7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • anonym21
    #5946
    Ez a játék mind grafikailag mind játékélmény miatt egy vicc, de most komolyan hol van ez a grid-hez képest? a béka segge alatt, vagy még ott se!
  • IMYke2.0.0.0
    #5945
    Beírtam ezt: "NFS Undercover Trainer" a közkedvelt gugliba... lyukasra röhögtem a hasam ezen: need for speed: undercover trainer search results (8643 torrents)
  • IMYke2.0.0.0
    #5944
    Sehogy.
    Majd, ha a neten lesznek normális trainerek (csaló programok), esetleg...
  • bruna #5943
    HELL! Hogyan lehet csökkenteni a rendőröket mert rengeteg van!
  • DarkSector
    #5941
    Haverom eljött megnézni a játékot.
    Aszonta nem olyan faxa mint eddigi autós játékok, ez magyarra fordítva "SZÁNALMAS HULLADÉK"

    A bugot kivéve (alantabb), még felfigyeltem a tunningrendszerre!!!!
    Hol vaunk 1989-ben????
    No Comment!!!
  • DarkSector
    #5940
    lol
    EGY BUG!!!

  • tomcsa4
    #5939
    GPS térképen 1-es és utána 2-es gomb.
  • Krisz018
    #5938
    OFF Topik
  • SeanJRRussel
    #5937
    Hali
    Statisztikát hol tudom megnézni?
  • Rogerke
    #5936
    valaki fel tudná rakni vhova az alap paul.ddl fájlt?
  • broman191
    #5935
    Olyan mintha a fényerő és a kontraszt el lenne tekergetve kicsit...
  • DJ Skyline
    #5934
    szerintem rondább mint volt, jobban kilettek emelve a szar minőségű textúrák. persze értékelendő a munka, de a végeredmény szerintem nem lett szebb
  • Bmx01
    #5933
    mind1, már + oldódott
  • Bmx01
    #5932
    Tudnátok nekem abban segíteni, hogy tudnám kitenni a tv-m kijelzőjére az nfs-t más neme akarok ott futtatni csak azt, ha lehetséges. ??
    Most csak úgy van beállítva ha jobbra kihúzom a vlc playert akkor aztán nézem a filmeket.....
  • bruna #5931
    Sziasztok!
    Hogyan lehet csökkenteni a rendőrök számát az utcákon?
    Mert nekem annyira sok van hogy nem is lehet rendesen meghajtani a kocsikat! Ha valaki tud segítsen!!!!! Előre is kösz!
  • RYO21
    #5930
    nem haragszok
  • tomcsa4
    #5929
    Bocsi, tényleg igazad van!
  • grebber
    #5928
    Nagyfelbontású Textúrák az Undercoverhez!
  • RYO21
    #5927
    ok k0ssz
  • Krisz018
    #5926
    Meg csináltam már csak a Nagyfőnök van hátra!!!!!


    SAVE
  • RYO21
    #5925
    ugyanaz kell a folder neve is legyen
    mint a fájlnak
  • tomcsa4
    #5924
    Mappával együtt add. Ne csak magát a fájlt, hanem a profilod neével fémjelzett mappát is add vagy áruld el, mert így nem működik.

    Egy tanács: ha játékkimentéseket tesztek el, cakk-pakk az egészet mindig.
  • Hedgehunter #5923
    A jatekban gondoltam nem a kocsidon.... Semmilyen nezetnel sem tudom elocsalni nincs meg a beallitasi lehetoseg...
  • cs31
    #5922
    Csá!
    A játék néha fogja magát és kilép az asztalra. Fönt van a gépen az Underground 2 is és az is kilép elég sűrűn. Mi lehet a gond? Tudtok rá gyógyszert? Ja ! Mindkét játék "Biztonsági Másolat" !
  • RYO21
    #5921
    egy hülye kérdés de valaki meg tudná csinálni a The Trap missziót az én mentésemen ( amikor elindul a 2 kocsi akkor kidob a játék) Utána küldje vissza v. linkelje. THX

    SAVE

  • broman191
    #5920
    Nem rémlik ilyen...
  • broman191
    #5919
    A két SUV együttes erővel megsemmisítette...
  • DAVE23
    #5918
    van 1 porsché-s küldi "országúti hajsza" vagy mi és el kezdődik a forma dob egy 180°-os fordulót és elindul másik irányba ez BUG vagy mindenkinél ezt csinálja? :D
  • Jagumo
    #5917
    nekem is 8800 GTS-em van és elviszi maxon teljesen jól , ez a kártya még mindig jó, pedig nyáron akartam újjat venni de nemvolt pénzem mert másra kellett, ezért majd serintem most nyáron veszek ,de nembiztos mind1 :D

    am. én kb 3 órát játszottam öszevissz a gameval vagy nemtom namsokkal többet így napota lenyomok 1-2 futamot és már 12-es vagyok és amit látom 18-ig megy szóval akaratomon kívül végigviszem, de egész jókis játék, modenjuk ugye már nemköt le annyira mint az Underground 1, de mostmár egyik játék se köt le szinte semmennyire, megnőttem :D meguntam az egész pc játékos dologt inkább havrok stb nemmintha valaki kérdezte volna csak ugy most kijött belőlem :D :D
  • Hedgehunter #5916
    megkerdezem megegyszer hol a visszapillanto tukor?
  • broman191
    #5915
    Ezt szerintem nem kell magyarázni...



    Így lett 100%...



    A szintezés valami nagyon elpaszott', az R34-em irányítása jobb mint bármelyik eddig próbált autómé, és a gyorsasága is jó, mégis csak hármas szintű...volt olyan verseny ahol lehagyott az ellenefél vele, amikor én a fullos R35-tel mentem...

    Na de a lényeg...gondoltam kipróbálom mert új szerzemény, erre kivágtam 2 táblát, megkarcoltam oldalról 1 buszt, legyalultam úgy 4 táblát erre meg jönnek a K-9 SUV-ok, az alacsony körözési szintem ellenére...há nóóórmááális Mórrrgit?

  • Blacksheep77
    #5914
    Hogyan lehet az autó lökhárítójára, motorháztetejére, tetejére hátsó lökhárítójára, folíát tenni? Az oldaláról áthúzni nem lehet, zonázva meg nincs mint a PS-ben volt.
  • Sordoran
    #5913
    ezt hogy érted h nem csodálod? remélem nem a játék alapján értékeled le a mercit :p
    ám most az EA kinyalja a Nissan és a Porsche seggét, mert az már autófölötti amit azok lenyomnak...
    és a harmad milliós Bugatti is erős túlzás, adják meg a valódi árát, vagy legalábbis arányosan :p
    tom h az SLR is dupla ennyi, de a Bugatti meg 3x annyiba kerül!
  • BIZ0906
    #5912
    "nagyon nem szereti a mercit az EA most..."
    Látod nem is csodálom xD
  • DJ Skyline
    #5911
    szerintem kicsit hosszabb is mint amilyennek kéne lennie, vagy nem tudom.
    722 edition, [URL=http://www.the-blueprints.com/index.php?blueprints/cars/mercedes/4858/view/mercedes_mclaren_slr/]"sima"[/URL], na mégegyet
  • Dzsimbao
    #5910
    A körözési szint csökkentéséhez elég csak átfesteni az autót(a színt nem is muszáj változtatni, csak vedd meg), akár többször is ha kell. Persze ez nem segít ha a küldi miatt magas a szint.
  • Sordoran
    #5909
    ott a pont, mivel ez 722 Edition ezért annak kéne ott lennie, erre egyszerűen tükrözték a textúrát, hát ez azért elég szégyen egy 2008-as játéktól...
    na meg az h csak 2. szintű :D
    nagyon nem szereti a mercit az EA most...
  • elitehun
    #5908
    Áruld el mi az.
  • elitehun
    #5907
    Én is úgy látom de akkor az 722
  • Csokis
    #5906
    Az ajtó mellett a szám tükörírással van rajta.