7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • zomgzerg
    #3012
    konzolra nem telepíted a játékot hanem dvdről tölti te
  • SötétBarom
    #3011
    Az EA-től elvárnám a tökéletességet, mint a legtöbb játékukban -.-
    Az, hogy a tartalom és a koncepció foshegy, az más lapra tartozik..
  • 12346
    #3010
    végülis tényleg nem veri a falnak olyan sokszor a tök üres, keciszéles, nyílt úton
  • Istencsászár
    #3009
    Azért mert ez egy fostömb, ha még nem jött volna át...
  • SötétBarom
    #3008
    Na be ne adja nekem ezt a szart valaki.. Ha a fallout 3 a maga több ezer mentett apróságával be tud tölteni 2 másodperc alatt (meg a far cry, meg minden más), akkor ez a fos hol érzi magát?
  • examinee
    #3007
    Sajna mindegyik ennyit fog loadolni, nem konzol hanem game függő...:(
  • SötétBarom
    #3006
    Melyik nyomorék konzol loadol ennyit???
  • examinee
    #3005
    De lehet én néztem el tegnap, mikor irtad. Én ott egy hoszabb videot találtam akkor... lehet tévedek és pont ugyanerre gondoltál akkor sorry.
  • examinee
    #3004
    őőő, ez nam az. Az egy hosszabb video volt, gyakran hang nélkül és rossz megjelenitéssel. Ráadásul akdt és hülyén vezetett a srác.
    Szval ez egy másik video, de lényegében arról szol igen, ami a másik videó első harmada.
  • RYO21
    #3003
    ez az a video amirol beszeletem...
  • examinee
    #3002
    Köszi az infokat!

    Intro+gameplay+normális vezetői stílus
  • Szabi1991
    #3001

  • Katun
    #3000
    Sziasztok!

    Nyilatkozom picit a játékról! Most kivételesen eltalálta az EA, fantasztikusak a videók, nagyon jók, a sztori elmegy egynek, de legalább van :-D. Nos a grafika nagyon szép, ugye a pro street új engineje van alatta, a füst megmaradt és új effektként a vízfelverődés bejátszik. Az utak olyanok mint annó az nfsu1 ben volt csillog mint a tükör, és szerintem marha jó , mert annyira nem túlzottan. A pálya nagyon klassz, kicsit Burnout Paradise -os az összhang, de Az NFSu2 is beugrott néha. A hdr nem erőltett annyira mint a MostWanted-ben , de nagyon kellemes. Az irányítás nekem tetszik, Szvsz eljátszok Simulátorokkal is, de most ez kis megkönnyebbülés, amúgy hatalmas fílingje van.

    Ja és Magyar is van benne, :-D

    Gondoltam, írok egy kis irományt róla!

    Nah jó éjszakát :-P :-)
  • examinee
    #2999
    Vagyis Preview sorry:)
  • examinee
    #2998
    Na ez a srác legalább tud vezetni - Review
  • bgabor
    #2997
    Nemazért, de mivel 21.-én jelenik meg, szerintem egy héten belül elérhető lesz nemhivatalos forrásokból.
  • Sland
    #2995
    két és fél óra gameplay 30%-ra volt elég.
    megnyílt a showroom is és már optikai tuning is van, ami elég gagyesz lett :D

    amúgy fasza a játék. kicsit burnoutra emlékeztet. szép a város, szépek a kocsik. a zene kurvajó, az nagy tetszik.
    elég könnyű az elején, de most már keményednek a dolgok, főleg a rendőrös küldetések.
    mára ennyi, majd holnap folytatom a gamet.
  • DJ Skyline
    #2991
    tájékoztatlak hogy boxra már beszerezhető. nforceon is kint van, és a zárt torrent oldalakon szintén. ennyit fűznék ehez itt ebben a topikban
  • DJ Skyline
    #2989
    már 17%? :O ez sem tűnik hosszúnak. amúgy milyen a játék? játékélmény, irányítás, hangulat, stb stb. fizika az mennyire puding? :D
  • Sland
    #2987
    aki már tolja az segíthetne

    17%-on vagyok careerben.
    Hol a retekben lehet a kocsit moddolni?
    Performance shopot már találtam, teljesítmény tuning már van.
    Más nincs. majd csak később nyílik vagy meg kell találni? és car lot? olyan sincs még? :S
  • examinee
    #2986
    Jóvanna:) Sorry
  • Attila889
    #2985
    elnéztem nah :
    Csak azt ne mondd hogy te hibátlan vagy :P
    Ezek a makacs emberi hibák..... :( :D
  • leipsig
    #2984
    nem olyan rossz a cucc !
    valamivel jobban bejön személy szerint mint a ps...
  • examinee
    #2983
    őff, mitől jönne csak PC-re magyrul ki?:D
  • examinee
    #2982
    Boxra magyarul is kkijön. Megmondtam, nem csak PC-re jön magyarul- Természetesen én nem a tört szarokrol beszélek, arro foglalmam sincs hogy mikor törnek magyart, de eredetiben magyarul lehet boxra is kapni.
  • Szabi1991
    #2981
    [center]NE WAREZOLJATOK !!
  • Ryder7
    #2980
    ja. mivel az EA azmár kb mindenhol van. meg a magyar változatot az EA Hungary csinálja, szal az EA-nak nincs sok dolga vele.
  • Forza Italia
    #2979
    okés köszi szépen
  • Forza Italia
    #2975
    arról volt szó h mindegyikbe lesz magyar felirat.
  • Attila889
    #2974
    nincs,csak PC-re jön ki magyarul majd....persze eredetiben :)
  • Forza Italia
    #2973
    és magyar felirat van benne?
  • DJ Skyline
    #2971
    aki kipróbálta az írjon már majd pár szót. nem hiszem hogy konzolon és pc-n hatalmas különbségek lennének játék élményben.
  • kovecses
    #2970
    Aha persze.
  • Tigristank
    #2965
    Múltkor én is fölraktam. :P
  • Ryder7
    #2964
    ja visszafelé. am toltam egy keveset XP (!) a TNFS-el (NFS1 gyengébbeknek). nagyon nehéz volt. mármint MW-hez meg Carbonhoz meg PS-hez
  • Tigristank
    #2963
    Jó, hát ilyen képet sikerült találni, de akkor még volt belső nézet is, azóta csak visszafejlődik a játék. :D
  • Ryder7
    #2962
    :D:D de nincsennek a szélvédőn.:P
  • Tigristank
    #2961
    Azt már azNFS 2 SE-ben ellőtték. :D
  • Ryder7
    #2960
    a bogarak nekem is bejönnének. főleg ha még netán Belgát is hallgatnék. (csak kutya meg macska kell és kész a Gépkocsi c. számuk klippje:D)
  • examinee
    #2959
    Azért mondom:)
    MEg azt már jelentették volna. Főleg hogy hétfőn érkezik a boltokba mo-ra is, szval csak szoltak volna:)