7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • High end PC #5360
    Látom még mindig nem sikerült rájönni, hogy az ember, akinek a nagy felbontású kép kellett a játékból, már 2.5 órája megkapta mástól. Pedig csak pár hsz-el volt az én akkori hsz-em alatt. Kínos.
  • kabel15
    #5359
    1. warez
    2. nem jó a kormány
    3. ARCADE játéknál szerintem felesleges a kormány!
  • kabel15
    #5357
    játékban!
  • High end PC #5355
    mármint hol? a valóságban, vagy a játékban?
  • kabel15
    #5354
    Amúgy ez a leggyorsabb autó?
  • kabel15
    #5353
    ja ja tudom csak nem foglalkoztam vele anyit!
    De egy ilyen K-9 telepjárót elfogadnék mert 400km/h behúzott elém autópályán
  • High end PC #5352
    Tuning-nál állítsd át a váltóáttételt a végsebesség felé maximálisan, a Tapadás csúszkát is tedd maxra. Így a 430 km/h is meglesz :)
  • kabel15
    #5351
    Én 405km/h mentem vele :)
  • Lui76
    #5350
    Nos én is kipróbáltam .
    Az utóbbi részeket már nem nyomtam végig csak fiam miatt szoktam telepíteni , de ebben a részben végre normálisan reagál a kormányra az autó (NFS-hez viszonyítva).
    Fiamnak bejön mert sokfelé lehet utatvágni :)
    Nemtom eddig volt e rendes motorblokk kinézet a motorháztető alatt.
    NFS-nek ez a rész sem rosszabb.

  • L7wy
    #5348
    Kevés a gravitáció, nyomjá rá egy kicsit...
  • N o N a m e
    #5347
    OFF:
    Újra feltelepitettem az Underground 2 játékot és a játékon belül nem müködik az ESC és az ENTER gomb. Lassú az egész ha egérrel kell minden gombot megnyomjak, eljutottam odáig hogy szponzort kell válasszak, de ide már enter kell, egérrel nem tudok. Már egy csomószor újrainstalláltam, patchet felraktam, de még mindig nem müködik. Azért irom ide mert az Underground 2 topikba nem jár senki, gondolom hátha tudja valaki innen hogy mit lehet csinálni ilyenkor. Köszi!
    ON.
  • erieskrisz
    #5344
    vagy rakj be 1 direktlinket
  • erieskrisz
    #5343
    ahhh használd már a kép beszurása opciot
  • SötétBarom
    #5341
    Mai napig nem értem, mi a baj a prostreettel.. :s
  • dragon11
    #5340
    Komolyan mondom, a Pro Street meg az Undercover-rel elásta magát a szemembe az EA. Ilyen szar játékkal nem játszottam még. A pro street is jobb volt, esküszöm.
  • peti71
    #5338
    A karriert kinyomtam,azt nem tudom megnézni mennyi időbe került.
  • Guillotine
    #5337
    Hogyan kell a GPS segítségével oda menni a célhoz?
    Mert nekem állandóan csak odaugrik.
    De én oda szeretnék vezetni.
    Segítsetek!
  • erieskrisz
    #5334
    Ment a játék is képet nekem oda rakja ahova a fraps azaz abba a mappába amit frapsnak adtam meg hogy oda mentsen
  • RoyalPredator
    #5333
    Low PCsek :DDDD
  • kulabácsi
    #5331
    eredeti a játékod?
  • High end PC #5330
    már készül a kép
  • The Best
    #5329
    passz a foto mod egyböl csatlakozot az EA-hez és nem csinált semmit.
  • The Best
    #5328
    Bocsika hogy több hozzászolást irtam. :(


    Kép2
    kép3
  • TaRka0107
    #5327
    Kössz a képet The Best. A fotómóddal kapcsolatosan tudnátok segíteni?
  • nandorb
    #5326
    meretezd at es erre a kepfeltoltore feltoltod majd a Direct linket beszurod ide
  • The Best
    #5325
    Egy képKép1
  • High end PC #5323
    ha elmondod hogy lehet ide feltölteni 1920x1200 felbontású és több megás képet, beszúrok párat szívesen még ma este :)
  • Snexi
    #5321
    hol lehet beállítani a soundtracket?csak mert nincs a beállítások közt
    a játék elején hogy lehet bemenni az ea hd alatt a beállitásokba?
  • TaRka0107
    #5320
    Szevasztok!! High end pc tegyél már ki képeket az NFSedről. Kiváncsi vok milyen max grafon. Kössz előre is
  • The Best
    #5318
    Sziasztok. Nagyban megakarok lépni egy porshe carrera gt-vel és egy rendör terepjáró 360-nál letol az utröl nagyon komoly.
  • szabii98
    #5317
    ez már 4x-es gyorshajtás
  • kulabácsi
    #5316
    nekem [email protected], gainward 4850gs-el, 2giga 1066mhz ram-al akad, szal itt megint elbasztak vmit úgy mint a prostreetben...
  • High end PC #5315
    Nekem 1920x1200-ban is fut akadásmentesen 6x AA-val és V-sync-el minden részletesség maxra húzva, olyanokat sem nagyon látok, mint a túlnyomó többség, gondolok itt a pálya be nem töltés, akadozás és fagyásokra. (eredeti verzióm van, warezt nem próbáltam)
    Úgy néz ki nem optimalizálták eléggé, és horribilisen erős vas kell, hogy normálisan fusson.
  • szabii98
    #5314
    gépigény:Windows XP SP3 vagy Windows Vista SP1
    Intel Pentium 2.8 Ghz processzor vagy jobb (Vista alatt 3.0 GHz)
    1 GB RAM
    minimum Geforce 6500 vagy Radeon 9500 videókártya vagy jobb - Pixel Shader 2.0 támogatás a legfrissebb DirectX verzióval
    5.5 GB hely szükséges a telepítéshez

    DirectX-et támogató hangkártya
    minimum 8x DVD meghajtó
    hálózati kártya illetve internet elérés online játékhoz

    ez a minimum. a max még nincs meg
  • High end PC #5313
    most hogy elkezdett nálunk esni Siófokon idén először a hó, jutott eszembe, hogy annó még az NFS Porsche-ben volt hóesés is, nagyon szerettem, azóta NFS-ben emlékeim szerint az eső szakadt már, volt sötét is és nappal is, de hóesés nem. Hiányzik a szakadó hó... Hmm, azt hiszem még ma este be is teszem az NFS Porsche-t nosztalgiázni :) Hófehér GT1-es az Alpok pályán, vészvillógóval bekapcsolva a szakadó hóban :)
  • torok6
    #5312
    Nem tudom nektek mi a bajotok a játékal de nekem nem akkad szép grafika 1280x1024 felbontásban.
  • Krisztiam #5311
    jah paint megnyit>>> Szerkesztés >>> Beillesztés.. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5310
    jav.: l [azaz: ha nem Windowed módban játszol a játékkal, akkor a játékban beállított képeránnyal, felbontással]
  • IMYke2.0.0.0
    #5309
    Kicsi?!
    Figy: a PrintScreen gombbal a teljes képernyőről [azaz: ha Windowed módban játszol a játékkal, akkor a játékban beállított képeránnyal, felbontással] készít neked képet!
    Azaz: ha 1024*768-ban nyomod a játékot, akkor ilyen felbontású képet kapsz, ha azt beilleszted - kilépsz a játékból és rögtön elindítasz - egy értelmes képszerkesztő programba!
  • torok6
    #5308
    De úgy kicsi a kép