7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • gostrider
    #5411
    Kösszönöm de sajnos nem jó.
  • barmi
    #5410
    nyahh, csináltam egy micut végre:



  • Hedic
    #5409
    Elinditom nyomok két ok-ot és már magyar is lesz a game?
    Ilyen egyszerü lenne?
  • JencyJasko
    #5408
    köszi
  • Hedic
    #5407
    kössz!
  • Pipör
    #5406
    #5402
  • Pipör
    #5405
    OFf topik -.-
  • Hedic
    #5404
    Hello! van valami magyarositás a játékhoz?
  • Pipör
    #5402
    innen
  • JencyJasko
    #5401
    Honnan tudok a játékhoz letölteni magyarosítást ???? köszi
  • Hoffi
    #5400
    Üdv

    én most rendeltem meg a játékot de szeretném megkérdezni hogy szerintetek melyik játékhoz hasonlithato? tuningolási téren


    Előre is köszzi!
  • Guillotine
    #5399
    Szóval nem tudja senki a választ a kérdésemre?
    Vagy nem is lehet GPS segítségével oda autókázni ahová akarok?
  • kabel15
    #5398
    Ja amúgy 1TIPP!
    Mikor a csajt kell lenyomni a végén kapsz 1 bmw m6-ost a verseny elöt még tudtok kóborolni úgyhogy menyetek el egy garázsba és válaszátok ki a leg gyorsabb kocsit vagy amit szeretek és azzal vágjatok neki a versenynek!
  • szabii98
    #5397
    ezt nem értem
  • DAVE23
    #5396
    akkor sikerült fotózni mikor a csajt kell követni aki selby bá által tervezett járgányba ül
  • peti71
    #5395
    komoly.
  • bpeti72
    #5394
    Egy Nvidia 8800-as, vagy annak megfelelő kártyával szerelt gép sajnos nem elég ehhez, 1024x768-as felbontáson is lejjebb kellett adnunk az igényeinkből, ami a megjelenítés részletességét illeti. Egy Radeon 9800-as, vagy hasonló kategóriájú videokártyával már kellemes sebességet érhetünk el. MI VAN??? Radeon 9800????
  • DAVE23
    #5393
    Na talán így:
    Szép jó estét mindenkinek a HIRADÓ-ban bemondták h az UNDERCOVER űrsikló föld körüli pályára állt:
  • DAVE23
    #5392
    de 3x veszítheted el nem csak 1x
  • red bull
    #5391
    Amit elvettek a rendőrök kocsit, azt nem lehet valahogy visszaszerezni? Jó lenne ha visszalehetne mert most vettem egy Veyron-t és ahogy megvettem és kimentem az utcára kipróbálni jöttek a zsaruk, és hát persze hogy az 1. akadály egy ilyen sz@r szöges rúd volt :@
  • DAVE23
    #5390
    hmm a kép nem fért fel majd máskor:D
  • peti71
    #5388
    Én is,ha bírom idegileg.
  • Attelee
    #5387
    na megyek csinálok pár versenyt!
  • peti71
    #5386
    Jó megy nekik,mért nem 1200 ladával jőnek..
  • Attelee
    #5385
    és ilyenkor ha CTRL+ALT+DELETE-vel befejezed a játékot
    ennél a képnél ,akkor nem menti el!
    De lehet tévedek!
  • erieskrisz
    #5384
    És különben is mi ez COBRRA 11 autopálya rendőrség amerikában vagy mi faxom van [IMG][/IMG] csupa porsche rendőr autó
  • peti71
    #5383
    Ez ment a levesbe.
  • erieskrisz
    #5382
    WTF gyökér csaló játék [IMG][/IMG]
    elsőre elvették az audimat alig 200-300 ezer dolcsit költöttem rá buzi csaló játék
  • peti71
    #5381
    Az is érdekes hogy a rendőrök sokkal szívósabbak mint a MW ba, vagy legalábbis nagyon nehéz őket kilökni,erre még a faszálitól kamionokat, meg a konténeres kamionokat kivetek,amik a MW be voltak azért egy kamion alatti, átbújássál meg lehetett őket zavarni, vagy ha le lökted a rakományt,itt ha elérek egy szintet nagyon nehéz meg lépni, ''vagy inkább lehetetlen'' ott a helikopter alagút meg sehol, meg a terepjárók is repesztenek mint az én csúcsgépem ki érti ezt..
  • erieskrisz
    #5380
    Csokának se ment 8800 as karival 1024x768- ban rendesen jól optimizált 1 játéknah akkor mégsem a warezban van a hiba és nem dobtam ki 12 ropit az ablakon
  • erieskrisz
    #5379

    érdemes végigolvasni ennyit a warez azé szar témához föleg a vége érdekes Porsche, szemetek, száguldás
    [origo]2008. 11. 21., 22:38Utolsó módosítás: 2008. 11. 22., 18:16
    eszközök:

    Az alvilág sofőrjévé válhat a játékos a Need For Speed sorozat legújabb, Undercover alcímű epizódjában: sajnos ezzel a sztoribeli csavarral csak a konkrét újítások hiányát leplezték a készítők.

    Az Electronic Arts pár hónapja nyilvánosan is elismerte, hogy a megvásárolt jogokra épülő játékok évente, minimális újdonsággal felruházott változatainak megjelentetése elhibázott lépés volt, nem szolgálta sem a cég, sem a játékipar érdekeit. A Dead Space-szel vagy a Mirror's Edge-dzsel a fenti gyakorlat ellen dolgoztak, cikkünkben pedig azt vizsgáljuk meg, hogy autós sikerszériájuk legújabb darabjába, a Need For Speed Undercover-be sikerült-e a fejlesztőknek friss vért pumpálniuk.

    Forrás: [origo]
    Még több kép az új Need for Speedből

    A deja vu-hiba a mátrixban

    A Need for Speed Undercover első, második, de harmadik pillantásra is szinte minden elemében megegyezik az elmúlt években megjelent részekkel; az Undercover 1-2-höz, illetve a Most Wantedhez hasonlóan egy szabadon bejárható város utcáin kell száguldoznunk, a legfőbb különbség, hogy most mindezt a helyi alvilágba beépülő fiatal ügynök bőrébe bújva kell megtennünk.

    A játék helyszínéül szolgáló Tri-Cityben ugyanis az utóbbi években egyre komolyabb méreteket öltött a bűnözés, és a drogügyleteket csak a tuningolt járgányokkal száguldozó nyikhajok bizalmába férkőzve lehet felderíteni. Már a játékot felvezető, interaktív mozinak is felfogható jelenetekből kiderül, hogy mi is várja a játékost a folytatásban: szirénázó rendőrautók, áttörhetetlennek tűnő kordonok, melyeken csak padlógázzal és jószerencsével lehet átjutni. A történetet felvezető képsorok után megkezdhetjük az amúgy kifejezetten méretesnek mondható város felderítését, a gondjainkra bízott Nissan 240SX persze csak egy lesz a játék során megszerezhető, és tuningolható járgányok sorában.

    Forrás: [origo]
    Még több kép az új Need for Speedből



    Mielőtt újabb, a történetet előmozdító verseny következne, megismerünk néhány versenymódot, hiszen bármi is legyen egy Need for Speed-játék sztorija, a hangsúly továbbra is száguldozáson és versenyzésen van. Sok újdonság nem vár ránk, a sprint során megadott pályaszakaszon kell legyőzni ellenfeleinket, a körversenyeken megadott számú kört kell elsőként teljesítenünk, a szökés nevű módban pedig a nyomunkba eredő rendőröket kell minél gyorsabban leráznunk. Az említettekhez hasonló típusú versenyek során legtöbbször pénzt nyerünk, melyet a járgányunk feldíszítésére, és tuningolására költhetünk, és ha kiemelkedően jól teljesítünk a versenyek során, a képességeink is fejlődnek. Néhány, általában a történethez kapcsolódó verseny után egy-egy autóval is gazdagabbak lehetünk, nem árt, ha garázsunkban több verdát tárolunk, ha ugyanis a rendőrök háromszor elkapnak minket ugyanazzal az autóval, akkor azt elkobozzák, és ha olyan szerencsétlenül jártunk, hogy éppen pénzünk sincsen, akkor rosszabb esetben újra is kell kezdenünk a játékot.

    Száguldás az alvilág mélyére

    Míg az utóbbi néhány Need for Speed-játék szimplán a - leginkább a velük egy időben megjelent hollywoodi filmek által keltett - divathullámot lovagolta meg, és az illegális versenyzés világába vezette el játékosait, addig az új rész, hát, nagyjából ugyanezt teszi, csak megpróbálja a beépített ügynök történetével megfűszerezni a nem túl egyedi alapsztorit, amely a versenyek közt élő szereplőkkel felvett átvezető filmek formájában jelenik meg. Az egyik első, történetet előremozdító küldetés során "el kell hitessük a bűnözőkkel, hogy nem csupán beépülésre készülő ügynök vagyunk", ehhez meg kell lógnunk a nyomunkba szegődő számtalan rendőr elől. A hasonló, kevésbé életszerű feladatok elhagyása talán sokat segített volna a játékon, bár maga a száguldozás, a versenyzés hozza az elmúlt években megszokott színvonalat, a szájbarágós, felesleges sztori csak hátráltatja a beleélést.

    Forrás: [origo]
    Még több kép az új Need for Speedből


    A sofőr képességeinek fejlődése mellett másik újítás, hogy a versenyek elindításához, a garázsban álló járgányaink megtekintéséhez, tuningolásához nem kell kötelezően különböző boltokba, és egyéb helyszínekre eljutnunk, a játékot egy felesleges méter megtétele nélkül is teljesíthetjük, szimplán egy-egy gomb lenyomásával, a GPS-es térkép és egyéb menük használatával rögtön az adott helyre ugrunk. Ez egyébként teljesen feleslegessé teszi a szabadon száguldozás lehetőségét, nagy eséllyel csak a megszállott rajongók fogják a várost járni úgy, hogy a felfedezés öröme mellett túl sok hasznuk nem lesz a benzin pazarlásból.

    A grafikával egyébként sikerült a megszokott szintet elérni, az Xbox 360 vagy PlayStation 3 változat természetesen a legnagyobb felbontáson is az elvárható gyors sebességet produkál, a Wii-re és PlayStation 2-re, illetve a Nintendo DS és Sony PSP-re készült változat valószínűleg kevésbé penge grafikailag, bár ezeket nem próbáltuk. A nagy kérdés az volt, milyen PC-s konfigurációból tudunk hasonló sebességet kicsikarni, a konzolos verziókban látható részletesség mellett. Egy Nvidia 8800-as, vagy annak megfelelő kártyával szerelt gép sajnos nem elég ehhez, 1024x768-as felbontáson is lejjebb kellett adnunk az igényeinkből, ami a megjelenítés részletességét illeti. Egy Radeon 9800-as, vagy hasonló kategóriájú videokártyával már kellemes sebességet érhetünk el, persze nem árt mellé egy kétmagos processzor, és legalább két gigabájt memória sem.



    Száguldás a Need for Speed Undercoverben



    Az áttörés várat magára

    A magyar feliratos PC-s és Xbox 360-as verziójának kipróbálása után úgy véljük, a Need for Speed Undercover csak egy kevésbé figyelemreméltó epizód az EA autóverseny-sorozatának láncolatában, az fejlesztők adósak maradtak az idén hangoztatott ígéretek második részének beváltásával. Szerencsére már látszik az alagút vége: a Need for Speed sorozat esetében azt a megoldást választoták, hogy két, egymástól teljesen független csapatot állítottak rá a fejlesztésre, hogy míg az egyik kétévente új ötletekkel, új technológiával áll elő, addig a másik, az előző csapat által megteremtett elemekre épít egy újabb, kevésbé újszerű epizódot. A Need for Speed Undercover le sem tagadhatná, hogy az utóbbi csapat munkája, ugyan tisztes iparosmunka, de még a Hubble-teleszkópot használva sem sikerülne bármilyen újítást, innovációt nyakon csípni benne.

    Tóth Tibor

    [origo]
  • Attelee
    #5377
    Akkor rakd fel az Underground 2-öt mert ebben sajnos nincs ilyen!
    Egyébként van igazság a dologban ugyanis nekem már nincs kedvem
    kocsikázni csak ugy,lehet h pont emiatt!
    Mára már odáig fajult a dolog h csak nyomkodom a TAB-ot h minél hamarabb tul legyek ezen a rémálmon!
  • BIZ0906
    #5376
  • janika15
    #5375
    hali! azt szeretném kérdezni hogy a gps-t nem lehet vhogy úgy beállítani, hogy kocsikázás közben mutassa az utat nekem h merre kell mennem az adott célpont felé? vagy ez kimaradt a játékból? mert most úgy van h rákattintok a célpontra ahova akarok menni és oda dob rögtön, de én szeretnék egy kicsit kocsikázni is a városban, úgy h a gps mutassa nekem az utat a cél felé...
  • RoyalPredator
    #5373
    A játékban hihetetlen logikai gubanc, hogy a SUV-ok amellett, h vannak vagy 5 tonnásak, és kutyák vannak bennük (Busted videóbol tudom) 250Mph-al is mennek, és szarrá lökdösnek , miközben próbálod eltalálni azt a csajt, akiről eddig azthitted hogy a főnököd, és ráaádsul nemelég hogy ugyanolyan M6os BMW-t sóznak rád, Nem tudod azt késöbb átfesteni rendesen, és a nitros gombot is csak az ellenfél látja a kormányon.
    Wtf?!

    Másik, hogy a Lexus-os questnél, de alapjáraton is, amikor kinyírok egy 5-10kocsis konvojt mögöttem, a semmiből előbukkan egy csodaszép SUV az orrom elé.

    De az se semmi, hogy amikor a Veyronnal meg kell lógni, az autópályán döcögök 120-al és semminek se megyen keki, szembejön vagy 200al egy zsaru. utána 2 percel leáltam az őt szélére, és ugyis bespawnolt egy rendőrkocsi a túloldalt, ahol 4 Mp alatt, átvágva magát a pihelykönnyű vízesdobozokon ,már a nyomomban volt.

    Nade iet...
  • Attelee
    #5372
    Egyébként megoldodott a problémám!
    Szóval akinél hasonlo a helyzet az annyit tegyen h csináljon pár versenyt,majd kis idö mulva térjen vissza a fagyásos "munkához",és talán továbbmegy mint nállam!
  • kr1szmester
    #5368
    Na végigvittem a sztorit. Kiléptem. Beléptem. Unable to load-ot ír ki. O.o Mi a f*sz mondom. Kilépek, belépek megint ugyan az. Elraktame gy mappába a mentést. csináltam egy profilt ugyanazon a néven lenyomtam egy versenyt, hogy elmentse. kicserélem a fájlt. unable to load.Lehet vele csinálni valamit mert ha nem akk én k*rva ideges leszek
  • High end PC #5367
    Lemondott a posztjáról, miután kiadták a játékot
  • akyyy
    #5365
    mi folyik itt mér nincs itt a házi gazda úrfi?
  • High end PC #5361
    Igen.