vissza az ólba !!!!
  • zsomborgi
    #4856
    hát előbb utóbb lesz rendes crack is, de szerintem nem éri meg megvárni azt... inkább sétálj el egy cd galaxis-ba és vedd meg, szerintem megéri az a 12ezer forint!
  • csabush
    #4855
    Ha egy vga drivert se vagy képes egyedül megtalálni akkor szerintem tologass matchboxot...

    Eddigi benyomások alapján ez megint csak egy csili vili szar, bár szerintem végigtolom majd, de nem tudom megéri e..
  • Grifidos
    #4854
    Nálam az első clone tipusú sem szaggatott, igaz tuningnál imádott kihalni mint állat, de a végső mozzanat jót tett neki. (uninstal+F8 ISO)
    A túlzásba vitt effektek, szerintem rohadtúl idegesítőek lettek, de ami berakta a kaput az volt, hogy erre nem viccből kellene ráragasztani a PEGI 3+ matricát. Enyire lebutítani valamit ami eddig sem volt az agytorna magasiskolája (nyomogasd a TAB-ot és nyomjad)...hát ez maga a borzalom szerintem.
    Nálam mindenesetre bekerült a :"ha fizetnek érte sem viszem el" kategóriába.
  • mámászítá
    #4853
    valaki tegye fel az ati radeon drivert is !
  • atila4
    #4852
    most raktad fel a netre megtaláltam haha
  • mardal
    #4851
    Hy

    Hol lehet megnézni hogy hány %-on áll a játékom?
  • Katun
    #4850
    Amúgy nem tudom mi nektek az ocsmány ebben a játékban szerintem szép, meg jó is... a hibáitól eltekintve, bár ízlések és pofonok, de akkor is szép :)
  • zsomborgi
    #4849
    Na ti hitetlenek, ha ezeket megtaláljátok neten akkor gratulálok, tessék csorgatni a nyálatokat!



  • atila4
    #4848
    Nvidia driver
  • analfa
    #4847
    Szerintem lég nehéz lenne egy jobb képet feltölteni mert nem igazán lehet akkor méretű képet feltölteni... ez is jó sokáig tartott és ez is csak össze vissza 1 mb( még annyi se)
  • bagdadigiliszta
    #4846
    hát jó volna...
  • examinee
    #4845
    Nekem Boxon nagyon ritkán akad egy kicst, mondjuk eredeti.
  • mirakon
    #4844
    Simán csak irigyek mint én, csak ők nem merik bevallani
  • Katun
    #4843
    Azokra az igényes BÁDIKITEkre gondolsz? Tényleg olyan jókat lehet vele csinálni pláne ha a pistike autosculptolja is mindent feltol 100-ra és mindenhol ilyen tálca lesz meg hájtek szpojler... az az tuning... igényesen...
  • zsomborgi
    #4842
    de gázak vagytok, hogy nem hiszitek el... ilyen nép ez a magyar,most csinájak a dvd-ről is képet hogy elhidd te puruttya?
  • icepick16
    #4841
    linkelj már nekem lécci.
  • Katun
    #4840
    Nekem ilyen gondom nincsen, akkor se azért akad mert tört... ki hallott már ilyenről, jó voltak ilyenek, de az Crack-ek miatt volt általában.
    Én Xboxon toltam végig ésazon játszom ott is akadt, de hát akkó miva?
  • mirakon
    #4839
    Szép járgány, most irigyellek :)
  • hellobello
    #4838
    Egész jó kis Audi, csak kár, hogy nem tuningolt a verda !
  • barmi
    #4837
    A magyar feliratos reloaded verziónak kutya fas*a baja sincs (nálam). nem szaggat és ugyanolyan ocsmányul néz ki mint az elöbb belinkelt "eredeti" . Erről ennyit.
  • peti71
    #4836
    Most van hogy szaggat nem szaggat,én feltettem a relodid cracket és jó vele halihó..
  • bagdadigiliszta
    #4835
    Ezeket én is megtaláltam a neten...
  • zsomborgi
    #4834




    Bocsi hogy most írok csak, csak kicsit belemerültem a játékba! Na itt van két kép,majd még teszek fel csak kell játszanom vele! :) Egyébként grafikailag ennyit bír a gépem! :)
  • analfa
    #4833
    Mi hülyeség te tudsz olyan patchet vagy cracket amivel jól elfut és nem szaggat? Mert akkor oszd meg velünk?
  • atila4
    #4832
    Akinek Nvidia kártyája van az tegye fel az új drivert és máris nem szaggat :)
  • icepick16
    #4831
    Egy héten belül Úgyis megjelenik működő crack előbb utóbb.
  • Katun
    #4830
    Hülyeség...
    ne beszélj már badarságokat...
  • analfa
    #4829
    Hidd el az eredeti nem szaggat úgyhogy ha ajánlom vedd meg mert szerintem úgyse találsz hozzá rendes patchet:P
  • mirakon
    #4828
    Ne csodálkozz, hogy szaggat a game, ha úgy töltötted le. Az csinálja ezt.