7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Rogerke
    #5905
    az a törés középlent az miafaszom? XDDDDD
  • Freddycom
    #5904
    Van rajta inedx?
  • Rogerke
    #5903
    sztem meg a fék
  • TomDantes
    #5902
    Ferde a kötél a nyakán
  • Sordoran
    #5901
    Apró hibát vettem észre, avatatlan szemeknek nem feltűnő, de én ezután már felgyújtom az EA székházát :p
    Itt a kép, várom a tippet mi is a hiba!
  • Freddycom
    #5900
    A HD patch-hez kell külön krekk? vagy egyáltalán nem kell semmit krekkelni utána, megy ugyan úgy?
  • tomcsa4
    #5899
    Inkább ne szólj hozzá.
  • elitehun
    #5898
    Már én is észre vettem csak nem ismertem fel a hátulját
  • elitehun
    #5897
    Sorry
  • erieskrisz
    #5896
    Ez 1 db autó és nem
  • Szabi1991
    #5895
    | #5818
  • elitehun
    #5894
    Ugye nem csak hencegsz a verdáiddal? xD xD
  • elitehun
    #5893
    PATCH a grafikához
  • erieskrisz
    #5892
    Nálam fulgrafon ilyen:1280x1024 6xAA és 10-30 FPS közöt ugrál a játék[IMG][/IMG]
  • erieskrisz
    #5891
    Jah meg a paksi atomerőmű is az övé
  • BIZ0906
    #5890
    Ennek a gyenge középkategóriás gépnek 2008 végén örülnék! Nem leszólás képpen :)
  • elitehun
    #5889
    Jól látom hogy van PS3-ad X360-od meg Wii-d is?
    Am. sztem a beállításnál be lehet állítani hogy ne legyen olyan ronda high-on
  • High end PC #5888
    Ez neked atomerőmű? Inkább egy gyenge középkategória 2008 végén. Nem leszólásképp.
  • IMYke2.0.0.0
    #5887
    Még mielőtt jönne az oltás: minden gépnél létezik erősebb... pénztárca függő.
  • IMYke2.0.0.0
    #5886
    Hát basszus. Nekem atomerőművem van, de nem futtatnám High-on ezt az üvegtaknyot [bocsánatot kérek azoktól, akiknek ez tetszik!]...
    Valószínűleg én is Low-n játszanék vele, hogy ne follyon ki a szemem.

    Gépem amúgy: Gigabyte P35 - Core2Duo E8400 - 2 GB Kingmax [DDR2, 1066, Kit] - Samsung SATA2 320 GB - HD 4850 - CRT 17" (sajnos, 19"-es LCD halála miatt].
  • Szabi1991
    #5885
    nálam volt ám minimumabb beállítás is :P

    de úgy is csak 5 FPS-em volt xD
  • kulabácsi
    #5884
    fraps

    am bazz minimumon néz ki a legjobban :O
  • Freddycom
    #5883
    És nem tévedtél nagyot!

    Minimum


    Medium


    Maximum


    Hát ezek lennének.
    Amúgy a játékban van beépített FPS mérő, vagy vmi külső progival kell?megoldani?
  • szabii98
    #5882
    az audi az első kocsi?
  • Szabi1991
    #5881
    kb mint PSP-n
  • Prince of Máté
    #5880
    Valaki be tud linkelni egy képet, hogy hogy néz ki a játék mediumon?
  • Csokis
    #5879
    1360x768, 4xAA+16xAF, minden max. kivéve az árnyékokat, mert az kikapcsolva. Zavar, hogy rece az egész, meg hol megjelenik, hol nem. -10fps, ha bekapcsolom egyébként.

  • Freddycom
    #5878
    Na de nézz már rá, h milyen kibaszott csúnya az egész. Levett mindent minimumra + kikapcsolt mindent, hát úgy még szép, h 100 FPS-e van.
  • Marci0115
    #5877
    amikor ezt csináltam volt 17 fpsem

  • barnie1990
    #5876
    Ez valami kib*szott ronda grafika.
  • Szikla Szilárd
    #5875
    Akkor te úgy érzem nem panaszkodsz... Szép a verda is.
  • belapeter
    #5874
    Nekem ennyi az átlag FPS.
    De néha felugrik 130-140-re.
  • kircso13
    #5873
    Akkor jelentkezek! Beszorított 7 rendőrautó! Ugye egy csúcs kocsit kellett elvinnem a garázsba és azt írja ha rendőrök vannak használjam a nitrót! 230 a vége az autónak, de a rendőr jeep könnyen utolér(t), meg a sevik! nekiszorítottak a palánknak és az összes rendőrautó odapaszérolt. se előre se hárta nem sikerült kitörnöm! szal elkaptak! A játékhoz annyit , hogy az eleje jó könnyű , de a vége már nehezebb! Szerintem nem rossz gém lett a pro street-hez képest meg pláne! Sok negatívot olvastam a megjelenés előtt és a kedvem is elment tőle, de ahogy egyre többe játszottam úgy meg is tetszett! Akinek meg nem tetszik nem kell vele játszani, de ezt csak halkan jegyzem meg! Összeségében nem rossz játék lett! A multi részét nem próbáltam, de ki fogom azt is! Ez nem szimulátor! Csak ennyit akartam írni :D
  • macleod2005
    #5872
    hi, Árnyékok simítása megoldható valahogy?
  • icciri
    #5871
    Ha a mellékküldetéseket is megcsinálod már nem mondható kifejezetten rövidnek. Az online játék meg szinte végteleníti a játékidőt
  • jack0101
    #5870
    Nekem eddig ez a rész teccet a legjobba, de kér hogy kihagyták a játékból a Dragot, meg Űa Driftet, de az nem teccett benne csak , hogy túl rövid :S
  • morfologus59
    #5869
    Egyszer majd biztos elkapnak :)
    De ugye ettől még nyugodtan végig lehet játszani a játékot.
    Az azért durva lenne, hogy ha rögtön az első elkapásnál dutyiba vágnának és jönne a game over :D
  • icciri
    #5868
    Lesz olyan szituáció, hogy nem nagyon fogod kikerülni...
  • tomcsa4
    #5867
    Én imádom az RPG-ket,de kell pihentetnem. Egy NFS meg jó pihi. :) (Eddig a 4 autó 48 óra alatt húzott fel agyilag, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mázlim volt. Ugyanis a rendőrök elkúrták de nagyon mindkettőben, a másik párosban meg a csicskák szaladtak neki a forgalomnak állandóan
    .)
  • Szikla Szilárd
    #5866
    Engem sem sikerült még elkapniuk, de szerintem arra a kocsira már keresztet vethetsz...