7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • erieskrisz
    #5539
    próbáld meg másik crackel
  • cash888
    #5538
    Hali! Lécci, segítsetek, sehogy sem boldogulok: belépek az Autók-menübe, erre lefagy a játék és a Windows kidob egy ilyen hibaüzit: VPU Recover has reset your graphics accelerator as it was no longer responding to graphics driver commands. Sapphire 3870-es 512MB-os videokarim van, drivere a legfrissebb, ahogy a DirectX is, próbáltam már Catalyst-ban a VPU-t kikapcsolni, meg próbáltam már a Catalyst Control Center törlésével is, de semmi eredmény! Valakinek van ötlete még?
  • danny94
    #5537
    nem naon tom ,h mi az a led???
    (talán a billentyűzeten lévő 3 sárgán világító égő vagy talán házhűtő lenne???)
  • DarkSector
    #5536
    Jah jó ronda lett a játék.
  • DarkSector
    #5535
    3LEDES a géped???
  • danny94
    #5534
    a játékban fényképezni az F12-vel lehet???
    és ha igen ,akkor hova menti őket???
  • SzocsA
    #5533
    matricákat hogyan tudom levenni?
  • Dark Angel 666
    #5532
    valószínű hogy nem fog sehogy se menni neked
  • red bull
    #5531
    Hi!

    Kormánnyal játszom és az a gond hogy a játék nem érzékeli a fékpedált, de amikor meg a vezérlőpult/játékvezérlőkbe letesztelem az összes gombot meg pedált akkor meg minden működik. Mi lehet a gond? HELP
  • tomcsa4
    #5530
    Azért van az, mert az alaplapi VGa-don nincs diszkrét memória, ergo a rendszermemóriából szakít magának! És az XP a megjelenítéshez (mármint a Windows megjelenítéshez) a processzort használja fel, addig a Vista a VGA-t.

    PS-t tudta futtatni, arra nem tudok mit írni tapasztalat híján.
  • laca1984
    #5529
    Crack hiba nem hiszem hogy lenne: (Reloaded)
  • SeanJRRussel
    #5528
    Én eddig egy autót se vettem,amiket kaptam abból kiválasztottam a legjobbat és azzal meygek 0 tuningal.Jelenleg egy Evo X em van az is gyári semmi tuning nincs rajta és viszi a 270et.Rengeteg versenyt nyertem vele most azért már van1-2 amihez kevés de 20 versenyt simán mentem eddig vele és gallardot murciélagot fordgt-t mindent legyőztem.
  • TaRka0107
    #5527
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
  • TaRka0107
    #5526
    Szevasztok!! Itt a verdám:D
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/nfsuc_20081123_155155.png
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/nfsuc_20081123_155144.png
  • titan15
    #5525
    amugy a prostreet-et vitte...
  • titan15
    #5524
    a legfrissebb van fenn... vistaval. ami az erdekes szamomra, hogy ha vistam van akkor a driver miatt 256 mb-os a kartya, ha xp van (akkor csak 6-os verzio van 7-es helyett), mar csak 128 mb:D LOOOL... nagyon remelem hogy esetleg ablakban elindul...
  • radeer
    #5523
    Lenne egy kérdésem eléggé fontos nekem.
    Hogy kell a játékot ablakban futtatni?
    Fontos, hogy a játék mellett lássak mást is.
  • tomcsa4
    #5522
    De mivel az említett VGAnak (alaplapi) nincs shaderegységei, így ne reménykedj sok jóban, csoda, hogy megmozdult.
  • tomcsa4
    #5521
    Frissítsd a VGA drivert ha lehet.
  • titan15
    #5520
    elindult valakinek intel extreme graphics 945GM-en? Sajnos a normalisabb szamitogepem alaplapja folmondta a szolgalatot... Elindul, de a menu-hoz irva feher minden, viszont a hang mukodik. Esetleg van ra mod, hogy mukodjon?
  • tomcsa4
    #5519
    Lehet crack hiba. Nézz másikat!
  • gematta
    #5518
    hali
    én találtam valami érzékenységállitot
    de lehet csak gamepadnál müködik
  • Szabi1991
    #5517
    pro street..
  • Prince23
    #5516
    Mivel ez a legnépszerűbb téma, itt kérdezem meg:

    Melyik nfs sorozatokban van többekközt csak Honda Accord és bármely tipusú Lexus? (ezek az álomautóim)
  • Prince23
    #5515
    Vagy inkább ne tegyen fel egyet sem! a játéknak van kodekje amúgy is. én pl. egy kodek szart sem használok, és mindent tudok nézni.

    gyerekek! inkább pro streetezzetek vagy Carbonozzatok, ha szép grafikát akartok látni, meg tunning hangulatot:D
  • laca1984
    #5514
    Hello mindenkinek!!!

    Egy kis segítségre szorulnék!! Volt időm belekezdeni végre a játékba, tetszenne is csak sajnos, az első úgynevezett "Munka" küldetés után mikor fel kell kelteni a banda érdeklődését, nem mükszik!! Lenyomom a futamot jön is a videó ahogy a góré mondja hogy válasz egy verdát aztán jön a töltés képernyő és egyszercsak fekete kép és utánna semmi!! Gondoltam várni kell de negyed óra után ugyanúgy fekete kép!! A gépem meglenne hozzá bőven!! Valakinek valami hasonló vagy esetleg ugyanez a probléma? Ha tudnátok segíteni hálás lennék!! Köszi
  • Fehercsoki
    #5513
    Na megvan a játék de nekem túl érzékeny az autók irányítása,eddig nemvolt ilyen egyik résznél se,nem lehet valahogy átállítani?Nyomok egy jobbra nyilat és egyből kipördül a kocsi meg minden=/
  • L7wy
    #5512
    Kodekhiba, tegyél fel rendes kodekeket!!!
  • JencyJasko
    #5511
    hogyan lehet azokat a qrva autokat kiharcolni, mert most egy elist kínozok de a gallardo meg a hasonlók állvahagynak hiaba nitrozok...már 5ös szinten vok de még az autók közül csak a legfosabbakat tom megvenni....a választ előre is kösziiiii
  • tomcsa4
    #5510
    A játék mappájában lévő video mappát nevezd át vagy töröld és akkor nem játssza le a vidiket. Ez sok játéknál működik, remélem itt is!
  • danny94
    #5509
    nem lehet v.hogyan kivágni az átvezető videókat???
    (mert akármit nyomok nem ugorja át)
  • danny94
    #5508
    jah :-)
    a feliratot látom, a hangot hallom ,csak kép nincs...
    marha jó
  • reaper4
    #5507
    ez 1 olyan játék, h ha pl: l.a racing vagy tuning race nevet viselné akkor 10 perc után a 90% törölné, de mivel nfs ezért nyomják. biztos vagyok benne, h sokan csak azért játszanak vele...
  • kulabácsi
    #5506
    ez a játék újítása, kis puzzle -.-
  • danny94
    #5505
    help me
  • erieskrisz
    #5504
    a leszálitós küldiknél összelehet törni a kocsikat csak ne legyen totálkáros tök mind 1 milyen álapotban viszed el a megadott helyre ugyananyi pénzt kapsz érte csak érj oda idöben
  • danny94
    #5503
  • tomcsa4
    #5502
    Csak azt nem értem, ha a MW ennyire jó (szavazás), akkor az Undercover miért szar? Hisz detto ugyanaz. Oké, rókabőr. De ha valaki szeret egy játékot, akkor a rókabőreivel is eljátszogat, nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #5501
    Ide is:

    Hát, a topik napi szintű olvasgatása után könnyedén le lehet szűrni: az EA elkurvult... a fejlesztőit csak ostorozza [a minél nagyobb negyedévi bevétel érdekében], határidőket szabdos és rókabőr akciót folytat.
    Az a - 1 kézen, pár újjon megszámolható - néhány projekt, ami sikeres lett, vagy eleve sikeresnek volt predesztinálva tompít(hat)ja azt a szomorú jövőképet, ami mindez elénk vetít:

    Jövőre még szarabb NFS kerülhet a polcokra.
    Bár, az Undercover-nél csak jobb jöhet, az biztos. Sőt, talán pont ez is volt a stratégia!
  • Blacksheep77
    #5500
    A fagyás is valószinűleg programhiba, nállam is és még sokaknál kifagy, fügetlenül attól hogy eredeit vagy másolt a játék.
    Nállam különböző időközönként 10 pperc, 40 perc, 2 óra, és különböző helyeken verseny, koborlás, vagy éppen autó építés közben fagy ki. Még nem találtam rá megoldást, de szerintem nincs is, talán majd a javító csomag, ha lesz.

    Még mindig nem tudom, hogyan lehet a lőkhárítókra foliákat tenni. Vajon ez is kimaradt, vagy kifelejtették???