7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • kulabácsi
    #6229
    vmit kell csinálni míg kijön a gta :D
    nameg márcsak idegből is végigtolom...
  • danny94
    #6228
    #6196
    pls. help
  • mephi666
    #6227
    egyébként hogy tud titeket ennyire lekötni? kellő alkoholmennyiséggel a szervezetben már élvezhető, vagy hogy? :) vagy nem játszottatok a korábbi nfs-ekkel? engem nagyon hazavágott, akkorát csalódtam a játékban... vagy úgy vagytok vele, mint egyik haverom? azt mondta, hogy: "hányingere van tőle, annyira szar, de nyomja ezerrel" :)
  • fixpont
    #6226
    Nyomj egy 1-est utana egy 2-est es ha 100%-ot ir mindenhova, nem csak a karrier reszre akkor igen. Amugy a 0-9 billentyukkel tudod valtogatni a nezeteket hogy milyen versenytipusok elerhetoek.
  • mikiking
    #6225
    gyerekek én megnyomom a G-betüt,kijön a map,és csak a házak vannak rajta...vége lenne a játéknak ?
  • hellobello
    #6224
    Nem semmi az a Porsche az tényleg az a Lacijééé ?
  • kicsikacsa23
    #6223
    de akkor sem vele kéne nyomatni:D
  • kicsikacsa23
    #6222
    jaja, azt én is láttam vmi piros. De az csak kölcsönbe volt, ez meg az övé talán...
  • ptomesz
    #6221
    KÉP ez ugyan az assassin's creed üzenete, de ez a játék ugyanezt produkálja.
    Gyerekek, ezt hogyan oldanátok meg?
    A reloaded-es fixel csinálja.
    Anno a witcherrel is ilyen gondok voltak a FIX-el, de mini-image-val megoldódott a probléma.
    Ehhez sajnos nem találok.
    Már próbáltam Drivert, direct-x et, hangkártyát (nem alaplapim van).
  • fixpont
    #6220
    Van egy verseny (ellenorzopontos) az a neve, hogy "River Expressway Offroad" 13-as szuitu es Sunset Hillben van, 3:13 az uralkodasi ido (14.2 KM), 3:30 alatt meg soha nem sikerult mennem a 157 versenybol mar 155-ot uralok, ennek a kozelebe sem tudok menni. Van aki ezt meg tudta csinalni? Nem ertem a tobbit siman, szinte mindig elsore uralom, erre ugy erzem totalisan eselytelen vagyok.
  • ppmarci
    #6219
    Ezelőtt egy EVO IX-es kapott promóba, ha jól tudom. Ott feszített vele a Petőfi hídon.
  • [HUN]FaTaL
    #6218
    Játszik még valaki evvel a fossal?:D lol
  • kicsikacsa23
    #6217
    mi van, ha megveszed boltban?:D
  • zoralkiki
    #6216
    Sziasztok valaki tudna segíteni mert az off topickban nem hajlandó senki sem válaszolni!! 1 hete játszok vele semmi probléma nem volt, már végig is vittem, mára meg nem indul el, állandóan kifagy ahogy elindítom a játékot a töltés felénél!! Leszedtem, újra feltettem, kitöröltem a mentéseket és semmi!! Erre valaki megoldást tudna, mi lehet a probléma? mert én sose találkoztam ilyennel hogy 1 hétig jó és utána többet nem indul el lövésem sincs mi lehet a probléma!!! előre is kösz csáo
  • kicsikacsa23
    #6215
    miért vele nyomatják? Valaki válaszoljon, ha már ez egy faq:D
  • DJ Skyline
    #6214
    Porséja' is van már. :C szarul megy a bolt
  • tmisi
    #6213
    Bárki átverhet, de az EA nem. . Ez a barom tényleg kormánnyal nyomja? Fogadok egy GRID-ben elhasalna egyből. :D
  • tmisi
    #6212
    Nekem csak AA-val dobja ki a taccsot, anélkül hibátlanul megy maxon. NA jó az árnyékok nekem is recések, de ez van. Egy-két bug talán, de semmi komolyabb.
  • ppmarci
    #6211
    Gáspár Laceee Rulez!
  • mephi666
    #6210
    hát igen, aki a trailer alapján megvette pc-re, az szerintem jól benyelte a véreres fasztot... 576shopban most akcijósan 10800huf... ez a nem mindegy... én reloaded verziót szedtem le... szaggatott, mint a vadállat és ocsmányul nézett ki full grafon is... :S alacsony grafikán is ugyanúgy szaggatott és nem sokkal nézett ki rosszabbul :S új vga-driverrel is megnéztem, azzal is ratyi maradt... aztán megkapta a neki járó shift+delt... szerintem elveszített most az ea jópár nfs fant... főleg, hogy szerintem az utolsó normális autós játékuk a mw volt 3 éve... előtte meg a hp2-vel bezárólag minden nfs csúcs volt szerintem... ha ezt nem teszik helyre valami bazinagy folttal vagy a következő nfs is hasonlóan gagyi lesz pc-n, szerintem felesleges is lesz pc-re kiadni :S
  • deestroy
    #6209
    Még gondolkodtam hogy megrendelem eredetibe! PFFFFF
  • deestroy
    #6208
    Szóval elszarták az UC-t? leszedtem 2 verziót, mert a clone akadt mint az atom, de ezek után már ki se merem próbálgatni.....
  • mephi666
    #6207
    "A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk...."
    hehe... akkor nem csak szerintem fosch a játék... :) adtak már ki hozzá valami patchet vagy akármit, hogy optimalizáltabb legyen a motorja ennek a fikának, meg nézzen ki mellette valahogy? vagy ea-éknál mw óta tesznek magasról a pc-sekre? szerintem a flatout2 egy radeon9600pro-val, 1magos amd-vel 1000szer szebb és jobban megy, mint ez egy 2ghz-es x2-n 9600gt-vel :S
  • Maxtreme
    #6206
    Itt nem, nálam másiknál fagyott szarrá teljesen a gép a játéktól. Kép kimerevedett, a hang ment tovább..
    Ezt eljátszotta ugyanott 3x, és ment is neki az uninstall.
  • CamelX
    #6205
    Dettó ugyanez volt nálam. a Reloaded verzió orvosolta a hibát, mert hiába krekkelsz utólag akármivel, a clone verzió úgy fosh ahogy van. Bár én már megbántam hogy egyáltalán a sávszélességemet is képes voltam erre áldozni
  • bpeti72
    #6204
    Nem ide szántam
  • bpeti72
    #6203
    sziasztok tudom nem ide való, de szeretném m
  • VRSDM
    #6202
    ma az megyek szabályosan az egyik autópályán. majd jön szembe egy zsaru. a hátulján meg " ahogyabikákkúrnak " pózban, egy másik rendőr rácsusszanva alvázzal a alantabb levő rendőr fenekére, nos mondom ez szép (sajnos printscreent elfelejtettem menteni), koccantam előttük egy jó nagyot, elkezdenek üldözni, hihíí. és végig így követtek, hogy a kan, ott húzatta magát félig a csajon :D mókás volt.

    i love this "game" :D
  • MerlinW
    #6201
    #6156
  • Peetboy
    #6200
    Végre adtak ki grafiaki modot, de ahogy nézem az összehasonlító képeket, csak az árnyék lett benne több. Az Xboxos bemutató videókon sokkal szebb az egész grafika, mint a PC-s képeket, amit ide betettetek.
  • Dark Angel 666
    #6199
    hol lehet megnézni hogy hány %nál vagyok ?
  • MerlinW
    #6198
    Le van írva, olvass 10 hsz-t vissza...
  • MerlinW
    #6197
    Olvasgasd még azt a nyelvtan könyvet...

    Felszólítás a felkiáltójeles, a feltételes bármi lehet.
  • danny94
    #6196
    háát mert nem vagyok benne biztos ,h azt töltöttem-e le...
    az a bajom ,h kék képernyő lesz és a házakat nehezen tölti be és az átvezető videóknál pedig képkockás...
    a Call of Duty World at War közepes grafikán simán megy
    mi lehet a gond???
  • RZoli89
    #6195
    Sziasztok, nekem sem volt texmod.exe, letudnátok írni hogy honnan lehetne letölteni?
  • elitehun
    #6194
    ''ha rippelt verziót töltöttem volna le...''
    A volna a hangsúlyos
  • Viktor9202
    #6193
    Nem tudtam hogy a kérdőjel felkiáltójel egyben
  • Viktor9202
    #6192
    NFO
  • elitehun
    #6191
    De mivel nem töltöttél le ezért nem tod megnézni. (mert feltételes módban írtál)
  • danny94
    #6190
    hy
    ha rippelt verziót töltöttem volna le ,akkor azt hol tom +nézni???