7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Prince23
    #1803
    Akkor az első rész... vin dieseles
  • bgabor
    #1802
    Mekkora egy szar volt az a filmszéria.

    Jah, és a 'halálosabb iramban' a széria második része, ahol a szőke srác már NEM rendőr.
  • tonyr #1801
    én csak azzal nem vok tisztában, hogy zaruverdával menekülünk zsaruk elöl...
    vagy elöször el kell lopni a rendörkocsit ?
  • Prince23
    #1800
    Halálosabb irmaban láttad? :)
    Ott is a szőkesrác mit művel "fajtái" ellen. Csak h le ne bukjon, az ő érdekében teszi, mivel beépült.
  • fery02
    #1799
    Lehet volt már említve, de ugye rendőrrel leszünk, erre látni olyan videót, hogy "Police chase", ahol mi magunk gyakjuk a rendőröket. Nem tudom, hogy csak én látok-e ellentmondást.
  • SZilaJMaGGoT
    #1798
    Ez így van ahogy mondod... Hiába mondják, h nfs arcade, törődjünk bele, sose volt szim, és nem is lesz... Ez eddig oké, csak a régi részeket még élveztem valamiért... És az, hogy arcade... most akkor mit is jelent?? Ennyi erővel adhatnának ki új crazy taxi részt, ami arra jó, ha van egy szabad félórád, amit nemtudsz mivel elütni, akkor elökörködsz vele... NFS-től azért nem ezt vártam/várom...
  • High end PC #1797
    nah jah, itt van egy rahedli cím eddig a PC-és árkád gémekből.

    De még szimeket is tudom tovább sorolni PC-re, ha akarod... Kart, Richard Burns Rally, Colin Dirt
  • Szabi1991
    #1796
    GTA4 -.-
  • High end PC #1795
    Hmm. Szerintem árkád jellegűből is van bőven PC-re.
    A két legnagyobb címet, a Test Drive-ot, és a Need For Speed-et elég első körben említeni.
    Aztán még van Flatout, Juiced, Grid és nemsokára a Burnout is lesz PC-re.
    De aztán még egy rahedli nem túl ismert árkád autós gém van (pl Overspeed, GTI Racing,stb). Úgyhogy szerintem erősen túlzol, ergó, amit állítsz, nem igaz...
  • Dante73
    #1794
    Árkád jellegű gémekről beszélek. Annak ellenére, hogy magam is inkább a sim-es vonalon mozgok.
    De soxor jólesik egy TDU. Mondjatok már hasonló játékot! Nincsen. Egy Grid, ahhoz képest szar, NFS, meg hát.... És másfél (ha konzol is számít 2) éves!
    bgabi!
    Tolom éppen, off-ban. Majd lehet, csatizok hozzátok, de még közel sem ismerem annyira, hogy esélyem legyen ellenetek....
  • Micsu
    #1793
    hát jah

    ha jó autós nincs pcre akkor semmire sincs
  • High end PC #1792
    "Ugyanakkor NINCSEN jó autós játék PC-re."

    Khmm. Na, ezt meg sem hallottam. Ugyanis messze a PC platformon a legjobb az autószimulátor választék, ha elhiszed, ha nem, ez tény.
    Live For Speed S2
    rFactor 1.2
    GTR Evolution
    iRacing
    Azt hiszem ez a pár szimulátor név elég is példának...

    De mindezeken felül simán lehet PC-én emulálni pl egy PS2-es Gran Turismo 4-et is, vagy Xbox-os Forza Motorsport-ot is, de ez már tényleg csak szőrszálhasogatás...
  • bgabor
    #1791
    GTR2-őt próbáltad? Az kiválló.
  • Dante73
    #1790
    Én a lentebb belinkelt trélert sem néztem végig, mindössze az utsó oldalt olvastam itt el a fórumon. Tréler alapján MW, egy az egyben, és annyit olvastam, mint érdemi infót, hogy lesz törés, következmény nélkül.
    Mindezt 2008-ban. Ez az az új irány amit az NFS vett?
    A legszomorúbb az egészben, hogy -legalábbis konzolon, ahol nincs warez- szép eladásokat fog produkálni. EA ezt a minden évben ugyanazt a népnek, 2+ ficsőrrel szisztémát komolyan gondolja? Én így ennyi infó, és ezen látvány alapján azt mondom, hogy mindenki, aki megveszi, ÖKÖR!
    Ugyanakkor NINCSEN jó autós játék PC-re. (TDU-t leszámítva, de annak meg a támogatása olyan, amilyen....) Komolyan mondom, ez VICC!
  • tonyr #1789
    miért akadtok ki a tüköruttesten ? igazábol is ilyen, pl tocsa mellett állva, nagyis tükör, ill esö után nagyon jol néz ki, rémélem game-ben is jo lesz...
  • bgabor
    #1788
    Sok értelme nincs autószimulátort joystickal játszani, mert a szimulátoroknál legfontosabb részt, a gázadagolást nem tudod megoldani vele. Csak a fokozatos kanyarodást, de azt egérrel is lehet. Sok autószim támogatja az egérrel való kanyarodást(pl: GTR2)
    De a finom gázadagolás csak kormánnyal és a hozzá járó gázpedállal megoldható. Mert ugyebár egy szimulátorban nem minden helyzetben lehetséges padlógázt használni, mert akkor egy pillanat alatt a pálya szélén találod magad.
  • bboyatty
    #1787
    mar csak a remeny eltet hogy hatha majd most jo lesz a nfs... azok alapjan amiket olvastam rola, erdekesnek talaltam...aztan meglatjuk..
  • titan15
    #1786
    sajnos igazad van...
  • bboyatty
    #1785
    Veled is egyet ertek...de en nem tudok sajnos abba beleszolni hogy milyen legyen az uj nfs...es azthiszem hiaba is akadunk fent ezeken a dolgokon mert attol meg ugyan olyan lesz a jatek...sajnos...
  • titan15
    #1784
    de... sztem majdnem osszejott... csak pistike nem tudott rajta jatszani, mert tul neheznek bizonyult, ezert el kellett vetni az otletet, mert a cach-uppal jatszo gyerekek nem birtak elviselni, h nem nyernek elsore. gaz. amugy meg egy szimulatort nem sok ertelme van jatszani billentyuzettel, en szemely szerint, egy ocska logitech wingman extreme d3d-vel jatszottam, mert nincs kormanyom. Oszinten szolva sokkal nagyobb elmenyt nyujtott mint a catch-upos most wanted, vagy valamelyik masik S.A.R. Kivetelt kell tennunk az ug2-vel, mert ott ki lehetett kapcsolni a catch-upot, igy jatszhato lett a jatek. Remeljuk, hogy az EA egyszer felebred ebbol az oruletes penzhajszabol, es vegre csinalnak egy minosegi gamet, legalabb az gyerekeim jatszanak majd rendesen, ha mar nekem husz eves koromra nem jutott semmi...
  • broman191
    #1783
    Arcade vs. szimu dolgokon ne akadjunk fel...eddig is arcade volt a sorozat, de most az fáj hogy minden valamit is érő bizonyos realitást adó elem eltűnni látszik...nevetségesen őskori arcade irányítás, komolyan mintha nem is 2008 lenne. Eddig legalább a hype megvolt, most az sincs, a csepegtetett anyag minősége silány...ezt hogy gondolják... -.-'''
  • bboyatty
    #1782
    teljesen igaz...szerintem is...a need for speedek nem simulatorok....megprobaltak de nem jott ossze(jo pl. a Prostreet), de en akkor is nagyon joil szorakotztam a prostreetel...es a tobbi nfs-el is...es mar nem gyozom kivarni hogy megjelenhen az Undercover...
  • bertino
    #1781
    pff...
  • High end PC #1780
    Szerintem egy továbbfejlesztett Porsche Unleashed vezetésmodell kéne, nem pedig ez a hulldék modellezés...
  • bgabor
    #1779
    A Pro Street se volt az, mégis teljesen elégedett voltam a sérülésrendszerével és az irányításával. Nem realizmust várok én az NFS sorozattól, csak azt hogy ne lehessen már kidönteni egy másféltonnás falat a kocsival.

    Nem lehetne arany középutat találni a GTR2-szerű szimulátorok meg a totál irreális és arcade Most Wanted között?
  • gduck
    #1778
    Nem azért, de már ezerszer el lett mondva: EZ NEM SZIMULÁTOR :D Aki olyat szeretne, az ne játszon az NFS egyik részével se ;)
  • bgabor
    #1777
    Megnéztem az új videót.
    Amikor az autóval sebességcsökkenés és bármiféle sérülés nélkül kidöntötte a többtonnás betonoszlopot, már hangosan röhögtem.
    Tükör módjára csillog az aszfalt, az aktuális nfs ribi károg közben.
    Az autó viselkedésének köze nincs a valósághoz, kugligolyó módjára pattan vissza a felról, mint a Most Wantedben.

    A látottak alapján ez egy szánalmasan ócska rész lesz. Még néhány videó, és még csak kipróbálni se fogom, mert egyszerűen nem éri meg egy emeltdíjas sms árá kiadni érte.
  • titan15
    #1776
    nagyonigazad van...
  • Synit HUN
    #1775
    Üvegúttest rúlz! Vér Pistikének majd biztos bejön. Meg a "flipper vezetési stílus segéd" is nagyon felhasználóbarát.
  • SZilaJMaGGoT
    #1774
    Hanem is teljesen reálisra legalább reálisabbra lehetne...:/ Meg nem igaz, h nemtudják ezt nehézségi fokozatokkal skálázni, h mennyire legyen reális a gém... Bár akkor nemtudnának minden évbe újat kiadni..:/
  • broman191
    #1773
    Mert nézdaseggem' módban sem tud így mindegy...
  • ALIENwoods
    #1772
    Már végig vittem, várom a következő részt
  • bertino
    #1771
    ez a luzer bazeg, minek vezet lökhárítóról, ha nem tud ?
  • SötétBarom
    #1770
    "mi ez, rapture?"
  • bertino
    #1769
    egyszer lenne a játékmenet feelingje olyan jo, mint a grafika...
  • broman191
    #1768
    Az M3-as képen mintha havat górna a gép, és a növényzet is lenyűgözően kidolgozott...
  • broman191
    #1767
    Pár új kép és egy múvi

    Van köztük pár régebbi is, I don't give tha fUck. :)

  • titan15
    #1766
    a flatoutban tenyleg jo volt a tores, viszont ott sem lehetett tulsagosan eszrevenni a torest... nekem az nem tetszett, hogy akar egy napig is eghetett az auto es meg aztan is repesztett 200-al:P, de azert jot szorakoztam vele.
    amugy ha tenyelg realisra csinalnak az ilyen dolgokat, csodbemennenek, mert a sok "Pistike" nem venne meg a jatekot...
  • bertino
    #1765
    máig az egyik legjobb derby kategoriáju game a flatout után
  • broman191
    #1764
    Komolyabb sérülés után is süvített a gép nekem is...minimálisan változtak a tulajdonságok, de alig észrevehetően. Volt sérülés-rendszer, de nem olyan erős koránt sem mint a GRID-ben, ott tényleg érezni lehetett a vezérlésen ha kapott az autó rendesen...:D