7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • SötétBarom
    #1723
    :DSAD:AS_:D?

    izomszag.
  • zomgzerg
    #1722
    akkor takarodjon az nfs5 topicba kiverni a pixelekre
  • Synit HUN
    #1721
    Pfff.... Pedig igaza van!
  • zomgzerg
    #1720
    utoljára szólök hogy fogd be a pofád
  • wolfaud
    #1719
    Mi lesz az újítás a Underground hoz képest?
  • RoyalPredator
    #1718
    Valószínűleg csak addig törik, amíg kint vagy, ha már belépsz egy házba, vagy versenyre, újra karcmentes lesz.
    De miért mondod hogy primitív, igénytelen?
    Az autók még tökéletesebbek, végre nem próbálnak reális autófizikákat szerkeszteni, bennevan minden ami az eddigi részekben, és még többis. A rendőrök végre tapossák a gázpedált, és nem ölik le saját magukat.
    Itt te vagy az egyetlen aki sír. Egyébként...
    Egyszerűen csak nagyon hasonlít a stílusa az MWhez.
  • bgabor
    #1717
    Az autó fog törni, de a törés nem lesz hatással az autó teljesítményére(ez azért van mert a játék célközönség a 10 éves hülyegyerekek népes tábora) Ezek után számít hogy pénzért kell e javítani? Elvégre szarrátört kocsival is ugyanúgy fogsz tudni versenyezni, mint a karcmentessel.

    Sok kis gyökér sírt hogy a Pro Street túl bonyolult, nesztek most aztán kaptok árkádos NFS-t a javából!


    Eddig bizony az Undercover minden idők legprimitívebb, legigénytelenebb NFS-ének ígérkezik, továbbfejlesztve a Most Wantedes hagyományokat.
  • bgabor
    #1716
    Street Legal tuning szempontból világbajnok volt, csakház a garázson kívül hajítófát se ért az egész.
  • broman191
    #1715
    Talán majd a következő TDU-ban...;-)
  • tonyr #1714
    igazad van de azért irtam hogy igy lenne a tökéletes játék számomra hogy mindent látnál... garázsban körbenézed a kocsit, motorjára rázumolsz, csavarokat meghuzod :P
  • SZilaJMaGGoT
    #1713
    Irigyellek... :D Nekem ez nemmegfelelő... XD
  • SZilaJMaGGoT
    #1712
    GT4-be is fasza volt a tuning sztem, csak nemvolt optikai tuning, meg streetlegalba pl vizuálisan is láttad az alkatrészeket, sztem ez nemfeltétlenül szükséges, elég ha mondjuk ottvannak a képek leírással, kiválasztasz egy turbót mondjuk, utána állíthatod a turbónyomást stb... SL gyakorlatilag abban volt egyedi, h láttad az alkatrészeket, ami véleményemszerint nélkülözhető, mert teljesítmény tuning szempontjából inkább a beállítások és a teljesítmény maga a lényeg, és nem a látvány...
  • saxicola
    #1711
    Szerintem nagyon jó game lesz az új NFS. Azért durva, hogy még mennyi jónak igérkező játék várható az évben. Nem is emlékszem ilyen gazdag "termésre" eddig, pedig már jó pár őszi felhozatalt végigkövettem.
  • Tigristank
    #1710
    Tök jó, hogy 170 mph-ról 2 mp alatt lelassít 40 mph-ra...
  • broman191
    #1709
    Ha 32bitet támogat a procid akkor azt teszed fel, ha 64-et akkor a 64-est...
  • RoyalPredator
    #1708
    Rakj fel 64-eset egy 32 bites processzora bmeg.:)
  • Attila889
    #1707
    nemtom mennyire számit újnak :D
    Rendőr videó
  • tonyr #1706
    tuning téren még mindig a magyarok által készitett Street Legal az isten...
    ennél jobb tuningot még 1 játékban se tuttak összhozni... ez ill az uj nfs grafikával, ill sokkal több autoval (pl granturismo4ben több mint 700 auto van PS2) megalkodhatnák a tökéletes játékot... persz utcai versenyekkel, és kicsit szimulátorosabban
  • LeWyTy
    #1705
    ÚRISTEN!Már ennyire nem tudnak újat kitalálni az EA nál?Vagy csak lusták?
  • ChuckyHUN
    #1704
    farönkracsing áááá hatalmas volt:D
  • zomgzerg
    #1703
    64el csak bajok lehetnek, és gyorsabb úgyse lesz a játékok nagy része
  • wolfaud
    #1702
    Szerintetek van jelentősége futás szpontjábol hogy vista 32 vagy 64 bitest rakok fel?
  • SZilaJMaGGoT
    #1701
    Szép kívánságok... Úgykéne megoldani, h a nehézségiszintet növelve komplexebb legyen a játék is... Így kéne gondolni a pistikékre és a másravágyó játékosokra is... Nahmeg, értelmesebb tuningot, mert amiket látok pl. pro street topikba is "most dobtam össze hirtelen, sztem tök jó lett" címszó alatt, az valami elképesztő...:/
  • RATCUSTOM
    #1700
    hát igen ha megnézel egy videót akkor látod h ha már egyster neki mész a rendőrautónak azért már kapsz 250dollárt, meg még sorolhatnám, h driftelés, ngy sebesség, stb
  • fery02
    #1699
    Ha nekünk kell miatta költekezni, akkor se fogja ez a tényező nehezíteni nagyon a játékot. Gondolván a sok Pistikére, akiket az EA céloz meg ezzel a résszel is.
    #1697: ez nem az a játék
  • RATCUSTOM
    #1698
    az biztos
  • Pepsi Twist
    #1697
    az lenne a legjobb ha alkatrészenként lehetne cserélni...
  • RATCUSTOM
    #1696
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem: azt látom h az autó fog törni, de itt is nekünk kell majd megjavítani pénzért meg kuponért az autót vagy megjavul magától?
    Remélem h nekünk kell érte fizetni, de akkor aztán majd lehet költekezni
  • fery02
    #1695
    volt
  • gduck
    #1694
    Ez volt már?
  • SLICK
    #1693
    ízlések és pofonok :)
  • Tigristank
    #1692
    Jó is az. Az egyik legjobb játék, amit osztott képernyőn lehet játszani. :)
  • SZilaJMaGGoT
    #1691
    Nekem teccik... :/
  • SZilaJMaGGoT
    #1690
    Én nemvagyok nfs fan mégis hozzászólok... Legtöbbet NFS II SE-el toltam... :D
  • DJ Skyline
    #1689
    Christina Milian a neve
  • DJ Skyline
    #1688
    vékonyabbat már nem is találtak volna
  • fery02
    #1687
    Van egy jó hírem számodra. Az EA jelenleg rád (is) gondolt ezzel az Undercoverrel, mert ez tulképp MW lesz.

    #1672: Pedig nekem is úgy rémlik, hogy a 3. részben is volt iskolabusz.
    #1673: Az a godzilla nagyon lol volt, ha megnyomtad a dudát, akkor üvöltött egyet dínó hangon. :D Meg simán keresztülment olyan alagúton, amibe bele se fért. :)
    #1674: Nekem ez a csaj a borítón tetszik a háttérben. Olyan egzotikus, aranyos nézése van, teccik. :)

    OFF
    Amúgy iskolából hazajövet látom, hogy öcsém játszik a Hot Pursuit 2-vel. Mivel régen láttam már, leültem pár percre nézni, ahogy játszik (utálja amúgy ha nézik játék közben). kis idő múlva hozzámszól: "Szerinted melyik NFS-ben a legszebb a fényezés? Szerintem ebben." Én meg rávágom, hogy mivel kb 5 év különbség van ez a játék, meg a Pro Street között, így nyílvánvalóan a fiatalabbik játékban szebb a fényezés." Erre megszólal, hogy: "jóvan, nem érdekel" Értitek.
    Majd kimentem röhögve a szobából.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor minek kérdezte, ha nem érdekli a véleményem? :D Nagyon idegbeteg egy gyerek...
  • gduck
    #1686
    jaja! A farönk se volt semmi :D
  • LeWyTy
    #1685
    és jól látom? a nadrágján vagy a pólóján ott a cédula
  • LeWyTy
    #1684
    A szemei sem egyformák