7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • High end PC #5307
    én ma egész elvoltam a játékkal...
    zh-ra tanulás, meg a házimunka pihenési periódusaiban egész jókat bohóckodtam vele, de egyébként sem nagyon bírnám ennél sokkal hosszabb ideig játszani ezt a totál unreal játékot, tényleg csak néha arra a negyedórás baromkodásra jön be nálam a játék, de legalább van, ami erre is jó :)
  • Krisztiam #5306
    print screen :)
  • Mythic
    #5305
    Hello! Én csak az Xbox verzióhoz tudok hozzászólni. Hát szerintem is rohadt szar lett ez a rész. Xboxon először esett meg velem, hogy valami szaggat, ez bizony néha szaggatott mint állat. Pálya néhol szétesve, irányítás-fizika ratyi, grafikailag pedig a jó egy évvel ezelőtti játékok is alázzák. Újabb NFS ami nem ér meg 2 órát sem ér meg az életemből. Majd talán jövőre, mindig így vagyok vele. :D
  • torok6
    #5304
    Helló melyik gombal lehet képet készíteni?
  • trick daddy
    #5303
    audi tt-vel vagy camarro ss-el nemtom pontosan
  • tmisi
    #5302
    Ez pontosan azért van, mert divat szidni a játékot. Pl. én is szidtam a PS-ben a sprintet, mert a nehéz irányítás mellé egy szanaszét töredezett és sziklákkal teli pályát tettek, amiben többször elvéreztem, a végefelé meg már meg sem tudtam csinálni. De ettől még a játék nem szar, csak 1-2 dolgot baxtak el benne. Egyébként ha be volt kapcsolva a vezetési segítség, nem volt olyan vészes.
  • amdopteron
    #5301
    köszi azért...akkor letörlöm:S
  • amdopteron
    #5300
    AlADÁR ez a neve a procinak ki beszélt itt ilyenekrőL:Ssegítséget kértem nem okoskodást...
  • bgabor
    #5299
    Na kipróbáltam én is.

    Ez a játék borzalmas lett. Minden szempontól. Ócska az irányítás, az autó fizikája, a grafika marha ronda, és az egész szaggat mint az állat.
    kritikán aluli. A MW után ez lesz az első rész, amit nem fogok végigjátszani, mert értelmetlen.

    Undorító hogy egy európai/amerikai piacra szánt játékba sárga csajt tesznek főszereplőnek. Hogy milyen visszataszítóan néz ki!

    És végezetül szeretném "megköszönni" az összes amerikai és magyar pattanásos, tizenéves kis hülyének, hogy a kedvükért ilyenre alakították az új NFS részt. (Igen, ez az a kategória, aki miatt második helyre került az igénytelen MW a szavazásban) Nekik köszönhető, hogy a Pro Street kiválló irányítását teljesen kiherélték, tönkretették erre a részre.


    És ezt értékelte a gamestar 86%-ra? Ezt a szart? Ennek a játéknak a minősége meg se közelíti a Pro Street-ét, nemhogy a PC arcade autóversenyek aktuális királyát, a GRIDet.
  • tmisi
    #5298
    Kapcsold ki az antialiasingot /élsimítás/. Nálam is fagyott. Pontosabban amikor be volt kapcsolva a VPU recover, akkor visszatért a játékba, de második alkalomra már kidobott a windowsba.
  • Krisztiam #5297
    azért mert szar a játék egyszerű a válasz :)
  • Devil093
    #5296
    Sziasztok! miért van az hogy a játék lefagy amikor a verdám felnijét cserélem?mert sztem a gépemel nem lehet probléma amd 3.2ghz 6400+ dual core,ati radeon hd3870,2gb ram
  • Narxis
    #5295
    -fav
  • bgabor
    #5294
    Mert szar a minősége?
  • erieskrisz
    #5293
    szerintem még nem
  • taschner
    #5292
    Senki nem tudja?
  • erieskrisz
    #5291
    De akkó miért van az hogy valakinek szaggat valakinek nem ??
  • erieskrisz
    #5290
    Jaja csak ugy lehet megcsinálni hogy ha 1 vagy és lejár az idő
  • peti71
    #5289
    Nem is az a lényeg okos tojás,hanem ez....
  • cumfu
    #5288
    Helósztok! Full grfikán nálatok is pixelesek az árnyékok?
  • taschner
    #5287
    Hali.
    Online szeretnék játszani igaz nem eredeti valahogy meg oldható?
  • L7wy
    #5286
    Honnan tudod h milyen 400al menni, nemhiszem h hajtottál már olyan kocsit.
  • Prince23
    #5285
    - fav
  • fixpont
    #5284
    Amikor 300 meter elonyt kell csinalni, az megcsinalhatatlan a legtobb esetben, ha a gep nem utkozik legalabb 2-3x (amire a jatekosnak zero a befolyasa) soha nem lehet megcsinalni a 300 elonyt.
  • peti71
    #5283
    Ez játék újra és újra megdöbbent milyen szar,most feltuningoltam egy gépet maxira,hát bakker milyen gyorsan megy már,megyek kétszázzal, négyszáznak érezni alig lehet úton tartani ,van ez a országúti küszdelem,a forgalomba le kell hagyni az ellent, ott úgy megyek mint egy star warsz játékba kerülgetném a meteorokat,nem igaz hogy fejlesztők, vagy a teszterek, között senkinek nem volt annyi agya, hogy ez így nem lesz jó erre adót a gamestar 86%-ot pfff..
  • RYO21
    #5282
    nekem rippelt verzió van meg (1.1 GB) és szépen fut mediumon...(my pc 2.6Ghz Cpu, 1 gb ram, nvidia geforce 7300gt)
    neketek mekkora a játék exe-je?
    jah és miért van az h. ha nekimegyek a rendőrautóknak akkor kidob a játék?
  • L7wy
    #5281
    Hát nem szorozgatnak az biztos...
  • L7wy
    #5280
    Én várnák a helyetekbe egy patchet.
  • fixpont
    #5279
    Nekem is ez van, nem a geped hibaja a progi szar.
  • kakaoskalacs
    #5278
    AMD Athlon 64 X2 6000+ felhuztad 6Ghz-ig? durva OFF vege (mondjuk alapon 3Ghz asszem X2 meg 2 mag de azt nemhiszem hogy beszorozzak2-vel)
  • amdopteron
    #5277
    még 800*600ba is csinálja levéve minden...:S
  • amdopteron
    #5276
    gépem az ez
    Amd X2 6000mhz Abit kn9 ultra 2gb ddr2 800 Msi 8800gts
  • amdopteron
    #5275
    Halli vki mondja már meg , hogy mi lehet a gond már uj rendszer raktam ujra raktam a gamet is..de mindig azt csinálja ,hogy nem szagat hanem egy egy pillanatra mindig egy ponton akadozik .....??mi lehet a gond???:Svki vmi ötlet?:Snem értem másnak gyengébb géppen megy. nekem meg :Sgenyózik:S
  • SötétBarom
    #5274
    Erre a magazinra előfizetek, korrektnek tűnnek:

    Edge Magazine UK

    12/25/2008

    3 out of 10

    30.0%
  • jack0101
    #5273
    Nálam a játék hibátlanul fut, a grafika tökéletes, nem késik semmi, nem akadozik csak kb 10 percenként egy olyan 10 mésodpercre, meg nagyon teccik, mert van benne kicsi a Carbonból, a Most Wantedból nagyon sok minden, a Pro Street- ből a jó út, egyedül engem a felhők idegesítenek picit :D
  • Danecay
    #5272
    Én éppen az autók irányíthatósága és viselkedése miatt nem játszottam eddig az NFS-ekkel, utoljára talán a Porsche Unleashed-al toltam komolyabban, de az Undercovernek szerintem ahhoz képest, hogy egy árkád játék viszonylag tűrhető az irányítása. Én kormánnyal tolom motorháztető nézetből. Egyébként én rFactor-al, GTR-el, GTL-el és inkább szimulátor jellegű autós játékokkal szoktam játszani, és ehhez képest mondom, hogy számomra pozitív csalódás az Undercover irányítéása, így nem értek vel egyet, hogy ez lenne a játék legnagyobb hibája.
  • High end PC #5271
    még megpróbálok finomhangolni, hátha megy tovább is a végseb
  • fixpont
    #5270
    A masik kerdesem az, hogy a munkaknal nem lehet uralkodast csinalni (kiveve 1-2 darabot, ami versenyes), mert ott szinte minden esetben csak teljesitve van, barmilyen gyorsan csinalom meg?
  • High end PC #5269
    háhá, rájöttem hogy kell megtuningolni a Veyront, hogy a 430 km/h-t is kihúzzam belőle az autópályán
  • fixpont
    #5268
    Valamiert 2x ment el, elnezest.