7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • mama 2
    #5187
    Tényleg, nincs money hack? Vagy csít?
  • nan76
    #5186
    Sziasztok.Ez a NFS egy idegesítő,nagy kalap f*s lett!Hogy lehet az,hogy vezetek 6 mp-cel és kb 3 mp-múlva elöttem van a "vetélytárs"?Ekkor nyomom a nitrót mint az állat de a külömbség csak nő?Hogy lehet,hogy a zsaruk mindig utolérnek akármit csinálok.Lerázok 3-at a kövi pillanatban mégis 38-an vannak mögöttem????Szar ez az egész!!!!!..vagy csak ennyire béndzsó lennék??Ja és a forgalom iq-ja az kb a medvesz*r iq-jával egyenlő!!Ennyit akartam,sziasztok
  • karikusz
    #5185
    Hali!

    olvastam..szinte minden hozzászólást elolvasok a legutóbbi hozzászólásom után...

    ...de akkor sincs semmi köze ehhez a témához...
  • w77d
    #5184
    szerintem is inkább az a jelenség lehet, hogy amit megvettél drága pénzért azt automatice szépnek és jónak látod...
  • Prince23
    #5183
    Jóhogy, mivel kiadott érte 11 ropit, érthető is.
    mellesleg ugyan az a verzsó mint reloaded. rld is hibátlanul fut, csak ne lennének benne ezek a civilautók, akik az ai-val büntetnek minket vezetés közben. sokakl több a kihívás, mint mondjuk a versenytársaknákl
  • erieskrisz
    #5182
    bár van akinél a varez sem szaggat ugyhogy nem érttem a dolgot
  • kabel15
    #5181
    Na sikerült végig vinnem!
    Ha kell berakok 1 mentést!
  • peti71
    #5180
    86% az rengeteg,a gurú vagy más laptól mennyit kaphatót..
  • DJ Skyline
    #5179
    5072
    5074
  • erieskrisz
    #5178
    aki mevete az esküszik rá hogy jobb
  • w77d
    #5177
    lehet már tudni, hogy a dobozos verzió jobb e mint a warez??
  • Prince23
    #5176
    A pláne az bben, ha terepjárőrautók sokkal gyorsabbak mint mondjuk egy mclaren fi versenykocsi. tiszta röhej. Terepjáróval simán elérte a 290-et. mondom ilyen nincs bakker.
  • mama 2
    #5175
    Nekem is Nvidia van, és nem szaggat:D.
  • erieskrisz
    #5174
    vannak páran gondolom akik a rendörautos küldit megcsinálták nah az most milyen ugyanojan rendörauto mégis 2x gyorsabb mint amit ellopot az ember
  • Bmx01
    #5173
    86 hmm én lehet nem adtam volna 70-et sem ....
  • mama 2
    #5172
    "változatos játékmenet" ezek mivel játszottak? Mert az biztos hogy nem az új NFS-el:D.
  • Prince23
    #5171
    LOL istenem irreális értékelés sztem lol
    A pozitivumokkal egyet is értenék, de a játékmenet ép az hogy HOSSZÚ!!!!! nem rövid
  • erieskrisz
    #5170
    Jah és nekem ati m van azon is kibasszotul szaggat söt mikor van pl 30-40 fps em akkor sem tünik folyamatosnak a játék nem értem hogy miéret de ez van
  • erieskrisz
    #5169
    Szeva ha kicsit lejjebb is olvastál volna akkor kiderült volna miért raktam be crysisos képeket
  • zoltang
    #5168
    Az itt olvasottak alapján ez mennyire reális?

  • karikusz
    #5167
    Gyönyörűen nézhet ki a játék akkor...

    De szerintem eltévesztetted a topic-ot... :(
  • saxicola
    #5166
    Nem rossz a grafika szerintem sem.
  • karikusz
    #5165
    hogg=hogy
  • karikusz
    #5164
    Hm....gyerekek...nem tudom, mit reklamál minden második ember, hogg "szemkifolyós grafika"...stb

    A játékot csak elindítani tudják ezek az emberek, vagy találnak a játékba olyat is, hogy grafikai beállítások? :(
  • Dragooon #5163
  • karikusz
    #5162
    Általában Nvidia kártyákkal szaggat a játék....
  • karikusz
    #5161
    osztom a véleményt ;)
  • kabel15
    #5160
    http://data.hu/get/876060/Clley.html
    Ja a LINK lemaradt
  • kabel15
    #5159
    Ha valaki unja a játékot és csak száguldozni szeretne akkor töltsétek le a mentésem! NEM 100%!!! Még csak 15-ös szint!!!
    Ha kérdés van csak írjatok!
  • saxicola
    #5158
    Épp az, hogy erősödik a játékfelhozataluk. Amúgy is nekik köszönhetünk egy rakás kiváló játékot.
  • kabel15
    #5157
    De az EA mitől lenne szar? Nagyon sok siker játékuk van!
    (amúgy most vertem szét NIKOL VIPER jét )
  • Djemba
    #5156
    az egész EA egy rakás szar!!!!!!!!!!!
    Grafika 10/4
    írányítás 10/2
    zene 10/8
    sztori 10/ 7
    játékmenet 10/5
  • broman191
    #5155
    "annyira nem csal" Akkor mennyire?
  • mama 2
    #5154
    Rám is rengetekszer rámfordították a kormányt, de hát nem direkt, be akartak fordulni, ők tudják a kreszt:D.
    Sajnos életükben az volt az utolsó kanyarjuk! A MI szerintem ebben a részben annyira nem csal, bár mondjuk voltak idegesítő részei, de eddig jó. A rendőröknél az idegesít, hogy amikor simán csak üldöznek vagy van egy rongálás vagy szökés küldetés, akkor nem raknak eléd út torlaszt rendör autókból, de amikor van munka, és elkötöttél egy autót és azt próbálod a bontóba vinni, akkor mindegy 2. kilóméteren van egy úttorlasz.
    Roadblockal én még nem találkoztam. Ja és az is idegesítő hogy megyek 150-el, üldöz a rendör, egyszer még a hátam mögött van, pislogok egyet, azt mellettem van.
    Néha vicc...
  • broman191
    #5153
  • examinee
    #5152
    A mai világban könnyen teleportálnak már láthatatlan roadblockot a zsaruk... ne csodálokzz:)
  • broman191
    #5151
    - Megemlíteném még a néhol erősen cheater MI-t...pl. egyenesben a pár kategóriával lentebb lévő GTR R34 lehagyja az R35-öm, miközben ráadásul tolom a nitrót is (sprint)...előfordult máskor is ilyen csak highway battle-nél, hogy egy gyenge autó cikkázva a forgalomban alig pár másodperc alatt 300+ métert tett meg és beszopatott...ilyenkor feltűnően kigyorsul az elején a verda, és nem tudod utolérni...

    - Egyszer zsarus üldözés közben volt valami hülye bug - üldöztek, nem mentem át semmi spike-on, erre egyszer csak észreveszem hogy elkezd lassulni az autó...külső nézetre váltok, látom hogy mind a négy gumi lyukas...a gáz hogy az autópálya közepén voltam és nem láttam roadblock-ot egy ideje. [Alt+F4]

    Szóval vannak érdekes pillanatok...

  • kabel15
    #5150
    Valaki írta tegnap hogy nem tudta elkötni a lamborghini-t nekem sikerült!
    Ha kell átküldöm a SAVE et csak írj 1 privát üzenetet!
  • ALANNN
    #5149
    amugy azt észrevettem a gameben,hogy a saját kocsimmal ha nyomom feltuningolva maxon már amennyire lehet,azzal a főbb eseményeknél simán vernek.Érdemes akkor a nyert kocsikat fejleszteni?
  • broman191
    #5148