7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • akyyy
    #3094
    hmmm

    xboxra is ugyanakkor jelenik meg min pcre?
    mennyibe fog kerülni? mert akkor nem a proostreetet fogok megvenni, mert az fos:D bár valszeg ez is, de csak legyen már újabb:D
  • kovecses
    #3093
    Rengeteg játéknál láttam mr hogy más más időppontban jelenik meg a más más platformokra és én ennek nem látom az értelmét!
  • kovecses
    #3092
    Clone verziót nem szokták feltörni pont ez a poén, a clone rögtön jön és csak később töltesz le hozzá cracket. Tehát ha a pc verziót már le tudták volna clone-ozni már rég tölthető lenne. Bocs az OFF-ért.
  • broman191
    #3091
    Nem hinném hogy már ott pihen egy nagyobb csapatnál a DVD és a törés a gond. Az nem idő, főleg egy ilyen védelemnél...
  • zomgzerg
    #3090
    boltokban ugyanakkor fog, neten meg azért nem mert a pc verziót fel is kell törni.
  • kovecses
    #3089
    Ezt sosem értettem meg, mi az istenért nem ugyan azon a napon jelenik emg minden platformra?
  • trick daddy
    #3088
    LInk Egyes honfitársaink már böszen nyomogatják a gamet
  • Shep
    #3087
    Ne én ezt nem akartam, ne kezdődjön el itt is ez a téma. Tudnék ervelni mindkét fél oldalára, de egyiknek sincs 100%-osan igaza. Na téma lezárva ,egyszer majd írok róla egy könyvet és eladom x millió darabban és én is keresek vele x milliót mint egyes "nagy" emberek.

    Mi az, hogy még mindig nincs rendes belső nézet?
  • heringer
    #3086
    :D
  • Szabi1991
    #3085
    nincs -.-"
  • tom235
    #3084
    Van benne belső nézet?
  • High end PC #3083
    jah bocs, mobiltelóra má megvan :D
  • examinee
    #3082
    LOL:):):)
  • High end PC #3081
    nekem is van XBox360-om, de különösebben engem sem izgat, hogy már kint van warezon, majd megveszem első körben PC-re és PS3-ra valamikor jövő hétvége fele amikor itthon leszek, aztán szép lassan a többi asztali / kézi platformra is begyűjtöm.
  • examinee
    #3080
    erre nemtudok magyarázatot adni, de valóban, érdekes:)
    Mondjuk lehet azt sikerült ellopni, illetve a teszterek most már konzolokon tesztelnek és valki közülük "eladta"- nemtom.
  • SLICK
    #3079
    viszont a zenékre n is kiváncsi lennék, ha ennyire jó lett
    ez az egy ami mindig jobb számomra legalábbis
  • SLICK
    #3078
    vizuális tuning hiánya az idegesít, de hát ez "Most Wanted 2" szal részben érthető..
  • RYO21
    #3077
    THX Sland
  • Bullitt
    #3076
    Azért az érdekes, hogy konzolra egy héttel korábban felkerül még a netre is, nem hogy a boltokba XD
  • Sland
    #3075
    Én is keresem a Soundtracket, de sehol sem találom
  • examinee
    #3074
    OFF
    De, csak még a pC-sek 90%-a Warezol a konzolosok kb 20%-a. Egyértelmű a különbség. És te kinek csinálnál jobb gémeket illetve kinek fejelsztenél jobban annak aki ellopja vagy annak aki megveszi és bevételed van belöle... egyértelmű a válasz, ne is válaszolj rá:)
    ON
  • RYO21
    #3073
    legalabb csak 1 párat
  • Attila889
    #3072
    hát nem azt mondom hogy nincs :D XD
  • Tigristank
    #3071
    "Valószínű", hogy 30-40 számot le fog neked írni. :)
  • Shep
    #3070
    Persze, de konzolon nincs warez mi? :D
  • jack0101
    #3069
    THX :DD
  • RYO21
    #3068
    *Sland
  • Attila889
    #3067
    eggyértelmü hoy a konzol előrébb van mint a PC,nah bumm :)
  • RYO21
    #3066
    Slan ha megvan a game akkor ird le a soundtrack listet ide...
  • broman191
    #3065
    derentestyerekfaty
  • examinee
    #3064
    Ja és nekem van konzolom de nem tolom.. mert no warez:) majd megveszem kedden.
  • atila4
    #3063
    Legálísan
    Amerikába 18.
    Euróbába 21.
    Illegálisan meg még senki nem tudja
  • examinee
    #3062
    Persze hogy kibasznak veletek mert a PC-s tárasadalom 90%-a warezhuszár a konzolosoké meg kb 20%-a. ennyit erről a témáról de ne is menjünk bele.

    Köszi Sland az információkat. És egy jótanács, Pro Streetet ne vedd meg..
  • Snexi
    #3061
    honnan tudnánk?18.-án maximum
  • ricsa008
    #3059
    akinek meg van konzolja az örüljön neki hogy már tolhatja vele
    nem kritikáztam csak velünk PCsekkkel mindig kibasznak ezért a konzolosok inkább örüljenek a fejüknel

    ez csak egy vélemény bocs ha csak én vagyok így az utobbi időbe
  • Attila889
    #3058
    nem ám hogy örülnél hogy valaki elmondja neked mire számits,nem te kritikázol
  • broman191
    #3057
    Mindegy milyen verzió, nagy eltérések nincsenek tartalom terén.
  • tomcsa4
    #3056
    Szerintem olyan nagy eltérések nem lesznek a verziók között, szóval simán elolvastam a véleményét.
  • Sland
    #3055
    És most hova szarjak? Szerinted nem tudom? Mégis mennyiben különbözik a PC-s a boxostól? Hát pont semennyire. Úgyhogy erről ennyit!
  • ricsa008
    #3054
    ezt eltévesztetted ez a PC-s topic asszem