1629
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • j0nNyKa
  • Tarathiel5
    http://sg.hu/forum/uzenet/1390748746/3361

Pares
  • Papichulo
    Nem mintha te jobb lennel... A Biztonsagpolitika forumban az utolso jopar hozzaszolasodban kizarolag masokkal foglalkoztal, szemelyeskedtel.
  • Pares
    Tarathiel5...
  • Jeffjohnson
    Tegnap bannolt alreg visszatért, a stílus változatlan
    Biztonságpolitika topic
    +1 bónusz
  • maki85
    igaz
  • j0nNyKa
    6 hónapos regek homokozója
  • maki85
    óvodások

besúgók előszobája
  • Jeffjohnson
    Biztonságpolitika topic
    Friss regisztráció
  • j0nNyKa
    elég.
  • kissssss
    biztpol topik 3349 hsz-t kérnénk törölni. (reklám)

köszi.
  • MerlinW
    Oké. Mindenki megkapta amiért idejött, további kellemes fórumozást...
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.09.19. 23:17:19
  • maki85
    szvsz mobilról írt:))
    ott előfordul az ilyen
  • Zenty
    Szerintem meg ez nem fèr bele. http://m.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1108932295&no=76403 buzi vagy http://m.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1108932295&no=76378 csiga szintű iq http://m.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1108932295&no=76412 értelmetlen álltalánositó közösség uszítás ès ez csak 10% a pèldàknak.
  • vfrtom1
    Ok . értem.
  • vfrtom1
    Nem hinném , hogy a fityma jelző belefér a normális kommunikációba. Nem kötöttem bele, csak jeleztem, hogy nem értelmezhető.
  • j0nNyKa
    zentynek azért adjak büntetőpontot, mert írástudatlan, neked pedig azért, mert belekötsz?
    mesélj még erről kérlek
  • vfrtom1
    Ez sem számít sértőnek?
    link
    előzmény
    link
    link
  • j0nNyKa
    na most aki ezutan a hsz utan kinyitja a csoret, es folytatja ezt a peniszrazast, azt egy az egyben kirakom mint macskat sz**ni, es lehet folytatni mashol a tevekenyseget

igen, Teged is, aki ugy gondolod, hogy ez rad nem vonatkozik
    es igen, Teged is, aki ugy gondolod, hogy felettem allsz a kerdesben
    es igen, Teged is, aki ugy gondolod, hogy "dehat en nem csinaltam semmit"

menjetek nacizni egy kocsmaba 2 sor melle, itt senkit nem erdekeltek
    s-e-n-k-i-t.
    kapise? nem, nem kerek valaszt. Toled sem, aki... ^
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2015.09.14. 10:57:17
  • pxxl
    1. szövegértelmezés...
    2. be kellene fejezni. kthxbai
  • vfrtom1
    Kérem Pluskast jutalmazását nácizás miatt.Akkor mocskos náci vagy.
  • Zenty
    Ne foglalkozz vele. Most jelenleg az nwo topicban buzizásal hergeli a fórumot.
  • Pluskast
    Gratulálok, hozzá, hogyha szerinted a lenácizás és a szánalmas vagy kifejezés szerinted egy kalap alá vehető.
  • vfrtom1
    Akkor te magadat is kérheted nyugodtan:link
  • freelac
    Hehe, most aztan elintezted, hogy a bizonyitva lassa, hogy a naczi megvedje a naczit...
    :-)
  • Pluskast
    Köszönöm
  • Pluskast
    Szeretném megkérni valamelyik moderátort, hogy ennek az emberkének osszon már ki valamit. Igyekszem tisztelni mások véleményét és nem szoktam moderátorokhoz rohangálni, de ez már eléggé személyeskedő és sértő.
  • j0nNyKa
    nem mered :(
  • Dzsini
    Én a helyedben biztos-ami-biztos alapon kiköttetném az internetet (és a tévét meg a rádiót, meg az újságokat), mert ennél sokkal cifrább dolgokat is olvashatsz máshol, és nem győzöd majd írni a feljelentéseket.
  • kamov
    Ezen ne múljon.
  • Dzsini
    Nem, elmulasztottad a feljelentést egy olyan esetben, amiről te úgy tudod, hogy bűncselekmény. Ezzel bűnrészes, esetleg bűnpártoló is lehetsz, ha a bíróság úgy ítéli.
  • kamov
    Kifejtettem a véleményemet.

A reakciótok már nem engem minősít...
  • Dzsini
    ó ilyet lehet játszani - a feljelentés elmulasztása is bűncselekmény ám :) És azzal, hogy te konkrétan tudsz róla...
  • kamov
    Ez most korrekt moderátori válasz akart lenni?

Vannak a tudomány rovatban olyan topikok amiken értékes eszmecsere folyik Tudomány és technika témakörben.

Az általam kifogásolt topikok tartalma viszont alkalmas arra, hogy egy feljelentés jó eséllyel (pillants kicsit a térképre melyik országban élsz) magával rántsa az egész szekciót.

Mond ez neked valamit?
    A Btk. 332. §-a emellett „Közösség elleni uszítás” néven bünteti a tettlegesség veszélyével fenyegető gyűlöletbeszédet.
  • j0nNyKa
    egyreszt nem derult ki, miben van felelossegem, masreszt pillanat, rohanok lemondani a moderatori cimrol, mert neked szar napod van
    mindjart vegzek vele, addig kerlek allj fel labon, koszonom
  • Dzsini
    ... és mégis erre a fórumra jársz, és ide írogatsz.
  • kamov
    Mi lenne itt a megoldás?

Véleményem szerint:
    AZ NWO a Biztpol és a közel kelet topikok átmozgatása a politika és a gumiszoba közül valamelyikbe.

Ezeknek a topikoknak a jelenlegi formájukban semmi köze sem a tudományhoz, sem a technikához, viszont a gyakori bennük az uszítás és a gyűlöletkeltés.

Továbbá mivel a legutóbbi hozzászólásodban a tudomány szekció lezüllesztésében a felelősséget felvető hozzászólásomra már leginkább csak személyeskedés volt a válasz, szerintem le kellene mondanod a moderátorságról. Nem vagy rá alkalmas.

Persze illúzióim nincsenek...
  • j0nNyKa
    kerlek meselj meg errol, szorakoztato
    van felelossegem, most mar erdekelne, hogy miben (addig nem tudom tenyleg nagyon elismerni, amig ezt nem tudom)
    aztan meselj a frusztraciorol, mi zavar pontosan, mi a gondod, milyen jelei vannak a zavartsagnak? mi oldana meg a problemadat?
    meg ugy minel bovebben kifejthetned, hogy mirol is van itt szo, erdekel tenyleg :)
  • Dzsini
    van neki olyanja? de jó neki :)
  • kamov
    Legalább világosan elismerted a felelősségedet.