7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Pares
    #5741
    Vkinek ez jön be, de nekem realitás és minden más szempontból a prostreet az első...
  • Pares
    #5740
    Egy hetet nyomtam az andörkóvört, de iszonyatbugos, és megmerem kockáztatni, hogy grafikailag még a Pro street is jobb nála. Játékélményben meg egyértelműen lemarad minden előző résztől... szerintem...
  • RozmarGyik
    #5739
    Erre az a megoldás, hogy figyeled a radaron a rendőröket, és próbálsz nem arra menni, amit a gép neked kijelöl útvonal az nem mindig jó, mert belevisz a rendőrök sűrűjébe... Ha megváltoztatod az útvonaladat, akkor a gép úgy kreálja neked az alternatívákat. Szerintem meg lehet csinálni, nekem a kedvenc küldetéseim közé tartoztak a "lopós" feladatok. Sok Szerencsét hozzá!
  • RozmarGyik
    #5738
    Ha kicsit visszaolvasol akkor megkapod a választ, de hogy ne kelljen fáradnod:
    A főküldetés nem jelenti a játék végét, ha a főküldetést szeretnéd végigvinni akkor azokat a feladatokat keresd a térképen(a "G" gombal tudod előcsalni) amik "Munka" névre vannak keresztelve. A Tab-bal csak a legközelebbi küldetést adja be, ez nem mindig tartozik hozzá a főküldetéshez, de gyakran mellékküldetéseket is végre kell hajtanod, hogy tovább tudj lépni. Erről általában egy kedves női hang informál egy pár mondatban. Néha kell rendőrös feladatot is csinálni, hogy a különböző bandák elhidjék, hogy nem vagy rendőr meg stb...
  • bomo11
    #5737
    hát úghy van, hogy %-kat kapsz...és mikor végigvitted a fő küldetéseket utána be lehet tölteni a mellékküldetéseket, hogy 100%-kapj
  • Freddycom
    #5736
    Van vmilféle módszer arra,h ne zúzzanak halálra mielőtt még elvinném a lopott autót a bontóba?
  • skygt90
    #5735
    hi! mindeggyik versenyt megkell csinálnom azért hogy minnél hamarabb végig vigyem a karrert ? mert az hogy a TAB-pt nyomom és úgy megyek a versenyekre nem nagyon viszi előrébb a történetet,,,,és fogalmam sincs hogy melyik versenyek vinnék előrébb...
  • RozmarGyik
    #5734
    Nálam nem szokás ez a polcrarakós módszer, félévente azért előveszem a kedvenc játékaimat és játszogatok velük kicsit. Sőt a régi Undergrounddal még mostanában is nyomom neten. Hihetetlen, hogy még mindig ennyien szeretik ezt a gamet.
  • jetskci
    #5733
    50%-nál vagyok kb, 70%-nál már talán lehet keresnivalód.
  • bomo11
    #5732
    Te hány %-nál jársz én 70-nél... netes játékot ennél a résznél még nem próbáltam, de a többi résznél elég jó volt...
  • jetskci
    #5731
    Én is kipróbáltam már a netes játékot, eléggé bejött, bár le lettem alázva rendesen. Akkor ajánlom, ha már a küldetések javarészét megcsináltad, viszont elég izgalmasnak tűnik, legalább nem csak arról van szó, h egyszer végigvitted, aztán felrakhatod a polcra.
  • examinee
    #5730
    Bocsi, ez fényképezővel van. MEg sajna nem látszik a motorháztatő tuning. Majd tolok még képet.

  • RozmarGyik
    #5729
    Az NFSnek az online része teljesen másról szól. Egymás ellen kell nyomulni és a ranglistán kell minél feljebb jutni. De itt is vannak olyan Userek akik egész nap ezen feszülnek, gyakorlatilag a ranglista élére nagyon nehéz bekerülni. De mindenkinek megvan a lehetősége, hogy ezt tegye. Már én is nyomtam online, csak még az autóm volt gyenge egy kicsit.
  • bomo11
    #5728
    aha...hát nemtom...egy idő után lehet ez is unalmas lenne, de egy próbát megérne... szerintem jó ez így, hogy új részeket találnak ki...fő a változatosság
  • vexler
    #5727
    hát, gondolom van egy alapsztori, ugye hogy most le kell számolni a bandákkal, és utána ez sikerül, majd ha már érik a fejlesztők h az emberek kezdik unni, kb fél-év, kidobnak egy kiegészítőt, hogy beköltözött egy új banda, és a rendőrség konkrétan a te segítségedet kérte, te meg beépülsz közéjük. kb így.
  • jetskci
    #5726
    Az súlyos ötlet. Egy nagy városban bandákba tömörülve céltalanul vezetgetni, vagy mégis mire gondoltál?
  • bomo11
    #5725
    és egy autós játékot mégis hogy lehet wow-os mintára megcsinálni??
  • vexler
    #5724
    nem tudom, szerintem ha egy wow-os minta alapján megcsinálnák, akkor sokkal kitartóbb felhasználói lennének! legalábbis látok benne némi fantáziát! gyakorlatilag ez életre építhetnék az egészet!:)

    azért ez így elképzelhetőbb a számomra is, ezért is írtam, hogy valószínűleg alkalmazottak lehetnek.
  • vektorx
    #5723
    hát szerintem max patcheket csinálnak,kerek a story szóval nem nagyon lenne mit kitalálni hozzá! :)
    meg erről még egy bőrt lehúzni!
  • RozmarGyik
    #5722
    Valószínűsítem, hogy igen. De nem átlagos felhasználókra kell gondolni, hanem EA alkalmazottakra, akik utólagosan tesztelnek és/vagy fórumokat bújnak.
  • bomo11
    #5721
    szerintem autós játékokhoz nem nagyon csinálnak kiegészítőket...legalábbis én még nem hallottam ilyesmiről...
  • vexler
    #5720
    végül is mondasz valamit! sajnos így megy ez manapság:) amúgy ehhez szoktak csinálni kiegészítőket?
  • bomo11
    #5719
    Meg ugye az is valamilyen szinten az érdekük, hogy a hibákat minél gyorsabban kijavítsák, mert úgy jobb véleménnyel lesznek az emberek az adott cégről...
  • vektorx
    #5718
    de nekik az is üzlet, mert ha kiadnak egy patch-et akkor megint arra a szoftverre figyel az egész internetes, kocka társadalom,szóval ebben nekik csak üzlet van,arról nem is beszélve, hogy mindenki elismeri, hogy húúú mekkora support van ennél a cégnél, szóval jó benyomást keltenek! :P
  • vexler
    #5717
    de gondolom az EA megbízásából, vagy csak így önszántukból? mert akkor nagyon unatkozhatnak:)
  • RozmarGyik
    #5716
    Pedig vannak olyan emberek akik ezt csinálják, hogy gyűjtik a fórumokon az esetleges hibákat és szólnak a cégnek, ami kijavítja az 1.x-es patchben.
  • RYO21
    #5715
    én is rendes verziót töltenék le ha nem volna 512 es és korlátozott a netem. egyébként ez RIP ami nálam van az nagyon jó ,nálam nem akadozik mediumon...
  • vexler
    #5714
    és akkor a bejelentett hibák alakján korrigálnak, mert gondolom utólagos tesztelés már nincs. vagy kiadják egy két külsősnek kockának hogy játszogassanak vele, és majd ők szólnak? azért azt egy kicsit sci-fi-be illőnek találnám ha valakinek az lenne a hobbija, hogy bejelentse a hibákat:D
  • RozmarGyik
    #5713
    Van ismerősöm aki játéktesztelő és végignyomják a játékot nem is egyszer. De a kisebb részleteket ők sem mindig veszik észre. Meg az egy dolog, hogy egy gépen végigviszik, de a piacon ha megnézed nem egy konfiguráció van hanem millió... Ha a drivereket is idevesszük akkor megint millió konfigot kapunk. Mondjuk van egy gép amin 1 évvel ezelőtti vidkari driver van, akkor lehet lesznek problémák a game-el.
    Szóval akadhatnak problémák, de nem hallottam még olyanról h 10 embernél ugyanaz a hiba a játékban. Mondjuk még friss a játék.
  • vexler
    #5712
    azért én nem hasonlítanék össze egy vistát egy nfs-del:) csak arra gondolok, hogy nekik az az érdekük h minél jobbal álljanak elő, akkor nyugodtan kijátszhatná 5-10 tesztelő a játékot, és akkor kiderülne h hol van hiba, és mit kell kijavítani. de ezek szerint akkor nem viszik végig...
    és akkor peccset sem kéne írni hozzá, ami ráadásul ingyenes szokott lenni! tehát még az üzleti motivációt sem látom az egészben!
  • bomo11
    #5711
    De ma már szinte nincs is olyan játék kb amihez ne jönne ki fél éven belül egy patch... Ez mondjuk lehet a szűk határidők miatt is sztem...
  • RozmarGyik
    #5710
    Le szokták azt tesztelni, csak az összes hiba nem jön ki az első alkalommal. Lásd a Microsoft termékeinél. Meg sok függ a gépeken található driverektől is. Ezért fog fél éven belül kijönni egy kisebb patch hozzá.
  • vexler
    #5709
    ezt igazából azért nem értem, mert kiadnak egy tök drága játékot, amit fejlesztettek egy csomó ideig, csak éppen elfelejtették letesztelni? mert ha bugos akkor nem igazán fordíthattak rá sok időt, hiszen az feltűnő lenne...
  • icepick16
    #5708
    Az UC-ben nem az exe fájlt kell crackelni, hanem a paul.dll fájlt kell kicserélni. Egy próbát megér. Ha úgysem megy, akkor érdemes leszedni egy reloaded vagy clone dvd változatot. Vagy megveszed 12 ropiért
  • RozmarGyik
    #5707
    Ki szokott jönni hozzá egy 1.1es vagy egy 1.2es patch amiben a bugokat szokták orvosolni. Meg az optimalizáláson is állítanak a patchekben a visszhangok alapján.

    GPS navigálás valóban nincs benne, pedig néha jól jönne egy ekkora térképnél, de általában a képernyő alján kiadja a legközelebbi versenyt amit a TAb-bal ki is választhatsz. A csillivilli út az meg tényleg nem egy jó dolog, de hál égnek ki lehet iktatni.
  • tomcsa4
    #5706
    Én sosem bízom a RIP-ekben. Egyszerűen nem éri meg, hátha egy ponton nem működik azt kész. (igaz a mentések megmaradnak és használhatóak.) De én úgy vagyok vele, ohgy inkább leszedek egy rendes verziót, mint később kis vacakolás után tenném.

    Mindenesetre próbáld meg másik crackkel elsőnek, ne szedj le más verziót.
  • icepick16
    #5705
    Elméletileg igen. Adok neki egy hónapot és itt is lesz az első javítás
  • tomcsa4
    #5704
    De figy, az a rendes menü. Ugyanúgy elérhető minden benne. De ha nagyon a főmenü kell, akkor új profilt indíts!
  • RYO21
    #5703
    1 Gb-s RIP verzióm van , nfs.exe = 16 mb
  • vexler
    #5702
    a nfst is szokták peccselni?