358
A legtovább fejlesztett játék folytatódik!
  • DarkSector
    #157
    Doom 3 motorjából nem lehet annyit kihozni? hát nem lehet valszeg, de a Doom 3 motorja lett feltupírozva már eleve a Prey első része alá...most elvileg megint lett rajta finomítva a 2.rész tiszteletére.
    Egetverő grafot nem is lehet várni tőle, de a fejlesztők nem is a grafikát hangoztatták, hanem hogy sok játék tulajdonságát egybegyúrják...hát majd meglátjuk.
  • Optimus Prime
    #156
    Unreal Tounamnet III demó és Bulletstorm Photoshopolt képek?

    Azért a régi Doom3 Engine-ből nem lehet annyit kihúzni, mint az újabb Unreal3-ból. Meg a Doom3 sose nézett ki túl jól. A Doom3 játék rohadt matt volt, a Quake4-el csak demó útján találkoztam. A Prey azért ütősebb, még ma is. Sok lighting effekt, nyálkásabb környezet, gyurma hatású lények után plasztik hatásúak. :D A Quake Wars grafikája helyenként elég szép, főleg a nyílt, természeti tájak. Viszont a Wolfenstein demóján meglepődtem, nem hittem volna, hogy a régi Doom3 Engine fut alatta.
    Gondolom a Prey 2-től senki sem várt olyan grafikát, ami a trailerben volt? Mondjuk nem értem miért a régi engine-t választották a készítők egy új helyet, pl. Unreal3. Bár lehet nem akartak más stílusú motort használni, a Tech4-is meg sokáig kellett volna várni.
  • DarkSector
    #155
    Hát valszeg nem lesz annyira happy meg mindentverő játékmenet mint az elején hirdették, mert ez se nagy újdonság hogy kerget egy embert.
  • grebber
    #154
    Nos ez már így elég gagyinak hat
  • DarkSector
    #153
    :P
    jah a gecik.
  • FSpofon
    #152
    szegény ut sorozat :( rohadt konzolok megölték.
  • DarkSector
    #151
    Mindkettő Unreal csak az alsó képen a leújabb változatról van screen.

    igazad van ugyanaz.



  • morzsi555
    #150
  • DarkSector
    #149
    Ismerem. és?
  • morzsi555
    #148
    id Tech 4 b+
  • DarkSector
    #147
    Majdnem :D
  • FSpofon
    #146
    egy kutya
  • DarkSector
    #145
    Jó öreg javítgatott Prey engine.
  • FSpofon
    #144
    jó öreg doom3 engine
  • DarkSector
    #143
    Kis terület, sokszor a pálya a nagy sötétségből áll meg 3-4 fénypontból...szuper.
  • Optimus Prime
    #142
    Én is most néztem GT-n. Úgy fest a CGI trailer mégse teljesen légből kapott. Észre vette valaki a Prey 1-es fegyverhangokat?! :D
  • morzsi555
    #141
  • DarkSector
    #140
    Nekem inkább az a bajom, hogy még csak egy CGI videót mutatnak, ami szép meg jó, de a gameplay-ben ugyanezt beleültetni nem biztos hogy ennyire fasza lesz majd, és attól félek hogy ez csak mint sok más esetben mézesmadzag, és kapunk egy arcade fps-t. :(
  • DarkSector
    #139
    Én is szeretném ha minnél szebb lenne, de nem lesz mert a legelején a fejlesztők ezt feketén-fehéren írták hogy a régi motor foltozott változatával készül...

    ITT a játékmenetre lesz helyezve a hangsúly, de a látvány nekem bőven megteszi így is.

    Szerintem még így is szépen fest a játék.
  • DarkSector
    #138
    Kár elolvasnom amiket írsz.

    Mondták már az elején a készítők hogy a régi PREY motorját fogja ez is használni kisebb ficsőrökkel megtoldva. És NEM LESZ ALATTA ÚJ ENGINE.

    Screenshotok pedig mindig max beállítás mellett készülnek, HA HIVATALOS screen-ek. (de ezt nem kell magyarázni annyira egyértelmű)

    Az hogy ezt mediumnak véled, az nem baj, csak gondoltam szólok nehogy meglepődj ha nem lesz ettől szebb a játék.
    Ha ettől eltér a grafika majd, akkor meg ezek hamisítványok.

    Ha reklámot készítenek egy játékhoz, hülyék is lennének lezsedni a grafikából, hiszen nem a csúnya oldalát szokták reklámozni egy játéknak a népszerűsítéshez.

    Ugyanez a videóknál is CGI (mostanában), de ha pazar az ingame látvány akkor max beállítás mellett INGAME öszevágott videókkal kecsegtetik a népet, nem 640x480-as mediumokkal. :)

    Ezt hidd el nekem, a játék pont így fog kinézni, mert ez elvileg egy valós screen, és a Prey is ilyen grafikával rendelkezett, csak itt több effekt van és nagyobb helyszínek.
  • Inquisitor
    #137
    Ismételni tudom magamat, a játék grafikájára való ígéreteket és a játékmenet érdekes újításainak valóságát mind az eredeti Prey játékkal kapcsolatos régi hírek alapján találom valósnak. Senki nem hitte el, hogy úgy fog kinézni, hogy olyan lesz a teleport rendszer, stb. A belinkelt screenshoton meg olyan textúrák vannak, hogy vetekszik a Deux Ex első részével, és az "eredeti" Prey is sokkal jobban nézett ki, ezért én nem hiszem, hogy az a 100%-os ha csak ...
    1. ... nem őrültek meg a készítők.
    2. ... nem egy 3-4 tagu garázycég csinálja 6 hónap alatt, mint anno a "nagysikerű" magyar Terimator játékot.
    3. ... nem PSP verzióból van a screenshot, de ahhoz meg túl nagy a felbontás.
  • DarkSector
    #136
    Persze mert screenshotokat a bivaly fejlesztői gépeken medium graffal szokták mutogatni...grat.

    Ha screenshot akkor ez a max ebben 1000%-ig biztos lehetsz.

    Ha hivatalossan mutogatnak képeket, azt fejlesztői gépekről szedik ott nekik nincs olyan hogy visszaveszi mediumra mert akadozik...
  • Inquisitor
    #135
    Itt egy április elejei screenshoot a játékból ...
    Nem tudjuk milyen beállításoknál készül, szvsz közepes beállításokra gyanakszom. A kész verzió meg valamikor jövőre érkezik csak. Nyilván nem olyan kidolgozott mint a CGI átvezető és reklám, de a koncepciót követi. Játékmenetben meg miért ne követhetné, szerintem semmi olyan extra nincs a videóban, amit pl. a Buletstormban nem oldottak meg jól ...
  • DarkSector
    #134
    A Doom alatti ID Tech 4 ment a Quake 4 és a Pry alatt is, ezt feltupírozták és ez fut a Prey 2 alatt.
    Pont elég lesz ahoz hogy egy kiváló gameplay mellett elfusson közepes gépeken is max grafika mellett.

    Nem lesz év engine-je, de itt a játékmenetre gyúrnak elvileg.
    CGI videó meg a szokásos beetetés, sokat nem jelent, csak reklám. Mint nemrég a Tomb Raider-nél köze nem lessz a játékhoz látványban....csak reklám.
  • Optimus Prime
    #133
    Nem Doom3-at fog használni? Legalábbis korábban azt híresztelték. Az meg igaz, hogy az ilyen fasza CGI cinematic videók jó reklám, de gyakran a játék még csak nem is hasonlít rá. Habár itt sok volt a HUD elem is, meg a kütyük bemutatása, mozgás, üldözés. Én kapásból két játék előzetesét tudnám felhozni, ami olyan lett, amilyen a játék: BioShock és WorldShift.
  • Inquisitor
    #132
    Láttál benne olyat amit egy felskálázott U3 engine ne tudna? A GFX meg simán lehet ilyesmi. Egy BF3 se néz ki rosszabbul ingame, és ott még az animáció is halál élethű. Ez a játék meg ha jól sejtem bő egy év múlva jön, szóval miért ne? Azt is el tudom képzelni, hogy a híres Unreal Engine 3.9(?) videóban látható motort használja amjd.
  • Inquisitor
    #131
    Ha a Prey reklámokból indulok ki, akkor de. :)
  • BoneDragon
    #130
    Ennek tényleg semmi köze az első részhez, de nekem annyira nem jön be. Főleg azért nem, mert az ilyen videók egyáltalán nem tükrözik, hogy valójában milyen is a játék.
  • Bulics
    #129
    Remélem ilyesmi grafikával is jön, hogy csak annak fusson aki előtte nap vett hi-tech gépet :)
  • DarkSector
    #128
    Ez csak egy trailer...istenem soha nem tanultok. :)
  • Optimus Prime
    #127
    Hú, ez tényleg nagyon jó! remélem tükrözi a CG trailer a valódi játékmenetet, nagy ritkán szokta (WorldShift, BioShock). Egyébként érezni a Mirror's Edge, Mass Effect és a Blade Runner stílust. Remélem a zene és a western hangulat is marad. sokat dob a sci-fin, d sajna kevesen merik használni.
    Mikor is jön? Mert már most elkezdek rá gyűjteni.
  • Rage47
    #126
    ez hatalmas
  • ratgab
    #125
    Ez mi hangulatos már!!!!! Ha ez egy kicsit is hasonlít a játékbeli játékmenetre, akkor hatalmas lesz!
  • grebber
    #124
    Nem sok igen de az nem is baj!Ez kegyetlen nagy lesz!Várom ezerrel!!!!
  • Inquisitor
    #123
    PREY 2 Trailer!
    Nos én nem játszottam a Prey-el, de ennek nem sok köze lesz hozzá. Csak olyan lesz, mint egy western keverve egy Blade Runner környezettel. Tessék megnézni! Hangulat az van ezerrel.
  • Csokis
    #122
    Prey 2 preview!

  • Bulics
    #121
    A S.t.a.l.k.e.r. - Shadow of Chernobyl mindörökre tönkretette a játékipart. Mióta kijött, és mindeki imádta, mindenki erre a tetszólegesen véghezvihető küldetésekre gyúr, ami persze nem biztos hogy nem jó, de pl ennek mi köze a preyhez. Persze lehet hogy jó lesz aztán még elszégyenlem magam hogy méltatlankodtam, de igy ez tök amatőrnek tűnik ahelyett hogy egy új univerzumot hoztak volna létre. Ajánlok pár címet elkészítésre Return of the jedi 2-The Ackbar's story vagy pl.: Jurassik Park 4: Cápa
  • Optimus Prime
    #120
    Bár az előző szkennt nem volt türelmem elolvasni, de itt már nem írnak semmit Tommy-ról. És az első pályáról se, ami ugyanaz lesz. Mindenesetre érdekesen hangzik. És ha a fele olyan jó lesz, mint azt most gondolni nekem már favorit lett.
    Most már csak az Advent Rising 2-nek kéne jönnie.....
  • sherlock1
    #119



  • Optimus Prime
    #118
    Letöltöttem már Steamen a 2 hírei lévén. Hát még mindig nagyon jó játék. A grafika fantasztikus, szerintem azóta se tudtak szebb animációt alkotni vele. Habár a Quake 4-nek csak a demóját ismerem. A szinkron is jó meg a zene is, ja és Art Bell hihetetlen milyen unott módon tudja kommentálni a betelefonálók meséit. :) A legjobb mikor a Keeper hívja fel. XD Most sajna pont nem találtam azt a helyet, bár már kívülről tudom úgyis.
    Egyébként a játék kevesebb, mint 5 óra Normalon, de még így Epic. Remélem a 2-nél ez kicsit több lesz. :)

    Valamint csináltam pár screensotot is. Max grafika 4xAA, 16xAF, stb.
    Prey screenshtok