7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Pepsi Twist
    #1643
    hány szarrá tuningolt lambot vagy R8at vagy porschet láttál már?... sokkal jobb teljesen igazad van... 1 lambó már ronda agyon tuningolva viszont 1 206-os vagy akármilyen utcai autó sokkal de sokkal jobban néz ki
  • titan15
    #1642
    en epp azert szerettem bele az nfs-ekbe, mert az ug1-be beraktak egy rakas utcai autot (ezzel kozelebb kerult a valos vilaghoz), tuningolni lehetett stb. Ugy gondolom, hogy ha egzotikus autokkal szeretnenk versenyezni, akkor azt nem nfs-ben kell keressuk, mert szerintem az nfs stilusa nem fer ossze az egzotikus autokkal.
  • Pepsi Twist
    #1641
    "lényeget prezentálja."

    akarod mondani: szar :D
  • tmisi
    #1640
    Kicsit puritán de legalább a lényeget prezentálja.
  • gduck
    #1639
  • SötétBarom
    #1638
    Van egy halom 200LE+ autójuk.. RS octaviák, ST mondeok, TT.. Nem kell félteni őket..
  • RoyalPredator
    #1637
    Aki 300km/h-val repeszt, az előbb utóbb kinyírja magát.
    lásd GumBall ^^
  • Pepsi Twist
    #1636
    mondjuk minek is nagyobb? ez nem németország meg hogy mindenki olyan autóval rohangáljon ami viszi a 300+km/h-t
  • Pepsi Twist
    #1635
    hoppáré :D az még mindig édeskevés :D
  • DJ Skyline
    #1634
    van már Audi TT is :D
  • Pepsi Twist
    #1633
    csak 1 baj van :D Magyarországon pár évig még csak a ©kodák lesznek :D
  • broman191
    #1632
    Inkább szopás lenne...:D:D
  • Pepsi Twist
    #1631
    örülnék ha 1 ilyen üldözne a pályán :D
  • SZilaJMaGGoT
    #1630
    Hát elég tré... :/
  • dragon11
    #1629
    Egyetértek.:) de s ztem azok már eléggé értenek hozzá..
  • RoyalPredator
    #1628
    Azt ne mondják hogy a rendőrautót nem licenszel rakták be, hanem sjaát maguk kreálták 8D
  • broman191
    #1627


  • Szabi1991
    #1626
  • The Protector
    #1625
    Ha hjasonliít vagy ugyanaz mint a TRANSFORMERSből a Barricade nevű gonosz gép akkor az egy SALEEN.
  • fery02
    #1624
    Ha nem derül ez ma ki, fogsz-e tudni attól még nyugodtan aludni? :)
  • RoyalPredator
    #1623
    MÉG MINDIG NEM DERÜLT KI HOGY AZ EGY MUSTANG/SALEEN RENDŐRAUTÓ E VAGY SEM
  • n3whous3
    #1622
    Ja igen, hogy NEM fog jól menni.

    De ha nem vetted volna észre High end PC is arra utalt, hogy gyenge a gép
  • n3whous3
    #1621
    Ezt most nem értem, beírsz ide egy fostalicska gépet és azt mondod, hogy jól fog menni a tieden is, meg azon a 2003-as környéki gépen is, amire ment a hsz-ed, mert értesz a gépekhez?
  • JackSparrow88
    #1620
  • Prince23
    #1619
    Mi van itt? kijött a demó vagy mi?
  • High end PC #1618
    Erről az egészről az én véleményem: szerintem nem mi vagyunk azok, akiknek nagy mellényük kéne hogy legyen, és vernünk a mellünk, hogy értünk a PC-hez, egy kis túlzással élve: mi csak a buta felhasználók vagyunk. Akik megtervezték azokat a hardverelemeket, amiket mi csak beszerelünk/beszereltetünk, vagy azok akik megírták azokat a felhasználói programokat, amiket mi a mindennapok során használunk, na, ők elmondhatják, hogy konyítanak valamicskét a PC-hez.
  • dragon11
    #1617
    Is. Te egy tág fogalomba kérdeztél bele.:) PC-be beletartozik a hardware, software és minden egyéb.:)
  • Nohab
    #1616
    A forgalom nagy része az U1-ből származik, csak raktak még hozzá ezt-azt.
  • fery02
    #1615
    Ez így összesen hány NFS? :O
    Amúgy már értem ebből a hsz-odból kiindulva, hogy miért ez a neved, ami. Persze, ha van valóság alapja.

    #1614: "EA nem mer kiadni normál videókat a játékból mert annyira szar lessz"
  • The Protector
    #1614
    Ennyire azért nem jó a game részei.Ug től felfelé rontódtak el.
    Ez a játékpedig egy javított most wanted.vagy elbaszott?ki tudja?hm.A videókban nézzétek meg a forgalmat.1 az 1 ben mw-ből vannak.Ráadásul a kibaszott EA nem mer kiadni normál videókat a játékból mert annyira szar lessz.Elhasalt ez a szar már megjelenés napja elött.HEHE.
  • High end PC #1613
    Nem kisebb célt tűztem ki, hogy bár megvan PC-re mind az eddigi 11 rész, mégis begyűjtöm az összes valaha kiadott platformra. Ugyanis vannak eltérések bizonyos részek közt különböző platformokon.

    Wikipedia-n fent van, mikre adták ki az eddigi részeket. Az amazon.com-on nézegettem, hogy minden kiadott részt be lehet szerezni mindenféle platformra, még a legnagyobb ritkaságokat is (NFS1 pl 3DO játékkonzolon, NFS2 pl Sega Saturn lemezen, vagy az NFS Porsche-t kézi GBA gépre, stb). Mobil telókra és PSP-re pl Underground 2-től adják ki a részeket, azok már megvannak :)

    Nekem lesz a legteljesebb NFS gyűjteményem. Beteg vagyok, nem?
  • fery02
    #1612
    OK fiúk, 100 új hsz. Azt gondolja az ember, hogy kijött valami érdekesség, erre Pepsi vs dragonka keveri a szart.
  • broman191
    #1611
  • RoyalPredator
    #1610
    Jah,, és a logon az Mustang rendőrautó, nem? Karosszériára. Derítsük már ki.
  • RoyalPredator
    #1609
    Kell a halálnak. Randa. Unalmas.
  • SötétBarom
    #1608
    Szupcsi, idén is megkapjuk az "EA classic" bodykiteket

  • Pepsi Twist
    #1607
    jólvan igyál még 1 keveset :D
  • VRSDM
    #1606
    popsi twist . dagad a csöcsöd? csak ki ne lődd a fejed. átvezénylem ide az egész szavazós témát apró mód leszel körberöhögve.
    konklúzió?
    kuss.
  • High end PC #1605
    De azóta már az MW lemezem is más, mióta először ezt csinálta (azóta már egy USA-ból rendelt MW BE verzióm van és evvel is ugyanezt csinálja).
  • High end PC #1604
    De, külön mappába. Az a helyzet, hogy nem is engedik egymást felinstallálni. Vagy-vagy.