7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • examinee
    #5147
    /0%-nál eddig 2 autot kelett ellopnom és a civilek még véletlenül se huzták rám a kormányt. Rendőröket legyilkolom elmenekülök, nem rak be elém semmit. Ugy látszik akkor a konzolos verzió nagyban eltér megint.
  • RoyalPredator
    #5146
    Jah, amúgy nekem eddig minden tetszik, ami nem azt leírom:

    - Igen, a civilek direkt rádfordítják a kormányt.
    - HIába ölsz le egy csorda rendőrkocsit, az animáció után berak 2őt eléd... 10böl 9szer.
    - Nem a saját kocsinkal kell küldtetéseket végigvinni, legalábbis nagyonkevés esetben.
    Jóformán csak lopkodunk.
    - Nemlehet eladni azokat a kocsikat amiket a bossokól kaptunk.
    - Nyálas út, Miami, napsütés, wtf?.

    Nem hiszem hogy van még olyan dolog a játékban, ami nem lenne ínyemre.
    Fizikát meglehet szokni, és driver skillel már viszonylag jó.


    Grafika: 8/10
    Irányítás: 8/10
    Történet: 8/10
    Zene, hangok: 9.5/10
    Kihívás: 4/10 (csak mert húzza az időmet)
    Tuning: 6/10
  • The Best
    #5145
    Értem akkor azt a kocsit elbuktam igaz?
  • RoyalPredator
    #5144
    Driver Skillek....

    Legközelebb Materialokat kell gyüjteni a kocsihoz?...
  • tibi206
    #5143
    cs azt szeretném kérdezni hogy most a 7. szintnél tartok és hogy mikor lehet venni újabb kocsikat? előre is kössz
  • kabel15
    #5142
    Ha látod ,hogy mindjárt elkapnak ESC kilépés és kész!
    A játék úgyis minden verseny után ment szóval felesleges elkapatni magad!
    Főleg ha egy méregdrága kocsival mész!
  • atila4
    #5141
    Akinek szaggat kapcsolja ki a füstöt
  • The Best
    #5140
    Sziasztok. A rendörök elvették a kocsimat azt kilehet váltani valahol vagy nem mert jó lenne.
  • Szabi1991
    #5139
    látom te is szkipelted az első videót.....
  • Maxtreme
    #5138
    jesszus....
    NC
  • Leky
    #5137
    Látom, hogy nagyon sokan nagyon fiatalok vagytok, mert nem játszottatok a maga idejében a NFS első részével. Na az volt az igazi korszakalkotó. A többi nevetséges próbálkozás. Nekem ezek a részek jöttek be: NFS 1, NFS 4, NFS Underground, NFS Most Wanted. A többit kár volt kiadni szerintem.
  • mama 2
    #5136
    Én is játszottam a Pro Streettel. Na most 1: hogy kaphatott olyan nevet hogy pro street? Tükör fordításban ez annyit jelent ugye, hogy profi utca.
    Na most, az utca szó hogy került bele, amikor nem is kint, illegálisan az aszfalton versenyzünk?! Meg sok volt nekem az efect.
    Nagyon oda voltak akkor az EA-nál a füstért, mert az volt a legjobb a PS-ben(biztos sokat dohányoztak.
    A másodunokatestvérem(lány) megvette, azt elkértem tőle az online játékhoz szügségek kódot, azt játszottam a tört verzsönnel onlineXD. Úgy voltam vele, hogy az úgy sem kell neki(meg nem is kellett, mert folyamatosan újra és újra csinálta a már megcsinált versenyeket, azt sem tudta hogy kell tovább mennixD).
    Neki bejött, nekem nem. És nem hinném hogy miattunk lett szar az új NFS...
  • saxicola
    #5135
    Helló!

    1,5 óra játék után megpróbálok korrekt értéklést adni a sorozat legújabb tagjáról. Az első 10 perc után majdnem abbahagytam az egészet és letöröltem a gamet, de aztán erőt vettem. Nem bántam meg.

    A grafika elsőre rondának tűnik, de ez főleg az árnyékok recézettsége (ez a legfinomabb kifejezés rá) miatt van. Tehát kikapcsoltam az árnyékokat és mindent maxra álítottam a grafikai beállításoknál. Így már elég pofás a város kinézete. Az autók szerintem gyönyörűek, azokra nem lehet panasz.
    Többen említették, hogy optimalizálatlan lett az új rész. Én nem találkoztam beakadással, hibaüzenettel stb. A gépem: Intel Dual Core 2,4 GHz, 2*1Gb RAM DUAL-CHannel és egy 3850-es videókártya. Nekem szépen, élvezhetően fut a játék.

    Az irányítás valóban pocsék, bár mintha az előrehaladás során minimális mértékben javulna. Ez a leggyengébb pontja az Undercovernek.

    A zenek nekem bejönnek, bár az előző részekben jobb volt a felhozatal.

    A másik nagy hiba az, hogy röhelyesen könnyű a játék. 20 másodpercekkel is lehet vezetni a versenyeket. Újrakezdeni szinte egyszer sem kell.

    A történet sablonos, de elmegy. Egy arcade autóversenyzős játéknál nem ez a lényeg.

    Számomra nagy csalódás még a tuningolás lebutítása. A csúszkákkal csak pár dolgot lehet állítani.

    Mindenesetre jobb a Pro Streetnél jobban sikerült.

    Tehát az értékelésem:

    Grafika: 8/10
    Irányítás: 4/10
    Történet: 7/10
    Zene, hangok: 8/10
    Kihívás: 3/10
    Tuning: 6/10

    Össz: 70 százalék
  • Basic
    #5134
    Hol lehet megnézni, hogy hány százaléknál tartunk?
  • peti71
    #5133
    Majd az eladásokból kiderül mire van igény, bár hogy nem volt demó "most már értem mért" valószínű jó szerepel..
  • Dragooon #5132
  • DjDano
    #5131
    Bizony minden szavaddal egyetértek, akár milyen is az NFS, pont olyan amilyenre igénye van többségnek...
  • erieskrisz
    #5130
    nem szaggat mint állat felraktam vistára is de semmi különbség
  • erieskrisz
    #5129
    hogy jobban lásátok ijen grafal nyomom crysist ami valjuk be kicsit részletesebben van kidolgozva mint 1 NFS [IMG][/IMG]
  • gabo91
    #5128
    Röhögtetsz?
    Tedd feljebb a felbontást már pls.
    Nálam minden közép, kocsik részletessége max, árnyék nuku 1280*1024 aztán jóval gyengébb a gépem.
    (3giga ram, 7600gt 256mb, 3800+ x2)
  • peti71
    #5127


    ÉS a soha nem látott effekktek.
  • taschner
    #5126
    Hali.Akinek szaggat az ezt azoldalt nézze meg nekem be jött.
    http://m0008.gamecopyworld.com/games/pc_nfs_undercover.shtml
  • erieskrisz
    #5125
    Kiváncsi vagyok a válaszokra
  • erieskrisz
    #5124
    Hát én kurvára kiváncsi lennék hogy tényleg csak az én gépem ijen szar ehez a játékhoz vagy a warez verziok ijen szarok mert ez igy játszhattatlan 800x600 csak az autok vannak macra felhuzva élsimitás 2 minden más minimum és produkál átlag 20 FPS- T MIG CRYSIS VAREHEAD [IMG][/IMG] ilyen graffal megy 20-40 fps közöt
  • Prince of Máté
    #5123
    Döbbenetes vezetési modell

    A vadonatúj játékmotor segítségével fantasztikus mutatványokat vihetsz véghez autóvezetés közben.
  • gabo91
    #5122
    Nehézségi szintet lehet állítani valahol?
  • peti71
    #5121
    Konzolon nyomod.
  • Peetboy
    #5120
    Le vagy maradva, a Pro Street az 1 évvel ezelőtti játék.
  • examinee
    #5119
    Ennyi!
  • atila4
    #5118
    A Pro Street az előző volt
  • peti71
    #5117
    Mi van, a ProStreet meg a Undercover két külőn játék.
  • Endiman
    #5116
    most akkor nem ProStreet lett a játék neve hanem Undercover?
  • Prince23
    #5115
    Végigvittem ezt a játékot!
    A grafika szemkifolyós, cseppfolyós állagú, PS-é szebb volt, ha már itt tartunk. Ez túlságosan is mesés. A hangok, zenék rendben. ez nagy pozitívum a játéknak. Játék-technikailag csak ez az egy pozitivuma van ill a történet vezetés! csorbát szenved hangulatilag, meg most wanted rőkabőrének tűnik, amit jól elcsesztek. kedvenc nfs sorozatom az mw. A vége felé már a kocsivásároknak nincs is értelme. kb 5 autót vettem, és tunningoltam. A végkifejletben pedig nem saját kocsinnkal zúzhatunk. Mondanom sem kell, h maggi volt a hunyó. már a legelején lehetett tudni, én legalábbis ő rá gondoltam, írtam is ide, h tuti ő lesz a fővezér. xd lol, 1 perc alatt kivégeztem :D

    Ami jó:
    - Maggie Q (miatta érdmes szenvedni)
    - magyar lokalizálás
    - jó zenék, hangok
    - történetvezetés (mintha a Halálos iramban 10. részét néznük xd)
    - rpg beütés (sofőrszintek elérése)
    - a történet a játék közepe fele lendületet kap!
    - jól optimalizált tavalyi vga-ra (8800 GT-n tesztelve, játszva)
    - bandavezérek kiiktatása
    - országuti párbajok, sprintek
    - hosszú játékidő (kb. 10-12 óra)

    Ami rossz:
    - szemkifolyós, idegesítő grafika
    - civilautók és versenytársaink AI-i büntetnek: a civilek szándékosan akadályoznak vezetésben!
    - nincs hangulat, így ezáltál nincs is beleélés sem, tehát a főhőssel egyáltalán nem tudunk azonusolni, lehet ez még köszönhető a hiányos actori tudásnak is
    - ötlettelen
    - nincs eső :) csak napfény, bezzeg az uttestek levannak ratyizva.
    - nincs menűú
    - nincs EA tracks
    - rossz fizika
    - rossz vezetési modelezés (magyarán egy debil is tud vele jácani még 4 évesen is)
    - néhány "aszfaltbug"
    - összecsapott tunningrendszer, még mindig nem részletes UG óta:(
    - túl könnyú, nincs semmi kihívás a főküldikben
    - összecsapott, és fullra kiszámítható végkifejletek

    Faktorban -is- mérve:
    Grafika: 6.8
    Hangok: 9.2
    Hangulat: 4.5
    Irányíthatóság: 9
    Küldetések felépítése: 6

    Érték: 38%
  • examinee
    #5114
    Na megnézte.
    Érdekes modon 60%-nál vagyok és eddig 1 autó se fordult csak ugy be elém, szval ezt is nemértem hogy mi ez hogy átjön a sávomba és direkt befordul elém.

    Aztán marha sokat barangoltam néztem a kamionokat autokat, és nem találtam 1 olyat sem aminek a kereke szögletes lenne...

    Érdekelne hogy akinek eredetibe van meg konzolon annak szögletesek -e a kereke és hogy befordul-e elé mindig a szembejövőő...

    Akkor erről is ennyit asszem... Warez powa.
  • High end PC #5113
    Kezdetektől olvasom a topicot, és nagyrészt akik itt szarozzák az Undercovert, azok szarozták a ProStreet-et is, vagyis részben miattuk, és a hozzájuk hasonlók miatt kaptunk megint egy számomra (és tulnyomó részt az igazi, régi NFS-esek számára, értsd: 1-6 részek) gagyi Most Wanted, Carbon folytatást. Pro Street legalább szebb volt (sírtatok a gépigény miatt, nesze itt vannak az ocsmányabb textúrák, megfőztétek, hát egyétek), sírtatok a fizika miatt hogy nehéz nektek, nesztek, megkaptátok a gagyi ótvar fizikát... Akkor most aztán ne sírjon itt senki, egyétek, amit kreáltatok! Miért, mit gondoltatok, ki tehet róla, talán az EA a hasára csapott és kipattant a fejükből, hogy nah, ezen az irányvonalon fojtatják tovább???!!! A pics..ba
  • peti71
    #5112
    Te el vagy tévedve, nem mondtam hogy szar a pro, hanem aszt hogy nem jött be a legális versenyzés ez az egyik,a másik a MW többször ki játszva nem láttam annyi hibát mint az Undercoverbe egy óra allat,két játék irányítása is más nem is kicsit, a grafikai is nem ilyenen anyón efektezet lófasz,ha szar a Undercover akkor szar a MW is ez nem így van, láthatod a fönti szavazáson is illetve a gamer újságok tesztjei alapján is, jó lett volna,ha kapuk egy MW2 őt de nem így lett ez egy tál bélsár,ez csak a pénz miatt készült mint a sims..(nincs egy normális menüje, akad minden gépen mint a disznó,a kocsival úgy mész mint egy tzs vonattal hol van ez a MW ugyan már)
  • BIZ0906
    #5111
    A ProStreet grafjával szebb lenne a game szerintem.
  • High end PC #5110
    tökéletesen egy véleményen vagyok veled
  • bgabor
    #5109
    Ez teljesen a MW mintájára készült, pont azért, mert a fajtád sírt rítt a pro street után. Szóval ha szerinted ez szar, akkor a MW is szar, és fordítva.

    Mellesleg megkérdezmén, hogyha a szerinted a Pro Street is szar volt meg ez is szar akkor mégis milyen NFS-t akarsz?

    Nem elfelejteni, ez a rész pont azért lett ilyen, mert a tizenéves vérpistikék húzták a szájukat a pro street után.

    Akkor most egyék meg szépen amit főztek, de most aztán ne húzzák a szájukat!
  • broman191
    #5108
    Ahogy elnézem nem kis géppel tolod...és így sem tölt be ezt-azt előre. G.Á.Z. :D