7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • SZilaJMaGGoT
    #2286
    A jelenséget ami megfigyelhető, a tony hawk sorozathoz tudnám hasonlítani... Ott is az underground részekkel kezdték el megtölteni a játékot minden ökörséggel, ami eleinte vicces volt, de az american wasteland-nél már észrevehette h mindenről szól már a játék csak a tényleges deszkázásról nem(többek között autóverseny is volt vmeik részben, kész... :D amolyan jackass szimulátor...). Itt is van most ez a 180(indie 180?? :D) meg kitalálnak majd még ilyen trükköket, és néhány részen belül itt is bekövetkezik majd, h mindenről szól a játék csak a tényleges autózásról nem...
  • fery02
    #2285
    #2280: igen, így értettem.
    #2279: "akinek nem tetszik az jatszon gagyi TDU-t" - szerintem itt sg-n a TDU topikban van annyi hsz, mint az NFS topikokban összesen. Na most ez lehet, hogy nem így van, de mindenesetre le tud esni a lényeg: ez a "gagyi" TDU csak tud valamit, ha még máig is rengeteg ember játsza, az NFS topikok pedig pár hónap múlva kihalnak, mint ahogy ez is ki fog.
  • SZilaJMaGGoT
    #2284
    Te hány NFS-el játszottál?? Úristen... Valahogy mindig leállunk a felhánytorgatással, erre mindig jön egy nagyokos, aki állítja, h minden nfs részben okádék volt a fizika... TDU-t most meg senki nem emlegette, és egyébként nemtudom mitől lenne gagyibb egy nfs-nél... :D
  • Pepsi Twist
    #2283
    a fizika itt azért rossz mert itt télleg 0-a a fizika... de tényleg nulla mivel ehhez képest a szarbon vagy a most wandted kész fizika Kánaán volt...
  • bboyatty
    #2282
    Abszolut igazad van...En a kovetkezo reszt is vegig fogom tolni...es nem erdekel ki mit mond szerintem jok voltak az eddigi reszek is...koszi
  • redbull0304
    #2281
    Én várom az új NFS-t! Hangok talán a legszebbek az új NFS sorozatokba! A játékélmény se rossz szerintem! Amíg végig nem tolja az ember addig le tudja kötni! Pro Street-be már kezdtek a szimulátoros jellegre áttérni! És nem is volt rossz, hogy fékezni kell! :D Nem tudom mért kellet most ezzel "visszalépni"... Nah mind1 ez van! :)
  • SLICK
    #2280
    úgy értette, hogy nem megy neki semminek -.-
  • bboyatty
    #2279
    Minden hiaba...Nem erdemes kinlodni...Vannak emberek akiknekben...mar latomas szeruen megszuletett hogy a az undercover szar lesz...es az arcadra visszaterve...a need for speedek ilyen jatekok miota vilag a vilag es miota van need for speed...ez van ezt kell szeretni es akinek nem tetszik az jatszon gagyi TDU-t meg mittudom en mit...
  • redbull0304
    #2278
    Törni fog benne az autó!
  • fery02
    #2277
    Engem pl az fog zavarni a játékban már most előre látom (ha egyáltalán játszok majd vele valamennyit), hogy végig a tudatomban lesz az a jelenség, hogy bármekkora sebességgel érkezve egy kereszteződéshez, fékezés nélkül megtehetném akár, hogy bekanyarodok bármelyik irányba sérülés nélkül. :/
  • bgabor
    #2276
    Te meg azt fogd fel, hogy egy arcade gameből se lehet teljesen száműzni a fizikát. Ha az új NFS-ben röpködni lehetne a kocsikkal, akkor is azt mondanád, hogy ez arcade game, ne keressünk benne se fizikát, se realizmust?

    Van egy határ, amin túl nevetségessé teszi magát egy játék. Ilyen például mikor 200-al kidöntesz egy betonoszlopot és sérülés, sőt sebességcsökkenés nélkül hajtasz tovább. Vagy ilyen volt, amikor a MW-ben áttörtél a rendőrautósorfalon. Vicc.
  • bboyatty
    #2275
    hat lesz valami autopalyas verseny is ...most hirtelen nem tudom a nevet...de az a prostreetbol a speed chalange-re hasonlit...van video a youtubon rola...
  • SLICK
    #2274
    Mondjuk elég nagy faszság, hogy dugig lesz autópályával a játék és drag meg nem lesz :c
    a driftnek meg azért örülök, hogy nem lesz, mert az utóbbi részekben azt is elkúrták
  • bboyatty
    #2273
    Hat en a driftet is szerettem...de nem lesz...
  • Pepsi Twist
    #2272
    a drift hála az égnek... de a drag sztem elég jó volt
  • bboyatty
    #2271
    nem lesz drag es drift se...sajnos
  • redbull0304
    #2270
    Lesz benne Drag? Vagy kiveszik belőle mint a Carbonból? :(
  • SZilaJMaGGoT
    #2269
    Erről már beszéltünk sokat, hogy oké, hogy árkád, de nelegyen már űrszimulátor basszameg... Az árkád nem azt jelenti, hogy 0 fizika... Meg igazán lehetne skálázható a nehézségi szintekkel, és ha a prostreettel nemtudtál elbánni, ami szintén egy vérárkád játék, akkor az nem a fizika komplexitása volt hanem a te bénáságod... pont...
  • redbull0304
    #2268
    NFS Mustang edition is lehetne a címe! :D
  • DJ Skyline
    #2267
    remélem kéken világító spricliket is lehet venni. :Dés a változatosság kedvéért még egy Mustang
  • Szabi1991
    #2266
    remélem lehet majd piros ledeket venni előre :DDD

  • RoyalPredator
    #2265
    Tudod mi a gennység?
    AZ hogy pl Pro Streetben 60mph-ból leváltással min 50 métert csúszol a betonfalnak, elkurva a játékot és a credited.

    Arcade. Fogjátok már fel, hogy ez nem szimulátor. Itt a látvány és a hangulat a lényeg, nem a fizika.
  • Dante73
    #2264
    Elfelejtették közölni, hogy O'neil-el vagy. Ez a tehetetlenségi csillapítás. Nem nézel se elég SG-t, se elég ST-t....
    (nem EZ az SG....)
  • ZsirosKenyer
    #2263
    A többi videó nekem eddig kimaradt, de ezt megtekintve ledöbbentem hogy ez tényleg ekkora szar lesz :O

    Ahogy a kanyarokat veszi az vicc. Ha vmi futurisztikus antigrav cuccal közlekedne akkor még beleférne de számomra ez elég illúzióromboló.

    Az meg mi, hogy 260kmh-ról keresztberakja és 10 méter csúszás után már el is indul az ellenkező irányba? Mindezt 4 másodpercen belül?

    gennység
  • RYO21
    #2262
    jah és nemtudom h. miért van mindenki úgy oda azért a hátrafelé+180ért, a prostreetbe is simán meg lehet csinálni
  • Szabi1991
    #2261
    a Grid-nek jó az irányítása sztem :D

    csak sajna túl árkádos lett végül a játék :/
  • RYO21
    #2260
    jaj de kár, pedig tetszik a game, csak olyan billegős az irányítása mint a grid-é
  • klart
    #2259
    megszokhattáttok már mindezt
  • SLICK
    #2258
    nagyon fos, h minden út úgy tükröződik a víztől, mintha 6 éves monszuneső lett volna :c
  • AudiQuattro
    #2257
    Mostném h karira már tolhatjuk is az uj gammel,meg tele lesz Audival :)
  • AudiQuattro
    #2256
    Mondjuk ami az ajánlott rendszerkövben van az megvan nekem..
  • AudiQuattro
    #2255
    Nekem a pro street csak Vistánál akadozott(tom nem játékra van kitalálva)
  • Dénes é
    #2254
    mert nem is fog
  • DJ Skyline
    #2253
    ok, csak EA-ból kinézem hogy egy napnyi állandó börnáut után sem történne semmi :D
  • SZilaJMaGGoT
    #2252
    Neharagudj, de ebben a formában a kérdésed értelmét veszti... Ha már egy régebbi játék is lassan futott a gépeden akkor mit vársz az újabbtól?? :/ Sajnos ez már egy ilyen világ... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #2251
    Nah az pont egy olyan játék volt ami kurva jólett volna, és a fizika rettentően elkúrta az egész játékélményt...
  • Szabi1991
    #2250
    mivel gondolom lesz a rendőröknek keréklyukasztó, így akár ki is durranhatna...
  • DJ Skyline
    #2249
    vajon akár fél órán át is lehet csinálni a börnáut, vagy a kerék azért kidurran-e?
  • AudiQuattro
    #2248
    A kamera kanyarodásnál,megpördülésnél a street racing syndicate-re emlékeztet.
  • AudiQuattro
    #2247
    Gyönyörű lesz a game,remélem a gépigény nemvág majd falhoz..