7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Szabi1991
    #6963
    pro street után ilyen grafikával játékot kiadni :-/
    (na meg fizikával..)
  • Coronita21
    #6962


  • Coronita21
    #6961
  • modelcar
    #6957
    Ha valaki tudna segíteni:hogyan lehet elnyerni a főnöki autócsomagot?
    A kihívássorozat 100°%-ban kész,nagyon sok versenyt én uralok(kb.háromnegyedét)
  • Ryder7
    #6956
    ma feltettem az UC-t egy szépségverseny kedvéért. nyomtam pár kört, hát megbántam... még mindig szarnak tartom az UC-t.
  • arty
    #6955
    Istenem, EA és az "optimalizácio" ...

    1.0



    1.1



    És büszkén hirdetik az 1.1 patch leírásában, hogy jobb frameráta. Jahh, kocsiárnyékok nélkül könnyű ... szánalom. Még jó, hogy nem jött ki 1.2, talán a többi árnyék is eltűnne ...
  • PepsiMax
    #6954
    valaki írjon nekem please az off topicba....fontos lenne,előre is köszönöm :)
  • McKangi
    #6953
    Na hát ezért vettem egy x360-at.Nem kell megvennem az eredetit,nem kell elfelejtenem a játékot,nem kell megtanulnom oroszul,nem kell hiába nemlétező cracket keresnem,na meg nem kell offtopik-olnom :).További szép napot......
  • Ryder7
    #6952
    van pár lehetőség:
    -vedd meg eredetiben az UC-t
    -töröld le az UC-t, és felejtsd el
    -tanulj meg oroszul
    -keress másik cracket
    -használd az off topicot
  • McKangi
    #6951
    Hali!

    Kéne egy kis segítség!Feltettem az undercover 1.0.1.18-as patchet,de a hozzávaló törés(mivel nem eredeti :) )csak oroszt találtam hozzá,és most már nemtudom az istenért se rávenni,hogy magyar legyen.Próbáltam már az itt leírt registry bejegyzést modósítani,de még mindig orosz.....HELP!
  • High end PC #6950
    Nincs meg véletlen valakinek az Undercover Xbox360-ra? Ha megvan, nem adná el jópénzér? :)
    Privátba írjon lécci
    Kössz
  • High end PC #6949
    NFS Nito menni fog PC-én is, csak erős gép kell hozzá, ugyanis van már Wii emulátor, a neve pedig: Dolphin (teszteltem más játékokkal, működik) így a Nitro még szebb is lesz PC-én, mint Wii-n, ugyanis feljebb veheted a felbontását is.
  • modelcar
    #6948
    Ki töltötte le a save editort?
  • modelcar
    #6947
    Sziasztok

    A kihívássorozatban hogy lehet elnyerni a főnökök autóit?
  • Ryder7
    #6946
    a BB nem nagyon csinál már NFS-t. max egy ilyen World Online-t/Nitro-t amihez nem kell sok tudás. A WO-ban a terület adott a Nitro meg nem lesz multiplatformos.
  • Narxis
    #6945
    Az nem hiszem, hogy lesz, akik csinálták, azoknak egy része már az új NFS-en/eken dolgoznak, másik részük meg ki lett rúgva. :D
  • Ryder7
    #6944
    gondolom Collector's Edition PC-re.
  • Narxis
    #6943
    Mi?
  • modelcar
    #6942
    Sziasztok! Nem tudja valaki hogy mikor lessz?
  • Narxis
    #6941
    Nincs.
  • High end PC #6940
    van már Collectors Edition PC-re?
  • norbi2fraktal
    #6939
    nálam ez akkor jelentkezett amkor, kormánnyal nyomtam, őőőő, vagy ha gamepad-od van akkor húzd ki....és megoldódik, marad a billentyű
  • pityubá
    #6938
    hi all
    valaki tudja,h miért húz balra a kocsi egyfolytában?lehetetlen versenyezni nem lehet kigyorsítani,mert csak körbe-körbe menne az autó ha nem ellenkormányoznék köszi a segítséget előre is
  • Ryder7
    #6937
    nem nem nem nem... ez Undercover minőség. az árnyékok gyilkolnak a játékban.
  • Maksi
    #6936
    Fura bizony, főleg, hogy egy 4850-es kártya jeleníti meg így. persze, az is lehet, hogy én nem tudom belőni jól az Optionsban a lehetőségeket :DDD
  • Ryder7
    #6935
    1 hét évesnek? a játék nem 12+ korosztályos?
  • mocsok
    #6934
    Megvan, sikerült. Köszi!!!
  • mocsok
    #6933
    Options az okés, de azon belül tovább. Nincs már meg a játék és egy 7 évesnek kell telefonon elmagyarázzam. A metrikus váltásra emléxem. (azt hiszem ennél volt)
  • Narxis
    #6932
    Options
  • mocsok
    #6931
    Szerbusztok!

    Km/h -ra mp/h-ról hol lehet átállítani? A játék nincs meg, de a távolban lévő kisöcsém ezzel nyaggat. Tudtok segíteni? Köszönöm előre is. Jöhet email-ben is. [email protected]
  • Ryder7
    #6930
    mindörökké UC árnyékolás:D:D:D

    ne értsd félre, nem azt akarom mondani h rossz a géped, hanem hogy rossz az UC...
  • Narxis
    #6929
    :D
  • Maksi
    #6928
    Ideje lenne kereket oldani:



    Ismét szabadon!!

  • Narxis
    #6927
    lol
  • Maksi
    #6926
  • Narxis
    #6925
    :DDDDDDDDDDD
  • Maksi
    #6924
  • Maksi
    #6923
    Nem tudom, mi az oka, de egyszerűen vonzom az egyenruhás pasikat...



    Ideje lenne kereket oldani:



    Ismét szabadon!!

  • modelcar
    #6922
    Most meg több napja nem is tudok játszani online,mert azt írja ki hogy
    jelenleg nem elérhető,kérjük próbálkozz később.Csakhogy hiába próbálkozom,ugyanezt csinálja.
  • modelcar
    #6921
    Sziasztok!
    Ki játszik online undercoveren?