7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • IMYke2.0.0.0
    #6840
    Hú basszus, megijesztettél. Az első mondatod sokkolt. Aztán megnyugodtam, amikor elolvastam a másodikat... :))))))
  • 12346
    #6839
    nah, hát ezt is kipróbáltam, és tök jó, hogy nem okozott csalódást:D
    ugyanolyan szar, mint az utóbbi nem is tudom hány rész x)
  • Amergin
    #6838
    Az gépigény szerinti ajánlott konfigom van, butított grafikával még mindíg borzasztó a játék. Gondolkozik, szaggat, menet közbe töltöget úgy, hogy egyedül vagyok az úton...
    Egyszerűen NEM olyan nagy durranás grafikailag, ami indokolná, hogy ilyen élvezhetetlenül szar legyen az FPS.
    A mélyen tisztelt programozóknak meg kéne tanulni programozni, meg optimalizálni, nem csak a fizetést felvenni. Ez így csillagos egyes. Szép példa, hogy hogy kell elbaszni egy jó játékot.
    Még jó, hogy nem vettem meg. Nem is fogom.
  • petike96
    #6837
    valaki privátba tudna írni egy telepítő kódot?
    nagyon megköszönném
  • AtKing
    #6836
    kössz! Bár felesleges, ugyis meguntam a játékot... De azért kössz!
  • Ryder7
    #6835
    szedj le minden cracket, patcheld és crackeld újra és menni fog.
  • AtKing
    #6834
    Nekem sem nagyon jött be a játék. Eleve túl rövid a játék story része. pl. a Most Wanted-nek eleve sokkal hosszabb a története. meg idegesit, hogy néha előttem rajzolódik ki a táj, igy leáll minden, és pár másodpercet várhatok. a patch-től meg nem megy a játék. Szóval nem a legjobb a játék! Ezért ajánlom mindenkinek a Burnout Paradise The Ultimate Box c. játékot, ami sokkal jobb, izgalmasabb.
  • PepsiMax
    #6833
    magyar nyelvi fájlt hol találok hozzá?Mert nekem angol :S
  • Ryder7
    #6832
  • JB arts
    #6831
    Nem tudtam hova írni ez sem fog tetszeni egyeseknek, de valami borzasztó ez a játék.
    Max grafikán tolom ami azért jobb nekem mert így egy játék mégis csak több ponttal indul. De valami borzasztó. Azt ne mondom hogy hanyadik bőr ez a menő tuning dolog, de hogy mész és nem vehetsz semmit mert a kocsi mgától "fejlődik" meg ilyenek az nagyon zavart. És hogy semmi újat nem mutatott a játék. A carbonban voltak ugyanezek a mozijelenetek, a prostreetnek ugyanilyen jó a grafikája, (hála ENB series :D) és a carbon meg sokkal jobb hangulatú volt. a többiről már ne is beszéljek. Akinek ez a játék tetszik az ezzel játszik először az NFS repertoárjából, vagy csak fanyalogva nyomogatja a billentyűket és konstatálja hogy vége a játéknak.. Na mindegy. megint leírtam azt amit nem is látnátok szívesen. De muszáj volt elmondanom. Ez nem az a szemlélet hogy én is már negatívan álltam hozzá. Itt tényleg az történt hogy az elején elkezdtem unni. :( Azért az eddiggiek jók voltak. És a következőkről is jó hírek érkeztek.
  • Pummis
    #6830
    sziasztok nem tudja valaki felrakatam gamet és beálitotad hogy rezegjen a game padom de mégse rezeg pedig bevan álitva a rezgés :be eröség 100°% de mégse jó :(
  • belarus
    #6829
    Hiába másoltam be a könyvtárba akkor is angolul van a játék.
  • Narxis
    #6828
    Igen.
  • belarus
    #6827
    Helo!Melyik az EA könyvtár az amikor megnyissuk a játéknak a mappáját?
  • Narxis
    #6826
    Bocs, lusta voltam jobban visszaolvasni. Akkor az csinálja így akinek ez volt a gondja. :D
  • Ryder7
    #6825
    ezt nem nekem kellet volna mondanod:D
  • Narxis
    #6824
    És úgy indítsd el.
  • Narxis
    #6823
    Másold a mappájába. De ne teljesen bele csak az EA könyvtárba.
  • Ryder7
    #6822
    ja.
  • Unitedfanatics
    #6821
    csak én már megszokásból a ps2 után gamepadon játszok szinte minden sportjátékkal, de már megvan a hiba a fel-le-bal-jobb gombok közül a fel hozza ki a térképet, mert néha amikor kanyarodok akkor rácsúszik az ujjam, de ezt nem is lehet kivenni belőle, próbálok mostantól figyelni erre, bár nem értem, hogy mért pont ilyen rossz helyen van
  • belarus
    #6820
    Nem találja akkor a feltelepitett játékot?
  • Ryder7
    #6819
    nem találja egyszerűen a fájlt, bár nem tudom ilyen hibával més soha nem találkoztam.
  • belarus
    #6818
    Hali!Most raktam fel az Undercovert és nem birom feltelepiteni a magyaositást hozzá.Ezt irja ki:Windows cannot find D:\játékok\magyarositas.reg.Make sure you typed the name correctliy,and then correctly try again.To search for a file,click the start button,and then click search. Mi lehet a baja?
  • Ryder7
    #6817
    használj billenytűzetet. a játék nem igényel gamepadd általi finom mozgásokat.
  • Unitedfanatics
    #6816
    Hello, nekem olyan gondom lenne, hogy gamepaddal játszom és folyton időnként kihozza a gps térképet, miért? és hogy tudom eltüntetni? mert nagyon zavaró ilyen nagy kanyarok közbe...
  • Szabi1991
    #6815
    persze
  • nandorb
    #6814
    én nem vettem meg aki meg igen az vegye a saját szivére arra szolgál a warez hogy kipróbálja és ha teccik utána meg megveszi...
  • Ryder7
    #6813
    te megvetted?
  • Szabi1991
    #6812
  • Ryder7
    #6811
    sajnálom azt a 37-t SG-s fórumozót, aki megvette.
  • Narxis
    #6810
    Aha. :D
  • nandorb
    #6809
    Megvetted a játékot?
    NEM 320

    Akkor az mind torrentrol szedte?
  • Ryder7
    #6808
    igen lehet...
  • IMYke2.0.0.0
    #6807
    Ugyanilyen hangzatos "feature"-ökről kaptunk infókat a topik témáját jelentő kaidványról is. Sőt, a filmek, képek lélelegzetállítónak voltak kikiáltva...
    Félek, a Shift is csak a promo anyagokban fog jónak mutatkozni.
  • Ryder7
    #6806
    Vannak új infók az NFS Shiftről amúgy: KATT
  • Ryder7
    #6805
    bemész a térképbe (G gomb alapból) ott 1-es gomb és ott azt hiszem 2-es (Statisztikák/Stats)
  • zooom
    #6804
    honnan tudom, hogy hány %-nál vok a játékba, vagy mégis hol tartok?
    hol nézzem meg?
  • fearking
    #6803
    Szia! Felpatch-eltem, de úgy nem indul, azt írja, hogy hibás a serial-om, ha berakok valami régebbi crackelt exe-t, akkor meg csak egyszerűen lefagy, vagy pedig ultra módon szaggat. Egyébként ha rámegyek az offtopic-ra, akkor nekem csak egy nagy fehér oldalt ad be. Az miért van ? Köszi előre is.
  • Ryder7
    #6802
    Szabi ezt most forditsd le magyarra:D

    freaking: ha felment a patch és elindul a játék nem kell crackelni. de sztem az offtopicba menj.
  • fearking
    #6801
    Hali mindenkinek. Felraktam ezt a patchet. De nem találtam hozzá semmilyen "Razor fixed exe"-t... Mi a teendő ? Köszönöm előre is.