7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • bgabor
    #5986
    Ugyanazon a konfiguráción szaggat az undercover, amin a PS full dítélen szalad. És eddig a topicban legalább tíz screenshot volt belinkelve, ami durva grafikai hibákat ábrázolt az undercoverben.

    Ennyit arról, melyik van jobban optimalizálva.
  • TopGun
    #5985
    Igy az elejen, tul egy hatos rendor autos uldozesen es egy milkrun versenyen, meg nem lehet talalni valami helyet ahol meghuzhatom magam kicsit pihenni? vagy esetleg egy garazst? mert a GPS terkepen nyomat sem lattam semmi ilyennek. Szivesen megneznem, hogy milyen autokat hasznalhatok majd a kesobbiekben.
  • TopGun
    #5984
    Eleg butan van megcsinalva ez a jatek az elejen, mert a kormanyt erzekeli ugyan, de a pedalt nem, minek kovetkezteben sulyos serulest okoztam az egyik jarorkocsi karosszeriajan a fejemmel, a helikopteres fiuk hathatos segitsegevel es az elso rabositasig nem is tudjuk konfiguralni a jatekot. Mas, ki mondta, hogy nem torik a jarmu? En egy ovatlan mozdulattal kozelebbrol is megismerkedtem egy "szivelyes" betonfallal, mikoris egy kormanymozdulat utan felpattant a motorhazteto kb a szelvedo kozepeig, egy felso csikon lattam csak ki,ezert aztan jol telibe kaptam egy soderszallito teher autot :( Mikor kivulrol megneztem akkor lattam, hogy eleggel elvan anyatlanodva az eleje a jarganynak.
  • RYO21
    #5983
    szerintem az undercover jobban meg lett optimizálva mert jobb grafikán és szebben fut a gépemen...
  • RYO21
    #5982
    no comment

  • Blacksheep77
    #5981

    Ez a végleges!
  • Blacksheep77
    #5980

    Elkészült ez is végre. Mire rájöttem, hogy hogyan kell a foliát áthúzni majd meg hülyültem!
  • bgabor
    #5979
    Ez teljesen igaz. Valóban a versenyek voltak a gyenge pontjai a Pro Streetnek. Sajnos a szabad kóborlás a kötött pályás versenyek miatt eleve kiesett.

    Viszont olyan kiválló irányítása, kezelése volt(king fokozaton, persze) amilyet NFS-ben nemnagyon láttam az utóbbi 8 évben. Emellett remekül volt optimalizálva(sokkal jobban, mint az undercover). Összességében remek rész volt, szerintem az utóbbi évek NFS-ei közül a legjobb.
    Más kérdés, hogy a GRID ellen még a PS se állja meg a helyét.
  • xido
    #5978
    Olyan opció nincsen,hogy feliratot vezetés közben is bekapcsolni annak,ha valamit éppen telefonon közölnek velünk menet közben?
  • Speedy86
    #5977
    Hello!

    Valaki kérem segítsen már. Vistám van próbálom feltelepíteni de a windows installer adatvégrehajtási része vagy micsoda megakadályozza a telepítőt és kilép. Nem tudjátok mi a módja ennek?
  • DJ Skyline
    #5976
    srácok legyen(ek) még szavazás(ok) vagy ne? láthatóan sokkal kevesebb ember szavazott már erre a kérdésre (fele sem). ha szeretnétek akkor lehet nyugodtan, csak akkor mondjatok pár ötletet, mert nekem nincs sok.
  • DarkSector
    #5975
    Carbon előtt. :P
  • elitehun
    #5974
    Sztem ez hülyeség ebben. Azt a kocsit mért nem lehet eladni amit elnyertél? Tök értelmetlen
  • elitehun
    #5973
    Nekem többek között azért nem tetszett mert nem volt benne szabad kóborlás és a versenyek se jöttek be annyira
  • Freddycom
    #5972
    Azokat a kocsikat lehet csak eladni, amiket megvettél.
    Tehát amit elnyertél, tod amikor felajánlja a forgalmikat, és egyet elfogadsz, na azt az autót nem tudod eladna, csak eltávolítani.
  • skygt90
    #5971
    hi! hogyan lehet eladni a kocsikat ? mert nekem csak olyan lehetőség van hogy eltávoltás :S
  • Freddycom
    #5970
    Az SA csak azért van benne, mert ahhoz is készült egy ESNBSerieses mod (vagy mi)

    Amúgy ebben a részben van éjszakai versenyzés, vagy teljesen eltűnt? Mert nálam vmiért kezd alkonyatszínűre változni a játék...
  • quados19
    #5969
    sziasztok

    Szerintem ezen a játékon lesz mit javítani a fejlesztőknek mert nagyon sok bug van benne és ezt ugye senki nem szereti mert s játékélmény ezzel nagyon romlik de ez csak az én véleményem .A HD patch meg igen nem tudom ki hogy van vele de nálam nem müködik mert mit keres a GTA SAN ANDREAS AZ NFS BE
  • bgabor
    #5968
    Az a HD patch nem hivatalos, valami rajongó készítette. Eleve nem kellett volna felrakni.
  • bgabor
    #5967
    Miért is? Kifejtenéd?
  • bgabor
    #5966
    A GRID-et már a tehnikai megoldásai is magasan az NFS széria fölé emelik. Gyönyörű grafika, ami maxon fut olyan gépeken is, amin még a PS se. Emellett ide oda lehet tekergetni a visszajátszást, bármikor,és az NFS-ekkel ellentétben a GRID-ben igényes zenék vannak.

    És akkor a hadjáratot még el se indítottad.
    Szóval arcade autóverseny kategóriában majd egy éve a GRID a király.
    Az EA az Undercoverrel akarta visszavenni a "trónt", de ez finoman szólva nem sikerült neki. Az undercover nemhogy a GRID-et vagy a Pro Streetet nem tudta megszorongatni, de még a MW-Carbon párosnál is gyengébb lett, mert azok legalább technikai gondokkal nem küzködtek.
    De az undercover még szaggat is, bugos és bűnronda.
  • CamelX
    #5965
    Valaki plíz segítsen hogyan kell eltávolítani a HD patchet, mert bűnronda lett az út :D olyan mintha előző nap esett volna, úgy tükröződik, persze kockákkal határolva, stílusosan :D

    World effect-et alapból levettem pedig alacsonyra, mert különben nem látok semmit csak a fényt, meg még a car effect-ekkel kísérletezek hogy legalább az autó látszódjon rendesen, ne pedig úgy mint 1 sötét tükör
  • elitehun
    #5964
    Sztem eddig a PS volt a legrosszabb NFS rész. (Persze még nem játszottam az UC-vel)
  • bgabor
    #5963
    Hol maradjak?
  • bgabor
    #5962
    A PS szerintem is csúcs. Az utóbbi idők legjobb NFS-e volt, messze jobb mint a MW,Carbon, Undercover.
    A GRID pedig a stílus legjobbja.
  • HUNMemphis
    #5961
    Jah én nagyon szerettem a Most Wantedot.
    Tervezem hogy megveszem a játékot.Viszont csak akkor ha a G25-öt rendesen be lehet rajta állítani.Valaki próbálkozott ilyennel?
    Más.
    Ford GT a nagy szerelmem.Van a játékba? Valaki használ GT-t?Ha igen linkeljen már egy képet gyönyörködnék a verdájába.
  • elitehun
    #5960
    Juj
  • elitehun
    #5959
    Maradjál már a Most Wanted tök jó volt!
  • tomcsa4
    #5958
    És ha neki tetszett? Nekem meg a Grid közepes, PS meg csúcs.
  • bgabor
    #5957
    Te miről beszélsz?
    Carbon=szar
    MW detto.
  • DJ Skyline
    #5956
    Carbon után? inkább a Hot Pursuit 2 után :D
  • bruna #5955
    Fiatalabbak jöttek!
  • Peetboy
    #5954
    Ja szerintem is spóroltak a látvánnyal, ne akadozzon. Aztán még igy is nagy a gépigénye. Bénák ezek nagyon. Szerintem a Carbon után megváltozott a fejlesztő csapat. Azért adnak ki ilyen szarokat.
  • SeanJRRussel
    #5953
    Köszi szépen.
  • DarkSector
    #5952
    Nem csak ha állsz, akkor is homályossak.
    így spórolnak az effectekkel, ha majd gyorsan kell menni.
    És így kevésbé fog akadozni.
  • MrXL
    #5951
    Nekem mind a 7 ott van az autókereskedésben.
  • Krisz018
    #5950
    Amikor beírtam a kódokat a Bónusz autót hol találom? pl: BMW M3 E92, Porsche 911 Turbo. valakinek valami ötlete?

    Előre is thx
  • Peetboy
    #5949
    A fák nem értem miért olyan rondák. A most Wantedben ezerszer szebben nézett ki a környezet és a házak is.
    Ezek visszafelé fejlődnek.
  • DarkSector
    #5948
    Találkoztam itt olyanokkal, akikkel ezügyben tudnál vitatkozni...
  • DarkSector
    #5947
    Megölsz néhányat...

    (csak vicc volt, minden tiszteletem a tisztességes rendőröké!!!)