7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Narxis
    #6880
    Nem tom melyik az amelyikben csalással elő lehetett hozni ilyen vicces cuccokat, ufo, wc, busz stb. ilyenekkel versenyezhettél. Na én azzal rengeteget játszottam, ma már tuti nem kötne le de akkor még kis porbafingó voltam. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #6879
    Nem nagyon érte még fel a P1-es billentyűzetét akkoriban... :))))
  • High end PC #6878
    Le merném fogadni, hogy nem is tudsz róla, hogy volt Need For Speed az Underground éra előtt is.
    - The Need For Speed SE
    - Need For Speed II SE
    - Need For Speed V-Rally
    - Need For Speed III Hot Pursuit
    - Need For Speed V-Rally 2
    - Need For Speed High Stakes
    - Need For Speed Porsche Unleashed
    - Motor City Online
    - Need For Speed Hot Pursuit 2
  • Narxis
    #6877
    :DDDDDDDDDDDDDD
  • High end PC #6876
    Elkezdtem tüntetni az EA hivatalos NFS fórumán is.
    Csak fognak csatlakozni jó páran, és csak lesz belőle valami. :D
  • Ryder7
    #6875
    az Underground is? az megnézném:D
  • Narxis
    #6874
    Mer meg kell, hogy legyen neki az összes NFS kóllektórz edisünben.
  • Ryder7
    #6873
    veled minden oké? már az csoda, hogy ennyire bejön neked az UC ami amúgy hihetetlen nagy szar lett sztem (és nem csak én vagyok vele igy) de még ennyire akarsz CE-t az UC-hez...
  • High end PC #6872
    Részben én is abban bízom :)

    De most írtam az NFS Hungary-nak, TCM-nek, és az NFS SR-nek, hogy csináljunk már egy petíciót a PC-és Collectors Editionért, ne legyenek már lusták kiadni azt a 0,1 MB-os patchet.
  • Ryder7
    #6871
    hát inkább csak csinálgatja. amúgy engem nem igazán érdekel, hogy ki csinálja, csaj jó legyen.
  • IMYke2.0.0.0
    #6870
    Kis türelem, és valamelyik élelmes emberke megoldja ezt nekünk. :)
  • High end PC #6869
    Remélem én is meg tudom majd venni a World Online-t, bár gondolom nem készül lemezes kiadásban, csak ázsiai ip-ről lehet majd leszedni :( Remélem nem... Nekem az is kell, minden kell, ami NFS rész. :D
    Csak tudjak rendelni belőle. Legalább visszajön az régi NFS Motor City Online feeling.

    De ez a gond még odébb van pár hónappal. A fő gond egyenlőre, hogy Undercover-es Collectors Editiont akarok PC-re. Kurva patch kemény 100 kb (vagyis a játékban alapból benne lévő autókat oldja fel, egy vicc), megnéztem a Boxos kecsegeknél ennyiért kérnek 10 dollárt, 100 kb patchért. Most meddig tartana kiadni PC-re, egy óra, vagy annyi sem? Nevetséges. Meg az, hogy ezért 2500 huf pénzt is kérnek. Bazdmeg EA.
  • IMYke2.0.0.0
    #6868
    Engem konkrétan nem érdekel. Csak szóba került, hogy a BB nem csinálja a NFS-t... pedig de :)
  • Ryder7
    #6867
    NFS Shift: Sightly Mad Studios (erről nyomok vidikert YT-re)
    NFS Nitro: EA Montreal
    NFS World Online: EA Singapore, BlackBox
    NFS14: Criterion

    szóval igazad van, de most ki az akit érdekel az "ázsiaiak NFS-e" mert csak Ázsiában adják ki nyár végén kb...
  • IMYke2.0.0.0
    #6866
    Hm, akkor előveszem a régi írásokat, mert bizony én úgy emlékszem, hogy a Black Box Canada tagjai szépen foltozgatnak egy NFS-t, ami idén "gyün" ki.
  • Ryder7
    #6865
    neem. az árkádot a Criterion csinálja. a sim verziót a Sightly Mad Studios. a Nitro "mini-NFS"-t lehet, hogy a BlackBox csinálja arra már nem emlékszem.
  • IMYke2.0.0.0
    #6864
    Tévedsz. Csinálja - az árkád verziót, csak kirúgtak tőlük pár embert. Ennyi.
  • Ryder7
    #6863
    a BlackBox tutira... mivel nem ő csinálja már az NFS-t.
  • High end PC #6862
    köcsög EA...
    Collectors Editiont akarok PC-re...
    köcsög BlacBox már tuti baszik megcsinálni...
  • IkarusMan
    #6861
    Hello
    Lene egy olyan problémám, hogy a lemezemen nincs rajta Group3.cab fájl, és azt szeretném kérdezni,hogy nem e küldené át nekem valaki.Nagyon megköszöném. (A választ privátba kérem.)
  • Ryder7
    #6860
    jó lett, csak a vége olyan hirtelen jött.
  • Colton
    #6859
    Hali!

    Kedv csináló az autós játékokhoz!
    http://www.youtube.com/watch?v=A0Lc_yROSpA

    Én Csináltam!
  • Narxis
    #6858
    lol
  • Ryder7
    #6857
    akkor menj tüntetni.
  • High end PC #6856
    Akkor is Collectors Editiont akarok PC-re. Kurva EA...
  • Ryder7
    #6855
    most minek a dupla hsz? én nem is tudtam, UC Collector's Editionról, PS-nél van és abba új pályák is vannak.
  • High end PC #6854
    wáá, lécci mondjátok, hogy van vmi hekkelési módszer, hogy Collectors Edition kocsik és pályák (féleg a kocsik) elérhetőek legyenek PC-nél is karrier módban...
  • High end PC #6853
    hali

    emberek, ugye ez most nem komoly, hogy csak PS3-ra meg X360-ra érhető el a Collectors Edition patch. Grr. Mondjátok, hogy csak én vagyok a béna, és én nem találom... még az EA weboldaláról is az XboxLive Maketplace-ra visz...
  • Ryder7
    #6852
    hát pedig azt irjuk, hogy szar a game, mert tényleg az. ez egy elég ronda bug, egyelőre javithatatlan...

    12346: hát lehet, hogy tud vezetni, csak nem UC-t. mindenesetre én elsőre megszoktam és nem volt annyira nehéz, csak a catch up idegelt nagyon.
  • janihunk
    #6851
    Talán cserélj videó kártya drivert.
  • norbi2fraktal
    #6850
    csá csá mindenki!!
    egy kis help-re szorulok, megvettem haveromtól az UC-t és az lenne a kérdesem hogy, miért van az hogy ha teszek rá anti alias.t- akkor előttem van egy kék csík/bug, és ha feltszem a patcht akkor is ott van pedig állítólag ezt javítaná....
    és lécci ne azt írjátok hogy szar a game meg ilyesmit,én csak segítségre szorulok.köszi előre is csátok
  • 12346
    #6849
    xD


    #6844, #6848:
    fizika? nem tud vezetni?:)
    hehe^^
  • Ryder7
    #6848
    most mi a probléma? nem tehetek arról, hogy nem tudsz vezetni.
  • Narxis
    #6847
    :DD
  • janihunk
    #6846
    Ez nem a Pro Street nem lehet nehézségi fokozatot álítani.
  • paci600
    #6845
    kösz ez sok segítség volt
  • Ryder7
    #6844
    könnyű legyen a játék? igy nem elég könnyű? szokd meg a fizikát és akkor könnyű lesz.
  • paci600
    #6843
    megtudná mondani valaki hogyan lehet beállítani azt hogy könnyű legyen a játék?
  • IMYke2.0.0.0
    #6842
    Rossz port, rossz memória kihasználás - sajnos, a PS3 és az X-BoX 360 megjelenésétől kezdve a kaki optimalizálás korszakáról beszélhetünk.
    S a helyzet csak rosszabb lesz.
  • mester1987
    #6841
    Nem tud valaki megoldást arra a problémára hogyha felrakom az 1.0.1017-es patchet akkor is szaggat a játék néha, de ha kilépek a menübe meg vissza akkor jó egy ideig de azután már teljesen játszhatatlan a gépigénytől és a gépem teljesítményétől függetlenül (kb. 1-2 FPS-sel mehet)???

    THX