232
  • DJ Skyline
    #112
    valakinek sikerült végigvinni 100%-ra a játékot? arra a bónusz pályára kíváncsi lennék, mikortól lesz elérhető?
  • r4pt0r
    #111
    Nem hiszem el már megvan 900k, és itt kész nem találok semmit. :D
  • SA2B
    #110
    Ja,és amit leszedtem,az lego batman clone dvd procyon volt.
  • SA2B
    #109
    Hi!
    Valaki tud küldeni egy crack-et a lego batman-hez?
    Mert eddig amit leszedtem,nem tudtam elindítani game-t.
  • DJ Skyline
    #108
    bár nagyon nem lehet elakadni a játékban, de pár lelkes ember youtubera elkezdte feltöltögetni a saját végigjátszásukat, íme. egyenlőre most a legutolsó a madárijesztő repülőgépének a legyőzése, tehát a jó oldal majdnem kész. aki esetleg mégis elakadna valahol az tud mazsolázgatni a videók között.
  • DJ Skyline
    #107
    mert azok időzített bombák, de ha a pingvinnel vagy akkor feltudod robbantani őket úgy hogy hosszan nyomod a J-t.
  • kiscucu
    #106
    sziasztok

    a pingvinnél elkanyarodik a mini bomba pingvin és bum felrobban.Ezmiért van??
  • r4pt0r
    #105
    A rosszaknál már megvan, a herot meg azóta se probáltam. Már csak 8 minikit, meg az az 1 milla és 100%. :D
  • lybrahu
    #104
    Igazán nincs mit! Nekem se ment elsőre!
    Az 1 millás bónuszon már tudod mit kell csinálni?
  • r4pt0r
    #103
    Hmm hát nagyon vak vagyok most már kiderült. 1000 kösz.
  • lybrahu
    #102
    A rosszaknál itt a minikit szoba :

  • kiscucu
    #101
    jó sikerült
  • r4pt0r
    #100
    Mert Jokert csak akkor kapod meg. Nah már most csak ő tudja használni.
  • kiscucu
    #99
    amikor a méreg csókkal kell menni ott van a pálya legvégén amikor az a takarító ott áll fönt egy erkélyen vagy min. ott nem lehet fel ugrani

    előre is köszi
  • lacibacsi
    #98
    Ezt nem mondod komolyan? Egy power brick beszerzéséhez miért kell minden pályát megcsinálni?
  • r4pt0r
    #97
    Azt csak ha végig toltad mind a 30 pályát akkor tudod, akkor kapod majd meg aki kell hozzá.


    más:

    Valaki tudja mit kell csinálni az 1 millás bónusz pályán? 10.000 sikerült összeszedni aztán valami számítógép is előkerült de ott vége.

    Másik a rosszaknál van olyan szoba ahol meg lehet nézni a minikiteket együtt?
  • lacibacsi
    #96
    Sziasztok!
    Hogyan (kivel) kell aktiválni azt a szerkezetet, ami úgy néz ki, mint egy ventillátor, a tetején meg két lila esernyő szerű dolog van? Ilyennel találkoztam az első szinten, amikor a virágos kiscsajt kell legyőzni, a power brick-et védi három kapcsoló és az egyik ez, de egyik karakterrel sem tudtam aktiválni.Segítsetek!
  • xido
    #95
    azt a pályátkivel is viszed végig és hol az a szobor?..mert hirtelen most a bank homlokzata ugrott be,de az az 1.pálya
  • kiscucu
    #94
    van itt valaki??
  • kiscucu
    #93
    lego transformers xD
  • kiscucu
    #92
    sziasztok

    nem tudja valki a rosszak 1 rész 3.pályán hogy kell ott letolni a legvégén a szobrot??

    előre köszi
  • xido
    #91
    mintha úgy rémlene Warner jogok vannak lego kézben,nem?:)...akár jöhet a Lego Matrix is voltaképpen:)))
  • DJ Skyline
    #90
    hát amik a LEGO palettáján vannak mint rendes játékok, azokból maximum. egy LEGO Harry Pottert még eltudok képzelni ilyen témában. de más filmes LEGO téma nincsen nagyon már sajna. esetleg egy LEGO Batman 2-őt is eltudnék képzelni bár ebben az 1 játékban a filmes ellenségeket nagyjából ki is lőtték.
  • kiscucu
    #89
    nem tudjátok lesz-e még valamien lego game (lego hellboy):D
  • DJ Skyline
    #88
    na, végig vittem a chapter 3-at is. szerintem marha jó játék lett, sok poén van benne, ímmel ámmal de hű a filmekhez is, változatos, nem untam soha. jöhetnek a gonoszok :)
  • kiscucu
    #87
    10000 köszi
  • DJ Skyline
    #86
    pingvint? az nekem is fejtörés volt eleinte. egy tök nagy véletlen miatt jöttem rá a megoldásra :D ott van középen egy ilyen forgatható vackeráj, mikor elkezdi ledobálni a kis robbanós pingvineit, akkor a 4 generátor vagy mi a rák felé kell őket irányítani a forgatós dologgal. közben mikor pingvin a mögötte lévő 2 nem tudom mit beindítja, akkor a bumerángoddal csapd szét mind a kettőt, így kicsit megrázza pingvint a helyzet :))
  • kiscucu
    #85
    bocsi megint én

    azt kihagytam hogy a pingvi izét

    köszöm előre is
  • kiscucu
    #84
    sziasztok! a 2. rész utolsó pályán hogy kell legyőzni??

    előre is köszi
  • lacibacsi
    #83
    Nekem Athlon 3400+, 512 MB RAM, Radeon 9600 és akadásmentesen megy 1024-ben, minden egyéb garfika full-on. Ha neked a te gépeddel akad, akkor ott valami nagyon lefogja a háttérben.
  • AtiRadish
    #82
    Robin helikopterével kell hozni egy cuccot, es azt neki dobni vhová
  • xido
    #81
    chapter 3nál még nem járok,a 2es pingvinest végeztem ki csak,de ha tűz,akkor nincs valahol ruhaváltó platform és tűzálló batman jelmez?
  • Pepe95
    #80
    Sziasztok a jókkal ott járok, hogy a chapter 3 ban nemtom melyik pályán repülni kell és el kell kapni azt a madárijesztőt. Na amikor az elején
    átjutok a táblán, átmegy a cső fölött és csőn tűz lessz és nem lehet átmenni. nnnna ha valki tud segíten ihogy hogy menyjek tovább azt megköszönném . :D
  • balee4
    #79
    Na a sztori módot befejeztem, most vagyok 70%-nál, jöhet a free.
  • bazsi123
    #78
    ilyen stílussal ne is csodálkozz...
  • Blinkye
    #77
    Hali. Végigvittem Batmannel és a chapter egyet megscináltam a gonoszokkal... Batmannél a chapter 3 asszem 4 es pályán lépett ki a gém mikor a robottal szét kell ütni 8 porceláncsigát vagy mit aztán fel leet venni a fegyvert. Mikor orbottal mentem oda kilépett viszont mikor kiszáltam belőle és úgy mentem oda simán jött avideó és pálya vége...
  • strebacom
    #76
    Na erre csak annyit, hogy a fiam gépe kibaszott erös, 9800GTX VGA core2duo8400...stb...de ez a game valami miatt meg megakadt és olyankor felvillan lent a tálca....egy fehér ablakban...
  • DJ Skyline
    #75
    na igen, sajna ez már nem LEGO SW :D nekem is kikellett lőni a Firefoxot meg MSN-t hogy élveztehőten menjen. bár nincs egy erős gépem, de határozottan gyorsabban töltött utánna. mondjuk van egy pálya, mikor Man-Batet kell legyőzni, és a háttérben halak úszkálnak, na az ott megöli a gépem ha a halak is a képben vannak. bár nem tudom, nem olyan kőkemény a grafika hogy akadozzon, szerintem kell egy patch vagy rossz a crack.
  • strebacom
    #74
    Ja és a fiam gépe....
  • strebacom
    #73
    Köszi, de fps-ben akad hanem ,,,, már kezdek rájönni egy progi csinálja a gépet inkább nem irom ki csak anyit a VGA 9800GTX....na lassan rájövök a clocktray scins nevü progi miatt csinálja.....