X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BaLeeX
#2817
Megtaláltam a szektort a probléma, hogy a Yakik nekem full enemyk, mint általában. Ezen hogy lehet változtatni? 😊 Lehet náluk esetleg küldiket elvállalni, vagy ha pirosak akkor azt sem? Mert eddig nem láttam.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

BaLeeX
#2816
Értem köszi.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#2815
Elõször csak el kell menni a megadott helyre, és ott körülnézni. Ekkor még nem a Hub a célpont, hanem a szektora közepén lévõ roncs és környéke. Utána visszamész és majd csak eztán jön az, hogy elviszed a delikvenst oda ahová kéri. Nem magától száll át, hanem kiugrik a saját gépébõl és te fogod felvenni.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

BaLeeX
#2814
Tegnap küldizgettem kicsit éppen a Boronoknál egyszercsak rámköszönt a Boron Dolphin.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mondom meglesem milyen a plot eleje, elküldött a Xenon Core-hoz ahol meg kellett volna vizsgálni a Hubot. Hát elõször is emlékeztem, hogy írtátok, hogy a faszinak át kellett volna szállnia a hajómba nem ilyen nem történt. Majd odarepültem a Hubhoz és a legközelebb amennyire engedte megközelíteni az olyan 800m volt és nem történt semmi. Inkább visszatöltöttem és hagyom késõbbre a plotot mert még a Gonernek sem álltam neki. De érdekes volt, hogy nem történt semmi.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

NONPLUSZULTRA
#2813
Azért nem tudod, mert nincs a helyén <#ravasz1>
Az oldalsávról van szó...normál gameban van egy zavaró (engem zavar) keskeny panel a gombok alatt ami végigfut a képernyõ teljes szélességében.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Lockheed
#2812
Nem tudom mirõl beszéltek srácok tényleg! 😊 Milyen panel?

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2811
Én amúgy viszonylag gyorsan megbékéltem az új kezelõfelülettel. Tetszik, hogy használtak szineket és jól néznek ki a gömbölyebb gombok is. Legkevésbé ezzel van bajom. 😊 Race Response Fleet, Station Manager, kevés Wing, Valhalla. Ezek a legnagyobb bajaim! Abban bízom, ha napjában 15x leírom könnyebben túlteszem magam rajta! 😊)

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

NONPLUSZULTRA
#2810
Nekem is feltûnt, mindegyik képen ilyen, ezért nem hiszem, hogy a zoom miatt, hanem a Military Hud tehet róla.
Bár egy Reunionos kezelõfelületért (megtartva a jelenlegi extrákat, csak a kinézet és a gombok elhelyezkedése miatt) még fizetnék is.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#2809
Az egyik patrol küldi az Argon Prime-ban rávilágított arra, hogy ebben a játékban nem kell flotta, csak egy darab M2-es hajó. Mégpedig az Argon One. Elpusztíthatatlan a hull-ja.
És tud generálni egy olyan érdekes effektet, hogyha egyszerre sokan lövik, miután leesett a pajzs a környezõ xenonok egyszerûen megfagynak.
Vajon el lehet foglalni az Argon One-t?
Lockheed
#2808
Hmm mit láttam az elõbb ? Kinn a rákba a kapuk mögött egy Terran Military ( nem ATF ) patrol groupot. Egy Osaka egy Tokyo meg vagy 15 kisebb hajók javában a kapun túl olyan 100-120 km-re... Ezért nehéz megtalálni néha egy-egy hajót ( pl Odin ) mert kimennek oldalra! 😊

KÉP.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2807
Hát rengeteg jó hajó van benne és argon részrõl csak az OTAS delegál ebbe a csoportba hajókat... Általánosan igaz a hajók nagy részére, hogy szerintem a Terran/ATF hajók igencsak ûberek de vannak más fajoknak is kiemelkedõen jó hajói. Pl a Panther a bazinagy hangárjával és a jó fegyverezhetõségével. Vagy az Argon Eclipse, az OTAS Solano... Az egyik célom itt is az, hogy Minden faj minden valamire való Capitalja meglegyen.

De nekem Griffon kell de nemtalálok seholsem! 😊 Sajnos...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

BEAST
#2806
Erdekes nezni hogy mennyi fele hajot vesztek 😊 Nem tudom, en mar elozo reszben is bealltam az Argon hajokra, hiaba volt jobb/erosebb mas... ezek tetszettek 😄 Ha vegre meglesz a Terran Conflict, most is televeszem magam Centaurokkal -.-

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Lockheed
#2805
Hasonló nem ? 😄

KÉP.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2804
Még nem póbáltam csak gondolkodtam rajta! Na mivel nagy nehezen vért izzadva de megcsináltam a patrol küldit amirõl a képet is adtam, így kicsit megvastagodva vettem is egy Osakát és egy Tokyot! Nagyon jó ez a PSP tényleg. Vicces így harcolni csak nagyon lassú.

De a Tokyo az nem! 87 max speed nem rossz. Nagyon tetszik a hajó maga és belül sötét a docking bay! 😊 Jó helyen vannak a turretek bár csak 24db van. De 2 oldalra fölmegy PSP viszont a többi helyre nem. Szerintem nagyon-nagyon jó hajó! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2803
ZOOOOOM IN! 😊 ALT button

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2802
Csak eye-candy, értelme nem sok van a tömeges M7M bevetésnek, pláne bombázókkal karöltve, abszolút nem egy súlycsoport és túl sok figyelmedet lekötné, hogy vigyázz rájuk. Ugyanúgy nincs értelme korvettekkel kísérgetni az M2-eseket, nem szorulnak rá, a fregattok bõven elegek kísérgetésre, támogatásra, persze a használhatóbb változatok.

Vitez77
#2801
Õõõõ..hogyhogy neked eltûnt az a panel, és csak az ikonok látszódnak?
Mit mûveltél vele? 😄

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#2800
Szerintem nagyon szép kilátás nyílik a Földre a Moon szektorból. Nekem nagyon tetszik!

Kép 1.

Kép 2.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2799
Mármint nem minden állomáson fizetném ki hanem hogy meglegyen! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2798
Darabjáért adnék 1-1 Milliárd Creditet! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2797
Imádnám! A Race Response és a Station Manager scripteknek nagyon tudnék örülni ám! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2796
képzelem, mi lenne ha lenne Race Responce fleets a TC-hez xDD Állandóan lenne valami csata. +improved xenon és khaak scriptek xDDDDDD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#2795
Hát én nagyobb hajókat is wingekbe fogom szedni de még nem próbáltam lehet -e egyáltalán. Szeretnék majd 4-5 Missile frigatet és kb ugyanennyi Bombert berakni egy Wingbe meg hordozócsoportokat is kialakítani körbevéve 1-2 M2vel Fregattokat mellé Corvetteket ahogy a valóságban is csak hajókkal.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

dimre
#2794
Gondoltam, hogy összekutyulták, elég megtévesztõ.
Ja huncutkodok, mert próbálok egy táblázatot csinálni (magyar nyelven), és ha összejön benne lesz minden hajó, kikötõ stb... Mindez idõ kérdése amibõl kevés van, ki kell ismernem magam a sok cucc között. Jóformán minden technikai adat megváltozott a méreteken kivül.

X universe Home, sweet home

#2793
Szerintem többre nincs szükség. Most mire jó több száz vadászgéppel nyomulni? Vehetnék vagy 300 fullosan felfegyverzett M3-ast a jelenlegi lóvémból, semmi értelme nincs. Anno az igen kiterjedt X3:R-es birodalmamban sem volt 120-nál több vadászgépem. A mostani 83-ra sincs mind szükségem. Lassan kinéz egy kis flotta racionalizálás. A felesleges hajókat kivágom, meg lehet mégiscsak veszek még egy Tokyot, kéne egy M1-es. Szépen néznének ki az Osakával párban. Most nagyon beleszerettem ebbe az Osakába. Ez a 12 GJ pajzs egyszerûen pazar, úgy gázoltam át a Xenonokon, mint fos a libán 😄

Lockheed
#2792
Hát jó, csak nekem még egy szem Boreasom van de most ebbõl lett egy rakat pénz ( 109M ) úgyhogy veszek egy másik Capitalt. Azzal párban már könnyebb lesz. Csak kevés winget lehet csinálni. Én tudnék még vagy 25-30 színt mondani nekik! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2791
Simán teljesíthetõ 😄 Ez semmi, Osakával 35-40 lövésbõl megoldom 😊)))) Boron és Argon közeli szövetséges, tehát nem annyira durva. Mondtam én, hogy azért van AI flottamozgás, csak körül kell nézni.

Lockheed
#2790
Eztnézzétek!

Mindezt csak azért, mert vettem egy M2-est ? Jófej!

KÉP

De ami meglepõdve tapasztaltam, hogy jött egy csomó Boron segíteni ami azért fura, mert ez Ringo Moonban volt ami ugye Argon Core szektor.

KÉP

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2789
Áááá segítsetek nemlátom! 😊 Vakujjjjak meg nemlátom! 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2788
Az egyik oldal fel van cserélve a fölsõ/alsó oldal egyikével. De a háttérben mi az a zöld Khaak capship? Becsíteltél egy Khaak capshipet vagy csak rosszul látom? 😄

dimre
#2787
A jobb és bal oldal más, pedig egyformának kellene lennie. Ezidáig a két oldalon mindig ugyanazok a fegyverek voltak. Vagy tévedek?

X universe Home, sweet home

#2786
na megújítottam a bannert.

Most már így fog kinézni:

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2785
Leteszteltem az Osakát a Xenon Sector 695-ben. Elpusztíthatatlan! Meg bitang erõs is. Az elülsõ 8 PSP-vel két(!!!) lövés egy Xenon J! Három lövés egy K, de két lövés után már kb. 20% hullon van. Ezek után tuti nem lesz más M2-esem, a két Boreas meg az Osaka mellé max. még egy Osaka jön és már csúcson van a flotta. Baromi jó fegyver ez a PSP, lassú a tûzgyorsasága, ritkán lõ, de ha lõ és talál ott annyi mindennek.

#2784
Köszi. Még mindig nincs befejezve, de már alakul. Ötletes és szép is a nép jelzés megoldása.

#2783
Frissített galaxis térkép!

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2782
Frissített zene!

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2781
Az Zephyrus, nem Zephyr.
Vidarral az a nagy problémám, hogy rohadt kevés lõszer fér bele a pici raktér miatt és lassú is. Nagyobb ütközetben nagyon hamar elvérzik, míg Springblossommal bármennyi hajó közrefoghat, nem tudnak elkapni, ha full gázon tolod neki. A Springblossomnak több mint kétszer akkora raktere van és még a Terran flak, az SSC is rámegy.

Az Eclipseket illik telepakolni fegyverrel. Egyrészt mert bõven belefér és a fegyvergenerátor is jól bírja. PAC helyett Phased Repeater Gun-t használok a tornyaikban. Erõsebb, nagyobb a hatótávja, gyorsabb a lövedéke és a tûzgyorsasága is és mindemellett alig fogyaszt többet, elhanyagolható mennyiség. PAC-ot csak M4-ekbe használjatok.

Másik téma: nálam néha elég keményen ütik a népek egymást, leginkább a Boronok szokták a Spliteket. Korábban már írtam, hogy a Boronok nálam elég durván kipucolták a Ceo's Doubt-tól délre lévõ kalóz szektorokat és Family Whi-t is rendesen szétkapták és Split fire-ben állandóak az Argon és Paranid összecsapások, de õk egymás területére nem igen mászkálnak el. Szerintem több idõt kell a játékban eltölteni, míg beindulnak a flották.

Lockheed
#2780
"...A Yakik Weaver's Tempest szektorát meg sztem még meg sem találtam..."

Empires Edge-bõl kimégy a West kapun Savage Spur-ba, majd onnantól három szektor dél felé.

Szerintem a Vidar masszívabb sokkal de persze én nem mondom, hogy nem jó a másik csak az szerintem inkább ilyen Hit 'n Run taktikára van kitalálva. Tornyokat beállítani attack my targetre és mikor távolodsz is azt lövik amit Te szembõl. 😊

A P-k meg akkor veszélyesek szerintem mikor kötelékben jönnek szembõl, mikor elmégy köztük és rájukfodulsz már gyerekjáték leszedegetni õket...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

BaLeeX
#2779
Igen a Zephyrre gondoltam. 😊

Akkor még teszek HEPT-t az Eclipsekre meg felfegyverzem a Vidart az azóta ott áll amióta megkaptam.
A Springblossomot azért szeretem, mert le lehet vele rázni az üldõzõket és feltölteni a pajzsokat és újra támadni a nagy sebessége miatt. Ez rengetegszer mentett meg a pusztulástól. Fõleg mikor patrol küldin egyszerre jött rám 10db Xenon P...

A Yakik Weaver's Tempest szektorát meg sztem még meg sem találtam. 😊

Kösz a tippeket, akkor az én wingjeim a homebase miatt álltak neki támadni állandóan.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

Lockheed
#2778
Hehe, biztos a Zephyrre gondolsz, nagyon jó kis hajó az. Nekem is van egy rakat... 😊

Én az Eclipsekbe ( a sima Eclipse aminek 200MJ a pajzsa ) elöl teleraktam HEPTel, és a tornyokba PAC. Õk velem ellentétben nem tapadnak a célra folyamatosan, hanem ha mondjuk 3-5 fõs wingekbe szervezed akkor összehangolva rácsapásokkal dolgoznak méghozzá nagyon hatékonyan. Ami azt jelenti, hogy rövid ideig lõnek és ahogy néztem elég pontosan szóval nem használnak el sok energiát szerintem nyugodtan megrakhatod õket HEPTel. Én személy szerint 1-2 fajta rakétát is adok nekik és vígan lövöldöznek is vele.

Én ilyeneket használok a Pantheren és annyi a bajom, hogy csak nagyon kevés winget lehet létrehozni. Túl kevés a szín... Én személy szerint az Attack nearest target of... parancsot adom nekik és itt a hajót választom ki a listából amiben hordozni akarom õket. Azt hiszem, ha mondjuk wingekbe szervezed õket és bedokkoltatod õket a hajódba nem fognak kimenni csak ha Wing Homebasenek a hordozójuk van beállítva. Persze ha protect shipet állítod akkor lehet kimennek. Azért nem használom ezt, mert így csak azokra lõnek aki a hajót támadja. De ha mondjuk piratok barátokkal harcolnak akkor nem ütik õket csak aki engem lõ ezért szoktam a másik parancsot használni. Ahhoz, hogy jól mûködjenek szerintem minimum 16-20 db szükséges. Nálam 4es csoportokban vannak...

Nekem is van van jópár Springblossom-om ( omomom atyaég... 😄 ) de én személy szerint a Vidart jobban kedvelem. Elöl 2vel több ágyú bár egyel kevesebb turret és összesen 1gj pajzs a 600-al szemben. A legtöbb damaget úgy is én osztom ki frontálisan mindkét hajóval nem a turretek szóval szerintem jobb elöl a 10 ágyú. Én úgy éreztem, hogy strapabíróbb az ATF m6, mint a Springblossom. Annak inkább a sebességébõl adódik az elõnye de a Vidar nekem jobban bevált.

IBL factory nálam a Yakiknál Weaver's Tempestben van 2 db megf 1db LooManckStrat's Legacyban. De ha fölrakod a The Maruder ShipYard scriptet akkor 11M Cr. körül tudsz venni gyárat.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

BaLeeX
#2777
Ha ez amiatt van, hogy a tesztelõ jobban ki tudja ismerni a játékot akkor lehet, hogy valami értelmeset írnak róla.
Ha viszont rájöttek az eladási statisztikák alapján, hogy errõl a játékról írni kéne és kiarják egy olyannak aki azt sem tudja mi ez, akkor érdekes dolog sülhet ki belõle.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

BuriP
#2776
A most megjelenõ PCguruban a tartalomjegyzék szerint lesz cikk a TC-rõl (kicsit késtek, nem?). Kiváncsi vagyok, vajon milyen értékelést kap a game!

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

BaLeeX
#2775
Látom nagy a csend, úgyhogy élménybeszámoló:

Tegnap nekiálltam felfegyverezni végre a Pantheremet.
Vettem egy OTAS Mistralt, õ a Weapon support, ahol kapni olyan fegyókat ami késõbb kellhet azt mindig megveszem vele (Flak, PPC, IBL, torpedók meg stb.)
Az IBL beszerzésével elvoltam egy darabig. A gyárban volt 2db. Majd vettem egy másik Mistralt abba belepattantam és feltöltöttem az IBL factoryt, hogy tudja gyártani a launchereket. Háát…
10x SETA-ban 20 perc alatt készül el egy launcher, azaz gyorsítás nélkül több, mint 3 óra. De nagynehezen összejött a 6db.

Jött az ötlet, hogy kellene venni pár vadászt is bele, de hogyan vigyünk neki jumpdriveot meg többi felszerelést. Vettem egy OTAS (OTAS hajók nagyon bejövõsek kinézetre) Military transportert (elõször láttam ilyet) és tök jól néz ki ahogy bedokkolnak a hajók és látszik, hogy mi van benne. 😊
Amikor már megvolt minden, megyek én is a Shipyardba a Springblossomommal, hát a Shipyardot épp lövi egy Xenon Q. 😄
Elõtte még sosem láttam ilyet csak mikor átrepültem egy Xenon szektoron. Levadásztam, könnyen ment de csak azért mert a Shipyardod lõtte egészen addig amíg már alig volt pajzsa, kísérõje meg egy sem.

Felfegyvereztem a hajót meg vittem egy 3-as wingnyi Eclipse-t elõl 4 HEPT tornyokba 1-1 PAC. Elbír a fegyvergenerátoruk több HEPT-t is elõre vagy ennyi elég szerintetek?
Nagyon jó kis gépek, írtják a népet rendesen és a pajzsuk is jó.

Aztán visszatértem a félbehagyott Final Fury plothoz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Már régebben megkaptam azt a küldit, hogy védjem meg a felfedezett Outpostot a Kha’ak szektorban de nem tudtam megcsinálni a Springblossommal mert a végén mindig qrva sokan jöttek. Hagytam inkább majd kis idõ múlva kiírta Mission failed (azt hittem kezdhetem elõrõl a plotot…😉, visszarendeltek és megkaptam a kisérgetõs küldit amit szintén nem tudtam megcsinálni, mert hülyén mozogtak a kísérendõ gépek és nem akartak átmenni a kapun. Mondom inkább pénzt gyûjtök, pár patrol küldi után jött az üzi, hogy új feladatuk van számomra. Szóval az, hogy melyik küldit kapjuk valószínû harci rang függõ. Mert így be sem kellett fejeznem a kisérgetõs küldit mehettem Outpost védelemre megint.
Gondoltam így Pantherestõl, Springblossomostól már én leszek ott a király. Hát nem. 😄
Ha a Springblossomot vezetem akkor a Panthert szétkapják a Corvettek gyorsan, ha a Panthert akkor jobban megy a dolog de a beugráló sok Kha’ak kisgép szép lassan szétkapja az Eclipseket meg a Springblossomot is.
A végén már úgy próbáltam, hogy az Eclipseket és a Springblossomot át se hozom így megy is a dolog egy darabig de mikor minden Kha’ak odaér az outpost mellé akkor annyian vannak, hogy a Panther turretjei nem bírnak velük és szétszednek. Szóval végre van komolyabb kihívás.

Ha hazaérek megpróbálom úgy, hogy bemegyek a Springblossommal megpróbálom leszedni a 3 Corvettet az elején, meg amit tudok az Outpost körül is (idáig már eljutottam elõször is csak túl sok lett a hajó a végén ami jött utánam és ha egyszer lõtvolba értek pillanat alatt lekapták a 600Mj pajzsomat) majd utána hívom a Patnhert, hogy segítsen takarítani. Nem nagyon akarok Eclipset sem veszíteni mert felszerelve azért 7-8 milla azoknak is darabja.


Be lehet állítani valahogy a fedélzeten lévõ vadászoknak, hogy támadásnál ne repüljenek ki? Ill. ti milyen parancsot adtok nekik? Protect ship?

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#2774
Én nemrég láttam a Paranid Prime-ben pár Argon hajót (1 M7 és kísérete) harcolni a helyi erõkkel. 😛
Lockheed
#2773
Kifejezetten nagy bamba hírében állok úgyhogy segíts kérlek. Milyen bug ez ? 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2772
Igen, nagyon nagy a csönd és nyugalom. Nem igazán van élet a játékban. Persze kereskedõk és civilek jönnek-mennek de nincsenek nagy csaták csak ha én gerjesztem õket. Mondjuk fölveszek egy Patrol küldit valamelyik CORE szektorban és beugrik pár XENON capital. Nagyon várom már, hogy legyen valami olyasmi script mint a Race Response Fleet és a Race Military volt. Én õszintén bevallom a harc miatt játszom ezzel a játékkal bár azért valamennyire muszály kereskedni és termelni is de persze azt is élvezem. Viszont nincsenek roaming gangek mint XTMben ( ehh EVE ftw. 😄 ) mikor lehetett látni nagy flottamozgásokat idegen szektorokban... Fõleg, ha az ember OLLERUS-sal kicsit közelebb hozta a fajokat egymáshoz... 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2771
Valami ilyesmire kéne átalakítani a Terran nagyhajókat (tudom ez kb. M6 nak felel most meg)

#2770
Találtam egy hajót ami nagyon hasonlít a terran M1/M2 felépítésére, csak sokkal stílusosabb. Megpróbálom betenni a képet

BaLeeX
#2769
Igen, ez a frakciók közti harc nekem is újdonság volt XTM-ben. Bementem egy Boron szektorba és két terran M2es takarította a szektort éppen. Nem nagyon bírt velük a helyi védelem majd jött az erõsítés másik szektorból és nagy nehezen kipucolták õket.
Az ilyeneket én is hiányoltam a sima X3:R-bõl meg a TCbõl is.

A Core vagy fontosabb állomásokat tartalmazó szektorokat be lehetne védeni nagy erõkkel de a peremterületeken jó lenne ilyen csatákat látni néha. 😊

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

dimre
#2768
Egy kis bug...

X universe Home, sweet home