7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • RATCUSTOM
    #1683
    bocsi rossz link
    itt kell figyelni a hátérben a kis néger csajt
  • bboyatty
    #1682
    ja..teljesen egyet ertek vele...szep lenne...de sajnos nem lesz ilyesmi benne...vagyis amit en olvastam ez egy MW, carbon + prostreet kavarek lesz...de azert kivanycsi vagyok ra...
  • RATCUSTOM
    #1681
    TDU-zok én de hát abban a tuning... a közlekedés autói..., meg hát a rendőrök... azért az nfs az más stílus, de abban igazad van h az EA-nek kellene küldeni, csak hát nem tudok angolul de ha vki lefordítja nekem szépen értelmesen akkor elküldöm nekik
  • Elmör
    #1680
    Ezt inkább az EA-nak címezd, ne az NFS-nek, mert az a játék! Szép is lenne, ha a játék írná magát!
    Egyébként megértem a kéréseidet, de akkor inkább TDU-zzál, mert abban van ilyen, ha nem is teljesen, de a belső nézet az cool!
  • RATCUSTOM
    #1679
    hát azért lesz benne jó csaj is nézzétek ebben a videóban a kis néger kiscsajt, azért az nem rossz
  • RATCUSTOM
    #1678
    Sziasztok!
    Az nfs-nek nem kellene sokat dolgoznia h legyen végre egy jó játék. Feltételek (mindent haggyanak úgy mint ahogy az az undercoverben van, csak egy kétdolog amin változtatni kellene)
    -legyen belső nézet
    -ezáltál az autó belsejét is tudjuk tunigolni
    -a rendőrautók és a közlekedésben résztvevő autók is legyenek "vmilyenek" és nem ilyen hibridek
    -a technikai tuningot kicsit élethűbbé tenni, nem csak 1es szint meg ilyenek, hanem lehessen válogatni a küönböző turbócsigák közül, intercoolerek, stb között
    -ezt az időlassítós baromságot, meg a rendőrlerázó dolgokat eltörölni, a nitro meg ne töltődjön újra

    NFS ez nem sok kérés légyszi teljesítsétek! Köszi!
  • trick daddy
    #1677
    XDXDASDASD!!!
    Briana Banks-et leggalább pls EA
  • RoyalPredator
    #1676
    Ugyvan, ha már szar lesz a játék, legyen benne Kiszel Tünde...
  • Szabi1991
    #1675
    minimum a Basshunter klippekből a csajt.. :DDDDDD
  • trick daddy
    #1674
    Jobb lett volna v-mi felnőt-filmböl egy sztárt belerakni
  • Pepsi Twist
    #1673
    2.-ban volt de mi farönkkel toltuk meg godzillaval :D
  • SötétBarom
    #1672
    A másodikban. :)
  • SLICK
    #1671
    óbazz! Nem elég, hogy a játékot elcseszik, de nőből is egy nyomit tudnak berakni :c
  • gduck
    #1670
    Valamikor réges-régen :D Talán a 3. részben volt olyan hogy kódok segítségével lehetett menni pl. iskolabuszal is :) Mekkora verseny volt osztott képernyős módban a két "száguldó" iskolabusszal
  • Szabi1991
    #1669
    remélem a Jeep is benne lesz a játékba
  • gduck
    #1668
    Undercover csaj, Chase Linh:

    Vidijó:
    LINK

    Kép:
  • [HUN]FaTaL
    #1667
    :DDDDDDD hát ez a legnagyobb vicc volt a héten az biztos :D
  • RATCUSTOM
    #1666
    ami inkább 7-8 de ez nem hangzik annyira jól XD
  • RATCUSTOM
    #1665
    de azért 6-7 évesen már kemény játszás volt XD
  • SLICK
    #1664
    az úgy más, én kérek elnézést ^^
  • RATCUSTOM
    #1663
    gondolok arra h nem akkor volt meg amikor megjelent hanem később
  • RATCUSTOM
    #1662
    nem újonnan voltak meg...
  • Attila889
    #1661
    jó tudom,de azért nekem is hozzákéne szólni,elvégre én is NFS fan vagyok,és várom az új részt,mégha kevés infóm is van róla,de várom :)
  • SLICK
    #1660
    4-5 évesen már játszottál velük? ::_SDA:_S?A
  • RATCUSTOM
    #1659
    bár megvolt nfsek közül
    -porsche 2000
    -hot pursuit
    -hot pursuit 2
    -ug
    -ug 2
    -most wanted
    -carbon
    -pro street
  • RATCUSTOM
    #1658
    hát én is csak 14 vok de nekem már nfs a porsche 2000 is, meg a hot porsuitok, húú de örültem azoknak régen
  • Szabi1991
    #1657
    elvoltunk eddig is
  • Attila889
    #1656
    szerintem meg nem a pro Streetről kéne beszélni hanem az Undercroverről.Amúgy meg mostmár én is gyakrabban hozzászólok mivel én vagyok a házigazda :)
  • Elmör
    #1655
    Nem vagyok mai gyerek, játszottam az NFS 3-tól kezdve az összes résszel, de mégis a MW volt, amelyikkel a legtöbbet játszottam, talán csak a HP2 versenyezhet vele vagy az U2, úgyhogy reménykedem, hogy ez a rész is inkább MW-os lesz. Carbon meg ProStreet sajna már csak harmadannyira voltak jók.
  • SZilaJMaGGoT
    #1654
    Én nemjáccottam vele, konfigomból kifolyólag, de nekem úgy videók alapján, ötlet alapján, és az alapján, h elvileg élethűbb a fizika, hát ezek alapján sztem nemlehet rossz... igazából amit én észrevettem, sokan a játékmódokra panaszkodnak... Hát tényleg jólenne egy nemlineáris, mégis filmszerű sztorivonalat követő fasza versenyzős-üldözős játék... Pl. úgylenne, h elkapnak a zsaruk, és akkor mondjuk nem retry, hanem onnan mehet tovább egy másik szálon a sztori...
  • Pepsi Twist
    #1653
    itt igazából csak a Pro Street számít :D mindenki azt emlegeti hogy mekkora jó lett :D (közbe 1 nagy halom fos)
  • SZilaJMaGGoT
    #1652
    A mostani gyerekeknek az NFS már az underground-tól kezdődik... :D De mondok még szomorúbbat, sok fiatalabb gyerektől hallottam h csak simán carbon-ként emelítik(jön a carbonnak az új része), szóval ez kb azt jelentené, h már ug és mw is kezd feledésbe merülni... :/ :D
  • SZilaJMaGGoT
    #1651
    Te eszednél vagy??? Az NFS eredetileg pontosan az egzotikus, nemhétköznapi, hétköznapi ember számára elérhetetlen autókról szólt... Ebből nagyon az jön le, h neked totál kimaradt az underground előtti sorozat... #1643 UG2-be már a 206-os se nézett ki széttuningolva.. XD
  • gduck
    #1650
    Szal helyesbítettek 5.5GB-ra! Állítólag ennyi hely kell majd neki
  • Bullitt
    #1649
    Na, akkor légyszíves vedd elő az első hat részt, mert az NFS név kurvára de nem az utcai autókról szólt, és nem is arról kéne...
  • DJ Skyline
    #1648
    első rész óta egzotikus autókkal versenyzünk :) ímmel ámmal persze, voltak elérhetőbb autók is, első részben pl Rx-7, Supra, ilyesmik. a tényleges utcai autók meg az Undergránd 1 óta vannak jelen
  • fery02
    #1647
    Tojáshéj-e van a fenekeden?
  • SötétBarom
    #1646
    "mert szerintem az nfs stilusa nem fer ossze az egzotikus autokkal."

    :DSAD:A_SD_AD:__:D

    fekszek, bazmeg, fekszek..
  • RATCUSTOM
    #1645
    a kép saját készítés
  • RATCUSTOM
    #1644
    Egy Audi RS6 Avantot please!!! lehetőleg a régebbit És egy "kis" tuning ahogy azt a B&B is megmutatta az EVO R Edition 1-en és meg is van a 795hp ,1020Nm, a 335km/h és a 2,8mp, nah ezzel elboldogulnák