7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • svédcsepp
    #6189
    Ennél a melónál nekem mindig kifagy a gamma.Volt valakinek ilyen gondja?

  • svédcsepp
    #6188
    Vázza.Bár nem ígazán illik szvsz egy fritz vasra a japó betű,de szerintem iszonyatosat űt a géped.nekem nagyon bejön
  • kulabácsi
    #6187
    nálam azért észrevehető volt a javulás...
  • nandorb
    #6186
    nem lehet valahogy atirni a savegame-t hogy tobb penzt adjon vagy hasonlo?
  • MrXL
    #6185
    Egy kis nosztalgia: Most Wanted BMW-vel az Undercover-ben.





  • reaper4
    #6184
    az elsőnek letöltött mod- ban nem volt texzmod.exe . ezért nem ment. megszereztem a hiányzó file-t és úgy csináltam ahogy te is leírtad, de nem vettem észre minőségbeli javulást. azért thx a helpet!
  • kulabácsi
    #6183
    Egy kis segítség:
    Telepítés: a letöltött fájlt csomagoljuk ki és a benne található összes tartalmat másoljuk át a Need for Speed: Undercover fokönyvtárába. A "Texmod" nevu mappában találunk egy "Texmod.exe" fájlt. Indítsuk el, majd kattintsunk a program bal-felso részében található mappa ikonra. Itt keressük meg az "nfs.exe" fájlt. Ha megtaláltuk, válasszuk ki! Ezek után elérhetové válik a program közepén lévo kicsi mappa ikon. Kattintsunk rá (ha kattintás után egy kisebb menü jön le, a Browse... pontot válasszuk), majd keressük meg a Need for Speed: Undercover fokönyvtárában található "NFSUC_HD_PATCH.tpf" nevu fájlt. Ha ezzel is megvagyunk, kattintsunk a Run gombra és élvezzük a HD nyújtotta élményt. A játék következo elindításakor már nem kell újra végigjátszanunk ezt a patchelést, ez egyszeri és örök alkalom.
  • Blacksheep77
    #6182
    Ja és ha a vásárlást kiterjeszted határon kivülre is még többet lehet vele sprolni. Pl. az élőző 6000+ proci törökországban 10K postaköltséggel max. 13-15K. tehát megint csak nyertél vele 5K-t.
  • reaper4
    #6181
    már megoldódott itt a link a hiányos modhoz
  • Blacksheep77
    #6180
    AMD Athlon 64 X2 6000+ AM2 processzor 20K-32K között. Az a proci ami nekem van most nem kapható, de sima 5000+ 13K-28K között van. Most néztem meg. Ez elég nagy árrés ahoz hogy megérje egy-két órát rászánni a nézelődésre.

    Igen 32 bites Xp-m van mert ez van eredetiben meg nekem. Tudom hogy sok hozzá a 8GB, de ha van minek legyen a polcon.
  • reaper4
    #6179
    vagy tulajdonképpen az egészet elmagyarázhatná vki, mer lehet h eddig se jól csináltam.
  • reaper4
    #6178
    "3. Make sure to run in Package Mode and select the "NFSUC_HD_PATCH.tpf" in your "..*\Need For Speed Undercover" folder" ezt valaki megmagyarázná? #6156 os hd mod readme-jében van.
  • Maxtreme
    #6177
    Pont karácsonykor/után HW-t fél áron mi?
  • Blacksheep77
    #6176
    Teljesen igazad van. Nem is bántásból mondtam. Én is kicsiben kezdtem, és amikor volt miből félretenni akkor tettem. Évvégen meg egy csomó akció van és ha jól válogatsz, (google a barátunk) akkor sok cuccot fél áron is meg lehet venni a különböző boltokban.
  • Maxtreme
    #6175
    és legalább 32 bites xp-vel nyomod?
  • kulabácsi
    #6174
    és mindehez 8600gts
  • Blacksheep77
    #6173
    Ennyit tud kezelni max az alaplap. Felesleges mert nincs kihasználva, de mit csináljak vele ha egyszer van. Xp-m van, mert a VISTA nem gyözött meg a DX10 meg egy-két játéknál kétszer nagyobb rendszerkövetelménnyel nem éri még meg. Legalábbis szerintem.
  • RYO21
    #6172
    pénz kérdése. (jah és MSN nincs fent rajta) 20 FPSen már nagyon szépen gurul
  • Maxtreme
    #6171
    Ennyi ramnak is sok értelme van abban a gépben.
  • Szabi1991
    #6170
    sok értelme lenne xDDD
  • Maxtreme
    #6169
    8gb ddr2 mi? Remélem 32 bites OS-t használsz hozzá.
  • Blacksheep77
    #6168
    Nem szeretnélek megbántani, távol álljon töllem, de a Te gépedet még az MSN is lasítja. :-) Egy alapos gépfrisítés már idejeszerű lenne. Nekem nincs egy izom gépem, de a 20 fps nagyon kevés. 45-50 között szalad nállam, full beállításon, árnyék nékül (azért kapcsoltam ki mert zavart, nem mert lassitotta a játékot)Nekem egy 8600 GTS van a gépemben, 8GB ddr2 és AMD 64x2DCP 5000+ BlackE proci.

  • nandorb
    #6167
    meg kul. a haver egesz heten M.o-n volt es eljott a leckeert es kozben elhozta a laptopjat hogy kiprobaljuk a gamet
  • nandorb
    #6166
    800*600ason nem akadozik ennyi nem kell nagy rezoluciot valasztani
  • Freddycom
    #6165
    Ejj, ti miket tudtok...
  • nandorb
    #6164
    Nah a haver probalta laptopon es rajottunk arra hogy kissebb rezulocion szarabb a grafika de nem akadozik
  • janihunk
    #6163
    hö én megnéztem pc-n is de nekem majdenem minden fullon volt konfigom: intel celeron 2.8 as felhúzva 3.4 re vid kari: ati 2600xt 256-os ram:1.75gb enyi
  • BIZ0906
    #6162
    Kész játék delet
  • MerlinW
    #6161
    Én ki sem próbáltam...:) Csak találtam ezt a cumót, és gondoltam megosztom veletek:)
  • DJ Skyline
    #6160
    Boxon is ugyanúgy szar.
  • kulabácsi
    #6159
    kicsit szebb lett tőle a cucc, dde a játék nem lesz jobb :D
  • Lacko86
    #6158
    "G" betű lenyomásával elő tudod hozni a gps mapot, ott sincs már semmi, amit megcsinálhatnál?:)
  • Viktor9202
    #6157
    Te nagyon nagy hülyeséget beszélsz
  • MerlinW
    #6156
    High Definition Texture pack
  • tigeroo
    #6155
    kb. az underground nézett ki így (meg a hp2)

    csak erre ráhuztak egy kis blurt oszt jónapot!

    de jól összevan csapva, az biztos
  • mikiking
    #6154
    érdekes 11 megvette ... 111 nem :D jo .... na más. mar vagy 4 napja nyomom ezt a jatekot... és msot nem ir ki semmien versenyt,sem menekülést a tabbal sem semmi. akkor msot mi van ? de nem volt semmi záró video vagy valami .. volt egy highway battle fehér auto ellen,megnyertem,ennyi. mit csinaljak ?
  • nagy horgász
    #6153
    sziasztok lenne egy kérdésem. van egy pálya a 10. szinten van egy pálya ahol a carmen mendezzel kell versenyeznem másodszorra és megyek a pályán és egyszer csak elfogy az ut és zuhanok de nem tom hova mi lehet a bajj a többi pály az jó légyszi segítsetek
  • Szabi1991
    #6152
  • Maxtreme
    #6151
    jaja, meg töröljük le a C-ről a windows mappát is, hiszen csak a helyet foglalja.
  • Szabi1991
    #6150
    amikor megvetted, és kinyitod a tokot, ott lesz egy rövid magyar leírás....