1656
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • vfrtom1
    #1444
    Ez sem számít sértőnek?
    link
    előzmény
    link
    link
  • j0nNyKa
    #1443
    na most aki ezutan a hsz utan kinyitja a csoret, es folytatja ezt a peniszrazast, azt egy az egyben kirakom mint macskat sz**ni, es lehet folytatni mashol a tevekenyseget

    igen, Teged is, aki ugy gondolod, hogy ez rad nem vonatkozik
    es igen, Teged is, aki ugy gondolod, hogy felettem allsz a kerdesben
    es igen, Teged is, aki ugy gondolod, hogy "dehat en nem csinaltam semmit"

    menjetek nacizni egy kocsmaba 2 sor melle, itt senkit nem erdekeltek
    s-e-n-k-i-t.
    kapise? nem, nem kerek valaszt. Toled sem, aki... ^
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2015.09.14. 10:57:17
  • pxxl
    #1442
    1. szövegértelmezés...
    2. be kellene fejezni. kthxbai
  • vfrtom1
    #1441
    Kérem Pluskast jutalmazását nácizás miatt.Akkor mocskos náci vagy.
  • Zenty
    #1440
    Ne foglalkozz vele. Most jelenleg az nwo topicban buzizásal hergeli a fórumot.
  • Pluskast
    #1439
    Gratulálok, hozzá, hogyha szerinted a lenácizás és a szánalmas vagy kifejezés szerinted egy kalap alá vehető.
  • vfrtom1
    #1438
    Akkor te magadat is kérheted nyugodtan:link
  • freelac
    #1437
    Hehe, most aztan elintezted, hogy a bizonyitva lassa, hogy a naczi megvedje a naczit...
    :-)
  • Pluskast
    #1436
    Köszönöm
  • Pluskast
    #1435
    Szeretném megkérni valamelyik moderátort, hogy ennek az emberkének osszon már ki valamit. Igyekszem tisztelni mások véleményét és nem szoktam moderátorokhoz rohangálni, de ez már eléggé személyeskedő és sértő.
  • j0nNyKa
    #1434
    nem mered :(
  • Dzsini
    #1433
    Én a helyedben biztos-ami-biztos alapon kiköttetném az internetet (és a tévét meg a rádiót, meg az újságokat), mert ennél sokkal cifrább dolgokat is olvashatsz máshol, és nem győzöd majd írni a feljelentéseket.
  • kamov
    #1432
    Ezen ne múljon.
  • Dzsini
    #1431
    Nem, elmulasztottad a feljelentést egy olyan esetben, amiről te úgy tudod, hogy bűncselekmény. Ezzel bűnrészes, esetleg bűnpártoló is lehetsz, ha a bíróság úgy ítéli.
  • kamov
    #1430
    Kifejtettem a véleményemet.

    A reakciótok már nem engem minősít...
  • Dzsini
    #1429
    ó ilyet lehet játszani - a feljelentés elmulasztása is bűncselekmény ám :) És azzal, hogy te konkrétan tudsz róla...
  • kamov
    #1428
    Ez most korrekt moderátori válasz akart lenni?

    Vannak a tudomány rovatban olyan topikok amiken értékes eszmecsere folyik Tudomány és technika témakörben.

    Az általam kifogásolt topikok tartalma viszont alkalmas arra, hogy egy feljelentés jó eséllyel (pillants kicsit a térképre melyik országban élsz) magával rántsa az egész szekciót.

    Mond ez neked valamit?
    A Btk. 332. §-a emellett „Közösség elleni uszítás” néven bünteti a tettlegesség veszélyével fenyegető gyűlöletbeszédet.
  • j0nNyKa
    #1427
    egyreszt nem derult ki, miben van felelossegem, masreszt pillanat, rohanok lemondani a moderatori cimrol, mert neked szar napod van
    mindjart vegzek vele, addig kerlek allj fel labon, koszonom
  • Dzsini
    #1426
    ... és mégis erre a fórumra jársz, és ide írogatsz.
  • kamov
    #1425
    Mi lenne itt a megoldás?

    Véleményem szerint:
    AZ NWO a Biztpol és a közel kelet topikok átmozgatása a politika és a gumiszoba közül valamelyikbe.

    Ezeknek a topikoknak a jelenlegi formájukban semmi köze sem a tudományhoz, sem a technikához, viszont a gyakori bennük az uszítás és a gyűlöletkeltés.

    Továbbá mivel a legutóbbi hozzászólásodban a tudomány szekció lezüllesztésében a felelősséget felvető hozzászólásomra már leginkább csak személyeskedés volt a válasz, szerintem le kellene mondanod a moderátorságról. Nem vagy rá alkalmas.

    Persze illúzióim nincsenek...
  • j0nNyKa
    #1424
    kerlek meselj meg errol, szorakoztato
    van felelossegem, most mar erdekelne, hogy miben (addig nem tudom tenyleg nagyon elismerni, amig ezt nem tudom)
    aztan meselj a frusztraciorol, mi zavar pontosan, mi a gondod, milyen jelei vannak a zavartsagnak? mi oldana meg a problemadat?
    meg ugy minel bovebben kifejthetned, hogy mirol is van itt szo, erdekel tenyleg :)
  • Dzsini
    #1423
    van neki olyanja? de jó neki :)
  • kamov
    #1422
    Legalább világosan elismerted a felelősségedet.
  • j0nNyKa
    #1421
    #1418
  • kamov
    #1420
    #1416
  • j0nNyKa
    #1419
    #1418
  • Dzsini
    #1418
    Akik úgy gondolják, hogy újat tudnak mondani, azokat kérném, hogy először olvassák vissza a topic eddigi ezerpárszáz hozzászólását.

    És utána hagyják a fenébe a dolgot :)
  • Papichulo
    #1417
    Vegulis az agyament osszeeskuves-elmeletek es a vegtelen zsidozasok ebbe siman belefernek :)
  • kamov
    #1416
    Nem a kérdésre feleltél.

    Tehát szerinted ez a tudomány címszó alatt kell maradjon?
  • Dzsini
    #1415
    Végül is legutóbb idén januárban volt róla szó, már ideje volt kicsit felemlegetni a témát :)
  • j0nNyKa
    #1414
    tehat szerintem a tudomany, technika es gazdasag forum kategoriaban vagyunk
  • kamov
    #1413
    Tehát szerinted ez a tudomány címszó alatt kell maradjon?
  • j0nNyKa
    #1412
    szerintem erre az a megoldás tűnik globálisabbnak, hogy nem olvasod, sorry
  • Tarathiel2
    #1411
    Nem akarjátok esetleg úgy mindenestől törölni ezt a témát, vagy legalább átrakni a gumiszobába? Semmi más nem megy ott, mint gyűlölködés, hazaárulózás és fröcsögés. Link
    Utoljára szerkesztette: Tarathiel2, 2015.08.25. 17:44:01
  • Freeda Krueger
    #1410
    Köszönöm
  • Szabi #1409
  • Freeda Krueger
    #1408
    Üdv!
    Az "Ismerd fel a fegyvert" topikból kérném törölni a 24333 as hozzászólásomat,rosszul írtam a típust. Köszönöm
    ittenlink
  • j0nNyKa
    #1407
    #1405
  • Zero001
    #1406
    Körülbelül a negyedik vagy az ötödik, az első bírta hét évig, amíg nem voltál itt moderátor, az összes többit azóta vagyok kénytelen gyártogatni. És ez főleg azért van, amit egyszer pár hónapja csetben kifejtettél, hogy büntipontot nem szeretsz osztani, mert azt indokolni kell, a bannt meg nem kell, mert úgysem tudok visszajönni kérdezni.
  • j0nNyKa
    #1405
    nem mondod hogy zero 312. regjevel baj van
    meselj meg errol kerlek