7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • kabel15
    #5107
    RELOADED szed le az elvileg jó!
  • sanya911201
    #5106
    sziasztok! az a problémám hogy egy 2,33 ghz-es 2 magos procival és egy ati 4850-el fps gondok vannak! irreálisan alacsony néha 10 fps-el megy! a fura az hogy ha állítgatok a részletességen olyan mintha nem történne semmi, mert a grafika már ps2 szintű de az fps még mindíg ugyanannyi! nem tudjátok hogy ez miért van?? egyébként már a pro street-el is ez volt! köszi
  • peti71
    #5105
    Én is így vagyok vele,carbont is hümmögve de azért sokat toltam, a kanyon versenyek miatt az jó volt izgalmas,pro az nem jött be annyira ez legális versenyzés dolog, a MW azt csíptem, de hát ez nagyon alul múlta várakozásokat ez egy kaki..
  • atila4
    #5104
    Most betonozzák xD
  • EK1TEP
    #5103

    Nah előzőt elbaxtam...
  • EK1TEP
    #5102
    Nincs kész az út még!!??

    IMG]http://kepfeltolto.hu/i/?294084&t=img[/IMG]
  • examinee
    #5101
    Mondjuk ha utánanéztél volna milyen a gém... akkor tudnád mit kapsz és nem állna feljebb....
  • kabel15
    #5100
    Szemétládák 20perc után elkaptak
  • kabel15
    #5099
    Szemét rendőrök már 10perce mászkálok 2 kerékel ellenük a francért nem fogynak már el!
  • kabel15
    #5098
    Én is rá gondoltam vagy a ZONDA de nem tok dönteni!
  • High end PC #5097
    Veyron
  • kabel15
    #5096
    Melyik legjobb 1-es szintü kocsi?
    Vennem kéne egyet de nem tök dönteni! Szerintetek?
  • Prince23
    #5095
    sztem még senki sem vitte végig, de van egy tippem: 20... én most 16-os vagyok, már érzem h a végnél vana játék, és közeledik az uninstal:)
    viszont kibaszott hosszú játékideje van :(((
    Biztos carbon után meg ps után sokan fanyalogtak, h miez m,á h 4-5 óra alatt végigjátszható, erre tessék, 12-15 óra, sőt 20 óra is kihozható belőle:( csak hát a játékmenete és a hangulata, beleélés nem olyan jól eltalált.
  • kabel15
    #5094
    Simán meglehetne csinálni SM2.0 ra de az NVIDIA és az ATI tömi pénzel a fejlesztőket hogy az ő kártyájuk keljen hozzá! Az rohadtúl nem érné meg a gyártóknak hogy megvesznek tőlük egy kártyát és 5évig vígan elvagy vele!
  • erieskrisz
    #5093
    figyu te milyen beállitásokal játszol
  •  Evil
    #5092
    Valaki megmondaná hány sofőrszint van a játékban? Azaz mikor van vége?
  • Prince23
    #5091
    Na most jöttem havertól. Szaggat még a menüje is. pedig sm 2.0-ás kártya. csaka kocsi jött be neki. a világ, autóit nem látszott. csak az autó. azért szvsz egy ilyen autós játékot legalább 2.0-ás vgaval is kéne futattni minimunon. az egy dolog, h manapság sm 3.0-ás kari kell mindenhez. felpakoltuk az ati legujabb driverét, nem segített az sem. viszont a régebbi cuccosok jobban mennek neki.
  • Pares
    #5090
    Kezdem unni hogz minden évben az megz hogz JAjj jöjjön má ki, meg milyen jó lesz, oszt mindig egz kalap szart kapunk. Én most érzem a legnagyobb csalódást...
  • kabel15
    #5089
    Na nehogy azt mond nekem hogy te a ferrari felnit rárakod egy toyota ra!
    A másik meg nem eladod az autót csak kirakod a garázsból!
  • Pares
    #5088
    Nameg vkinek már volt olyan bug, hogy a két rendőrautó egymás tetején ment nyugisan? Sajnos elfelejtettem lefényképezni, mert döbbenetemben leestem a székből... Mi ez? Kéremszépen? A menü meg röhej...
  • Bmx01
    #5087
    próbálta itt már valaki HD-Tvn nyomatni az nfst?

  • Pares
    #5086
    Az létezik, hogy ha eladom az autómat, akkor nem kapok érte pénzt? Csak ugy mint a vynilekért meg a többi cuccért, meg hogyha megveszek egy pl.: felnit a kocsimhoz, és azt egy másik autómra is akarom tenni, akkor mégeccer meg kell vennem? Ha mi ez? Baszkiii...
  • passat14
    #5085
    ha carmen-t kellett megmentenem akkor kb hol lehetek?
  • kabel15
    #5084
    Rose lehagyva
  • temes69
    #5083
    emberek ismét játszottam az ucvel és rájöttem arra hogy amire eddig is jó volt az nfs eztán is jó maradt. fél üveg black velvet után simán játszunk haverokkal, és bármennyire is szar az árnyék tök jól elvagynk vele.
  • John Cena
    #5082
    ennyi Underground 2 for ever:D
  • kabel15
    #5081
    na ja a BUGATTI mat megelőzte(vagyis nem az enyém vólt csak én vezetem)
    "Nem lopott csak nincs kifizetve"
  • peti71
    #5080
    Érdekes ez a játék néztem ezt a videotnem hitem hogy ilyen lesz, pedig de ezek hülyék,már úgy megyek mint egy rakéta a rendőr csip meg lazán megelőz röhej ez game..
  • Marci0115
    #5079
    utána 1-2 versennyel
  • kabel15
    #5078
    Én most elkötöttem a 4 verdát leszálítottam és megkaptam a 911 gt2-est
    Ti merre jártok?
  • Shep
    #5077
    Aki végigvitte írja már e mi lett a vége.


    Én feladtam mikor Nickelt kell kiütni, persze legkeményebb rendőri kíséret mellett, hát jó nagy idióta volt aki kitalálta ezt a küldetést.
  • Neton
    #5076
    Ez így van, példának okáért ott van KITT a Turbo Boost-tal. :)
  • kabel15
    #5075
    Repülő autók márpedig léteznek!
  • High end PC #5074
    nem egészen, az eredeti verzió nem szaggat és nem is fagyott ki nálam egyszer sem. (egyébként nem próbáltam a warez verziót előtte, h az hogy fut nálam...)

    1920x1200-ban minden részletességet maxra húzva és 6x AA-val teljesen szépen siklott fél órán át, de olyanok, hogy egyszer csak eltűnik egy előttem lévő autó, meg az aszfaltba belemegy a kerekem mintha defektet kapnék pár másodpercre, meg hugyfosak az árnyékok, hát, meg hogy a menü közbeni bejátszások mintha pixelesek lennének, vagy nem is tudom hogy mondjam... Ezt eddig fél óra alatt szűrtem le, szóval még tesztelgetem és írok...
  • DJ Skyline
    #5073
    tehát akkor az eredeti verzió is egy tál szar
  • High end PC #5072
    nincs money generátor?

    nincs az az isten, hogy ezt az eredetiben is bugos és unalmas játékot végigvigyem, savegame már van 100%-os, már csak cash kéne, hogy megnézhessem a kedvenc kocsikat :D
  • Curesz
    #5071
    Piacenza:P
  • broman191
    #5070
    *na ezt jól összreaktam...:D
  • SlaCker
    #5069
    Nékem is van eredeti Mw.Sőt eredeti Olasz MW. :))Még kint vettem Olaszországban.Piachenzaba ha jól írom. :)
  • broman191
    #5068
    Amikor én toltam volt pár jó arc akikkel toltam - vegyes nemzetiségűek - aztán velük játszottam többnyire...így fix hogy nem volt csaló. :)