7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • broman191
    #6066
    11 szavazat :)))

    10 warez
    1 eredeti

  • hiba
    #6065
    afaxba kell ezt iranytinai?
    W-re gyorsult
    jostick b2-re valt
    miezazörültség? es mer nem lehet configolni? meg jo hogy nem vettem meg :)
  • DJ Skyline
    #6064
    hát tényleg eléggé levan ülve, fél óra alatt 2 szavazat. :D
  • broman191
    #6063
    Tökéletes látási viszonyok...



    :)



    Textúrák 2008-ban...



    Akrobatamutatvány :)



    ...szááállj feeel magasraaa...



    Csak úgy...

  • grebber
    #6062
    Akkor majd meglesem.Gridnél csak könnyebb lesz :D
  • bgabor
    #6061
    Egyáltalán nem drasztikus. Sőt, sokkal realisztikusabb lesz tőle az irányítás, mint bármelyik NFS-ben az utóbbi 5 évben.
  • grebber
    #6060
    ÁÁ nem akarom kínozni magamat.

    Gridet is végigtoltam mondom na már "jó" vagyok.Persze alap segítségekkel vittem végig.
    Csak azért is megnézem milyen segítségek nélkül.hát olyan volt hogy fél kört nem tudtam lemenni szal felejtős volt.

    De majd Pro Streetnél is megnézem milyen lesz írányításban a különbség ha ilyen Grides drasztkus akkor maradok alapnál.
  • bgabor
    #6059
    Mész valahová?
  • bgabor
    #6058
    Ezzel kikapcsolod a vezetési segítségeket, tehát sokkal életszerűbb lesz az irányítás. MW rajongók kedvéért beraktak egy csomó segítséget, kanyarodás, fékrásegítés, ezeket kapcsolod ki azzal, hogy a nehézségi fogokatot kingre állítod.
  • nandorb
    #6057
    nekem nem vistam van hanem XP SP2 vagy SP3 mar ense tudom jah es CLONE verzio szal az utolso kiadasa vagy mar mie
  • Csokis
    #6056
    Nálam tökéletesen működik Vista x64 alatt (reloaded exe)!
  • nandorb
    #6055
    az nalam nem muxik miutan megnyomom az F1-et kilep exe hibat jelezve
  • Csokis
    #6054
    Ha valakit érdekel, az OFF topikban linkeltem egy működő pénzes (is) trainer-t! Ha már kijátszottad, jól jön az összes kocsi kipróbálásához.
  • kulabácsi
    #6053
    ez minden nfs-ben így volt h egyből be tudnak fogni ha ütközöl kb tökmind1 h mennyire vagy tőlük...
  • nandorb
    #6052
    hat,azt nemertem hogy birtak ott teremni par pillanat alatt,meg az is szar benne hogy annyira szarul indul el a kocsi hogy nem normalis koze nincs a valosaghoz
  • kulabácsi
    #6051
    tipikus nfs-féle idegesítés :D
  • nandorb
    #6050
    jaj hogy kiakadtam kidoltottem egy vacakot es a tobbi a 10sec es tavolsagbol direct ott termetettek es legyoztek,megorulok
  • Promi #6049
    2RFF-L3VB-9Q2Z-79Q2-5RLD
  • ApPa123
    #6048
    Hy nekem nincs hozzá cd key em de sajnos nem is naon találtam vki írna 1 et pls????
  • Torda5
    #6047
    Nem tudtak ujat mutatni Most Wanted ota.Ez van ezt kell szeretni.
  • grebber
    #6046
    Most olvastam GS-on a magyar eladási listát pc kivételével minden más listát vezet az Undercover :D

    irányítást/nehézséget kapcsold fel king fokozatra --> ez mit takar nehezebb lesz a game vagy mi?
  • RYO21
    #6045
    bye bye
  • broman191
    #6044
    Respect...
  • midian
    #6043
    Mocskosul elegem van ebből a játékból,volt 4 autóm Mazda Rx 8,Audi TT,Nissan370, ésa Porsche C GT.
    A Mazdát eladtam .utána vetem a Porsche t , a Porsche tlefoglalták mert nem volt elég lóvém kifizetni a bírságot.Hjó fogtam a 370 est ami nagyon bejött előtte is,errre azt is elvették mert 2X már le volt foglalva,ez kb 20 percen belül történt.Most ott tartok h az egyetlen autóm a TT
    neki sem merek állni a rendőrös szarságoknak
  • tomcsa4
    #6042
    Nem hát, mert előtte 2 héten keresztül a warezról volt a téma.
  • broman191
    #6041
  • bgabor
    #6040
    Egyébként figyelitek, hogy a megjelenéstől számítva egy hét se kellett hozzá, hogy leüljön a topic? Ilyen NFS-nél még sohasem fordult elő, és szerintem remekül jellemzi a játék minőségét.
  • bgabor
    #6039
    Pro streetnél az irányítást/nehézséget kapcsold fel king fokozatra, a verseny közbeni zenét pedig lődd le. Meglátod ezerszer jobb lesz ennél a szarnál.
  • Freddycom
    #6038
    a "0"-s gomb megnyomásával lehetett váltani a típusok közt
    Kb 10 féle főkategória van, és azokon belül, kb 20-25 vinil, egy két kivétellel.
  • grebber
    #6037
    Mert én csak zászlókat láttam ,de lehet béne voltam.De mindegy már végigtoltam meg is kapta az uninstallt!

    Most már ha lesz kedvem végigviszem végre a Carbont is meg a Pros Street-et azok még kimaradtak!
    NFS-ekkel mindig elvoltam maradva.Most Wanted-et is akkor vittem végig mikor már kint volt a Carbon :D Carbont elvittem 20%-ig azt annyi.
  • Freddycom
    #6036
    h h csak eredeti játékkal lehet kocsit matricázni?

    Nekem sem eredeti és lehet matricákat ragasztani.
  • fixpont
    #6035
    A rendorautok AI-ja felelmetesen szar a fizika nem kevesbe, attol hogy egy jatek arcade, meg nem kell nevetsegesnek lennie.
  • fixpont
    #6034
    Vegigtoltam a story modot. Eleg konnyu a jatek, bar az ellenfeleket mindig az aktualis autohoz meretezi a jatek. Ez olyan kiabrandito.

    Tier1-es autom nem is volt a jatekban, soha nem vettem semmilyen fejlesztest, nem hasznaltam sem nitrot sem az idolassitot soha, lenyegeben a porsche es az audival (mindketto elnyert kocsi, mivel autot sem vettem soha) vegig lehet csinalni. A vegen volt masfel millio dolcsim es legalabb 50 palya meg amit nem is lattam.....ez eleg erdekes koncepcio a programozoktol.
  • bgabor
    #6033
    Elég tré az egész úgy ahogy van. Vicces hogy az EA ezzek a gánnyal akarta kiütni a GRID-et a nyeregből.
  • broman191
    #6032
    Ez semmi...:D Tolatás és ott van két nagy rés előre...:) Soha nem tudtak megállítani...
  • bandi007
    #6031
    Feletelepítettem....
    Elég nagy csalódás volt számomra
    Hát a Grid után elég tré látvány...
  • grebber
    #6030
    Ilyen helyzetből csakis alt+f4!

    Csak eredeti játékkal lehet a kocsit matricázni?
  • erieskrisz
    #6029
    Szia szerintem a géped kevés a játékhoz néz utána: Minimális rendszerkövetelmények
    ===============================
    Windows XP (2. vagy újabb javítócsomaggal):
    3.0 GHz Intel Pentium 4 (vagy annak megfelelő)
    512MB RAM
    DirectX 9.0c kompatibilis, 3D gyorsítású 123 MB memóriával
    ellátott videokártya vagy ezzel egyenértékű
    (a támogatott chipkészleteket lásd a 8. fejezetben)
    8X DVD meghajtó (csak DVD-s felhasználóknak)
    DirectX 9.0c kompatibilis hangkártya
    Szélessávú internet az online aktiváláshoz és az online játékhoz
    MS kompatibilis egér
    Billentyűzet ha 3 GHz kisebb a procid akkor az a gáz szerintem
  • fbibi
    #6028
    sziasztok!
    crackelt NFS Undercover Clone változat van meg nekem, de telepítés és crackelés után nem indul el a játék. Bedob egy fekete ablakot, majd a " A nfs. exe hibát észlelt ezért leállt. A kellemetlenségért elnézését kérjük" szöveget. Mellette fent van a NFS Underground 2, lehet ebből baj? Vagy miért nem indul? Segítsetek légyszi
  • tmisi
    #6027
    Visszaköszön a Most Wanted...