232
  • DJ Skyline
    #72
    szar a géped, nincs mit. nem tudom miért akadozik, vedd lejjebb a beállításokat erre kb ennyit lehet mondani. vagy egyáltalán milyen géped van hogy akadozik?
  • strebacom
    #71
    Én kérdeztem volna valamit de basztok rá böffenteni......
  • Duckblue
    #70
    Sziasztok!!

    Segítsetek nekem pls
    joker nőjét hogy lehet kicsinálni mert 1szerüen nem tudok mit kezdeni vele
  • Blinkye
    #69
    Viszont a suit upgrades cumókat nem vágom,hogy tudom megszerezni. eddig csak kettő van vagy egy nemtom már.
  • Blinkye
    #68
    Jaja. csinálgatom a rosszakkal is már :)
  • DJ Skyline
    #67
    igazából túllehet jutni azon a részen, nem tudom mi alapján műmödik de nálam ezt csinálja a játék:
    -elkezdem a kétarcos páját, az első teherautó után kidob
    -játék elindít, stb, teherautó után sikerül tovább menni, a 3 teherautó után ismét kidob
    -játék elindít megint, stb, stb, stb, a 3 teherautó után sikerül továbbjutni.

    fortcanby kösz a választ
  • fortcanby
    #66
    helló

    a mentéseket ide pakolja:

    C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Local Settings\Application Data\Warner Bros. Interactive Entertainment\LEGO Batman\Saved Games

    Kifagyás probléma nálam is ugyanaz, egyelőre a többi fejezetet tolom, addig hátha lesz javulás. Effects és video settings-et defaultra nem oldotta meg a problémát.
  • DJ Skyline
    #65
    a mentéseket merre tárolja a játék? kerestem a C meghajtón, oda ahova felraktam a játékot (D), de sehol sem találom
  • AtiRadish
    #64
    Nekem is kifagy az elsö rész 3. részénél, ugyanott ahol neked, meg külföldi forumokon is sokaknak ez a kinja. Remelem majd jön vmi patch, mert igy a "gonoszok" elsö fejezetét se tudom elkezdeni.
  • Seth
    #63
    Nem tudom, az Indi és a Star Wars nekem sokkal jobban tetszett.Poénosabb volt. Például össze tudtad vetni az eredetit a legos jelenettel, de itt ezt ugye nem igazán lehet. A grafba, irányításba nem kötök bele mert az semmit nem változott.
  • DJ Skyline
    #62
    amúgy a játék nagyon jó, eddig nagyon tetszik nekem, sokkal jobban mint az Indiana Jones. bár kicsit rövidnek érzem a pályákat, de így is ellehet szöszölni :) amúgy vicces hogy a játék itthon csak Október 10-én jelenik meg, cdgalaxison kint sincs, 576-on találtam rá csak
  • DJ Skyline
    #61
    úgy látom mindenkinkél különböző problémák vannak, nálam pl a kétarcos küldetésnél kidobál az asztalra. leszállítom a teherautót, kamionok elindulnak, megyek én is majd hibát észlel. elindítom a játékot, stb stb, kamionok elindulnak, most oké. leszállítom a 3 teherautót, majd megint ugyanez :S
  • xido
    #60
    majd csak most...evett a méreg,hogy nem kapom meg a rosszakat,akiket legyőzök,mikor kellenének a képességeik...megvenni se tudtam őket,aztán rájöttem,hogy a diliházban genya-küldetések is vannak,amik után megvannak a rossz karakterek is
  • xido
    #59
    ott sokat pöcsöltem,mire véletlenül rájöttem,hogy át tudok slattyogni a következő medencékbe..onnantól rájössz a titkára majd:)
  • DJ Skyline
    #58
    jó sokat telepített fel a játék, 4.1GB :S emlékszem anno a Star Wars első része volt 1CD kb :D meg marha sokat töltött ez a Batman játék. ugye első pálya a Riddler's revenge, és az animáció után marha sokat tölt. másnál is? lehet mert gyengécske a gépem, vagy mert épp ment az msn meg egy firefox ablak :D
  • Colton
    #57
    hello

    a Chapter 1-nek a harmadik pályáján mért lök ki a desktop-ra amikor az első kamiont lecsukom?
  • Blinkye
    #56
    Hali. Freebe tolja már vlaki? nem nagyon tudtam csak kb 2 pályán megszerezni az extrát...
  • strebacom
    #55
    Miért akadozik????
  • fgm
    #54
    Köszi a válaszokat.
    Még egy: a 2. chapter asszem 3. pályája ahol fel kell venni a búvárruhát a Robinnak ott hogy tudok tovább menni mert csak egy medencébe tud beugrani a másikba nem.?

    Köszi
  • Pepe95
    #53
    Oké,oké de akkor mit kell csinálni?
  • xido
    #52
    az ott lesz,ahová a pénzes kocsival hajtottál be?..oda most nem mész be,majd gondolom a free mod-ban gonosztevővel...
  • Pepe95
    #51
    Sziasztok! Én az első részben a chapter 5-ösnél ott akadtam meg, hogy be kellene menni a kapun de az a fegyver mindig észrevesz és lelő.
  • Colton
    #50
    Hello!

    bocs hogy ide irok warez-t de nem hozza be a topicot!
    az a kérdésem hogy mér áll meg a valiain2.dat-nál a telepités?
    Mit tegyek pls help

    és még 1x bocs hogy ide irtam!
  • xido
    #49
    szétverni a polcot oldalt,lesz belőle 3 kis virágizé,arra ráugrani és a savból kijön 3 "tavirózsa",azokon átugrálhatsz a másik oldalra
  • xido
    #48
    porszívózzál Robinnal,aztán 25 egységet nyomass az ott lévő automatába
  • fgm
    #47
    na ezt megoldottam, de ugyanezen a pályán egy savval teli szobába lehet átjutni, de nem tudok továbbmenni mert nincs hová, az emberek meg jönnek
    Valaki tudja mit kell csinálni?

    köszi
  • fgm
    #46
    hali !

    Az első chapter 4. pálya ahol egy zöld növény szerű szörny áll egy ajtóba ott mit kell csinálni? Állandóan bekap.

    Köszi
  • raven87
    #45
    Meglett, köszi. :D
  • ricsa008
    #44
    nekem valami memória cím hivatkozásos hibát ír szinte kapásból
    ez mér van?
  • AtiRadish
    #43
    Bumerangot hasznald. Lenyomva kell tartani az egyik gombot (psp-n lovesem sincs melyik), es utana celozni vele
  • raven87
    #42
    Sziasztok! Bár én PSP-n nyomom, de sztem ugyan z minden platformra, nah az lenne a kérdésem, hogy Clayface-t hogy a fenébe lehet legyőzzni, már csak 2 élete van amikor felugrik a "páncélterem" telejére és ott nem tudom sehogy sem megsebesíteni.
  • AtiRadish
    #41
    Az elsö episode 3. chapterénél a videonal mindig kifagy a jatek. (Többi episodokat mind vegig tudtam vinni) Más is talalkozott ezzel a problemaval?
  • Zeller01
    #40
    ez a játék annyira, de annyira unalmas! max 10perc!
  • CalebJoe
    #39
    Na végigvittem a jó oldallal most az ellenséges oldalon viszem, eddig nem rossz game.







  • Hellsing47
    #38
    nah végre :)
    már vártam :D
  • Attelee
    #37
    Megjelent a játék!
    Remélem h van olyan mint az Indiana Jones,mert az tényleg kicsit
    gyengébbre sikeredett!
  • saxicola
    #36
    Jól néz ki a game a képeid alapján, de szerintem hamarosan kifárad a LEGO sorozat.
    A LEGO STAR Wars-ok sok újat nyújtottak, az Indiana Jonest már csak tisztes iparosmunkának nevezném.
    Remélem a LEGO Batman-be pakoltak pár újítást. Az irányítást például lehetne finomítani. Plusz a történet is lehetne egy kicsit mélyebb.
  • CalebJoe
    #35
    csináltam néhány képet









  • DJ Skyline
    #34
    korrekt, köszönjük
  • ricsa008
    #33
    még egy kis warezt engedj meg ó sötét nagyúr

    Warez topic