7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Ryder7
    #6920
    most ugrott 600K-d...
  • tarti19
    #6919
    Sziasztok, a lefoglalt autót visszalehet szerezni valahogy? Nagyon nem örülnék neki, ha most 600K pénzem ugrott volna el a kukába egy buta bug miatt:(


    Látom wareztáma, a PS3-at még nem törték fel így jelen pillanatban az egyetlen egy olyan játékkonzol mely csak eredeti játékokat indít csak el:P
    Amúgy PS3-on tolom a stuffot:D
  • High end PC #6918
    Feltettem a legújabb 1.0.1.18 pacth-et.
    A Challenge Series (Kihívássorozat), amit magával hozott, szerintem egész jó. Arra viszont nem emlékszem, hogy ilyen alapból is benne volt e a játékban, vagy csak kiegészült e pár új küldetéssel, nem tudom. Nektem van/volt ilyen alapból is?

    Másrészt megvettem az EA Store-on a Boss Car Bundle-t. Kurva anyjukat, fel kellett tenni hozzá az EA Download Manager-t, hogy le lehessen szedni utána, login-olok, aztán semmi, állítólag ott kéne szerepelnie, hogy letölthetem, de nincs ott semmi. Pedig a bankkártyámról szépen leszedték az 1300 forintot. Remélem holnapra csak fent lesz.

    Harmadrészt: adják már ki PC-re is azt a kibaszott Collector's Edition-t, Koenigsegg CCX-et akarok tuningolni...
  • ntex
    #6917
    semmivel nem különbek (akinek nem inge...), konzolon csak az nem warezol ugyanúgy aki neten is akar játszani a konzoljával
  • Ryder7
    #6916
    ja. PC-n sok a warez... mondjuk azért a konzolosok se különbek, csak nem annyira.
  • Narxxis
    #6915
    PC-re gondolom nem érte meg kiadni.
  • High end PC #6914
    Mert az EA egy faszkalap, PS3-hoz és X360-hoz kiadták a Collector's Edition letölthető pakkot, ahol mindez elérhető, plusz verdák, pályák és tuningcuccokkal egyetemben, PC-re meg baszták kiadni...
  • modelcar
    #6913
    Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni hogy a koenigsegget miért nem lehet használni karrierben,és miért nem lehet tuningolni.Előre is kösz!
  • titty
    #6912
    hogy tudtad elindítani, nálam valami lang.ini fájlt képtelen megnyitni pedig xxeu-s "patch"
  • IMYke2.0.0.0
    #6911
    Nehezen...

    "This game does not require the DVD to be present after the game has been activated with a valid/legal serial. So a Fixed EXE is not needed & therefor not available!"
  • norbi2fraktal
    #6910
    az DLC, és benne van a Challange Series, paul.DLL fájl-al lehet elindítani, gamecopyworld-ról......
  • Narxis
    #6909
    Új patch jelent meg ha érdekel valakit. 1.0.1.18 :D
  • BBali666
    #6908
    Sziasztok !
    Valaki betudna írni ide nekem a játékhoz egy CD-kulcsot Nagyon megköszönném
  • Carlos
    #6907
    No, kipróbáltam. Játszogattam vele, tökéletesen fut, néha beröccen maxon, de túlélhető.
    Viszont az autó viselkedése rettenet! Mintha visszarepültem volna 10 évet és az akkor sinautókkal rohangáltam volna. Ez katasztrófa.
    Ilyen rosszat nem láttam az utóbbi pár évben NFS-től!
    Sajnálom, hogy ilyen irányba tart a sorozat. Hol van már a jó öreg Porshe Unleashed stílus...
  • Narxis
    #6906
    lol
  • Ryder7
    #6905
    nem kell beszólni. én se tudom mit akartam az előző hozzászólásomban irni:P
  • Ryder7
    #6904
    szentségtörés? ember ez UC topic. ha az UC-val átszanál az lenne a szentségtörés. am asszem tom melyik pályát mondod.
  • IMYke2.0.0.0
    #6903
    Szentségtörés, tudom, de ma délelőtt nyomtam kicsit a GRID-del... tudtad/tudtátok, hogy van egy olyan pályszakasz benne, ami megszólalásig hasonlít a III: Hot Pursuit őszi városkájának egyik szakaszára? :)

    A pálya neve most nem ugrik be, de talán eszetekbe jut: óramutató járásával ellentétes irányban startolunk, és a célegyenes jobb oldalán a tribün, kis pálya, az alós része viszonylag nagy sebességgel teljesíthető, de az emelkedős része becsapós...
    A NFS-re hajazó szakasz pedig sziklás, tavaszi napsugaras, japán kapus... :)
  • Ryder7
    #6902
    hát igen. a Blackbox sajnos igen komolyan védi az NFS-ek fájlait, pedig mennyivel többen játszanának, ha lehetnek modolni...

    Bár megértem a licensz is pénzbe kerül, aztán azért vegyék meg a licensz-et, hogy mások lecseréljék a kocsit? Rockstarnál ez nincs meg, ők fantázia autókkal nyomunak.
  • IMYke2.0.0.0
    #6901
    Az autók buherálásához editor(ok) kellen(ének)e... pl. az Undeground 1-2/Most Wanted korszakban BIN Tex-szel lehetett vinyl-eket (autó festéseket) machinálni.
    3D modelleket nem nagyon lehet már fabrikálni. Nem úgy ugye a Hot Pursuit 2-ig tartó korszakban :)
  • Ryder7
    #6900
    hát a boritót csak poénból csináltam, ha esetleg valami tudná, mégis hogy lehet megcsinálni szivesen segitenék ahol lehet. az alap GT500 KR megvan a játékban már csak az iszonyat nagy spoiler, intercooler, kasztni és a neon hiányzik.
  • IMYke2.0.0.0
    #6899
    Utolsó mondatból csak egy "?" maradt ki :)
  • IMYke2.0.0.0
    #6898
    Le a kalappal! Szuper!!!
    Felteszed/megosztod majd a véglegeset - azt hiszem, mások nevében is mondhatom, a warez verziót csak ilyenbe tenném, az eredeti silányságát látva.
  • tomcsa4
    #6897
    Ha Kingen tolod, akkor nem fog lassítani magától. Az ideális kanyarívet sem fogj mutatni.

    Peetboy: Nekem a PS a kedvencem. De például simán végigvittem előtte az összes NFS-t, de az UC-t már nem. Aki a nagyon arcade cuccokat szereti, van választék abból is. :)
  • Ryder7
    #6896
    High end PC: sajnos nincs Collector's Edition UC-ből, PC-re, viszont van valami más:


    saját készitéső, bár még csak béta, de lesz belőle valami, az UC-nél már csak jobb lehet:P:P
  • Peetboy
    #6895
    A Gridet nem próbáltam. Persze akkor valósághü egy autós játék, ha le kell lassitani kanyarokban. De én hozzászoktam a Und1,Und2,MW,Carbon irányitásához, amikor 130-al is be lehetett venni egy éles kanyart.
  • Narxis
    #6894
    Pro Street sucks
  • Ryder7
    #6893
    a PS magától lassitott.
  • tomcsa4
    #6892
    Mivel nem teljesen árkád volt a PS. A Gridnél is le kell lassítani. Akkor az is szar?
  • Ryder7
    #6891
    a grafikája? a PS-nek? te jól vagy? sokkal jobb volt a graf minden előző NFS-nél és az UC-nél is jobb lett.
  • Peetboy
    #6890
    Hát nekem a Pro Street abszolút nem tetszett, se a pályák, se az autó irányithatatlansága. Pl. a kanyarokban nagyon le kellett lassúlni, különben kisodródtam. De a grafikája egy hányás volt.
  • Ryder7
    #6889
    a Carbon sztem nem a legjobb, de ha már mindenki leirja a kedvenceit, akkor nállam az abszolult favorit az UG2, aztán a ProStreet, Most Wanted és kb ennyi. nem toltam még az összes NFS-el úgy kb a 4-ik 5-ik 6-ik rész marad még ki.
  • Peetboy
    #6888
    Én is így gondolom. Talán még a Carbon volt az utolsó jó játék tőlük, de az utána levők rosszak lettek. A Pro Street-et kipróbáltam, de nem tetszett, le is töröltem, az Undercovert meg ki se próbálom.
    Szerintem ezek voltak a legjobbak:
    - NFS Porsche Unleashed
    - NFS Hot Pursuit 2
    - NFS Underground
    - NFS Underground 2
    - NFS Most Wanted
    - NFS Carbon
  • IMYke2.0.0.0
    #6887
    Azt kell - szomorúan - mondjam, hogy bizony (kis jószívűséggel) a Hot Pursuit 2-ig volt jó ágban a sorozat.
    Egyesek szerint, már mélyrepülésben volt a III: Hot Pursuit-től...
    Nekem tetszett a 6. rész is.

    Az Undergroundok - hát, a rajongó nyáladzásának elmúlása után, bizony, ott figyegett a "műanyag" jelző elméletben a neve felett nálam.
    A Most Wanted üde színfolt volt - még a doboz irányítása és az irreális sebességérzete ellenére is.
    Aztán a bányászbéka segge alá süllyedt az egész.
  • Narxis
    #6886
    #6882 csak lemaradt a válasz gomb a megdöbbenésem miatt. :p
  • Ryder7
    #6885
    ezt most kinek szántad? vagy magadba beszélsz?:D
  • Narxis
    #6884
    Aztak.rva de régen. :D
  • Ryder7
    #6883
    mivan? tudok arról, hogy volt NFS az UG előtt is, ne nézz már le. Csak nem akartam mondani NFS2-t megy TNFS-t mert ahoz volt CE, csak SE-nek hivták.
  • High end PC #6882
    NFS II volt 1997-ből :D
  • IMYke2.0.0.0
    #6881
    Emlékeim szerint, a nagy trend váltás előttig szinte minden részben volt poénos jármű.
    De itt van a listám (DJ Skyline kezdeményezését továbbgondolva), amiben láthatók, hogy milyen járművek voltak az eddigi 13 részben.
    Az ABC-s lista alján láthatók a Bónuszok...