7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • tibi206
    #5455
    a kis porschém
  • Freddycom
    #5454
    Fasza játék lenne ez, ha nem lenne olyan kibaszott bugos meg lenne súlya az autónak meg ne lenne olyan faszul megoldva a kézifék meg ha nem darabosan fordulna, meg ha...
    De sajnos ez így van
  • audi s8
    #5453
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan kérdésem lenne(igaz nem undercover),hogy a save-t milyen programmal lehet megnyitni?Mondjuk a Most Wantedbe vagy Carbonba?
    Még egy kérdésem lenne!Van valakinek eladó NFS-NFS SE-NFS HP1 eladó?Nekem ezek hiányoznak a gyűjteményemből.Csak EREDETI érdekel.
    Kipróbáltam az Undrcovert Ps-en,de olyan szar volt a Tv,hogy élvezhetetlen volt.De bizti kiváló játék:P
    Így maradok én a jól bevált Pc-nél.
  • kulabácsi
    #5452
    sehogy :|
  • Snexi
    #5451
    az elején hogy lehet bemenni a beállításokba?
  • Vadáász
    #5450
    Ebben a részben lehet karrier módon kívül is autót tuningolni?
  • RYO21
    #5449
    garázs topik-ba is tedd be PLS
  • JencyJasko
    #5448
    Nemtudjátok mi lehet a baj nekem a hang az katasztrofális úgy akadozik, hogy a beszédet abszolut nemlehet érteni a játékban a hangok egész jók de azok is akadoznak.
  • barmi
    #5446
    Tehát akkor amit kaptam azt nem lehet eladni. Eddig oké de amivel már elkaptak egyszer a rendőrök azt sem lehet már eladni mert van rajta egy piros X (ebből az x-ből 3 lehet max). Ezt az X-et nem lehet valahogy eltűntetni?
  • Laci82
    #5445
    Használom is azóta...
  • kulabácsi
    #5444
    sztem ebben segít a cpu-controller progi, majd megnézem énis h azzal milyen
  • Laci82
    #5443
    így helyes
  • Laci82
    #5442
    [img]http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/thumbs/uc.JPG[/img]]CPU használat hoppá...:)

    Clone verzióval játszom csak reloaded-es crackel és úgy jobb valamennyire.
  • High end PC #5441
    PG4 = PGR4
  • kabel15
    #5440
    RELOADED változat segít ha nem akkor nem tom!
  • High end PC #5439
    Én most felváltva tolom az NFS UC-t és a TDU-t. Néhol egy kis PG4 lazulással. Amolyan arcade napot tartok
  • szabii98
    #5438
    ebben törik a car mert láttam egy vidit amiben nem tört remélem nem igaz mert ha igen
  • examinee
    #5437
    Baromi szép! grat!
  • mk452001
    #5436
    Köszzi barmi, tényleg a driver volt.
    Most már jöhet a "Nissan, szerelem, szálgúdás" :-D
  • broman191
    #5435
    Aminek "ismeretlen az eredete" azt nem lehet eladni, csak amit pénzért vettél. :)
  • broman191
    #5434
    Szerintem mindegy mid van, az autódat a zsaruk ígyis-úgyis tologatni fogják jobbra-balra...GT500KR Shelby-met is úgy tologatták mintha egy Lotus lett volna...
  • barmi
    #5433
    Megunt autót hogy tudok eladni??? Csak a garázsbót tudom kitenni és nem kapok érte pénzt :(
  • red bull
    #5432
    Hi!

    Kormánnyal játszom és az a gond hogy a játék nem érzékeli a fékpedált, de amikor meg a vezérlőpult/játékvezérlőkbe letesztelem az összes gombot meg pedált akkor meg minden működik. Mi lehet a gond? Pls HELP
  • skate00
    #5431
    Csomagtartó

    Kamion
  • SZilaJMaGGoT
    #5430
    Inkább értelmes játékot csinálnának...
  • Nufy
    #5429
    sziasztok!

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy miért van az, hogy ha játszom az undercoveral akkor a 6000+ os x2-es procim egyik magja maxon az-az 100%-on megy még a másik játék közbe 50-56%-on van amikor szaggat is, pedig nincs maxon a felbontásom. 3870-es videókarim van benne 4GB memóriával. ha leviszem tálcára akkor is az egyik mag 100%-on pörög a másik meg 2-3%-on. a proci hőmérséklete meg játék közbe 55-58C pedig egy Cooler Master Hyper TX2-es hűti a prockóm.
    Mit tanácsoltok mit kéne tennem hogy ne 100%-on fusson? illetve valaki találkozott más ilyennel?
    Előre is köszi a válaszotok!
  • kabel15
    #5427
    Itt a BMW-m Lehet fikászni és dicsérni!(bár még nincs kész
  • szabii98
    #5426
    kircsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • peti71
    #5424
    Nem lehet,,
  • DAVE23
    #5423
    Szerintem szép kis vas lett:
    UI:esik a haw
  • gematta
    #5422
    Ezen röhögök egy jó
    még 8800 lejebb kell adni lol
    nekem 1650 ben megy full grafon egy 8800gts el:D
  • gabo91
    #5421


    transformers...
    +
    strar wars
  • barmi
    #5420
    Videókártya drájver mikori? Valószínű az okozza. Más 5letem nincs.
  • barmi
    #5419
    Köszi! Van még mit melózni rajta de már most egész stílusos szeréntem.
  • erieskrisz
    #5418
    1HSZ-T
  • erieskrisz
    #5417
    OMG EH EMBEREK LEGALÁBB HSZ-T OLVASNÁTOK VISSZA MIELŐTT KÉRDEZTEK
  • High end PC #5416
    Nem vesztettél semmit... Ugyanis a Motor City Online sosem lett a Need For Speed sorozat tagja (én is gyűjtöm a sorozatot a legelső 1994-es TNFS óta), már a fejlesztése során elvetette az EA az NFS-hez tartozásának ötletét... Egy különálló játék lett, amit annó én is beszereztem, de mivel már sok éve bezárták a szervereket, és csak online lehetett játszani, így már csak polcdísz, ugyanis már el sem lehet indítani még a játék főmenüjét sem, olyannyira online játék volt. Egyébként az irányítása pocsék volt még arcade szinten is, akár csak a grafikája, tele buggal, a Béta változatnál tovább sosem jutott. Ennek ellenére pár rajongó NFS részként kezeli (lásd pl. wikipedia), de hivatalosan sosem lett NFS.
  • RoyalPredator
    #5415
    Szép, stílusos!
  • 3Error #5414
    Eddig az összes NFS-t végigjátszottam. (Motor City online-t kivéve :))

    1. MIÉRT NINCS VÁLTÁSKOR KIPUFOGÓ LÁNG ?! (a Carbonban még volt)
    2. MIÉRT NINCS "SCOOP" (kompresszor légbeömlő) A MUSCLE GÉPEKHEZ ?! (a Carbonban még volt)
    3. MIÉRT NINCS SZINEZHETŐ ÜVEG ÉS MIÉRT NEM LEHET MATRICÁZNI A SZÉLVÉDŐT ?! (MW-ben ezek is voltak)
    4. AZ UG-BEN SOK VARIÁCIÓ VOLT A MOTORTUNE/MOTORHANG KÖZÖTT... itt még motor tuning sincs szinte...)

    Visszafelé fejlődünk?
    :((

    Sajnálom, de televagyok. Gyúrnának már egy MW-UG(2)-CB NFS-t !!
  • mk452001
    #5413
    Sziasztok!
    Lenne egy kis gondom:
    Tegnap letöltöttem az UC-t (RELOAD), és akárhogy állítom a grafikát,
    szinte mindíg ilyen a kép (pár nyugodt pillanattól eltekintve):

    Szerintetek mi a baj?