187
Törtek már be hozzád? Mit vittek el? Rendőrség elért valamit?
  • Molnibalage
    #67
    Pont ilyen okokból (ha valaki mégis képes lenne a táskám legmélyéről kivenni) pénzed és igazolványaid SOHA ne legyenek egy helyen. Képtelen vagyok felfogni, hogy miért tesznek az emberek mindent egy helyre. Mindketőtt elhagyni meg tégnyleg elég nehéz...
  • zoolee
    #66
    Elgondolkoztam egy hasonló dolgom tegnap. 9. kerületi gettó előtt oylan arcok vannak, hogy ha netán már majd motorral mennék dédimhez, akkor majd pirosnál azt is kilopják alóllam mire zöldre vált a lámpa?
  • Xing
    #65
    Metrón sms-t irtam és eltűnt a kezemből a telefon -.-
    Lassan már napszemüveget sem lehet felvenni mert lelopják az arcodról :|
  • PíszLávJuniti
    #64
    Biztos parkouroztak a kocsitok tetején :O
  • ColdFire
    #63
    nekünk a 80millió éves céges transporterünknek az üvegét törték be téglával, nem vittek el belőle semmit, hát mi ez kérem?
  • zoolee
    #62
    Meglehet:D
    Fáradt vagyok.Ma se sokkal többet aludtam mint tegnap.(ma nevezetesen már 4 órát, tegnap csak 2 t)
    Amúgy már vágom..Elolvastam még párszor.
  • Goruck
    #61
    szerintem vmit félreolvastál :D
  • zoolee
    #60
    Joccakát
  • zoolee
    #59
    A csaj a krapeknak? Az lol:D
  • Goruck
    #58
    jó ajtó :D

    na én léptem, jó8
  • F1re
    #57
    am lakotelepi ajtozarakkal kapcsba nekunk eleg durvan fel volt szerelve zarakkal es 1x beragat az 1ik :D szerencsere nem olyan fajta ami total bele megy a betonba mert olyanunk is volt na kb annyit ert ez a szar hogy fater rátalpalt az ajtora es a falbol kiszakadt az ajtokeretnek az 1ik oldala :D 1bol minden szomszed jot ki hogy mi volt ez a csattanas meg mittom en :D
  • F1re
    #56
    nekem konditerembe volt olyan hogy jött 1 uj tag cigany persze :D 1 heten belul 6 ember telefonjat loptak el mindenki ra godnolt enyimet is ellopta utana rendoroket kikuldtek hozza de nem volt nala semmi tuti ki vitte oket kulfodlre minden esetre jol agyon vagtak a gyereket :d hazhoz ment par a'llat :D (sok esze volt a tagnak hogy 1edul cigany kent konditerem oltozobol lop :D monnyuk lehet neki megerte hogy össze vertek meg vami penzt bisztos kapott a telokert)
  • Goruck
    #55
    azthittem hirtelen a cukrosbácsi topicot olvasom :P
  • bardocz
    #54
    apám mondta,ahova jár kickbox edzésre betörtek egy csávóhoz cigányok,de 4-5 kisgyerek,a csávó a gallériáról leugrott meztelenül,egyiket elkapta,és agyonpüfölte,a barátnője lesétált,lehozott neki egy papucsot,meg gagyát,és azzal a lendülettem ő is labszott neki 2-t,ő is oda jár edzésre:D
  • Fbn Lx
    #53
    a zsebtolvajok a nagyfaszok, hogy rohadnának meg D:
    kb. 2 hete barátnőmnek lopták ki a táskájából a pénztárcáját, pénz kevés volt benne mondjuk, de diák, villamos/buszbérlet stb. Nem sokat nyert vele a srác, ő viszont jól megszívta, mert új diák csináltatásával kell szarakodnia, addig meg utazhat drágán. Az ilyennek mi értelme?

    Észre sem vette, felszállt a buszra utánam, külön kerültünk a nagy tömegben. Berakta a táskába a pénztárcát, aztán leült gyorsan, mert a felszállók már nagyon lökdösték hátulról. Leszáll a buszról, akkor veszi észre h hiányzik... kis szőke retardált buzi állt mögötte a haverjával, akik arról beszélgettek hogy mennyire bebasztak tegnap, meg tegnapelőtt. Emlékszek az arcára, úgyis összefutunk még a busznál. kicsit elbeszélgetek vele :)
  • Goruck
    #52
    :D
  • zoolee
    #51
    Nemhogy futna, hanem még fel van háborodva, hogy hol a szomszéd.
  • Molnibalage
    #50
    Magánlaksértés az nem bűncselekmény? Úgy első felszólítás után amelyben közlöm, hogy pofánbverem és seggberúgom amennyiben nem távozik. Eztán zutty. Véletlenül pont az erkélyen keresztül fog távozni. Puhára esne, mert fő van lent, de sok köszönet nem lenne benne.
  • zoolee
    #49
    És tood, veletlenűl odaért a macséta az ember nyakához..pedíg én nem akartam..
    Pff..XD
  • Molnibalage
    #48
    Akkor én meg azért csaptam oda machetevel mert az hittem, hogy már megint csótány/patkány stb. mászkált ott. Így is játszhatjuk játékot.
  • Goruck
    #47
    mert nem frissítetted, no problam
  • Dodo55
    #46
    Pár éve egy szombat délután ülök itt, és egyszer csak valami ordítozást hallok.
    Megyek ki, erre mondják a szüleim, hogy fél percre nyitva maradt az ajtó, mert boltból jöttek, és sok cucc volt, először lerakták azt. Aztán anyukám meg egyszer csak azt látta, hogy az előszoba közepén ott áll egy cigány, majd azt kezdte mondogatni, hogy "a szomszédot keresem", erre anyukám max hangerőre váltott, apukám erre ki a konyhából, a cigány még mindig ott állt, nem volt hajlandó kimenni, erre apukám is nekiállt vele ordítani, meg megindult felé. Állítólag úgy kellett kitolni a lakásból, mert egyszerűen nem volt hajlandó kimenni.

    Másnap megtudtuk, hogy javítóban volt a gyerek, és egy barátom anyja jutatta oda, mert hozzájuk is bement régebben, és ugyanígy nem volt hajlandó távozni. Következő nap pedig meséli egy nyanny a házból, hogy be akart jönni a lépcsőházajtón, ő nem engedte, rácsukta az ajtót, utána kinézett az emeleti ablakból, és a cigány azt ordította neki, hogy elvágom a torkod.
  • zeli
    #45
    rendben, sry, csak vhogy az a hozzászólás kimaradt :S
  • Goruck
    #44
    tudom, engem is dühítenek az ilyen dolgok, de ez az első topicom, legalább egy napot éljen még :D:D:D

    #42: !!!
  • zoolee
    #43
    Ok, befejezem,csak most úgy eszembejutott ez a pár idegesítö dolog.:S
  • zeli
    #42
    hát ja, olyan volt, hogy jól mutasson :)
    de baszhatod, ha lelopják a cigányok...
  • zoolee
    #41
    Nekünk itt a környéken van egy pár kis vandál köcsög.
    Mutter suzukiján egyszer csak látunk egy nagy karcolást. Mondom mutternak mi ez? Aszonnya nem tudja, hogy került oda.Ok, eltelt 1 éve nem rohadt, alapozó nem jött fel.. Egyszercsak valahogy télen belecsúsztunk egy audiba, téligumival tükörjégeny:S Hülye befékezett előttünk:S A lényeg, 1 hét, meg lett csináltatva, másnap reggel előnek akartam megnézni, mert este ill délután hozta haza..Hátb@zmeg! Ott van megin a karcolás..MOndom a jó qrva.. És még a szutyok elmlémát is letörték....
  • Goruck
    #40
    hogy milyen féreg emberek élnek, és mi lett szegénnyel??
  • Goruck
    #39
    elvieg magyarországon, na de fejezzük be a rasszizmust, mert nem akarom h bezárják a topikot
  • zoolee
    #38
    Vörösréz? LOL, nekünk sima alu bádog:)
    Azt másnap becsengetett a suttyó bádogos hozzánk.
  • zoolee
    #37
    Pontosan! Ennyi! És ezt a szar dumát a ratkes nagyar bírók meg ügyvédel elfogadják! Atya úr isten! Hol élünk?
  • zeli
    #36
    jaja, a milyenket is elvileg cigányok vitték el, de nem biztos. A környező falvakban van egy pár... A csatorna meg vörösréz volt..
  • zolo
    #35
    Ugyan nem betörés, de a minap történt:
    Este, 9-10 óra között. Apa nagy zörejre lett figyelmes, kutyák ugattak és szaladtak előre. Látja csinálnak valamit a kocsival. Mire kiért elszaladtak, és nem találta meg őket a másik kocsival. Hát a kisautónk (Maruti) teteje be van horpadva:( Reggel lehetett megnézni az eső után, a cipőnyomok ottmaradtak a kocsin.

    Milyen világban élünk, hogy már a kocsit sem lehet éjszakára az utcán hagyni? Nem nagyértékű kosci, de miiért kell behorpasztani a tetejét?

    Rendőrt fölösleges hívni, mert nem láttuk az arcokat:S
  • zoolee
    #34
    LOL?
  • Goruck
    #33
    próbálkozni szabad :D én meg azért loptam el a mercit, h megtankoljam, mert majdnem üres a tank
  • zoolee
    #32
    Nekünk is még mielőtt felújítottuk a házat a mocskos afromagyar fogta azt leszedte az eresz egyik levezetőjét..Moziból jöttünk haza, azt akkor látom, hogy nincs csatorna..MOndom "A jó édes anyukádat!"
  • zeli
    #31
    Az viszont jó volt, mikor másnap jöttek a rendőrök, hoztak fényképezőt, amit az autó tetejére tettek. Aztán mikor indulnak vmi takk a földre, erre a fényképező volt :DDDD
    Fel kellett hívni őket, hogy jöjjenek vissza érte..
  • zoolee
    #30
    Akkor már majd viszi a pecabotor, és elkezdi a yardnak, hogy én csak a pecabottal rá akartam húzni a takarót micibára, csak véletlen ráakadt a horogra a kilós nyaklánc meg a merci kulcsa meg a pénztárca...

    Hallottam ismerőstől(biztósítónál dolgozik) ehhez hasonlót, hogy cigány monnya bíróságon, hogy csak azért nyultam be az ablakon a monotorért, mert úgyláttam, hogy majdnem lelöki a függöny az asztalról...
  • Goruck
    #29
    huje kocsogok
  • zeli
    #28
    Nekünk a csatornát lopták le.