28
  • Béla79
    #28
    www.pctech.hu jó árak vannak sztem.
  • PittyPanG
    #27
    Én se tudom miért szívnak olyan sokan a mistral-al. én Szfváron lakom és 2003-ban vettem ott Abit NF-7-es alaplapot, AMD Barton 2500+ os procival, + 1 házat 400W-os táppal, 256mb ddr1-es rammal. A létező összes helyi pc boltban több 10-ezer ft-al drágább volt a fenti config mint a mistral-ba. 77-ezer ft-ot fizettem, míg a legdrágább hely 102-ezer ft volt. És az eladó is tök rendes volt, olyan kérdésekre is válaszolt amire nemterjed ki a munkaköri kötelezettsége. biosfrissités stb stb... egyszóval nekem csak jók a tapasztalataim velük.
  • do2
    #26
    szóval ezeknek is annyi, még 4 hónap gari van a monitoromra :) akkor már a garinak is lőtek:)
  • Mentrid
    #25
    Fura nekem soha semmi bajom nem volt a mistralal. 2 alaplapot cseréltem ott... 1 cd íott. 2 vinyott.. 1 dvd írot Mind tőbb honnapi használat után romlott el..
    És az egyik alplap 100% az én hibámm volt.:) És mindig az értékét levásárolhatam..
    Én szertem ott vásárolni.. Mindig volt valami olcson ott. kár érte..
  • TH448
    #24
    A probléma csak ott van, hogy 31 milliárd Ft, ennyit nem fizetett be, ennyivel is többet kell kitermelnie az áltag embernek.
    Mindenkivel szemétkedtek, gondolom, a felső vezetőség meg szépen a pénzt átutalta saját számlára, nekik már mind1, hogy bezárják e a boltot, szépen vonják ki a lóvét, zárnak be...
    Én már csak azt nem értem, hogy ha évek óta így megy, akkor miért csak most... Nálunk meg a családi vállalkozást egy jóakarónk névtelenül telefonon feljelentette, és egyből jöttek ellenőrizni, mintha nem lenne más dolguk...
  • zerosdfd
    #23
    Nézzétek meg a hozzászólások számát:-)))
  • Terra
    #22
    Nem vagyok rossz ember es nem kivanok rosszat senkinek, de remelem, hogy a Ge****nyi testverek most az egyszer megszivjak.
    Az hogy papiron egy alkalmazottjuk sincs, de megis tele az uzlet es a szerviz dolgozokkal egy hatalmas kiba***s, es a munkaugy pofajaba ugy rohognek bele ahogy akarnak.

    Nemhiaba tanultak jogot mindketten, pont ez volt a lenyeg, hogy ismerjek a kiskapukat es szarakodhassanak barkivel. Ez a hozzaallas undorito.
  • dez
    #21
    Egyébként ez valami orosz maffiózó, vagy mi? Nem szívbajos... :P
  • dez
    #20
    Szal elég érdekes, ha nem fizettek adót, és még drágábbak is voltak, mint pár más bolt. Akkor 2x-esen kerestek rajtunk.
  • dez
    #19
    Lehet, hogy a lemez olcsó volt (találhatsz más zugárust), de összességében van nála jópár olcsóbb hely, legálisan.
  • dez
    #18
    A matricás jogdíjnak köszönheted, hogy itthon legális a zene és film-letöltés...
  • sarkiroka
    #17
    a matrica a kis gec jogdijból "tengődő" vérszivükat boldogitja.
    amúgy nekem még sosem volt bajom a mistrallal, pedig nem egyszer vásároltam náluk.
  • Riddick
    #16
    a Mistral nem semmin nyomja. :) Nem tudom,hogy uszták meg eddig,hogy nem zárták be őket. Ott a legolcsobb a kétrétegű lemez is!! Azért is sajnálnám,ha bezárnák,mert vehetnénk majd drágább helyről ugyan azt,igaz azon lenne matrcia,de az kit boldogít? :)
  • dez
    #15
    Tényleg rapid ez az egység, hogy így évek után oda is ért... :P
    Egyébkészent szerintem még csak nem is volt egy túl olcsó hely...
    (Nekem egyébként egyszer szó nélkül cseréltek egy vinyót, igaz a vétel után másnap vittem vissza, mert eleve rossz volt.)
  • teddybear
    #14
    "adófizetési kötelezettségének évek óta nem tesz eleget, illetve hivatalosan egyetlen alkalmazottat sem foglalkoztat."

    Én még '95 -ben jártam náluk először, szintén vinyóért, ugyanúgy jártam, mint Atyuska, azaz pár hónap múlva lerohadt. Amikor visszavittem, nem akarták elismerni, hogy náluk vettem, majd némi veszekedés után(már zengett a bolt), "méltányosságból" adtak egy másik, utólag kiderült, használt vinyót. Mondanom sem kell azóta sem toltam oda a képem, és mindenkit lebeszéltem a boltról.
  • Tothenkopf
    #13
    ott a pont!
  • Adamul
    #12
    "adófizetési kötelezettségének évek óta nem tesz eleget,..."
    Kicsit lejjebb pedig: " amit az adózó sérelmezett,..."
    Itt csak én érzek ellentmondást? Mer nem egészen értem, hogy lehet adózó az, aki már évek óta nem is fizeti!

  • Skeez
    #11
    Mert esetleg a címben benne van?
  • Skeez
    #10
    Miért nem írják, melyik cég volt?
  • Atyuska
    #9
    Ez a cég aztán főként megérdemli!
    Egy nagy G@ci az egész kupi!
    Amikor vettem ott egy vinyót, s 3 hónap múlva bedöglött, s vissza vittem gariba, elküldtek, hogy ez már nem garis, mert külsérelmi nyomok találhatóak. Nem szoktam hagyni magam, de amikor már az ottani főnök is mosta a fejem, akkor jó hangosan elküldtem őket oda, ahonnét jöttek, mert mást nem tehettem.
    Aztán egy 1 hetes vinyó adatait mentettem meg valakinek, aki ott vette a vadiúj hdd-jét, s láss csodát, egy magyar cég könyvelői adatai kerültek elő a vadonatújnak eladott adattárolón!
  • god25
    #8
    ...de megszedték magukat milliókkal/milliárdokkal. Kimentették off-shore cégeken keresztül és napozhatnak Dominikában. Ennyi. Én pedig rakom az egyik forintot a másikra, fizetem a járulékot és nem jutok 1-ről a kettőre, mert kivonják Őket a forgalomból. (Mekkora marhaságot írtam. :D)
  • sKie
    #7
    Hat ezt most megszivtak. De ez igy van rendjen.
  • bakagaijin
    #6
    Ha jól értem akkor a végnapjait éli, mert már bezárták majd' az összes boltjukat, csak egyetlen egy van életben.

    A napokban szerintem kiváló felmérést lehet végezni arról, hogy ki milyen böngészőt használ, mert a közeledő népszavazáshoz kapcsolódó reklámok (szerencsére nem láttam egyet se :)), kihozzák az emberekben szunnyadó erőszakot :). Mi mindenre nem jó a politika :D
  • god25
    #5
    Mistrál? Aki kisker-nagyker áron árul?! Akkor azért csinált ilyen nagy cégcsoportot. Ő sem fizeti az ADÓ-t, mint a Bluefish! Ők is két (2!) milliárd forinttal tartoznak az APEH-nak! Így könnyű gyorsan pénzt csinálni. De dolgozik a hatóság és ez így van rendben!
  • WiZe
    #1
    Megérdemlik! Az világos hogy a kormány csal meg hazudik, mert mindenhol a világon így működik, de ha mindenki kibújna az adó alól akkor miből lenne az ország?