7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • ricsa008
    #5701
    én a menünél a főmenüre gondolok mer ahogy kiválasztom az elején a profilt kapásból bedob a játékba és ha ESC -et naomok az már nálam nem főmenü ha pause menü
    de már mindegy elülök aztán várom a következőt mást úgysem tehetek

    v. hátha kijön egy peccs
  • tomcsa4
    #5700
    Ha eltűnik a menü, akor még 1, üldöznek a zsaruk vagy 2, egy tag pofázik.

    GPS nincs a játékban (nyílra gondoltál szerintem), gps térkép van.

    Csilivili az úton a szokásos baromság, UD-kban is volt, MW-ben, Carbonban is (sőt asszem PSben is).
  • krizsozoli
    #5699
    Sziasztok! Kéne egy kis segítség, nekem egy noname gamepadom van, most vennék egy jobb, rezgőset. A rumblepad II jól működik a játékkal? Úgy értem ütközéseknél is rezeg? Meg a földutaknál is? Mert a régim a Pro streetnél össze vissza rezgett, ebben meg nem is akar. Ezért gondoltam a rumblepad II-re. Van valakinek tapasztalata?
    Előre is köszi a segítséget.
  • Maxtreme
    #5698
    Látom olvasni még mindig nem tudsz, na fuss neki még1x a mondandómnak...
  • ricsa008
    #5697
    szépen fut ahhoz képest hogy gyenge a gép
    de ahogy írtam még mindig nagyon sok oka van annak hogy ezt a lemezt most falhozb..tam

    egyszó mint száz pórembernek ez egy nagy kacat ...
    akinek van gépe az meg élvezheti (erről beszéltem az előbb)
    bocs de csak akkor frissítettem amikor bekerült az előző komment nem láttam mit írtál

    de köszi a regfile-t egy próbát megért
  • ricsa008
    #5696
    hát valamit segített jobban fut ez tény
    a millio1 dolog után már csak milliot nem értek
    pl:
    hol a menü?
    mér nincs GPS? (most wanted)
    mi ez az eszement csilivili az uton?
    stbstb
    valamint azt veszem észre és ez főleg az EA -ra igaz hogy egyre inkább nem gondolnak azokra (pl én) akinek nincs 100-150 ezre arra hogy egy kissebb erőművet vegyen

    ha a mirrors edge -t is így elbasszák nagyon pipa leszek nálam már csak az mentheti meg az EA becsületét
  • vexler
    #5695
    áhhh, köszi, de akkor tényleg nem jó ha minél nagyobbra van állítva? csak mert egy autós játéknál nem elhanyagolható a reakcióidő amikor 300zal mész:)
  • RozmarGyik
    #5694
    Frame per másodpercet takar az FPS, tehát egy másodperc alatt hány új mozzanatot jelenít meg a monitorodon.

    Ok hagyjuk, nem kötekedni akartam, csak nagyon lehúztad a gamet, 30FPS-t írtál de a képeken általában 70-100 volt írva.
    És észreveszem a kevés FPS-t mondjuk egy COD4ben:).
  • Maxtreme
    #5693
    Hát szóval.. a te gépednél nem tudom mennyire fog segíteni.
  • ricsa008
    #5692
    thx hátha segít ha nem akkor lehuzom a lemezt a wc-n és akk oda kerül ahovy jelen állás szerint való
  • Maxtreme
    #5691
    hagyjuk ok? Te nem veszel észre, örülj neki..

    itt a regfile.
    Mindenki csak saját felelősségére használja. Ha lassabb lesz nála a játék vagy nem indul, illetve hibák jelentkeznek az ne engem szidjon. Nálam bevált.
  • ricsa008
    #5690
    feltennéd valahova ezt a regfile-t?
  • vexler
    #5689
    az fps mit takar?
  • RozmarGyik
    #5688
    Légyszives akkor tegyél fel egy videót, amin épp 100 FPSed van és egy olyat amin csak 30. Szólj ha a 30asban akadást észlelsz. Én is játszom vele 40 FPSem van általában és nem panaszkodom.
  • Maxtreme
    #5687
    Másrészről hagyjuk már ezt a 24 fps-es hülyeséget. Hihetetlen hogy egyesek még mindig itt tartanak komolyan mondom.. EZ NEM TV.. EZ NEM FILM.
  • Maxtreme
    #5686
    Látom olvasni nem tanultál meg, na sebaj.
  • bomo11
    #5685
    Jó, de ha megnézed a játékok többsége nem arról szól, hogy legyen élethű... ott van pl a Gta...ott a katonaság is üldözött, mégis te nyertél...
  • RozmarGyik
    #5684
    Ha a Most Wanted bejött, akkor ez is befog jönni. Itt is jönnek a rendőrök ezerrel, bár az inteligenciájuk még mindig nem magas.
  • vexler
    #5683
    jah, mondjuk úgy tényleg nem túl izgalmas:) én utoljára a most wanteddel játszottam, de az bejött, csak azért irreálisnak tartom egy kicsit amikor már kétszáz rendőr meg húsz helikopter követ... ilyen csak a filmekben van!:D
  • icepick16
    #5682
    A pro street pont arról szólt, hogy legális futamokon indultál, versenypályákon. Ott azért elég nehéz rendőrt találni.
  • bomo11
    #5681
    Nekem special az, hogy dögunalom volt vele játszani... legalább rendőrt rakhattak volna bele...bár az underground-ban se voltak, az valahogy mégis élvezetesebb volt, mint a proo street... de az undercover nekem most nagyon bejött
  • RozmarGyik
    #5680
    Nem tudom miért sírsz és oltod a játékot... 70-100 FPS között játszol... Nem zavar, hogy az emberi szem számára elég a 24 FPS is, mert többet nem nagyon fog fel a szemed. Jó ha több FPS van akkor szebben fut egy játék, de akkor is minek 1000 FPS? Esetleg egy CODban, ahol tényleg számít, hogy mennyi az FPSed, mert ha ott kevés akkor te előbb kapod a headshotot, mint ahogy észrevennéd az ellenfelet.
  • vexler
    #5679
    mi baja van mindenkinek a proo streettel?:D egy csomóan szidják...
  • bomo11
    #5678
    Hali!
    Nekem ez végre egy pozitív csalódás a proo street- után... Eddig nálam is a Most Wanted volt a favorit, de 2napja csak ezzel játszom, és valahogy jobban leköt...
  • icepick16
    #5677
    Melyik változat van meg neked? (gondolom nem az eredeti) Mert sztem crack probléma lesz
  • Neton
    #5676
    Tudom, h kapok zsét, de rohadtul sokat kell gründolni, hogy tudj új verdát venni. Ráadásul amikor nem a saját kocsiddal mész, csal a játék mint az állat szerintem. De mind1, maradok a Most Wanted-nál, ha 1 kis rendőrös üldözés kell. Annak volt feelingje, ennek nem sok van számomra.
  • RYO21
    #5675
    nagy bajaban vagyok!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ Amikor ki kell iktatni Zacket (a sirocco-ját) akkor elindul a verseny , elkezd nyikorogni a hangszóró és kidob. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ pedig a gépem is elegengő hozzá.
  • bowari
    #5674
    Gtr sorozatot sem szerettem,Toca race drivert sem szerettem,kipróbáltam,jó fél órát játszottam ennyi.Kinek ez,kinek az.Én úgy gondolom,ha leülök játszani,akkor már ne azon kelljen paráznom,hogy nekem jönnek,vagy 60-al nekimegyek a falnak és akkor már oda az egész verseny,hanem tudjak olyan dolgokat megcsinálni,amiket a való életeben nem.A másik a történet.Nem tehetek róla az is bejön,ez az UG stílus,nem szeretem ha ringbe megy az egész.Zenék is faccák,meg a küldetések is.

    Üdv.
  • Maxtreme
    #5673
    Na gyerekek aki a következőt nekem megfejti, az kap 1 tábla csokit xD

    Na szóval történt az hogy mégis visszaraktam a gamet az este folyamán, hátha megszeretem jelszóval.
    Mondanom sem kell hogy nem igazán ment jól. (avg 25-30 fps)
    Semmi gond, nézzünk körül a regeditbe, hátha kicsit tudok finomhangolni a grafikán. (na meg akkor már 1 körrel kikapcsolom a motion blurt is)
    Mivel sok okosságot nem találtam, akkor legalább legyen valami haszna a dolognak, mindent bekapcsolok ami alapból ki van lőve (így is a hogy a játékba mindent maxra nyomtam)

    Eredmény:










    "g_RoadReflectionEnable"= 1-re raktam 0-n volt
    "g_CarLodLevel"=dword: 0-n volt, 2-re raktam.
    "g_RainEnable"=dword: 0-n volt, 1-re raktam.

    Illetve hozzáírtam még ezt:
    g_MotionBlurEnable = 0 (de ez látszólag nem müxik)

    ..és itt még nincs vége a mesének..

    Elindítom másodszor a játékot.. ugyanolyan lassú mint először. Mondom mi a p...
    Kilépek, go regedit, nézzük nem e állt vissza minden alapra.. és hát peersze hogy igen..
    Nembaj, csináltam 1 regfilet. Elindítottam, aztán go game.
    A játék ismét lassú. Jó, kikapcs árnyék. Gyorsabb jóval, de messze sem olyan a sebesség mint az előző képeken.
    Játékból kilép, ismét regfile elindít.
    Ezután start game, játék ismételten gyors. Bekapcs árnyék, fps alig változik.

    Immáron:






    Hát nóóóóóóórmális?
  • stefan
    #5672
    Ja, és én is tolom ezerrel és végig is fogom játszani, a hibái ellenére.
  • erieskrisz
    #5671
    Maradjunk annyiban nem lesz az év játéka de azért el lehet vele játszogatni
  • erieskrisz
    #5670

    Nem vagy láma csak kicsit furi volt nekem megy gamepaddal másnak meg nem és igen nem fikázuk a játékot én játszom is vele de hát kanyarban automatikusan fékez a játék vagy mi meg ilyen aprob hibák vannak benne és nálam szaggat mint állat nem tom miért de szaggat és idegesit mert a grafikája nincs olyan jó hogy szaggatnia kéne
  • stefan
    #5669
    Nem a játék fikázásáról van szó. Mert egy vélemény negatív az nem fikázás csak egy vélemény ami negatív mert sajnos ez a játék ezt érdemli. El kell viselni ezt is.
  • DarkSector
    #5668
    "A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk.... "
    Ezt a kijelentést a megvételére értették szerintem.

    "Kicsit elfogult a szavazás negatív irányba..."
    Nem elfogult, hanem EGYETÉRTÉS van végre!
    Embertípustól függetlenül...legyen nfs-buzi vagy gird-buzi, vagy egyébb autómániás.

    Hálisten a legtöbb embernek nem elég, az ha csillog a verda!!!
  • DjDano
    #5667
    "A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk.... "

    Na ezt szerintem nem kéne, ennyire nem szar a játék
  • DjDano
    #5666
    Kicsit elfogult a szavazás negatív irányba...
  • peti71
    #5665
    ""Meg egy nyilat nyomok összevissza pörög....hehh""(grid)
    Na neked való az új nfs,it nem pörög,három kilóval úgy veszed be a kanyart hogy meg se csúszol,neked nem ajánlom a gtr, gtr 2 minden segédlet kikapcsolva,na az a kemény nem a grid.
  • examinee
    #5664
    Igen nagyon ritkán és igazán picit. Szinte észrevehetetlen.
    De pl olyan hogy kocka kereke valaminek, meg hogy a szembe jövö direkt átjön az én sávomba még véletlen sem történt.
    Érdekes. Szval igy eléggé élvezhető, és megfelelő autokat kiválasztva fékezni is kell a kanyarokba. Nekem bejön - persze nem a legjobb de konzolon jó!
  • bowari
    #5663
    Igazatok van valóban lehet állítani,nah most láma vtam.Tényleg lehet gamepaddal.Sry ezt benéztem elismerem....
  • erieskrisz
    #5662
    Tescoban vettem 4 ropiért annyit megér és Grid is felismeri