7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • mama 2
    #5499
    Hát jah bazdmeg. Megyek 150-el, nekem jönnek a rendőrök, rendör autókból blokkot állítanak nekem, aminek muszáj neki mennem, mert ara van a bontó. És úgy hogy a faszomba menjek neki hogy ne törjem össze? Vicc. És a poén az, hogy csak az ilyen "ne törd össze az autót" küldetésnél vannak olyanok hogy a rendőrök állandóan neked jönnek, meg helikopter, meg amit már mondtam olyan autó úttorlasz.
    Máskor nincs csak akkor. És még ne törjem össze. Hát a faszomat. Meg az, hogy ha meg is tudnám csinálni hogy ne törjem össze, meg leráztam a zsarukat akkor ugye az egész időre megy, szóval kifutok az időböl és annyi.
  • Blacksheep77
    #5498
    Kritikán aluki!!! Sajnos azt kell hogy mondjam ez a game lett a legpocsékabb az NFS sorozat új generációiból. Ez minek köszönhető, szerintem egyértelműen a pénzhajhászatnak. A játék tele van grafikai hibákkal és egyéb bugokkal. A menű hiánya és a lebutitott játékrendszer is arra utal, hogy nem maradt idő a játék befejezésére, viszont anyagi és stratégiai okok miatt tartani kellet a kiadás határidejét, hogy elkerülhető legyen a karácsonyi játékáradat. Eszrevehetően kevesebb a garázsban található karoszéria alkatrész. Értelmetlen és használhatatlan a lebutított tuningrendszer. Az autó listában sincs érdemleges változás. Ha a MW veszük alapul akkor az AI is butább lett. A rendőrautók nincsennek kidolgozva, hiányoznak szállítókamionok és még sorolhatnám. Egyszónak is száz a vége pocsék. Remélem már készül a javítócsómag ami legalább a bugokat kijavítja. A rászántak volna még egy kis időt a fejlesztésre és a tesztelésre akkor ez lehett volna mindenidők legjobb NFS játéka, de így sajnos a legrosszabb lett. Kár érte.
  • TomDantes
    #5497
    Áh baromság...ne törjem össze...micsoda hülye küldetés...olyan nincs hogy száguldozzak? Vagy be kötött szemmel vezessek?

    Áh...minek szarták el? Komolyan, pedig jó is lehetne,..de minden jó dologra benne jut egy újabb baromság-
  • tomcsa4
    #5496
    Kifagyott a játék. Ez lehet külső program miatt is (msn pl), de lehet rossz driver (frissítsd).

    TomDantes: hát akkor ne törd össze. A helikopter elmegy egy idő után (kifogy a benzin), az autókat meg csapdákkal semlegesítsd. Lesz jóval nehezebb küldetés is ám!
  • TomDantes
    #5495
    Na azt hiszem elegem lett belőle. A következő a feladat: autólopás, rendőrök üldöznek és nem törhetem össze a kocsit...oké...ennyi elég is volt.
  • mk452001
    #5494
    Hali!
    Amikor végzek az egyik versennyel (még a legelején), jön egy videó, ami megmutatja az első rosszfiút, majd azt mondják, hogy válasszak egyet a vesztes autókból. Miután vége a videónak teljes sötétség. Mi lehet szerintetek a baj?
  • tomcsa4
    #5493
    Jaaa értem. Akkor tedd újra. Ha akkor sem jó, akkor sajnos ennyi. Eredetibe azért ne vedd meg 12k-ért.
  • mama 2
    #5492
    Ez az, hogy még később sem tudok neki állni, mert kifagy.
  • bajgunar
    #5491
    640x480 bol miért nem lehet följebb tolni a beállítást?
  • kulabácsi
    #5490
    "A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk...."

    ezt csak most vettem észre :DDD
  • tomcsa4
    #5489
    Állj neki később, akkor jobban fog menni.
  • kulabácsi
    #5488
    thx
  • Snexi
    #5487
    gps-be nyomsz egy 1-est utána pedig egy 2-est
  • mama 2
    #5486
    lol. Na hadjál már. Barbie babás játék LOL:D. Miért nem való nekem? Mert nem tudok időben eljutni oda? Amúgy tudatom veled, hogy ez a szállító című küldetés lenne, és már majdnem ott voltam, sőt már ott is, csak a cél előtt 3 méterrel lejárt az idő:|.
  • Blacksheep77
    #5485
    Kérdés!!!
    Hogyan lehet az autó elejére és a hátuljára fóliát felhelyezni??? Miért csak az oldalára tudok???

  • RicharDD
    #5484
    Szerintem jo jatek lett,de grafikailag me'g dolgozhattak volna rajta,amint meglattam az elsimitast..ha't.. :/
  • RYO21
    #5483
    főleg ha 1 elissel kell 1 gallardo ellen versenyezni...
  • IMYke2.0.0.0
    #5482
    A "problémákkal küzdő" ebben a kontextusban a hülye [továbbiak helyettesíthetők] szót takarta...
  • RYO21
    #5481
    hát kurvanehéz a játék...
  • IMYke2.0.0.0
    #5480
    A bannerba rakás elsősorban azt szolgálná, hogy szegény, problémákkal küzdő játékostársaink ne kérdezzenek felesleges és néha idegesítően sokszor elmondott dolgokat [a FAQ-ot az nem említem, mert még a klikkelésre is lusták egyesek].
  • Jobboka
    #5479
    Lehet lanozni??
  • kulabácsi
    #5478
    hol lehet megnézni?
  • Snexi
    #5477
    meglehet benne nézni a százalékot (belső nézet utoljára a hp2-ben volt szóval ezt nem hiszem hoyg bekéne rakni a bannerba)
    beállítás sem nehéz,ott van ha megnyomom az escapet
  • tomcsa4
    #5476
    Igen nekem is ez a tapasztalatom. én nem használok kéziféket (space), elég a hárta fele nyilacska lassításhoz, meg elég nagy ívben kanyarodik az autó.
  • danny94
    #5475
    innen szedtem le:
    http://www.avivadownload.com/2008/11/18/need-for-speed-undercover-reloaded/
  • kulabácsi
    #5474
    amit nyersz azt nemtudod eladni
  • szabo861011
    #5473
    Sziasztok jó lenne a játék csak szerintem az irányítás kicsit gáz!!Ha kanyarodok akkor nagyon sokat vesztek a sebességből és az ellenfelek simán lehagynak azt a többi need for speedben jobban megvolt csinálva ti mit gondoltok erről?
  • grebber
    #5472
    Van 4 kocsim 2-öt el kéne adni ,de nem engedi.
    Hogy lehet ezen változtatni?
    Mert nem eladás van a kocsiknál hanem eltávolítás!
  • tomcsa4
    #5471
    Most az baj, hogy ugrani kell a versenyekhez és nem Te mész oda? Én anno a Carbonban meguntam 5 perc alatt az odavezetést.
  • nandorb
    #5466
    nem neked valo a game egyaltalan neked az olyan barbinanas jatekok a bejovosek hidd el:D
  • mama 2
    #5465
    Na, itt ért véget nekem a játék: Tegnap még engedte hogy elkezdjek egy munkát, ma reggel is, viszont nem tudtam megcsinálni időben és amikor újra akartam csinálni kidob hibával a játék...
  • nandorb
    #5464
    meglehet ripelt verziot toltottel le
  • Szabi1991
    #5463
    röviden tömören összefoglaltam.. :DD
  • danny94
    #5462
    hy
    Nekem az átvezető videóknál (ahol dumálnak) mindenfél színű kockák jelennek + a képernyőn. A magyar feliratot látom ,de a videót nem csak piros,kék,zöld stb. kockákat és amikor vége a videónak ,akkor visszajön minden ,normálisan látom az autót + mindent...!!!
    Ha v.ki tudna segíteni ,azt nagyon megköszönném!!!
    A válaszokat előre is köszönöm...
  • IMYke2.0.0.0
    #5461
    BANNERBE:
    - A játéknak nincs rendes menürendszere, így beállítani is nehéz
    - Ne a szokásos [korábbi részek] módon keresd a dolgokat a menüben és a HUD-on. Sok dolgot kivettek a fejlesztők [százalék, EA-trax, belső nézet stb.]
    - A játékban a versenyekhez vezetés: NINCS. Helyszínre ugrás van.


    Sajnos, a lista bővíthető.
  • Martins15
    #5460
    Állítsd be a játékban.Amikor irányítás menüben vagy nyomj egy +-t vagy --t akkor behozza a kormány beállításokat és ott belehet állítani.
  • BIG UNIT
    #5459
    Császtok!
    Meglehet vlhol nézni a játékban a Soundtrackeket??? (Undercover)
    Köszi!
    Csá!
  • tibi206
    #5458
    :D
  • kulabácsi
    #5457
    összefoglalva, jó játék lenne ez ha nem lenne ilyen szar :D
  • Snexi
    #5456
    akkor hol lehet állítani a zenéket?mert a hangokba nincs