232
  • Janoooo
    #152
    Hali!
    Elakadtam!
    A rossz oldalon a 2 rész 5. pályáján.
    Pingvinnel és a macskanővel kell menni, pálya vége.
    Van alul 2 lézer. fent van 2-2 pont, odaírányítom a lézereket és elkezdenek "futópadon" menni a pingvinek és elkezd termelődni az áram.
    És itt tartok utána mit kell csinálni? mert semmit nem tudok csinálni.
    Fenn középen van 2 kar, de szikrázank, szóval nem tudom meghúzni őket. Csak jönnek a SWAT -os emberkék.
    Légyszi segítsetek.
    Előre is köszi.
  • imilee
    #151
    A jókkal vagyok.
  • SA2B
    #150
    Meik csapattal vagy?
  • imilee
    #149
    Hali!
    Kellene egy kis segítség. Az 1. chapter 4. pályáján vagyok. Van három tartály egy sárga egy piros és egy kék. Az előző kettő kapcsolós de a harmadik nem tudom milyen. Mivel lehet vagy kivel kell bekapcsolni?
    Válaszotok előre is köszi.
  • SA2B
    #148
    Van má 1 milliárd petákom,mivel megvettem 10x-ig az extrákat.
    Kombináltam a 2x,4x,6x,8x és 10x-es pontnövelőket,és lett belőle 3840x-es
  • SA2B
    #147
    Átvittem jó oldal free-jét,de csak suit update-k voltak meg néhány kellék.
    Most tartok a rosszak free-jénél a chapter 1-4.pályáján.
    Ha megveszitek a pontnövelőket,akk tudjátok kombinálni őket(pl. van egy 2x és egy 4x,kombinálva 8x) ezzel több petákotok lesz.
    Bruce Wayne villájában(bónux rész) má csak egy 10ezres peták kellett volna,és nem találtam meg.
  • DJ Skyline
    #146
    #137-es komment
  • imilee
    #145
    Hali! szeretnék egy kis segítséget. Elakadtam az 1.chapter 4. pályáján. Van egy húsevő virág és nem tudok átmenni rajta. mit kell itt csinálni?
    légyszí segítsetek előre is kösz.
  • DJ Skyline
    #144
    hát van ugye mind a 2 oldalon (jó-rossz) 3-3 fő történet. jó oldalon az egyes epizód ugye a Kétarc, Riddler kombó, második sztori a Macskanő, Pingvin duó, harmadaik meg Joker és kis barátnője Harley Quinn. a rossz oldalon meg az ellentettje ennek, ott meg a jó oldal főellenségeivel kell menni leginkább, és mindíg az adott pálya (jó oldal) ellensége a társ. most ez így bonyolultan hangzik, pl Pingvin és Killer Croc a föld alattis pályán. igazából tök jól kilett találva, mert a rossz oldal is a jó oldal sztorián alapszik, tehát nincs az hogy Batman veszít. ugye Macskanő a jó oldalon lelett sittelve, na de a Pingvines pálya végén meg megint ott volt, felmerül a kérdés bennünk hogyan. na erre megkapjuk a választ a rossz oldalon, Killer Croc-kal szabadítottuk ki.
  • Jimanszky
    #143
    Oké, köszi, már végigvittem a story módot.De mik azok a 2-es meg 3-as epizódok?.Próbáltam az 1. chaptert a Clayface-szel, de nem volt a karakterek között.Ej de bonyolult ez így az elején:))
  • DJ Skyline
    #142
    először is 1 komplett chaptert meg kell csinálnod a jókkal, hogy az elmegyógyba áttudj menni, aztán tudod elkezdeni a gonoszak küldetéseit. de természetesen ha megvagy egy pályával, és már a gyurmaember (Clayface) is elérhető akkor free playben tudsz már játszani az adott pályán
  • Jimanszky
    #141
    Lenne egy láma kérdésem:Eddig még nem nagyon merültem bele a Lego játékokba, szóval nem nagyon tudom, hogy esetleg a Batmanben lehet-e olyat, hogy elkezdem az első epizódot a gyurmaemberrel.Gondolom lehet, mert csak ő tudja szétütni a konténereket.
  • Jimanszky
    #140
    Azt a rohadt élet, hogy erre nem gondoltam...Nagyon köszi!!Pont ezért szeretem a Lego szériákat;)
  • lacibacsi
    #139
    Biztosan mindenki gyári játékkal játszik , de ha mégsem, akkor mindenképpen javaslom, hogy a RELOADED verziót próbálja, mert az stabilan fut.
  • DJ Skyline
    #138
    ott nekem nem fagyott ki már mikor kétarccal küzdöttem, free playben már nem enged tovább semmiképp sem a második szintnél. nem tudom miért, gondolom hibás a crack. itt van pár fixed exe, meglehet próbálgatni velük, de nem vennék rá mérget hogy segítene.
  • DJ Skyline
    #137
    összekell pakolni egy ruhacserélős platformot vagy mit a szokásos módon. ha szétversz valamit, akkor piros zöld sárga alkatrészek maradnak a helyén, na azokat kell felporszívózni, és a növény melletti kis nem tudom mibe beleadagolni. az majd elvégzi a dolgát, a növény elé rak egy bombát, az jól megeszi vagy nem tudom, lényeg hogy felrobbantja a növényt
  • Jimanszky
    #136
    Sziasztok!
    Van egy rész Poison Ivy pályáján, mikor az ajtóban egy nagy húsevő növény van vagy mi.Próbáltam már csillaggal dobni, de semmi.Hogyan kell kifektetni, nem tudjátok?
  • AtiRadish
    #135
    Szal ha még story modban 3 szor egymas utan megcsinalom egyhuzamban, akkor 3.jára nem fog kifagyni?oO
  • DJ Skyline
    #134
    ja, érdekes, nem tudom hogyan működik, de harmadszorra sikerült, minden teherautó leszállítás után kidobott engem. eléggé idegesítő mondjuk, pl free playben már állandó jelleggel kidobál a második teherautós pakk után. akárhányszor kezdem újra a játékot
  • reaper4
    #133
    nekem is az van, de nekem se lépett ki. valaki írta lentebb, h többször kell próbálni és akkor továbbenged. asszem harmadszorra...
  • JaZZi
    #132
    Neked melyik verzió van meg? Nekem Vitality-s.
  • SA2B
    #131
    Próbáld meg másik crackkel.
  • SA2B
    #130
    Engem nem dobott ki,hálistennek.
    hát nemtom,vagy a crack hibás,vagy a game.
  • JaZZi
    #129
    Mit kell csinálni, hogy ne dobjon ki a teherautós résznél? Mert már rohadtul idegesít.
  • SA2B
    #128
    Végigvittem a Story módot 72% -ra,most jöna Free
  • fgm
    #127
    kösz megoldva
  • fgm
    #126
    Sziasztok !

    A 3. chapter azon pályánál vagyok, ahol repülővel kell lövöldözni. Itt lelőttem mindent és nem tom merre kell továbbmenni, csak egy lángoló cső van de ott ha nekimegyek felrobbanok.
    Segítsen valaki.PLS
    Köszi
  • SCTO
    #125
    Én a jóknál a 3.1-nél vagyok (de FR PLAY-bn még csak az 1.1 pályát csináltam meg)
  • SA2B
    #124
    átvittem má a jóoldalt,most a gomoszoknál a chapter 1 3.résznél tartok.
  • SA2B
    #123
    ps2-re má lelehet szedni,de nemtom,mikor jön ki lemezre.
  • bigbigle
    #122
    bocs a kérdésért de mikor jelenik/jelent meg és ps2-re is?
  • SA2B
    #121
    bazz,mindjá végiviszem a game-t.
    igaz nem sorrendeben,me előbb vittem át a chapter 3-at,azt mst vok chapter 2-nél,a macskanőt má kinyírtam
  • lybrahu
    #120
    Hát ez az!!
    Nekem is ez a bajom!!
  • reaper4
    #119
    diszkógömb meg hangfal már aktiválva van, csak ezt nem tudtam. big thx!
  • DJ Skyline
    #118
    a táncparkettet kell "aktiválni", de előbb építsd össze a hangfalakat, diszkógömböt, stb. aztán állj rá a fehéren világító négyzetre a parketten, és kizöldül, stb stb. majd egy robot feljön egy kis liften és akkor kell hekkerkedni robinnal.
  • reaper4
    #117
    valaki pls help. a 3. chapter 4. pályáján vagyok ahol azt a pillangós faszit kéne majd megölni. szóval bementem 1 disco-ba, sikerült felmenni az emeletre ahol robin kapott 1 "hekker ruhát". van itt a discoba 2 hekkelő hely, de egyiknél se csinál semmit. nameg lehetne felszedni robinnal kockákat (25-öt), de olyan ruhát nem találok neki. már minden lehetségest (szerintem) szétütöttem v robbantottam. fogalmam sincs hogyan tovább :(.
  • DJ Skyline
    #116
    na megnyílt a jók bónusz pályája, ez a Wayne birtok elég meredek :D Star Warsban sokkal könnyebb volt összegyűjteni az 1 milliót, ott talán poénosabbra is vették a figurát, kicsit uncsi egy idő után, pláne a robbantsuk fel a kis ventillátorokat úgy hogy vontassunk rá nagy gömböket című feladat. ott kiléptem már, jó mondjuk volt hajnali 3 már, kicsit fáradt voltam, de azt hittem pörgősebb lesz a dolog.
  • SA2B
    #115
    Nekem nem fagyott ki amikor leszállítottam a 3 teherautót.
  • SA2B
    #114
    Végre találtam egy crack-et,de az a baj,hogy a movie-knak előbb van a hanguk.
    Hogy lehet ez?
  • r4pt0r
    #113
    2 bónusz map van. Mind2öt akkor érheted el ha minden pályán megszerezted a kívánt pénzt. És a minikit termekből nyílnak.